KOSGEB Hibeleri

Kredi Notu Sıfır Olanlara Kredi Veren Bankalar (0-800)

Kredi Notu Sıfır Olanlara Kredi Veren Bankalar (0-800)

Riskli müşteriye, kredi notu düşüklere kredi çıkar mı, hangi banka kredi notu düşüklere kredi verir? Kredi notu sıfır olana kredi verilir mi? araştırması yapanlar tarafından; 0/800 puana yani kredi notu düşüklere kredi nasıl alınır, hangi bankadan kredi alınabilir konuları oldukça merak ediliyor. İşte Kredi Notu Sıfır Olanlara Kredi Veren Bankalar (0-800) detayları.

Kredi Sicili Bozuk Olanlara Kredi Şartları

Bankalar artık dijitalleşme adına birçok uygulamayı hayata geçirerek şubesiz bankacılık hizmeti vererek internet üzerinden başvuru yapan ve kredi notuna bakmadan  belgesiz ve kefilsiz kredi vermektedir. Bu kredilerin başvurularında her zaman ki gibi bankanın çeşitli prosedürleri uygulanmaktadır. Kredi notunun yüksek olması şartı esnetilmediğinden dolayı düşük kredi notu bulunan kişiler ne yazık ki takılıp bireysel ihtiyaç kredisi kullanamamaktadır.

 • Kredi skoru düşük olan ve bu nedenle bankalardan kredi alamayanlara bir müjdemiz var orta riskli olan 0-800 puana kredi veren bankalardan nakit bulma yöntemleri bulunuyor. 
 • Sayısı çok fazla olmasa da size hızlı ve anında çok acil kredi vererek zorluklardan bir nevi can suyu olarak kurtaracak bankalar bulunuyor. Kredi notu sıfır olduğu için birçok banka tarafından red cevabı aldıysanız karamsarlığa kapılmayın.
 • Ülkemizde ismi çok bilinmese de birçok banka tarafından kredi notu ya da puanı sıfır olan vatandaşlara bazı şartlar sunularak kredi imkanı sağlanıyor.

Kredi Notu SIFIR Olanlar Bankalardan Kredi Kullanabilir mi?

Kredi notu 0 olanlara kredi veren bankalar var mı? Bu konuda birçok bilgi ortada dönüyor. Aslında bakılırsa maddi durumu kötü olan, acil para desteğine ihtiyacı olan, kredi sicili bozuk olan ve KKB notu düşük veya sıfır olanlara kredi veren birçok banka ve finans kuruluşu mevcuttur.

 • Burada amaç, orta riskli kredi notuna yetişebilmek ve çeşitli ipotek tesisleri ile en kısa zamanda nakit paraya ulaştırmaktır.
 • Bankaların gelir  belgesiz kredi detayları incelendiğinde istedikleri tek şartlarının kredi notunun 1700 ve üzerinde olması gerektiği görülebilir.
 • Gelir belgesiz evraksız olarak Anında kredi veren bankaların kullandıracakları kredileri alabilmek için önemli olan kredi notu düşük olanlar ve Sıfır olan ve kredi notu hiç olmayan kişiler ne yapmalıdır. Bu durumda olanlara kredi verilir mi? İşte bu durumda olanları çözüme ulaştıracak banka ve finansman firma tavsiyeleri..

Kredi Notuna Göre Risk Grupları

Findeks kurulmuş olduğu tarihten bu yana ülkemizde bulunan tüm bankalar müşterilerinin kredi notunu takip etmekte ve buna göre değerlendirmeye tabi tutmaktadır. KKB Puanlama sistemi en alt seviye olan sıfır puandan başlayarak en yüksek olan 1900 puana kadar seviye belirlemektedir. Buna göre aşağıda maddeler halinde kredi notuna göre risk grupları bankaların ilk olarak sorguladığı notlardır.

 • Sıfır puan ile 699 puan aralığına sahip olan şahıslar en riskli grupta yer almaktadır.
 • 700 puan ile 1099 puan aralığına sahip olan vatandaşlarımız orta riskli grupta yer alırken risk içeren gruba nazaran kredi çekebilmeleri ve bunun yanı sıra kefil ve teminat gösterme durumlarına göre değişiklik göstermektedir.
 • 1100 puan ile 1499 puan aralığına sahip olan vatandaşlarımızın risk grubu az riskli olarak belirlenmişken çok sayıda banka kefil ve gelir belgesi durumuna göre kredi imkanı sağlayabilmektedir.
 • 1500 ve 1699 puan aralığına sahip olan banka müşterilerinin kredi not ortalaması iyi olarak sınıflandırılmaktadır. Ve bu sayede başvuruda bulunmuş oldukları kredi sonuçları olumlu olarak yanıt bulmaktadır.
 • 1700 puan ile 1900 puan aralığına sahip olan banka müşterilerinin kredi notları çok iyi durumdadır.

Bu müşteriler genellikle çok sık kredi başvurusunda bulunup kısa vadede borçlarını ödeyen ve hiç bir sıkıntı yaşamadan ve taksit atlamadan ödeme yapan müşterilere başvurmuş oldukları yüksek limitli kredi olanaklarından da kolay bir şekilde faydalanabileceklerdir.

 • Yüksek kredi notuna sahip olanlar her zaman bankalardan istedikleri limitlerde kredi alabilir, ancak kredi notu düşük olan ve sıfır olanlar kredi çıkarma konusunda daha ihtiyatlı davranacaklar ve istediği bir takım şartlarını yerine getirmeleri isteyeceklerdir.
 • Kredi notu düşük olanlar bir an önce kredi notlarını yükseltmeleri gerekecektir.
 • Kredi notunuzu düzeltmek bakıldığında 1 ila 6 ay arasında artış gösterir. Kosgebkredisi.com Ancak kredi başvurusunda bulunacağınız bankanın müşterisi olarak, 2-3 aylık ödemelerinizi düzenli gerçekleştirmeniz halinde müşterisi olduğunuz bankadan kredi kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Peki Kredi puanı düşük olanlar ne yapacak? İşte cevabı !

Kredi Notu ”0” Olanlara Kredi Çıkar mı?

Bankalar müşterileri aralarında yapacakları finansman ticareti için kredi notunun yüksek olması şartını es geçmemektedir. Kredi çıkabilmesi için kredi notu sorgulamasında puanın 1500 ila 1900 arasında olanlara ilgili bankalar tarafından kredi kullandırılabilir. Ancak kredi notu azami 1099 olanlar için kredi kullandırılması söz konusu değildir. Kredi notu bankaların kayıt altına aldıkları sistem üzerinden kişinin bankalar ile olan ilişkilerini, geçmiş borç ödeme alışkanlıklarını, ve sadık müşteri olup olmadıklarını gözlemleyebildiği ve sorgulayabildiği kayıt sisteminde puan üzerinden kişinin risk durumunu belirten finansal geçmişinin özetidir ve bu geçmiş üzerinden kişiye iyi, riskli ya da orta riskli olduğunu gösteren puan verilmektedir. Sıfır puana sahip kişileri bankalar ile alışveriş yapmayan ve kredi notu oluşmamış ya da sicili bozuk olanlardır.

Özellikle ev hanımları ve iş hayatına adım atmamış öğrenciler bu grupta yer almaktadır. Herhangi bir işte SGK’lı çalışan ve düzenli maaşını banklardan alan ve kredi mevduat hesabına sahip olan kişilerin bir şekilde bankalarda kredi notları oluşacaktır. Kredi notu yüksek olan kişilere bankalar her zaman kredi verecekken, hiç kredi notu olmayan ve sıfır puana sahip kişilere kredi kullandırmak istemeyecektir. Konumuza başlarken de belirtmiş olduğumuz gibi kredi notu ”0”yani hiç kredi notu olmayan ve risk grubunda yer alan kişilerin bankalardan nasıl kredi çekebileceklerini, ve hangi bankaların kredi vereceklerini, bankalarda kredi başvuru yapan ancak olumsuz olarak bankadan eli boş dönenler için birçok para bulma yönteminden bahsedeceğiz.

Bankalardan kredi çekemeyenlere kredi imkanı yazımız da detaylar bulunuyor İnceleyin!

Kredi Notu Sıfır-800 Olanlara Kredi Nasıl Alınır?

Bankalardan kredi kullanabilmek için Risksiz kredi notu skalasında olabilmeniz; asgari 1499 puana sahip olmalısınız ki hemen hemen her banka tarafınıza kredi kullandırabilsin. Kredi notunuzun düşük olmasının nedeni ödeme performansınızın iyi olmadığından kaynaklanmaktadır. Ödeme performansınızda yaşanan düşüşün sebebini tespit etmeniz gerekmektedir. Belli bir süre yani 2-3 ay düzenli ödeme yaptıktan sonra kredi notunuzda oluşacak artış nedeniyle bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Düşük kredi notu olan herkes bankalardan sicilinizi düzeltmeniz halinde kolaylıkla kredi verecektir. Düşük nota kredi alamazsınız. Notun yükselmesi durumunda aşağıda ki bankalardan kredi çekebilirsiniz. Kredi notu düşüklüğü nedeniyle sizde kredi veren bankalardan kredi alamıyorsanız Kefile kredi kampanyasından yararlanmak için banka şubelerine giderek kendinize bir kefil ve kefile ait bir gayrimenkul belgesi göstererek bankadan en fazla 10 bin lira tutarında 36 ay vadeli uygun faiz oranları ile kredinizi alabilir, bu kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı bir çırpıda halledebilirsiniz. Kredi borcunuzun aylık taksitlerini yani borç ödemelerinizi zamanında ve aksatmadan yapmaya özen göstererek de bir sonraki aşama olan kredi notunuzu yükseltmeye geçebilirsiniz. Her şey sizin elinizde.!

Kredi notu sıfır olanların puanlarını yükseltmek için yapması gerekenler ise;

 • Kredi kartı sahibi olun.
 • Kart borcunuzun ödemelerini aksatmayın.
 • Asgari ödeme yapmak sizi rahatlatmasın.
 • Çok sık kredi başvurusu yapmayı.
 • Borçlarınızın azaldığına emin olun.
 • Kullanmadığınız tüm kartları iptal edip kapatın.
 • İletişim bilgilerinizi güncelleyin.
 • Başka birine kefil olurken dikkat edin.

Kredi notumu sorguladım ancak puanım düşük😢 diyorsanız;

Findeks kredi notu sorgulama ekranında gözüken veya bankadan öğrendiğiniz bir 800 puanınız var. Ve 800 puanı olan kişilere kredi veren bankaları araştırıyorsunuz. Doğru adrestesiniz. bu bankaları sizler için araştırdık. Aşağıda yer vermiş olduğumuz bankaların şubelerine giderek maaş bordronuz, ipotek ve rehin tapu için belgelerinizi götürerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

800 Puana kredi veren bankalar için tıklayınız.

Riskli Müşteriye Kredi Veren Bankalar Hangileri?

Kredi başvurusu yapanların Kredi notuna bakmadan kredi veren bankalar bulunmaktadır. Kredi notu 0 olan kişiler için özellikle de sicili bozuk ve bankalardan kredi almakta zorlananlar için müjdemiz var.  Bankalara ihtiyaç kredisi başvuru yapıp kredi notu düşüklüğü nedeniyle kredi alamayanlar bu haberimiz sizin için. Kredi notunuz düşük diye üzülmeyin. Kendinize bir kefil bularak kefilin mal beyanı ile kendinize ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Ülkemizde birçok banka kredi notu düşük olan müşteriler için kredi vermezler. Kredi veren bankalar kredi notu düşük ve orta riskli grupta yer alan müşterileri için kendilerine kefil getirmeleri şartıyla kredi vermektedir. Kredi notuna bakmadan kefille kredi veren bankalardan kendinize bir kefil bularak kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bankalardan çektiğiniz kredilerin aylık taksit ödemelerini, kredi kartı borç ödemelerinizi zamanında yapmazsanız, ödemelerinizi düzensiz öderseniz ödeme günlerini kaçırırsanız kredi notunuz düşer. Kredi notu düşürülen müşteriler bankalar tarafından Kara listeye alınarak sicili bozuk olarak adlandırılır ve kredi notu düşüklüğü sebebiyle hiç bir bankadan artık kredi alamaz hale getirilirsiniz.

Kredi notunuz düşük ise ülkemizde Akbank, Garanti ve Ziraat bankasından ne yazık ki kredi alamazsınız. 😒 Bu bankalar kredi notu düşük olanlar bireysel kredi vermezler. Ülkemizde hizmet veren köklü bankalar notu düşük olan riskli müşterilere bankanın müdürünün inisiyatifini bile kullansa kredi vermekten imtina edecektir. Bu bankaların dışında, bankacılık sektörüne yeni giren ve girmeye çalışan, ve müşteri portföyünü genişletmek için kredi notuna dahi bakmadan kredi verecektir. Belki de birçok kişi henüz ismini duymamış olan bu bankalardan kredi alabileceğini bizden öğrenecektir.

Ülkemizde birçok şehirde şubesi bulunmayan ancak internet üzerinden mobil bankacılık üzerinden kredi notuna bakmadan kredi başvuru yapanlara finansman sağlayan bu bankalardan rahatlıkla ve güvenle kredi alabilirler. Riskli müşteriler için bankacılık sektörüne yeni adım atmış, bireysel müşterileri kendine çekmek adına kredi notuna bakmadan kredi veren bankaların isimleri ise şunlardır;

Türkiye Bankalar Birliği TBB Bankalar listesinde ‘de yer alan bu bankalar içinde ben sizlere ICBC bankası zor durumda olan ve kredi notu düşük diye bankalardan kredi alamayanlar için çözüm olacak bankalar arasında ilk sırada önerebileceğimiz bankalar arasında yer almaktadır. Bu bankalar ise internet bankacılığından başvuru yapanlara kredi vermektedir. Tüm bankaların faiz oranları, aylık taksit tutarları ve geri ödeme miktarlarını hesaplayarak bankalar arasındaki farkı kendiniz de görebilirsiniz.

ICBC Bankası Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veriyor

ICBC bankası ülkemizde 43 şubesi bulunan ve faiz oranları ile bankacılık sektörüne iddialı giriş yapan bankalar arasında internet üzerinden kredi başvurusu alan ve kredi notu düşük olanlara kredi veren bankalar arasında yer almaktadır. Riskli müşteri grubunda yer alsanız dahi bu bankaya başvuru yapmadan önce karamsarlığa kapılmayın. Riskli müşterilere dahi kredi kartı ve bireysel kredi sunan bu bankadan yapacağınız başvurular ile acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzu hemen buradan, kredi başvurunuzu ise buradan gerçekleştirerek  anında kredinizi alabilirsiniz.

Fibabanka Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi İmkanı
Kredi Notu ”0” Olanlara Kredi Veren Bankalar ICBC En İyisi!

ICBC bankası kredi notuna bakmadan ihtiyaç kredisi kullanmak isteyen müşterilerine özel % 1.62 faiz oranları üzerinden kredi desteği sunuyor. Kredi notu düşük olan 800-900 arasında kredi notuna sahip olan kişilere kefil şartı ile finansman desteği sağlayan bankanın kampanyalı hesaplı kredisine 36 aya varan vadelerde uygulanacak olan faiz oranları şu şekildedir;

12 AY24 AY36 AY
1,62%1,62%1,62%

10 bin liradan 50 bin TL’ ye kadar kredinin değişen faiz oranları ile hesaplaması ise aşağıdaki listede verilmiştir.

Kredi MiktarıVadesiFaiz OranıAylık TaksitToplam Geri Ödeme
10.000 TL12 Ay% 1,62942,35 TL.11.308,20 TL.
20.000 TL24 Ay% 1,621.050,73TL.25.217,52 TL.
30.000 TL36 Ay% 1,621.166,43 TL.41.991,48 TL.
40.000 TL36 Ay% 1,621.555,24 TL.55.988,64 TL.
50.000 TL36 Ay% 1,621.944,04 TL.69.985,44 TL.

ICBC bankası kredi başvurusunu internet şubesi üzerinden  kolaylıkla yapabilir, acil nakit ihtiyaçlarınızı kredi notuna bakmayan ICBC bankası finansman desteği ile giderebilirsiniz.

Fibabanka Kredi Notu ”0” Olanlara Kredi İmkanı

Fibabanka Kredi notu düşük olan müşterilerine kredi veren bir diğer banka olarak karşımıza çıkıyor. Fıbabanka tarafından verilen ihtiyaç kredisine internet şubesi üzerinden kolaylıkla başvuruda bulunarak nakit ihtiyacınızı avantajlı faiz oranları ve ödeme koşullarıyla sahip olabilirsiniz. Ayrıca vade farkı Fibabanka’ da da 36 aydır. Bankaya başvurun ve anında onaylanan krediniz 3 dakikada cebinize gelsin!

Fibabanka tarafından verilen krediler %1,44’den % 1,54′ e kadar faiz oranlarıyla sunuluyor.

Kredi MiktarıVadesiFaiz OranıAylık TaksitToplam Geri Ödeme
10.000 TL12 Ay% 1,44929,34 TL11.152,08 TL
15.000 TL24 Ay% 1,54779,01 TL18.696,24 TL
20.000 TL36 Ay% 1,54765,17 TL27.546,12 TL
25.000 TL36 Ay% 1,54956,46 TL34.432,56 TL
30.000 TL36 Ay% 1,541.147,75 TL41.319 TL

CEPTETEB Kara Listede Olanlara Kredi Veriyor Kaçırmayın!

Cepteteb uygulaması sayesinde ”Kredi çekmeyen kalmasın” sloganını yanı sıra diğer bütün bankacılık işlemlerinizi de kolay bir şekilde finansman desteği sağlayan banka kredi notu düşük olan vatandaşlarımıza kefil karşılığında kredi imkanı sağlamaktadır. Ayrıca tüm bunların yanı sıra İnternet bankacılığı kullanarak da 10 bin Türk Lirası değerinde 36 ay vade ile kredi imkanı sağlanırken gelir belgesi göstermeden de finansman desteğinizi karşılayabilirsiniz. Ancak 3 aylık sigorta dökümüne sahip olmanız gerekmektedir.

bankaların dikkat ettiği bir diğer hususta kişinin düzenli gelirinin olup olmadığına dair gelir belgesi talep edilerek kaç aylık sigortalı olduğu konusunda fikir almaktır. Konu hakkında kredi almak için kaç aylık sigortalı olmak gerekir sorusunun yanıtı verdik.

Cepteteb üzerinden kullandırılacak olan ihtiyaç kredisi bir tüketici kredisi olup 1.000 TL ile 50 bin TL aralığındaki tutarlarda ve 3 ay-36 ay vade aralığındaki kullandırılabilmektedir. 

Cepteteb kredi hesaplaması yaparsak;

Kredi MiktarıFaizi Vadesi( Ay)Aylık  TaksitToplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL%1,4536 Ay376,13 TL.13.540,68 TL.
20.000 TL%1,4536 Ay752,27 TL.27.081,72 TL.
30.000 TL%1,4536 Ay1.128,40 TL.40.622,40 TL.
40.000 TL%1,4536 Ay1.504,54 TL.54.163,44 TL.
50.000 TL%1,4536 Ay1.880,67 TL.67.704,12 TL.

Cepteteb üzerinden krediye uygulanacak olan aylık faiz oranı Findeks kredi notuna göre değişiklik göstermektedir. Yukarıdaki kredi hesaplaması kredi notu yüksek olan müşterilere uygulanan faiz oranı üzerinden yapılmıştır. Cepteteb kredisi başvurusu için tıklayınız.

Cepteteb kredi başvurusu ekranı üzerinden kişisel bilgiler yazıldıktan sonra kredi bilgileri, çalışma gelir adres bilgileri, ürün bilgileri, kimlik bilgileri yazılarak başvuru oluşturarak kredinizi  %0,89 hoşgeldin faizi oranları üzerinden çekebilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Verilir mi?

Sicili bozuk olanlara kredi veren banka var mı hangi kuruluş sicili düzgün olmayana kredi çıkarır bu durumda olanlar ne yapmalı, acil para bulmam lazım diyenler merak ettiği konulardan biridir.  İhtiyaç kredisi başvurularında kredi değerlendirme kriteri olarak ilk bakılan hiç şüphesiz kişinin kredi notudur. Kredi notu düşük olanlara kredi notuna hiç bakmadan kredi veren bankalardan tam size göre ihtiyaç kredisi geliyor. Banka kredi notuna bakmıyor diye diğer mevzuatlarını uygulamıyor değil. Elbette ki kişinin kredi notu ne kadar önemini yitirse de kredi başvurusunun onaylanabilmesi için mutlaka kişinin kendine kefil bulması gerekiyor.

Yani bankalar bu durumda olan kişiler için söz konusu ihtiyaç kredisini kefil şartıyla veriyor. Sicili bozuk olanlar kara listeden çıkmadan bankalardan kredi alamayacağı için eşleri ya da anne babaları farketmez yani kendilerine, çalışan, memur ve düzenli bir geliri bulunan kefil bulduğunda ya da mal varlığını ev olur araba olur bankaya ipotek ettirerek teminat karşılığında bankalardan yüksek tutarlarda kredi alabilirler. Tabi bankanın ciddi kredi bürokrasilerine takılmadan engellerle karşılaşmadan kredi alabilmek için kredi notu yükseltecek hamlelerde bulunmalıdır.

Kredi Notumu Yükseltmek İçin Ne Yapmalıyım?

Bunlar borçların tek çatı altında birleştirilerek bir kerede kapatılması yada bankalara yapılandırma için başvuruda bulunarak ödemeleri gecikmeye uğramadan zamanında yapmak olacaktır. Bankalar ile aranızı tekrar düzelttiğinizde, onların gözünde yeniden sadık müşteri konumuna geldiğinizde yani kısaca sicilinizi temize çektiğinizde bankalar istediğiniz limitte kredi vermekten çekinmeyecektir. Bu nedenle kredi notu yükseltmeden, düşük kredi notu ve bozuk sicille bankalara başvuru yapmadan önce tavisye ettiğimiz konularda girişimlerde bulunmalı, sonrasında talep te bulunmalısınız. Kredi notunu merak edenler Ücretsiz kredi notu sorgulama için tıklayın.

Bankalardan Kredi Çekemeyenlere Bankalar Dışında Kredi Veren Kuruluşlar

İsterseniz şimdi de kredi notunuz 0 olduğu için size bahsettiğimiz bankadan kredi hala alamayanlar ne yapmalı bu konuya geçelim. Aslında yüksek tutarlarda kredi bulacağınızı iddia etmiyoruz ancak acil nakit ihtiyaçlarınızı bu bahsedeceğimiz yol sayesinde az da olsa acil hızlı bir şekilde nakit bulabilirsiniz. Başvuru yaparak 3 bin liradan 10.000 liraya kadar 12 ay vadeli olarak kredi alabilirsiniz. Bunun içinde ise faturalı olarak;

 • İnternet paketinizin varsa,
 • Sabit hat sahibi iseniz,
 • Herhangi bir GSM operatörüne ait hatta sahip iseniz bu  yöntem tam size göre.

Bankalardan kredi notu düşük olduğu için kredi alamayanlara alternatif para bulma yöntemleri içeriğimizde yer almaktadır.

Hem yasal hem de güvenilir olan bu yöntem ile kısaca nasıl para bulabileceğinizi kısaca bahsedecek olursak;

Faturalı Hat Sahiplerine +15 Bin Lira Fırsatı

Hiç bir şekilde bankalardan kredi alamadıysanız bu durumda yapacağınız alternatif para bulma yöntemlerini uygulamak olacaktır. Sizler için acil bir şekilde para bulabileceğinizi diğer yöntem olarak faturalı hatlara kredi imkanlarından bahsetmek isteriz. Faturalı hat üzerinden kişilere hayat sigortası olmadan, herhangi bir kefil gerek kalmadan, gelir belgesi maaş bordrosu dahil hiç bir belge talep edilmeden anında kredi alarak acil nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Bunun için en az 6 aydır Faturalı hat sahipseniz ve ödenmemiş telefon faturanız bulunmuyorsa, kredi notunuzu ne olursa olsun faturanıza ek cihaz  (15 bin liralık tutarında bir telefon) alımı yaparak, aldıkları telefonun kutusunu hiç açmadan telefonculara satarak telefonu bozdurarak anında acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Kredi notu düşük olan ve bankalardan ihtiyaç kredisi kullanamayan kişiler faturalı hatta sahipse faturalı hatlara kredi gerçeğini anlattık. Elinize ne kadar para geçecek, karınız zararınız ne kadar olacak yazımızı inceleyerek bu yöntemi deneyebilirsiniz.

SORUN CEVAPLAYALIM

Oy Verin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 17 YORUM
 1. Tozan dedi ki:

  Eminmisiniz ? kredi notum 0 hiç bir bankaya borcum yok..burada belirtilen falanca bankalar 0 nota kredi veriyor makalesi gerçek dışıdır. Hepsine başvurdum.1 tl çıkmadı..hepside kredi notunuz 0 dedi..Peki burada niye veriyorlar yazılmış.

 2. Sema dedi ki:

  Amcamin evinden elden kira aliyorum.Kredi cekmek istiyorum ama geliri ispatlayacagim bir belge yok.Nasil kredi cekebilirim?Esimin sicili bozuk oldugu icin tum borclari sifilayip,tek yere odeme yapmak istiyorum

 3. MEHMET ALİ GERAY dedi ki:

  BANKALARIN İHTİYAÇ KREDİLERİ VERİLİYORMUŞ GİBİKAMPANYALARLA REKLAMLARLA TANITILIYOR.BANA TÜRKİYEDE VEYA RİSKİN NASIİ VE NE ZAMAN OLACAĞINIKİM BİLEBİLİR.LÜTFEN BUNUİNSANLARIMIZLA OYNAMAYIN ALDATMAYIN. ÖDEYEMEYECEĞİM KREDİ TALEBİNDE BULUNMUYORUM ÖRNEK.İŞ BANKASIŞUBESİZ BELGESZ VE ÖN ONAYLI KREDİ TALEBİNDE BULUNDUM. İNTERNET ARACILIĞINDA T-EMİNAT KEFİL KREDİ NOTUVE GELİR BELGESİNE BAKILMADAN KREDİ OLANAĞI SAĞLAMAKTADIR. HANİ MERAK ETTİM NASIL KREDİ ALACAĞIMIDA YAZARSANIZ SEVİNİRİM

 4. isa çelik dedi ki:

  Kredi notunuz kötüyse peygamber gelse size kredi çıkartamaz.Ben bir bankanın maaş müşterisiyim. Hiç borcum yok. Kredi puanım 978 ve bana 1000 tl bile kredi vermiyor.Maaşım 7500 tl. Emekli sandığı çalışanıyım. O yüzden kredi notunuz yüksek olsun isterseniz 500 bin t borcunuz olsun. Hemen kredi çıkar. Ama hiç krediniz olmasın notunuz kötüyse 1 tl bile kredi çıkmaz.Boşuna burda vakit kaybetmeyin. 5-6 düzenli ödeme yapın.Kredi notunuzu yükseltin.Zaten banka sizi arayacaktır. Kredi notumu para olmadan nasıl yükselteceğim diyorsanız. Boşuna beklemeyin. Kbb sicil affı çıkmadan kredi kesinlikle çıkmayacaktır.Saygılar. Türkiye bitmiş arkadaşlar okeye dönüyoruz bilginiz olsun..

 5. Yetkin Aygün dedi ki:

  Acil 34 bin tl gerekiyor.. Yevmiyeli aşçıyım.. 1000 tl aylık taksi öderim..

 6. Rafetkadıoğlu dedi ki:

  Kredi almak istiyorum mümkün mü acaba lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 7. Şükran dedi ki:

  Borclarimdan dolayi icralik olmusum acil krediye ihtiyacim var 20000tl

Sitede yer alan bilgiler yapılan araştırmalar sonucunda hazırlanmıştır. Detaylı bilgi için Site Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret ediniz!