KOSGEB Kredisi

Sicili Bozuk Olana 1 Günde 25.000 TL. Kredi MAYIS 2020

Sicili Bozuk Olana 1 Günde 25.000 TL. Kredi MAYIS 2020

Coronavirüs salgını sonrasında ülkemiz vatandaşlarının bütçelerinde oluşan finansal kayıpla beraber gün geçtikçe oluşturduğu tablonun da ağırlığı artıyor. Dünya Sağlık Örgütü DSÖ tarafından “Pandemi” ilan edilen ve neredeyse dünyanın tamamında düzeni değiştiren koronavirüs, verilen kayıpların yanında oluşturduğu ekonomik hasarı da insanlara fazlasıyla hissettiriyor. Salgından en çok etkilenen alanlardan biri olan ekonomi, karşılaştığı durum neticesinde tüm dünyada olduğu gibi ve ülkemizde de her kesimden vatandaşın bütçelerinde zarara sebep oldu. Bu süreçte işsiz kalanlar, işletmesini kapatmak zorunda olanlar gibi bankaların kredi kartı veya kredi ödemelerini, salgın nedeniyle gerçekleştiremeyen vatandaşlarda yadsınamaz durumda. O halde  ödenmeyen borçların sonunda vatandaşların  kara liste gibi veya sicili bozuk diye adlandırılan banka geçmişinin iyi olmaması ve kredi çekme hakkından muaf olmasını engellemek amacıyla düzenlemeler kamuoyuna duyuruldu.

BDDK Covid-19 Düzenlemesi

Coronavirüs kapsamında gerçekleşen çalışmalar, projeler ve düzenlemelere bir yenisi daha eklendi. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından düzenlenen kredi ve kredi kartı borcu ödemelerine tanınan esneklik sayesinde gecikmeye giren taksitlerin takip hesabına aktarılma süresi 90 gün iken 180 güne çıkartılarak vatandaşlar için bu zorlu süreci hafifletmek amaçlandı.

BDDK’nın coronavirüs salgını sürecinde gerçekleştirdiği ödemelere esneklik hakkında yaptığı açıklamalar;

Kurumdan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi;

“Ülkemiz de dahil olmak üzere birçok ülkeye yayılan Kovid-19 salgını neticesinde ekonomik ve ticari faaliyetlerde oluşan aksaklıklar nedeniyle, Kredilerin Sınıflandırılması ve Bunlar İçin Ayrılacak Karşılıklara İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 4’üncü ve 5’inci maddeleri kapsamında kredilerin donuk alacak sınıflandırılması için öngörülen 90 gün gecikme süresinin, bu kurul kararı tarihi itibarıyla birinci ve ikinci grupta izlenen krediler için 31 Aralık 2020 tarihine kadar 180 gün olarak uygulanmasına karar verildi.

90 günlük gecikmeye rağmen ikinci grupta sınıflandırılmaya devam olunan krediler için ayrılacak karşılıkların, bankaların TFRS 9 kapsamında beklenen kredi zararının hesaplanmasında kullandıkları kendirisk modellerine göre ayırmalarına devam olunmasına, anılan yönetmeliğin 4’üncü maddesinin birinci fıkrasının (c) bendinin beşinci alt bendinin 31 Aralık 2020 tarihine kadar uygulanmamasına, bu kararın kuruluş birliklerine duyurulmasına ve kurum internet sitesinde yayımlanmasına karar verilmiştir.”

Sicili Bozuk Olanlara Temel İhtiyaç Desteği

T.C Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından koordine edilen ve T.C Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile yürütülen ihtiyaç sahibi ve geliri 5.000 TL ve altın olan ailelere yönelik oluşturulan Temel İhtiyaç Desteği 30 Mart 2020’de vatandaşlara sunulmuş 1 Nisan 2020 ile birlikte kosgebkredisi.com başvuru kanalları açılmıştı. Kamu banka kuruluşları olan Ziraat Bankası Halkbank ve Vakıf Bankasınca düzenlenen Temel ihtiyaç Desteği 10.000 TL’ye kadar olup ilk 6 ay ödemesiz toplam 36 ay vadeli olmak üzere geliri 5.000 TL ve altı olan ihtiyaç sahibi vatandaşlarla ödenmeyi bekliyor.

Yasal Takipte Onlara Bankalar Kredi Verir mi?

Banka ile uzaktan yakından ilişkisi olan herkesin Kredi Kayıt Bürosu‘nda kayıtlı bir kredi notu vardır. Şayet kredi kartı kullanıyorsanız, daha evvel kredi almış bulunuyorsanız ya da bankalarda mevduat hesaplarınız varsa, kredi notunuz da oluşmuş demektir. Bankalara ödenmemiş kredi ya da kredi kartı borcu olanlara bankalar borçlarını ödemeleri konusunda uyarıda bulunur. Bu süre zarfında şayet borçlarınızı kapatırsanız kredi notunuz da zamanla yükselecek ve daha sonra bankalardan da kredi alabileceksiniz. Hem de takibe girmemiş olacaksanız. Bankalar bu aşamada size coronavirüs salgını nedeniyle BDDK’dan gelen düzenleme ile 180 gün verirler. Daha sonra artık muhatabınız banka olmaktan çıkmış olup, avukat olacaktır.

Yasal Takipte Onlara Bankalar Kredi Verir mi?

Bankalar borçlarınızı kapatmak için size 90 günlük süre verirler.

Dosyanız banka tarafından avukata teslim edilir. Avukat borcunuzu ödeyip ödemeyeceğiniz konusunda bilgi almak için sizinle irtibata geçer. Şayet avukata icra takibinin durdurulmasını ve borcunuzu en kısa sürede ödeyeceğinizi söylerseniz borç takibi en kısa sürede doldurulacaktır. Bu aşamada avukat sizden süre ister. Örneğin borcumu 1 hafta içinde kapatacağım derseniz 1 hafta süre verilir. Bu süre içerisinde borcunuzu ödemezseniz icra takibi yeniden başlar. Sizlere tavsiyemiz borçlarınız ile ilgili icra kararı çıkmadan evvel, bankalar sizi ilk uyardığında yapılandırma yoluna gitmeniz. Böylece bankalar bana kredi verir mi diye endişe etmenize de gerek kalmayacak.

Borç yapılandırması yapmak istediğinizde öncelikle bankaların faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Daha sonra faiz oranı en uygun olan bankada borç yapılandırması yapabilir ve borçlarınızı yeniden taksitlendirebilirsiniz. Faiz oranlarına dikkat edilmesinin asıl sebebi, borcun daha az maliyetle kapatılmasının sağlanmasıdır. Eğer zamanında borç yapılandırması yoluna gitmezseniz bu durumda borçlarınıza gecikme faizi uygulanacak ve borçlarınız içinden çıkılmaz bir hal alacaktır. Bu sebeple hakkınızda icra takibi başlamadan evvel bankalara giderek borç yapılandırması yapmanız, iki, üç kat daha fazla borç ödemenizin önüne geçecektir.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Çıkartılır İlanları

Kredi notunun düşmesinin temel sebebi ödenmemiş borçlar bulunmasıdır. Yapılandırma işlemi ile kredi notunun yükselmesi 5 yılı bulacaktır. Kredi sicili, bankalarda nasıl bir intiba bıraktığınız ile ilgilidir. Kredi başvurusu için banka şubelerine gittiğinizde, bankalar hakkınızda bir istihbarat başlatacaktır. Şayet ödenmemiş borçlarınız varsa banka tarafından başlatılan tahkikat sonucu olumsuz olacağından bankalar da size kredi vermek istemeyecektir. Bazı yöntemleri kullanarak bankalardan kredi almak mümkündür. Fakat farklı bir noktaya değinmek istiyorum.

İnternet üzerinde ve sosyal medya hesaplarında sicili bozuk olanlara kredi çıkartılır şeklinde ilanlar bulunmaktadır. Bankaların bile kredinin geri ödenmeyeceği endişesi ile müşterilerine kredi vermekten çekindiği bir zamanda şahıslar ya da farklı firmalar size neden para vermek istesin ki? Bazı özel firmalar bu tarz ilanlar ile müşteri çekmeye çalışsa da kötü niyetli kişilere karşı dikkatli olmak gerekiyor. Para bulmak için kullanılabilecek ve yasal olan pek çok yöntem varken illegal yollardan iş yapan ve bunu meslek haline getiren kişilerden uzak durmanızı tavsiye ediyorum. “Gelir elde etmek amacı ile borç para vermek Türk Ceza Kanunu’nda suç kabul edilmektedir.”

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Çıkartılır

Sicili bozuk olanlara kredi veren firmalar vardır.

Ayrıca zaman zaman çıkarılan sicil affı kanunları ile borçların ödenmesi kolaylaştırılıyor ve vatandaşa sicilini temizleme imkanı tanınıyor. 2020 yılında henüz böyle bir durum söz konusu olmasa da bankalar tarafından vatandaşlarımızın borçlarının kapatılması amacı ile pek çok kredi kampanyası düzenlendi. Bu kampanyalardan yararlanarak borçlarınızı kapatabilirsiniz. Ayrıca senetle altın, bozdurma cep telefonu, senetle beyaz eşya, peşinatsız araba, faturalı hatta kredi gibi yöntemleri kullanarak da kısa süre içerisinde nakit bulabilirsiniz.

Sorunsuz Kredi Veren Bankalar

Sicili bozuk, kara listede olan ya da kredi skoru düşük olanlara da bankalar tarafından kredi veriliyor. Aşağıdaki yöntemleri kullanarak bu bankalardan kredi alabilirsiniz.

 • Kefil göstererek kredi almak mümkündür. Şayet kredi notunuz düşükse, banka sizden kefil talebinde bulunabilir. Kefilin genel olarak 6 aydır sigortalı olması, memur, kredi notu yüksek veya ticaret odasına kayıtlı kişiler olması talep edilmektedir. Kefil olacak olan şahsın evli olması halinde eş muvafakat da aranmaktadır. Kefil, borçlunun borcunu ödemediği durumlarda borcun tahsil edileceği kişi anlamına gelmektedir. Kefil olurken de dikkatli olmalısınız.
 • Yüksek gelir beyanı ile de kredi çekmek mümkündür. Bankaların kredi verirken dikkat ettiği diğer husus da gelir durumudur. Şayet düzenli bir işte çalışıyorsanız ve ek gelir varsa, elde ettiğiniz tüm geliri bankalara belgeleyerek kredi almanız mümkündür.
 • Teminat gösterebilirsiniz. Bankalar normal şartlarda kredi notunuzun düşük ya da gelirinizin az olduğunu anlarsa sizden krediye karşılık teminat istenecektir. Sahibi olduğunuz konut, araç, arsa, tarla, işyeri, depo vb. mal varlıklarını bankalara teminat olarak sunabilirsiniz. Ayrıca bankaların başlattığı ipotekli ihtiyaç kredisi kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Bu mal varlıklarının sizin üzerinize olması, üzerinde ipotek olmaması ve satış kabiliyetinin olması gerekmektedir.
Sorunsuz Kredi Veren Bankalar

Bankalardan kredi alma yöntemlerini inceleyebilirsiniz.

 • Borç yapılandırma yoluna gidin. Tüm bunlara rağmen bankalardan kredi alamıyorsanız borçlarınızı en kısa sürede yapılandırarak kredi notunuzu yükseltebilirsiniz.
 • Ek geliriniz varsa bankalara sunarak kredi alabilirsiniz. Örneğin ev hanımları düzenli geliri olmayan kişiler. Ancak üzerlerine kayıtlı olan mal varlıkları varsa bu bir ev olabilir kiraya vererek düzenli gelir elde edebilirsiniz. Kira kontratını bankaya sunduğunuzda şayet evin kirasından elde ettiğiniz gelir kredi taksitlerini karşılamak için yeterli olacaksa bu durumda bankaların size kredi verme olasılığı var demektir.
 • İnternet üzerinden kredi başvurusu yapın. Bankaların internet şubeleri ya da mobil şubeleri üzerinden yapılacak olan kredi başvuruları sırasında herhangi bir belge talep edilmez. Bu sebeple kredinizin onaylanması daha kolay olacaktır.
 • Kredi notuna bakmayan bankalardan da kredi alabilirsiniz.
 • Kara listeden çıkmak için kullanabileceğiniz yöntemler ile ilgili bilgi edinin. Borçlarınızı yapılandırdıktan sonra bir kredi kartı alabilir ya da faturalarınıza otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Ayrıca küçük miktarlarda da olsa bir kredi çekebilir ve düzenli ödemeler ile kredi notunuzu yükseltebilirsiniz. Ancak kredi notunuzun yükselmesi 5 yılı bulacaktır.

Bu yöntemleri kullandığınızda bankalar size sorunsuz olarak kredi verecektir. Ancak bu yöntemlerle de kredi alamıyorsanız senetle para veren yerlere başvurabilirsiniz.

Yasal Takipte Olanlara Kredi Veren Bankalar

Yasal takipte olanlara kredi veren bankalar var mı, sizler için araştırdık.

Vakıfbank (Yanındaki Güç Paketi)

2020 yılında bankalar tarafından kredi ve kredi kartı borçlularının borçlarını kapatması adına borç kapatma kredisi kampanyaları düzenlenmiştir. Düzenlenen bu kampanyalar ile bankalar müşterilerine uygun faiz oranları ile borç kapatma kredileri vermektedir. Ziraat Bankası ve Halkbank tarafından başlatılan kampanya neticesinde kredi kartı borcu olanlara kredi veriliyor. ancak Vakıfbank kredi ve kredi kartı borçlarının kapatılması adına kredi vermektedir.

Vakıfbank takip borçlularına kredi

Vakıfbank takip borçlularına kredi veriyor.

Vakıfbank takip borcu olanların da borçlarını kapatmaları adına kendilerine kredi imkanı sunmaktadır. Şayet herhangi bir bankaya kredi borcunuz varsa ve borcunuzu ödemediğinizden dolayı yasal takibe girerek avukatlık olduysanız bu Vakıfbank tarafından verilen kredilerden yararlanabilirsiniz.

Vakıfbank tarafından 100 bin TL’ye kadar takip borcu olanlara yönelik olarak aylık eşit taksitler halinde borçlarını kapatmaları adına faiz sıfırlama kampanyası düzenlenmiştir. Faizsiz bir şekilde borçlarınızı kapatabilirsiniz. Ancak bu imkandan yararlanmak için elinizi çabuk tutmanız gerekiyor.

Aktifbank N Kolay Kredi

Adı üzerinde en kolay kredi alabileceğiniz bankalardan bir tanesi de Aktifbank’tır. Banka kredi notunuzu önemsemez. Aynı zamanda kefil ya da teminat vb. talep etmez. Banka şubelerine gitmeden de internet üzerinden başvuru yaparak kredinizi alabilirsiniz. Sözleşme onaylamak için dahi banka şubelerine gitmenize gerek yoktur. İhtiyacınız olan tutarı girerek, sözleşmeyi onaylayarak kredinizi alabiliyorsunuz. Kredi tutarı Aktifbank’ta bulunan vadesiz mevduat hesabınıza gönderiliyor. 60 aya varan vadeler ve yüzde 2,09 faiz oranı ile kredinizi çekebilirsiniz. https://www.nkolaykredi.com.tr adresi üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

Aktifbank kredi

Aktifbank kredi taleplerinizde herhangi bir belge istemiyor.

Ayrıca;

 • CEPTETEB uygulaması TEB bankasının dijital şubesidir. Buradan başvuru yaparsanız sizden herhangi bir belge talep edilmez.
 • Enpara.com üzerinden yapacağınız kredi başvurularında da herhangi bir evrak talep edilmiyor.
 • İNG bank tarafından küçük miktarlarda da e-kredi veriliyor. İnternet üzerinden başvuru yapıldığından ötürü sizden yine herhangi bir evrak talep edilmiyor.

Borçlarınızı Kapatmak İçin Kredi Alın

Bu bankalar düşük ihtimallerde de olsa size kredi verecektir. Ancak kredi notunuzu yükseltmek için bankalar tarafından verilen borç kapatma, borç transfer kredilerinden yararlanabilirsiniz.

 • QNB Finansbank :Faiz oranları müşterinin başvuru skoruna göre  değişiklik  göstermektedir.
 • Ziraat Bankası : 24 aya varan vadelerde %1,10, 60 aya varan vadelerde ise %1,20 faiz oranı ile kredi veriyor.
 • Halkbank : Halkbank’ta Ziraat Bankası gibi kredi kartı borçlarının kapatılması amacı ile 60 aya varan vadeler ile borç kapatmak kredisi veriyor.
 • Şekerbank : Yüzde 2,11 faiz oranı ile borç tranfer kredisi veriyor.
 • Denizbank : Emeklilere özel imkanlar sunuyor. Şayet emekliyseniz ve farklı bir bankaya borcunuz varsa, maaş ve borç transfer işlemleri yaparak %0,99 faiz oranları ile kredi alabilirsiniz.
 • Akbank : %1,25 faiz oranı ile kredi alabileceğiniz bankalardan biri de Akbank’tır. Borç transfer kredisinin vadesi 12 aydır.

Bu bankalardan da kredi alarak borçlarınızı kapatabilirsiniz. Sizler için sicili bozuk olanlara kredi verebilecek olan bankaları kaleme aldık. Teminat, ipotek, kefil vb. yöntemleri ile bankalardan kredi almanız daha kolay olacaktır. Ancak bankalar bu yöntemleri kullandığınız halde kredi notunuzun düşük olduğu gerekçesi ile sizlere kredi vermek istemezlerse alternatif yöntemleri kullanarak finansman ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Yorumlar
 1. Çiğdem dedi ki:

  Kredi istiyorum acil 15bin TL ama sicilim bozuk icraligim bı yardımcı olurmusunuz

 2. Ömer dedi ki:

  bir türlü dosyam düşmedi ve 5 senedir düzenli bir isim var maasimda yüksek sigortada maaş üzerinden yatıyor. Asgari ücret değil iyi maaş almama rağmen kredi alamıyorum bana ulaşırsanız sevinirim

 3. Sami özgüroğlu dedi ki:

  Evim ipotek edilmişti borcu kapatım ve şimdi ihtiyaç kredisi çekmek istiyorum alamıyorum

 4. Aysel dedi ki:

  Bende borclarimi tek bir yere toplamak istiyorum

 5. Yaşar öksüz dedi ki:

  Avk kredi var kredi hiç var anlamıyorum hiç bir yerden 7500

 6. Kazım uslu dedi ki:

  Acil 10000tl ye ihtiyacım var halkbankasina baş vurdum henüz bir açıklama gelmedi

 7. Emre dedi ki:

  Destek kredisinemi basvurmustun 3000 verdi hüseyin

 8. Zelal dedi ki:

  Sicilim bozuk acil kredi cekmek istiyorum

  1. Gariban hemsıre Naz dedi ki:

   Merhaba ben hemsıreyım 3yil öncesine ait 20,yilik çalışma hayatım var. Yeniden mesleğe geri dönüş yapacağım. Ama öncesinde kandirilarak tüm paramı kaybettim borçlarım olustu. Bu sebeple kredi çekemedim. Ve durumum çok kritik bir surecte yim. Acil en az besbın tl kredi ile yeniden hayata yasamaya kendi düzenimi kurup kirada bir eve çıkarak iki çekyat perde vb ile kalan omrımde uc gun huzur içinde yaşamak ve aşık olduğum meslegıme dönerek yaşama tutunmak için bunu bulabilirsem aldığım maas ile rahatlıkla geri ödeyecek durumum söz konusu. Olurda eyt yine gündemde birde emekli olarak çalışmaya devam edersem. Olmeden uc gun yuzum güldü derim bellimi olur. Lütfen demogajı yapıyor sanmayın beni. Herkesin yaşamında zorluk çeken sıkıntısı olan bir ton insan vardır. Benimkisi az rastlanır cok zor yaşam şartları altında doğuştan şanssız kimsesiz çocuklar vardır. O misal. BİRDE hayatımı iyiliğe adamış biri olarak yaşayıp giderken zalimin zulmüne denk geliyor insanlar. Ve düştüğün anda teksin her seferinde çocukken sokakta büyüyünce hayat yolunda tek başına kalkmak için mucadele eder insan. Ve cok yorulur. Kimseden karsılıksız yardım edin bana demem asla dusunulmesin. Çalışacağım için yada her halükarda emekli olmak istiyorum. Ama acil kendime yaşam alanı kurmam lazım. Anne zulmüne dönersem bu sefer ölürüm. Bu yuzden yardıma ihtiyacım var.

   1. Gökay dedi ki:

    Maşallah hayat hikayenizi yazmışsınız Allah yardımcınız olsun inşallah

 9. Hüseyin dedi ki:

  Borçlarım bitti ancak haciz masraflarını ödemedim ehacizlerim görünüyor ama Vakıfbank kredi verdi bu nasıl oldu anlamadım 3 bin tl verdi

 10. Samet dedi ki:

  Merhaba ismim samet 7,500tlye ihtiyacım var yardımcı olucak varsa maasıma haciz bile koydurabilirim olursa olur olmazsa canınız sağolsun ucudda ölüm yok derdi veren Allah dermanıda verir

 11. Baris dedi ki:

  10000tl ye ihtiyacım var

 12. mustafa dedi ki:

  ewet bir takım sıkıntılar cekmıs olabılırm ama her insanın ıkıncı bır sansı vardır aylık gelırım 3500 lıra 5000 lıraya ıhtıyacım var olumlu bı cevap verırsenız sevınırm…

 13. Bilgi dedi ki:

  Kredi kartlarıni kapatmak istiyorum kredi lazım…bilgi verirseniz sevinirim

 14. Hüseyin aydoğan dedi ki:

  Benim sicilim bozuk kredi kartım vardı 2011 den 2014 tede kapattım finansbank tan ama şimdi hiç bir banka kredi vermiyor 55 bin e ihtiyacım var acil kendi işim var aylık gelirim 5000 bine yakın ama ödemelerim var acil dönüş yaparmısınız findeks raporum 1470 di en son

 15. Özer dedi ki:

  Acil 50 bine ihtiyacım var ödemelerim düzenli ama sicilim bilmeden bozulduğu için hiç bir bankada kredi çekemiyorum sicilimin bozulma sebebi evkur

 16. Borç dedi ki:

  Bir miktar param var gerçekten ihtiyacı olan geri ödemesini düzgün yapabilecekler kaan irtibata geçebilir

  1. Bilgi dedi ki:

   Merhaba benim acil 2500liraya ihtiyacım var aylık 500 olarak öderim isterseniz senet yaparım 600 lira fark veririm faiz olarak ikitane kira borcum var acil ödemem lazım ev sahibiyle papaz oldum odeyemedim yardımcı olurmusun bana burdan ulasabilirsin kabul edersen

  2. Ozlem dedi ki:

   Acil yirmi beş bine ihtiyacım var

  3. aydoğan dedi ki:

   benimde 20.000 ihtiyaç var

  4. Rıza dedi ki:

   Acil nakite ihtiyacım var düzenli ödememi yaparım

 17. Kredi dedi ki:

  Kredim var iki tane maaşımdan kesiliuor tk kredi almak istiyorum ama vermiyorlar kızım evlenecek acil ihtiyacım var nasıl kredi kullanabilirim yardımcı olurmusunuz

 18. Kara lisedeyken kredi aldım ama kredi kartı alamıyorum dedi ki:

  Merhaba ban kara listede olan biriyim buna rağmen maaş bankamdan kredi alabildim ama kredi kartı alamıyorum bu durumu nasıl düzelte bilirim .

 19. Kara listedeyim dedi ki:

  15.000 bine ihtiyacım banka sicilim bozuk sigortalı çalışmaktayım

 20. Kredi notu düşük dedi ki:

  Benimde ödeyemediğim 25.000 tl kadar bi kredim var sicilim bozuk değil ama kredi notum düşük olduğu için alamıyorum acil yardım

 21. Kara Listede İdim dedi ki:

  Adım yusuf. Ben bu yazı sayesinden bankadan 50 bin kredi kullandım ve tüm borçlarımı tek bankada biriktirdim. Başka bankaya borcum kalmadı. Sizde yukarıda yer linkten başvurun. Borçlarınız bitsin.

 22. bozuk sicile kredi 2019 dedi ki:

  Acil 5000liraya hitiyaçım var bana yardımcı olurmusunuz sicilim bozuk kredi alamıyorum

 23. Kredi dedi ki:

  Acil 4000 bin lira ihtiyacim var sicilim bozuk yardimci olabilirmisiniz

 24. Volkan Karabulut dedi ki:

  Kara listedeyim icralık avukatlık oldum onun için acil 45 bin lira ihtiyacım var

 25. Kara liste dedi ki:

  Eşimin bütün bankalara kredi kartı borcu var kara listede borcunu ödeyip kara listede den çıkmak için napabiliriz.

 26. Murat dedi ki:

  Merhaba.benim bankalara borcum yok.puanim düşük
  Bana kredi kartimyok.başvurdum vermediler

  1. Sancar dedi ki:

   Maaş aldığın bankadamı vermiyor

 27. Tahsin dedi ki:

  benim sicilim bozuk ama kredi alamıyorum hiç bir yerden..