KOSGEB Kredisi

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar (Son Şans Kredisi)

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar (Son Şans Kredisi)

Bankalar bazı durumlarda kredi alamayan müşterileri için çeşitli kampanyalar başlatırlar. Sicili bozuk olanlara, az riskli kredi notuna veya tamamen düşük kredi notuna kredi verebiliyorlar. Kredi notunuz sıfır ile 699 arasında ise en riskli gruptasınız demektir. Bu durumlarda bankaya kredi notu yüksek ve sabit geliri olan bir kefil sunarak kredi çekebilirsiniz. Biz de bu yazımızda sizler için 800 puana ve düşük kredi notuna kredi veren bankaları araştırdık. Her yıl olduğu gibi 2020 yılında da farklı kampanyalar düzenlenebilecektir. Bankalar tarafından bu konu ile ilgili herhangi bir bilgi elimize ulaştığında sizlerle paylaşacağız. Kredi veren bankalar ile ilgili tüm detayları haberimizden inceleyebilirsiniz.

Kredi Notuna Bakmadan Kredi Veren Bankalar

Kredi başvurusu yapanların Kredi notuna bakmadan  kredi veren bankaların varlığından haberiniz yok mu? Öyle ise sizin için özellikle de kredi notunu düşük, sicili bozuk ve bankalardan kredi almakta zorlananlar için müjdemiz var.  Bankalara ihtiyaç kredisi başvuru yapıp kredi notu düşüklüğü nedeniyle kredi alamayanlar  bu haberimiz sizin için. Kredi notunuz düşük diye üzülmeyin. Kendinize bir kefil bularak kefilin mal beyanı ile kendinize ihtiyaç kredisi alabilirsiniz.

Ülkemizde birçok banka kredi notu düşük olan müşteriler için kredi vermezler. Kredi veren bankalar kredi notu düşük olan müşterileri için kendilerine kefil getirmeleri şartıyla kredi vermektedir. Kredi notuna bakmadan kefille kredi veren bankalardan kendinize bir kefil bularak kredi talebinde bulunabilirsiniz. Bankalardan çektiğiniz kredilerin aylık taksit ödemelerini, kredi kartı borç ödemelerinizi zamanında yapmazsanız, ödemelerinizi aksatırsanız kredi notunuz düşer. Kredi notu düşürülen müşteriler bankalar tarafından Kara listeye alınarak sicili bozuk olarak adlandırılır ve kredi notu düşüklüğü sebebiyle hiç bir bankadan artık kredi alamaz hale getirilirsiniz.

Kredi Notuna Bakmadan Kredi Veren Bankalar

Kredi Notuna Bakmadan Kredi Veren Bankalar

Ücretsiz kredi notu sorgulama için tıklayınız.

İhtiyaç kredisi başvurularında kredi değerlendirme kriteri olarak ilk bakılan hiç şüphesiz kişinin kredi notudur. Kredi notu düşük olanlara kredi notuna hiç bakmadan kredi veren bankalardan tam size göre ihtiyaç kredisi geliyor. Banka kredi notuna bakmıyor diye diğer mevzuatlarını uygulamıyor değil. Elbetteki kişinin kredi notu ne kadar önemini yitirse de kredi başvurusunun onaylanabilmesi için mutlaka kişinin kendine kefil bulması gerekiyor. Yani bankalar bu durumda olan kişiler için söz konusu ihtiyaç kredisini kefil şartıyla veriyor.

800 Puana kredi veren bankalar için tıklayınız.

10 bin lira tutarında 24 ay vadeli, gelir belgesi şartı olmadan, % 1.69 ve % 1.79 faiz oranları ile 100 TL ile 270 TL arasında değişen kredi komisyonu ile verilen ihtiyaç kredisini  kredi notuna bakmadan verebilmesi için kişinin kefil bulması gerekiyor. Bulduğunuz kefilin kendi üzerine kayıtlı gayrimenkul tapusu bankaya teminat olarak gösterilir ve banka tarafından sadece bu belge ile kredi alabilirsiniz. Bankaya gösterilecek olan gayrimenkul üzerinden lehine ipotek tesis etmeden kredi kullandıracaktır.  Kefile kredi olarak düzenlenen kredi kampanyası en az 3 bin lira tutarında en fazla ile 10 bin lira tutarında kullandırılacaktır.

 • Akbank,
 • İş Bankası,
 • TEB,
 • Garanti,
 • Yapı ve Kredi,

bu bankaların bir çoğu KKB sicilinizi düzeltmenizi talep edeceklerdir. Bankalar listesine buradan ulaşabilirsiniz.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalar

Sicil Notunuzu Yükselterek Başvurun.

Kredi notu düşüklüğü nedeniyle sizde kredi veren bankalardan kredi alamıyorsanız Kefile kredi kampanyasından yararlanmak için banka şubelerine giderek kendinize bir kefil ve kefile ait bir gayrimenkul belgesi göstererek bankadan en fazla 10 bin lira tutarında 24 ay vadeli % 1.69 dan başlayan faiz oranları ile kredinizi alabilir, bu kredi ile acil nakit ihtiyaçlarınızı bir çırpıda halledebilirsiniz.

Kredi borcunuzun aylık taksitlerini yani borç ödemelerinizi zamanında ve aksatmadan yapmaya özen göstererek de bir sonraki aşama olan kredi notunuzu yükseltmeye geçebilirsiniz. Her şey sizin elinizde.

Akbank Kredi Notu Olmadan Kredi İmkanı Sağlıyor Mu?

Özel kuruluşlu olan bir çok banka, müşteri kapasitesini arttırmak adına gelir belgesi olmadan veya kredi notuna bakmadan kredi imkanı sunmaktadır. Bu durum rakip bankalar için olumsuz olarak görülmüş olsa da nakit ihtiyacı olan çok sayıda vatandaşımız için kaçırılmayacak büyük bir fırsat olmaktadır. Kredi notuna bakmadan finansman desteği sağlayan bankalardan biri olan Akbank aynı zamanda gelir belgesi olmayan vatandaşlarımız için de kredi imkanı sağladığına dair bir çok kez reklam vermiştir. 60 ay vade ile 20 bin Türk Lirasına kadar kredi desteği sağlayan banka özellikle internet bankacılığı ile daha avantajlı ve cazip kredi fırsatları sunmaktadır. Akıllı telefona sahip olan çok sayıda vatandaşımız Google Play Store uygulamasını kullanarak akbank direkt uygulamasını telefonuna indirerek tüm avantajlı kredi imkanlarından faydalanabilirken bankacılık işlemlerini de bu uygulama sayesinde çok kolay bir şekilde gerçekleştirmektedir.

İş Bankası İnternet Bankacılığı

Teknoloji bu kadar hızlı bir şekilde ilerlerken çok sayıda vatandaşımız teknolojik çağa ayak uydurmuş ve bankacılık işlemlerini bile internet üzerinden gerçekleştirmeye başlamıştır. Bu sayede artık kredi çekmek için veya kredi başvurusunda bulunmak için banka şubelerine giderek saatlerce sıra beklemenize gerek kalmadan internet bankacılığını kullanabilir ve kredi işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik internet bankacılığı kullanmış olduğunuzda bankalar sizden kredi çekme aşamasında istemiş oldukları teminat, kefil, kredi notu veya gelir belgenize bakmaksızın kredi olanağı sağlamaktadır. Bu bankalardan bir tanesi olan iş bankası da internet bankacılığı sayesinde size zorlanmadan finansman desteği sağlamaktadır.

Türkiye Ekonomi Bankası

Cepteteb uygulaması sayesinde kredi çekmeyen kalmasın sloganını yanı sıra diğer bütün bankacılık işlemlerinizi de kolay bir şekilde finansman desteği sağlayan banka kredi notu düşük olan vatandaşlarımıza kefil karşılığında kredi imkanı sağlamaktadır. Ayrıca tüm bunların yanı sıra İnternet bankacılığı kullanarak da 20 bin Türk Lirası değerinde 60 ay vade ile kredi imkanı sağlanırken gelir belgesi göstermeden de finansman desteğinizi karşılayabilirsiniz.

Türkiye Ekonomi Bankası

Türkiye Ekonomi Bankası

Garanti Bankası Finansman Desteği

Geçmiş olduğumuz yıllar içerisinde sosyal medya ve televizyon reklamları ile oldukça sık karşılaşmış olduğumuz bu banka diğer bankalar gibi gelir belgesiz kredi imkanı sağlarken aynı zamanda konut kredileri, araç kredileri, ihtiyaç kredileri ile içimizi ferahlatırken bayram öncesi sıkıntıda olan vatandaşlarımızı da düşünerek onlar için avantajlı finansman desteği sağlamayı da unutmamıştır. İnternet bankacılığını kullanarak kolay kredi çekebileceğiniz gibi bankacılık ile gerçekleştirebileceğiniz bütün işlemlerinizi tek bir tuş ile yapabilir ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Yapı Ve Kredi Bankası

Yapı kredi bankası kredi işlemlerinin yanı sıra kredi kartı işlemlerinizde de oldukça cazip fırsatlar ile karşınıza çıkarken aynı zamanda kefil ve teminat göstererek kredi çekme olanağınızı biraz daha arttırır ve acil nakit ihtiyacınızı kolayca karşılamanız için yardımcı olacaktır. İndirmiş olduğunuz uygulama sayesinde kredi kartınız üzerinden kredi çekme olanağınız artarken aynı zamanda kefil ve gelir belgesi göstermeden ihtiyaç duymuş olduğunuz nakdi 60 ay vade ile size sunacaktır.

Kredi Notuna Göre Risk Grupları

Findeks kurulmuş olduğu tarihten bu yana ülkemizde bulunan tüm bankalar müşterilerinin kredi notunu takip etmekte ve buna göre değerlendirmeye tabi tutmaktadır. KKB Puanlama sistemi en alt seviye olan sıfır puandan başlayarak en yüksek olan 1900 puana kadar seviye belirlemektedir. Buna göre aşağıda maddeler halinde kredi notuna göre risk gruplarını belirteceğiz.

 • Sıfır puan ile 699 puan aralığına sahip olan şahıslar en riskli grupta yer almaktadır.
 • 700 puan ile 1099 puan aralığına sahip olan vatandaşlarımız orta riskli grupta yer alırken risk içeren gruba nazaran kredi çekebilmeleri ve bunun yanı sıra kefil ve teminat gösterme durumlarına göre değişiklik göstermektedir.
 • 1100 puan ile 1499 puan aralığına sahip olan vatandaşlarımızın risk grubu az riskli olarak belirlenmişken çok sayıda banka kefil ve gelir belgesi durumuna göre kredi imkanı sağlayabilmektedir. 
 • 1500 ve 1699 puan aralığına sahip olan banka müşterilerinin kredi not ortalaması iyi olarak sınıflandırılmaktadır. Ve bu sayede başvuruda bulunmuş oldukları kredi sonuçları olumlu olarak yanıt bulmaktadır.
 • 1700 puan ile 1900 puan aralığına sahip olan banka müşterilerinin kredi notları çok iyi durumdadır. Bu müşteriler genellikle çok sık kredi başvurusunda bulunup kısa vadede borçlarını ödeyen ve hiç bir sıkıntı yaşamadan ve taksit atlamadan ödeme yapan müşterilere başvurmuş oldukları yüksek limitli kredi olanaklarından da kolay bir şekilde faydalanabileceklerdir.

Bankalar genel anlamda kredi notuna önem vermektedir. Ancak bazı durumlarda çeşitli kampanyalar uygulamaktadırlar. Bankaların 2020 yılına özel kampanyaları başladığında sizler ile paylaşacağız.

Yorumlar
 1. MEHMET ALİ GERAY dedi ki:

  BANKALARIN İHTİYAÇ KREDİLERİ VERİLİYORMUŞ GİBİKAMPANYALARLA REKLAMLARLA TANITILIYOR.BANA TÜRKİYEDE VEYA RİSKİN NASIİ VE NE ZAMAN OLACAĞINIKİM BİLEBİLİR.LÜTFEN BUNUİNSANLARIMIZLA OYNAMAYIN ALDATMAYIN. ÖDEYEMEYECEĞİM KREDİ TALEBİNDE BULUNMUYORUM ÖRNEK.İŞ BANKASIŞUBESİZ BELGESZ VE ÖN ONAYLI KREDİ TALEBİNDE BULUNDUM. İNTERNET ARACILIĞINDA T-EMİNAT KEFİL KREDİ NOTUVE GELİR BELGESİNE BAKILMADAN KREDİ OLANAĞI SAĞLAMAKTADIR. HANİ MERAK ETTİM NASIL KREDİ ALACAĞIMIDA YAZARSANIZ SEVİNİRİM

 2. isa çelik dedi ki:

  Kredi notunuz kötüyse peygamber gelse size kredi çıkartamaz.Ben bir bankanın maaş müşterisiyim. Hiç borcum yok. Kredi puanım 978 ve bana 1000 tl bile kredi vermiyor.Maaşım 7500 tl. Emekli sandığı çalışanıyım. O yüzden kredi notunuz yüksek olsun isterseniz 500 bin t borcunuz olsun. Hemen kredi çıkar. Ama hiç krediniz olmasın notunuz kötüyse 1 tl bile kredi çıkmaz.Boşuna burda vakit kaybetmeyin. 5-6 düzenli ödeme yapın.Kredi notunuzu yükseltin.Zaten banka sizi arayacaktır. Kredi notumu para olmadan nasıl yükselteceğim diyorsanız. Boşuna beklemeyin. Kbb sicil affı çıkmadan kredi kesinlikle çıkmayacaktır.Saygılar. Türkiye bitmiş arkadaşlar okeye dönüyoruz bilginiz olsun..

 3. Yetkin Aygün dedi ki:

  Acil 34 bin tl gerekiyor.. Yevmiyeli aşçıyım.. 1000 tl aylık taksi öderim..

 4. Rafetkadıoğlu dedi ki:

  Kredi almak istiyorum mümkün mü acaba lütfen bana yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

 5. Şükran dedi ki:

  Borclarimdan dolayi icralik olmusum acil krediye ihtiyacim var 20000tl

 6. Hasan huseyin karakele dedi ki:

  Kaç defa başvurdum bir kere bile olumlu cvb gelmedi

 7. Rafetkadıoğlu dedi ki:

  Kredi lazım acil

 8. Borç dedi ki:

  Bankalara 70 günlük ödemelerim geçmiştir avukatlık olucam hiç bir banka kredi vermiyor çalışanım sigortalı 25 bin tl ihtiyacım var 12 ay 2000 tl her ay ödeye bilirim acil lazım

 9. şu 43000 vakıfbankta borçum var makemelik olduk maaşşıma haciz konmuş ama maaşın 4birine el koydu şu 3250 alıyom ama 15000 para lazım o para bana veren banka ya her ay 400yada 500 veririm dedi ki:

  4320 maaş alıyom bunu 4 biri vakıf banka gitti çocugumu evlen dırdım yaklaşık 6ay bankaya kredi odemedim şim 15000 olsa tam rahatlarım amainanki borcumu oderim ayda 400 yada 500 öderim istersen bak artı yaklaşık bir seneden beri kesiliyor

 10. İhtiyac dedi ki:

  Nakite ihtiyacım var tuhafiye işi yapıyorum serbest kredi borcum var onları kapatıp tek biryere borcum olsun ve malzeme almak

 11. Abdullah dedi ki:

  paraya ihtiyacım var 10000000

 12. Adem dedi ki:

  Benim kredi notum ,1300 kredi cekemiyorum maaa bodrom yok diye nasil cekerim

 13. Ali dedi ki:

  İnsanların yararına yazıyorum.Burada bahsettiğiniz akbank da garanti bankası da gelir belgesi istiyor krediye başvuranlardan.Bu bankaların internet sayfalarını inceledim açıkça yazıyorlar gelir belgesi gerekliliğini. İnsanlar uygulama indirecek, TC numarasını göndererek kredi başvurusu yapacak sorguda onay çıkmayınca KKB puanı daha da düşecek bir sonraki bankaya kredi başvurusunda kredi alması daha da zorlaşacak insanların.Eğer geliriniz yoksa, bankaların internet sayfalarında kredi başvurusu için gerekli belgeler kısmında gelir belgesi varsa kredi başvurusu yapmayın o bankaya.Sorgulama olumsuz çıkar ve diğer bankalar da başka bankanın kredi vermediği kişiye kredi vermeyi istemez büyük ihtimalle.Önce size güvenip kredi veren banka da size kredi vermeyi istemez

 14. Kafa dedi ki:

  dolar 5.95 Faizler 2.0 dan güçlü ülke ve mehteri verip 3 ün 1 ini bile alamayan milleti olarak imzamı atayım da güçlü ülke ilerde daha güçlü olursa anlarlar farkı

 15. Hüsamettin KIRIM dedi ki:

  Neden kredi notuna bakmayan bankalar hala var. Bence bu çok kötü bir Şunu söyleyebiliriz şimdi kredi risk değerlendirmesi içilir bankalar kullanıcı profiline bakarlar bunu kendi para durumlarına bakarlar diyeyim ve de birimize çek şekilde Kredi verirler şimdi banka ne kadar büyükse riski o kadar rahat hesaplayabilir Çünkü çok daha fazla kredi veriyor çok daha rahat şekilde biraz daha kolay olabilir kendisine kırılarak verebileceği para bulabiliyor diyeyim ve bunu çok daha uygun maliyetle adresi bir şekilde kızarttı atabiliyor Hani dönemleri yakalamak genelleme yaparsak büyük bankalar biraz daha rahat Kredi verirler