KOSGEB Kredisi

Site Kullanım Koşulları

 1. Kosgebkredisi.com sitesini kullanan tüm kullanıcılar aşağıda yer alan koşulları kabul etmiş sayılır. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen siteye girmeyiniz.
 2. Kosgebkredisi.com bu sitede yer alan tüm bilgileri ve tasarımı önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.
 3. Bu sitede yayınlanan bilgiler, izinsiz yayınlanamaz.
 4. KOSGEB isimli kuruluşun internet sitesi kosgeb.gov.tr ‘dir. Sitemizde yer alan bilgilerin hiçbiri KOSGEB kuruluşuna ait resmi bilgi değildir. Sitemiz de yer alan KOSGEB hakkında ki bilgiler bu kuruluşa başvurmak isteyen kişilere ön bilgi vermek amacıyla internette yer alan yorum ve haberlerden bilgi edinilerek hazırlanmış olup, doğruluğu taahhüt edilmez. Bu hususta yaşanacak her türlü olumsuzluk kullanım koşullarını kabul ederek sitemizi ziyaret eden kullanıcıya aittir.
 5. Sitemizden hiçbir şekilde borç para, iş imkanı verilmemektedir. Kosgebkredisi.com sitesinde yer alan tüm bilgiler hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir.
 6. Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı konusunda azami özen gösterilmekle birlikte, Kosgebkredisi.com bu konuda hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, Kosgebkredisi.com ‘e hiçbir borç, sorumluluk ve mükellefiyet yüklenemez.
 7. Site ziyaretçileri, sitedeki bilgilerin, konuyla ilgili profesyonel danışmanlığın yerini alacağını düşünmemelidirler. Bu nedenle, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili profesyonel danışmanınızla görüşmenizi tavsiye ederiz.
 8. Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmıştır.
 9. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, sitemiz bu yayınlar ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 10. Bu sitede yayınlanan bilgilerin kullanılması ve bu site aracılığıyla yüklenen tüm dosyaların açabileceği sorunlar, hukuki sorumluluk tamamen size aittir. Tüm haberlerin altına yorum yapmak serbesttir, yorumlar toplu olarak otomatik onaylanmaktadır. Yorum yaparken kişisel bilgilerinizi (cep telefonu ve ev adresi) bırakmamanızı öneriyoruz. Buraya bırakılacak kişisel bilgilerin sorumluluğu yorum yapan kişiye aittir. Eğer yazdığınız yorumun silinmesini istiyor iseniz veya herhangi bir yorum hakkında düzenlemesini istediğiniz bir husus var ise bize İLETİŞİM bölümünden ulaşabilirsiniz. (gerekli düzenlemenin yapılabilmesi için yorumlarla ilgili bildirimde bulunurken hangi yorumun hangi kullanıcı adı ve mail adresi ile hangi sayfada bulunduğunu bildirmenizi rica ederiz)
 11. Kosgebkredisi.com web sitesinde yayımlanan yazılar hiçbir özel ve kamu kuruluşunun resmi görüşlerini yansıtmaz.
 12. Sitemizde yer alan tüm içerikler bilgi mahiyetinde internet ortamındaki yorumlardan öğrenilebildiği kadarıyla hazırlanmakta olup, içeriklerin kesin doğru olduğunu garanti ve taahhüt etmemekte ve bu içeriklerin sadece tavsiye ve bilgilendirme amaçlı olduğunu bildiririz. Asıl bilgi kurum ve kuruluşların kendi internet sitelerinden alınabilir.

Sitede yer alan bilgiler yapılan araştırmalar sonucunda hazırlanmıştır. Doğruluğu taahhüt edilmez. Detaylı bilgi için Site Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret ediniz!