Noter Vekalet Ücreti Ne Kadar? 2022 (Avukat-Araç Satış)

Araç Satış Noter Vekalet Ücreti

Noterde Vekalet Verme Ücretleri 2022 yılında yeniden belirlenmiştir. Güncellenen yeni Noter Vekalet ücretinin ne kadar olduğunu ve artışın ne kadar olduğunu yazımızdan öğrenebilirsiniz. Noter işlemlerinde her yıl zam yapılıyor. Tüm noter işlemleri için 2022 noter vekalet ücretleri ve ücretleri ile ilgili bilgileri içeriğimizde bulabilirsiniz.

App Plaka Yasak mı? Cezası Var mı? 2022 Yeni Kanun!

APP plaka muayeneden geçer mi

App plaka olarak günümüzde dikkat çekmek isteyen ve en çok gençler tarafından tercih edilen özel plaka kullanımı yasak mı?  APP plaka yasak mı? bulundurmak suç mu? Kullananlara herhangi bir ceza var mı bu konu hakkında merak edilenler yazımızda.

Apartmanda Gürültü Saatleri 2022 (YASAL SAATLER)

Apartman Gürültü Şikayet Dilekçesi Örneği

Apartmanda gürültü saatleri 2022 cezası ne kadar oldu, apartmanda gürültü yapma saatleri, gürültü yasağı saatleri, kabahatler kanunu gürültü cezası ve apartman gürültü yönetmeliğine içeriğimizde ulaşabilirsiniz.

Dedektörle Altın Arama İzni Nasıl Alınır? 2022 Kanunu

Define Arama İzni Maliyeti

İzinsiz define aramanın ve kazı yapmanın yasak olduğundan dolayı define arama izinleri nereden alınır, izin almayanlara verilen cezalar nelerdir, Dedektörle Altın Arama İzni Nasıl Alınır? ve define arama izni maliyeti 2022 yılında ne kadar araştırdık.

Kantara Girmeme Cezası Ne Kadar? 2022 Ceza Tarifesi

Kantara Girmeme Cezası İtiraz Davası Nereye Açılır?

Yük taşımacılığı yapılan araçların zorunlu olarak karayollarında bulunan kantarlara girmeleri zorunludur. Herhangi bir sebeple kantara girmeden geçiş yapılması durumunda karşılaşılacak olan kantara girmeme cezası ödemek durumunda kalacak sürücülerin ceza miktarı ve genel bilgiler yazımızda…

Oto Çekici Fiyat Hesaplama 2022

Oto Çekici Fiyat Hesaplama 2022

Oto çekici fiyat hesaplama yöntemini kullanarak Tekirdağ-İstanbul, İzmir-İstanbul, Balıkesir-İstanbul gibi daha pek çok rota üzerinden alınan oto çekici ücretlerini öğrenebilir, oto çekici fiyat hesaplama adımları ile güzargahlar arası çekici ücretlerini hesaplayabilirsiniz.

İşkur İşte Anne Projesi Başvuru Şartları Nelerdir? 2022

İşsiz Annelere Günlük 95 TL ve 400 TL Bakım Desteği Veriliyor

0-15 yaş aralığında çocuğu bulunan ve işsiz kalan annelerin yeniden iş hayatına entegre olmaları ve istihdamlarının sağlanabilmesi amacıyla çocuk sahibi anneler için devlet tarafından farklı destekler sağlanıyor. Bunun yanında başvuru şartları da merak ediliyor. Bu içeriğimizde İŞKUR işte anne projesi başvuru şartları nelerdir? açıkladık.

Tapu Kadastro Arsa Ölçüm Fiyatları LİHKAB 2022 Arazi Ölçüm Hesaplama

Arsa Tarla Sınır Tespiti Ücreti

Arazileri ve arsaların sınırlarının belirlenmesi yani kazık çaktırma işlemleri yasal kurumlar ile yapılmaktadır. Tapu kadastro arsa ölçüm fiyatları, Lihkab 2022 ücretleri, arsa ve sınır tespitinin nasıl yapıldığı konusunda bilinmeyen tüm konuları detaylandırdık. Sınır tespit uygulaması ve uydudan tarla sınırı belirleme aşamaları için yazımızı inceleyebilirsiniz.

En Kolay Silah Taşıma Ruhsatı Nasıl Alınır? 2022 Mevzuatı

Ruhsatsız Bulundurma Silah Yakalatma Cezası

Silah ruhsatını nasıl kolay yoldan alacağınızı merak ediyorsanız detayları inceleyebilirsiniz. Kimler silah ruhsatı alabilir? silah taşıma ruhsatı için gerekli evraklar, e-Devlet sorgulama ekranı hakkında aşamaları inceledik. Ayrıca ruhsatlı silah 2022 harç tutarları, bulundurma ruhsatlı silah taşıma cezası ve diğer bilgiler için yazımıza göz atabilirsiniz.

Ticket Geçen Marketler (TÜM KARTLAR) 2022

Ticket Kart Nedir? Kimler Kullanabilir?

Ticket geçen marketler tüm listesi burada! İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir ve diğer illerde Ticket hangi marketlerde geçiyor, migrosta ticket geçer mi, ticket market ve giyim mağazaları ve tüm bilgiler içeriğimizde..

Ecrimisil Hesaplama Tablosu 2022 Fiyatları (Arsa-Tarım Arazisi)

Ecrimisil Hesaplama Yargıtay

Ecrimisil yani haksız işgal sonucu tanzim edilecek tazminat hakkı ile ilgili hukuki şartlar dahilinde başvuru yoluna gidilir. Yetkili mahkemelere verilen ecrimisil dava dilekçesi örneği,, Ecrimisil Hesaplama Tablosu 2022 ecrisimil ücretleri faiz hesaplama tablosu excel, Milli Emlak tebliği uyarınca haksız işgal hesaplama örnekleri, Ecrimisil Davasında Bilirkişi Raporuna İtiraz Dilekçesi, zamanaşımı süresi, ecrimisilin ödenmesi ile ilgili merak edilen bilgiler içeriğimizde..