KOSGEB Kredisi

Kara Listeye Kredi Çıkartılır! Bozuk Sicile Komisyon Karşılığı İlanları

Kara Listeye Kredi Çıkartılır! Bozuk Sicile Komisyon Karşılığı İlanları

Sicilim bozuk kredi almak istiyorum diyenler vatandaşlar sicili bozuk olan vatandaşlara kredi verilecek mi? Kara listeye kredi veren bankalar 2020 hangileri Araştırmalarına devam ediyor. Kara listede olanlara, sicili bozuk olanlara komisyon karşılığında kredi çıkartan firmaların ilanları 2020 yılında da verilmeye devam etmektedir.  Komisyon karşılığında sicil bozuk olanlara finansman desteği veren firmaların büyük bir bölümü bilindiği gibi yasal olmayan tefecilerdir. Zira kara listeye giren ve kredi notu düşük imkansız olan vatandaş tüm bankaların nezdinde aynı durumdadır. Bu kapsamda komisyon alan, yüksek faiz ödettiren kişilerden uzak durmanızı önererek acil para lazım  olduğu durumlarda sizlere bir kaç tavsiyede bulunacağız.

Kara Listede Olanlara Kredi Veren Bankalar Var mı?

Akbank, Denizbank, Qnb Finansbank, Garanti Bankası veya Vakıfbank hiç biri sicili bozuk olan vatandaşa kredi vermez. Zira daha önce ödemedikleri krediler veya kart borçları nedeniyle temerrüde düşmüş durumdadırlar. Kişi KKB notunu düzeltmeden bu bankaların hiç birinden kredi çekemez.  Zira kişi not durumunu yükseltir, sicil affı yasasından faydalanır veya borç kapatma kredisi çekerek eski borçlarını kapatırsa yeni finansmanda kendine bir miktar para ayırabilir.  Borç kapatma kredisi alabileceğiniz bankalar şunlardır;

 1. HSBC
 2. Garanti Bankası
 3. ICBC
 4. İş Bankası
 5. Türkiye Ekonomi Bankası
 6. Ziraat bankaları borç kapatma için kredi başvurusunda bulunanlar için finansman desteği sağlayacaktır.

Bankalardan Kredi Çekemeyenlere kredi isimli yazımızda Bankalardan başka başvurulabilecek finans kuruluşları anlatılıyor.

Sicili bozuk olanlara kredi çekme yöntemleri mevcut!

Kara Listeye Kredi Çıkarılır İlanlarına Dikkat Edin (Son Şans)

Piyasada kredi çıkartılır, kara listeye kredi ilanları veren ve zor durumda olan vatandaşlarımızın elinde ki 3 kuruşu almaya çalışan bir çok dolandırıcı mevcut. Bu kişilerin bir çoğu zor günler yaşayan ve gün içinde para bulmaya çalışanların ellerinde ki parayı almayı amaçlarlar. Bu sebeple ilk şartları ön ödemedir. Yani size bir miktar ön ödeme yapmaları durumunda;

 • 50 bin lira kara liste kredisi çıkaracaklarını,
 • Kefile gerek olmadığını,
 • Makul oranda banka gibi faiz aldıklarını,
 • Küçük bir miktar komisyon talep ettiklerini,
 • Aynı gün paranın hesabınıza yatacağını,
 • %2 oranlarında faiz uyguladıklarını,
 • İmkansız krediler için kredi çıkarttıklarını (tamamen asparagas)
 • Hesaba yatmaz ise nakit parayı elden teslim edeceklerini gibi birçok yalan ve dolandırıcılık gibi ifade edebilir, bu hususta geçerli olmayan bir sözleşme tanzim edebilirler.

Zira bunun karşılığında 500 TL. 1.000 TL. 2.000 TL. 5.000 TL. gibi ne koparabilirlerse nakit talep ederler. Bazıları banka müdürlerini tanıdıklarını bu parayı ona vererek kara listeye de kredi çıkartabildiklerini söylerler. İnandırıcı olması açısından bazıları bunu emekli maaşı olan vatandaşın maaşına haciz konulmadığından maaşa bağlamayı taahhüt edebilirler. Sonuç; Peşin para teslim edilir ve finansçı vatandaşlar ortadan kaybolur. Bu yüzden lütfen dikkat! Tefecilik yapmak kanunlarımıza göre ağır suçtur.

Komisyon Karşılığı Kredi Çıkartılır İlanları

500 TL. ile 2 bin lira arasında bir para alarak, başka biri adına taksitleri ödenmeyecek ve üzerine kalacağını bildiğiniz 20-30 bin lira kredi çeker misiniz? Eğer sizin üzerinize yasal bankalardan para çekilebiliyorsa komisyon ödemenize ne gerek var? Bu iki sorunun yanıtı olarak komisyon işi ya kişinin ilgili bankalara başvuru yapmamasından ya da yukarıda anlatılan komisyonun cebe atılmasından ibarettir. Bu sebeple komisyon karşılığı kredi çıkartılır ilanları da birinci dereceden dolandırıcılık içereceği düşünülmelidir. Bu durumda ne yapacaksınız?

 1. Firmanın BBDK kayıtlı olup olmadığını kontrol edin.
 2. Bilinmeyen bir firma ise ve mevzuata uygun olmayan taahhütler ihtiva ediyorsa uzak durun.

Ondan uzak dur, bundan uzak dur, acil para lazım, nereden bulacağız?

Komisyon Karşılığı Kredi Çıkartılır İlanlarına Dikkat!

Denize Düşen Yılana Sarılır

Denize düşen yılana sarılır derler ya, faizin iyi bir şey olmadığını, kredi kartından nakit avans alınca bir sürü faiz geleceğini bozdurma telefon almanın zararlı olduğunu bizde bilmekteyiz. Ancak bazen öyle zamanlar gelir ki, yüksek faizi de olsa, bir şekilde para bulmanız gerekebilir. İşte bu durumda başvuru yapabileceğiniz birkaç yöntemden bahsedeceğim.

Kredi kartlarında ortalama 1.000  – 2.000 TL. nakit avans limiti bulunur. 2.000 TL. faizli olsa da, zor zamanınızda işinizi görür. Eğer kartınız yoksa gelir belgesiz kredi kartı çıkartma yöntemi hakkında bilgi alıp başvurunuzu yapın. 5 dakika da kart teslim eden banka olduğunu unutmayın.

Eğer icralık duruma düştüyseniz, sizi bu durumdan kurtaracak icra durdurma yöntemleri var. İcralık Olanlar Kredi isimli içeriği okuyun ve en azından evinize icra gelmesini engelleyin.

NAKİT 5.000 TL. PARA BULMANIN YOLLARI

Herhangi bir bankadan vadesiz mevduat hesabı açmanız durumunda tarafınıza kredili mevduat limiti tanımlanabilir. Bu limit ortalama olarak 5 bin liraya kadar çıkabilmektedir. Herhangi bir bankaya başvurun ve 10 TL. kart parası vererek kredili mevduat limiti açtırın. Bu limiti zor günlerinizde tefecilere başvurmak yerine kullanabilirsiniz.

Kara Listeye Kredi Veren Bankalar 2020

Kara listedeki sicili bozuk olan Burganbank, Aktifbank gibi bankalardır.  Aktif bank N kolay kredi yüksek faiz oranları ile sicili bozuk olanlara ve kara listede olanlara kredi veren bankalar arasındadır.

Aktifbank  ihtiyaç finansmanlarında uyguladığı komisyon oranlar % 1,89 üzerinden kredi vermetedir. 5 yıl vadede uygulayacağı 1,89 faiz oranları ile kara listedekilere kredi veren bankalardan kredi almak için internetten anında kredi başvuruda bulunarak kredinizi alabilirsiniz.

60 AY VADELİ KARA LİSTE KREDİSİ

Sicili Bozuk olanlara Aktifbank internetten anında kredi adı altında finansman sağlıyor. Faiz oranı ise 1,89 olarak belirleniyor. Aktifbank 60 ay vade imkanı sağlıyor. Kredinin dosya masrafı 50 lira ile 150 lira arasında değişirken toplamda 40 bin liraya kadar verilebilir. Banka şubesi bu hususta düşük KKB notunu dert etmeyin diyor. Hesaplama yapmak gerekirse;

MİKTARVADEAYLIK ÖDEMETAHSİS ÜCRETİ
10 BİN TL.60 Ay306,65 TL52,50 TL
10 BİN TL.48 Ay344,05 TL%5
10 BİN TL.36 Ay409,41 TL.%5
10 BİN TL24 Ay544,90 TL.%5
10 BİN TL.12 Ay961,23 TL.%5
20 BİN TL.60 Ay613,29 TL.%5
25 BİN TL.60 Ay766,61 TL.%5
30 BİN TL.60 Ay919,95 TL.%5

Bu kapsamda vatandaş 30 bin lira kredi çekiyor ve 60 ay boyunca her ay 919,94 TL. para ödüyor. Bu kredi yasal koşullar altında Aktifbank NKredi internet başvurusu ile çekilebiliyor.

Onaylanan Para Nereden Çekilir?

 • Nkredi kart ile tüm Aktifbank Atm cihazlarından
 • PTT ATM cihazlarından
 • Diğer tüm ortak ATM cihazlarından çekilebilir.

Çıkarılan Kredi Nereden Geri Ödenir?

 • PTT Matik cihazlardan,
 • Akbank ATM cihazından,
 • Vakıfbank ATM cihazından geri ödenebilmektedir.

Eğer 12 aylık, 24 aylık olarak kullanmak istiyorsanız aylık ödemeniz gereken miktarı ve diğer faizleri kara liste kredisi hesaplama dokümanını inceleyerek görebilirsiniz.

Kara listeye düşmüşseniz ve bu yüzden kredi alamıyorsanız verilen mevcut firmalara başvuru yapabilirsiniz. Bu firmalar 2020 yılında da belirli bir komisyon karşılığında hizmet vermeye devam edecektir.

Burgan Bank Kara Listeye Kredi Veriyor

N kolay kredileri gibi internetten kredi başvuru yaparak nakit ihtiyaçlarınızın çözümü için Burgan bankasına da finansman desteği sağlayabilirsiniz. Bireysel ihtiyaçlar olan tatil, eğitim, evlilik ve sağlık için kişiye özel ve Standart kredi kampanyaları sunan Burgan bank kara listede olanlara da kredi imkanı sağlayarak düşük masraflı ihtiyaç kredisi 60 ay vadeli % 1,99 faiz oranları ile veriliyor.

Kredi MiktarıVadesiFaiziAylık TaksitToplam Ödeme
10.000 TL12 Ay% 1,89968 TL11.616 TL
10.000 TL24 Ay% 1,89552 TL13.248 TL
10.000 TL36 Ay% 1,89417 TL15.012 TL
10.000 TL48 Ay% 1,89352 TL16,896 TL
10.000 TL60 Ay% 1,8931518,900 TL

 

Kara Listeye Kredi Çıkaran Danışmanlık Firmaları 2020

Bankaların kara listesinde bulunan vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarının çözümü için bazı danışmanlık firmaları kredi çıkarmaktadır. Bunlar;

Bu firmalar üzerindne emekl, çalışan, gelir belgesi olmayan, sicili bozuk ve kara listedeki vatandaşlar kredi alabilirler.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 32 YORUM
 1. buse demir dedi ki:

  Herkese Merhaba o kadar çok ihtiyacım vardı ki krediye bir site buldum telefonuma uygulamasını yükleyip anında paramı çektim şuan hayatım düzene girdi.Sizede öneririm.

 2. Özdemir dedi ki:

  50 mlyr ihtiyacım var puanım düşük hiç kredi kullanmadım banada dönüş yapabilirmi siniz

 3. Eymen dedi ki:

  Cok borcum var acil krediye ihtiyacım var

 4. Mustafa dedi ki:

  Hiç biride vermiyor zaman kaybı

 5. Nedim dedi ki:

  Boşuna istemeyin hiç biri alamadığı gibi bankalardaki notunyzuda 0 düşüyorlar

Sitede yer alan bilgiler yapılan araştırmalar sonucunda hazırlanmıştır. Doğruluğu taahhüt edilmez. Detaylı bilgi için Site Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret ediniz!