KOSGEB Kredisi

Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde (Alternatif Yollar)

Bankalardan Kredi Alamayanlara Müjde (Alternatif Yollar)

Kredi Çekemeyenlere müjde! Bankalardan kredi alamayanlara alternatif yolları öğrenmek istiyorsanız yazımızı sonuna kadar okuyun. Bankalardan kredi alamayanlar ne yapmalı bu soru piyasaların en durgun olduğu bu günlerde en çok araştırılan konulardan bir tanesi olarak sürekli karşımıza çıkıyor. Salgın sonrasında piyasalarda yaşanan durgunluk ve sıkıntı doğrudan vatandaşı etkilemiş, bu günlerde bankalara olan borçlarını kapatmakta zorluk yaşayan birçok kişi bankaların kara listesine düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalmış hatta yasal takibe düşerek artık başka bir kredi ve kredi kartı alamaz hale gelmiştir. Kredi çekemeyenler tek çareyi senetle ve komisyonla kredi veren kuruluşların hangileri olduklarının araştırmasını yapmaya başlamıştır. Bu yazımızda bankalarda kredi alamıyorum ne yapmalıyım diye soruların yanıtlarını bulabileceğiniz gibi kredi alamayanlara kredi veren kuruluşların nasıl kredi sağladıklarını öğrenebilir, kredi alamayanlara kredi çıkartılır ilanları nerede, kredi çekemeyenlere af ne zaman geliyor, kredi alamayanlara kredi veren kuruluşlar listesi ve senetle kredi çıkarılır tüm detaylarını öğrenebilirsiniz.

Kredi Çekemeyenlere Müjde!

Pandemi ilan edilen ve tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sonrasında maddi açıdan oldukça sıkıntı yaşayan ve küresel ekonomik dalgalanmaların etkisinde kalan çok sayıda vatandaşımız ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına veya zor günlerini atlatabilmek adına bankaların sağlamış oldukları finansal desteğe ihtiyaç duymaktadırlar. Bir çok banka müşterisi çekmiş oldukları banka kredilerini zamanında ödeyemedikleri için veya kredi notları düşük olduğu için yada herhangi bir sebepten dolayı kredi çekmekte zorlandıkları için ihtiyaç duymuş oldukları nakdi sağlamak adına borçlu olduğu bankanın dışında herhangi bir  bankaya başvuruda bulunmak isterler fakat banka sicilleri yüzünden başvuru sonuçları olumsuz karşılanmakta ve nakit ihtiyaçları karşılanamamaktadır. Bu durum karşısında ise çaresiz kalan vatandaş yaralarına merhem olacak bir başka yol olan tefecilere başvuruda bulunmayı tercih etmektedirler. Fakat tefecilerden borç para almak oldukça sıkıntılı olduğu gibi aynı zamanda yasal olarak suç olmaktadır. Son günlerde bu durumun artış göstermiş olması göz önünde bulundurularak bankalardan kredi alamayanlara müjde verilmiş ve bir çok alternatif yol gösterilmiştir. Bu durum karşısında ise; Esnaf kredisi veren bankalardan veya diğer özel sermayeli kredi veren banka şubelerinden kredi alamayanlara nakit imkanı sağlanmaktadır. Bazı firmalar komisyon karşılığı kredi çıkartılır sloganıyla bu işi yaparken, kredi onaylanmıyor diyenler içinde komisyoncular senetle nakit para veren kişiler devreye girmektedir.

Bankalardan Kredi Alamıyorum Ne Yapmalıyım?

Kredi çekemeyenlere bankalardan gelen müjde sonrasında kredi çekemeyenler için diğer bir sevindirici haber kredi alamayanlara kredi veren kuruluşlardan geliyor. Bu durumda olan binlerce kişinin nasıl kredi alabileceklerini ise yazımızın devamında anlatacağız.

Kredi Çekemeyenlere Kredi Veren Kuruluşlar İletişim

Artık bankalardan kredi alamayanlara özel senetle kredi ve komisyonla kredi çıkarılır ilanlarını her yerde görüyoruz.  Bu kuruluşların güvenilirlikleri tartışılsa da zor zamanlarda nakit sıkıntılarına bir çare arayan insanlara yardımcı oldukları da yadsınamaz bir gerçektir.  Aslında bu kuruluşlardan kredi alan kişiler ödemelerini zamanında yapmaları ile herhangi bir sıkıntı yaşamayacaklardı. Taksit ödemelerinde zorluk yaşandığında işin aslı ortaya çıkmadan kısa vadeli ödeme seçenekleri ile borçları aksatmadan zamanında yaparak bu kuruluşların kredi imkanlarından yararlanılabilir.  Kredi danışmanlık firmalarının adreslerini buradan görebilirsiniz.

Kredi Çekemeyenler Kredi Çıkarılır Firmaları 2020

Bankalardan yaştan dolayı kredi alamayan, kredi puanı düşük olanlar, kredi limitleri artık dolduğu için artık kredi çekemeyen yine geçmişte yasal takibe düşerek borçlarının tamamını kapatan ama halen sicili bozuk görünen, kredi ve kredi borçlarını tek bir yerde toplamak isteyen, SGK ‘ ya tabi herhangi bir sosyal güvencesi bulunmayan yani sigortası olmayanlar ev hanımları, öğrenciler gibi birçok kişi ve tabi ki emekliliği gelen ama emekli olup yaşa takılanlar bankalarla hiç çalışması olmayan bundan dolayı kredi notu oluşmamış, emeklilere dul ve yetim aylığı alanlara,  banka sicili düzgün olsa da istediği miktarı alamayanlar ve bankalardan kredi almakta zorluk yaşayan vatandaşlar için kredi çıkarılır ilanları veriliyor. Bu şekilde kredi alamayan sorunlu vatandaşlara kredi çıkarılır firmaları tarafından kredi imkanları sunulmaya devam etmektedir.

Her yerde bu ilanları görebiliyoruz.

Bu ilanlarda göze çarpan emekliler için 100 bin lira kredi çıkarıyoruz, imkansız kredi çıkarıyoruz, kara listeye kredi alamayanlar için bu tarz ilanlara kesinlikle itibar etmeyiniz. Ön ödeme isteyen kuruluşlardan ve kişilerden kesinlikle uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Sizler için güvenilir Eskişehir, Ankara, İstanbul, İzmir kredi alamayanlara kredi çıkarılır firmaları arayanlar için iletişim numaraları şu şekilde;

Eskişehir kredi çıkarılır firması olarak; Eskişehir Kredi Rotam Finansal Danışmanlık

 • İletişim: Cumhuriyet Mahallesi Dilem Sokak Çağlayan İş Merkezi No:1/47 D Kat:5, 26130 Tepebaşı
 • Ceren Finans: İsmet İnönü Caddesi Numara: 44 / 10 Tepebaşı / Eskişehir – Tel:0-222-221-42-2

Bursa’ da senetle kredi veren firmalar ise;

 • Yaşar faktoring,
 • Tam faktoring,
 • Nilüfer eko faktoring,
 • Erişim faktoring,
 • Şirinoğlu faktoring
 • Mng faktoring
 • Ulusal faktoring,
 • Bursa Vizyon Danışmanlık şirketi ve bu gibi kurumlar elinizde senet bulunuyorsa bu senet karşılığında kredi verecektir.

Diğer finans şirketlerinin adreslerini buradan görüntüleyebilirsiniz.

İstanbul Misyon Kredi Danışmanlık Kredi Veriyor

İstanbul kredi çıkarılır firması olarak Misyon kredi danışmanlık bankalarla sorun yaşayan ve kredi alamayan veya daha yüksek limitlerde kredi almak isteyen kişilere komisyon karşılığında kredi onayı alınarak finansman desteği sağlıyor. Kefilsiz, belgesi, SSK gerekmeden Turkcell ve faturalı hatlara anında kredi beklemeden 7 bin liraya kadar beklemeden kredi onayı veren Misyon kredi danışmanlık borcu bulunanlara borç kapatma kredisi de veriyor. Kredi notu düşük olanlara, emeklilere, kredi borç transfer kredileri ile borç kapatmak isteyenlere ev hanımlarına, öğrencilere kredi ve kredi kartı veren Misyon krediye başvurmak için tıklayınız.

Komisyonla Kredi Nasıl Alınır?

Bankalardan kredi alamayanların başvurduğu ikrazat firmalarına, faktoringlere, senetle para veren tefecilere, kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin modeli gibi yasal olmayan anında para imkanı sunan kuruluşlardan 2020 yılında da  komisyonla kredi verilir.

Bankaların belirli sebeplerden dolayı kredi vermediği şahıslara finansman hizmeti sunan kuruluşlar tarafından belirli oranlarda komisyon karşılığında kredi imkanı sağlanır. Kredi çekemeyen şahıslara kredi imkanı sağlayan bu komisyoncuların uygulamaları Bankacılık düzenleme ve denetleme kurumu kanunlarına uygun değildir. Fakat acil nakite ihtiyaç duyanlar için vazgeçilmez bir çıkış yolu olarak gözlemlenebilir. Bu kapsamda belirtilmiş olduğu gibi 2020 yılında da komisyon karşılığında kredi imkanı sağlamak için kara listede olan esnaflarımız, emekliler ve ev hanımları bu şirketlere başvuru yapabilirler.

Ankara, İstanbul, İzmir, Bursa, Eskişehir, Kocaeli, Samsun, Kayseri, gibi büyük şehirlerde sizin yerinize biz kredi çekelim işlemini uygulayarak aylık taksitlerini nakit parayı alan kişilerden tahsil etmektedirler. Aşağıda yorum bölümüne iletişim bilgilerinizi yazarak komisyoncular ile iletişim kurabilirsiniz. Kredi Çekemeyenlere Senetle Para Veren Yerler İletişim Bilgileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kredi Çeken Komisyoncular

Kredi Çeken Komisyonculara müracaat edebilirsiniz.

Kara listede olan şahısların bankaya yaptıkları başvurular genellikle olumsuz sonuçlanabilir. Bunun nedeni ise KKB kredi notu puanlama sistemine üye olan banka şubelerin sorgulama sonucunda daha önceden ödenmemiş borçların açığa çıkmasıdır. Veya çok fazla kredi başvurusunda bulunarak kredi limitlerini doldurmaları sonucunda not ortalamalarının düşmesi ile kredi çekme işlemlerinde sıkıntı yaşarlar.  Bu durum neticesinde, sizlerden komisyon talep ederek kredi imkanı sağlamaya çalışan firmalar dahi, garanti verememektedir.

Son günlerde bazı banka şubeleri kredi notu düşük olan veya bankaların kara listesinde olan kişilere kredi vermektedirler. Bu durum daha çok özel kuruluşlu bankalarda meydana gelirken daha çok müşteri kapasitesine sahip olmak isteyen bankaların vermiş olduğu reklamlar ile de karşımıza çıkmaktadır. Gelir belgesi bulunmayan, öğrenciler, ev hanımları, veya kara listeye girmiş olan işçi, memur, emekli gibi vatandaşlarımızın kredi çekebilmesi mümkün hale getirilirken, kredi notuna bakmayan bankalar adıyla alınan bu banka şubeleri yüksek faiz oralarına rağmen, KKB sorgulaması yapmadan kredi çıkartırlar. En yüksek kredi miktarı 25 bin Türk Lirası değerinde olurken 48 ay vade imkanları ile zor durumda olan vatandaşların yaralarına merhem olmaktadır.

Bankadan Kredi Çekemeyenler İçin Senetle Kredi İmkanı

Koronavirüs salgını nedeniyle yaşanılan ekonomik dalgalanmalar neticesinde ve aynı zamanda döviz kurlarının giderek artış göstermesi sebebi ile çok sayıda vatandaşımız maddi anlamda sıkıntıya düşmüş ve kredi kartı veya kredi borçlarını ödeyemez hale gelmişlerdir. Hal böyle olunca da bir çok vatandaşımız mağdur olmuş ve bankaların kara listesine girerek kredi notlarının düşmesinin yanı sıra hiç bir bankadan finansal destek alamaz hale gelmişlerdir. Bu durumdan faydalanmaya çalışan çok sayıda tefeci, yeni nesil tefeciler, komisyoncular, faktoring şirketler ve dolandırıcılar  gün yüzüne çıkarken aynı zamanda bir çok alternatif yollardan para bulma yöntemi de ortaya çıkmıştır. En çok tercih edilen yollardan birisi kuyumculardan taksit ile altın alma olurken bunun yanı sıra acil para arayanlara telefon bozdurma yöntemleri de oldukça sık karşılaşmış olduğumuz alternatif seçenekleri arasında yerini almaktadır. Bir çok telefon satışı yapan firmalar acil nakit ihtiyacı olan şahıslara son model telefonların satışını yapmış gibi göstererek belirli bir kesinti karşılığında kredi imkanı sağlamaktadırlar. Yani satın almış olduğunuz telefonu hiç elinize almadan firmaya geri satmış olduğunuzda çok az bir komisyon karşılığında nakit ihtiyacınızı karşılaştırabilirsiniz. Bu şekilde yapmış olduğunuz işlemlerden 1.000 Türk Lirası ile 5.000 Türk Lirası arasında bir meblağ elinize geçecektir. İki yıl vade ile geri ödeme şansı sunan firmalarda işinizi daha çok kolaylaştıracaktır.

Buradan senetle kredi veren kuruluşların adreslerini ve isimleri inceleyebilirsiniz. Yine bankalardan kredi alamıyorum diyorsanız ve senediniz varsa tam faktoring şirketlere başvuruda bulunmaları. (Fibabanka gibi)

Ayrıca İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Trabzon, Samsun, İzmir gibi illerde çok yoğun olarak görebileceğimiz bir diğer para bulma yöntemi ise kuyumculardan taksit ile altın satın almaktır. Çok sayıda kuyumcu senet karşılığında altın satışı yaparak nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanızda yardımcı olacaktır. Fakat burada önemli olan en büyük konu ise tarafların birbirine olan karşılıklı güvenleridir. Acil paraya ihtiyacı olan bir çok vatandaşımız kuyumculara başvurarak belirli bir komisyon karşılığında altın satın alır ve almış oldukları altınları hiç değer kaybetmeden kuyumcuya geri satarlar ve bu sayede de ihtiyaç duymuş olduklar nakde sahip olabilirler. Fakat bu yöntemi bir çok kuyumcu gerçekleştirmez. Çünkü oldukça riskli olan bu konuda dolandırılma olasılığı da oldukça yüksektir. Bu sebeple de karşılıklı güven oldukça önemli olurken kuyumcular tanımadıkları şahıslara senet karşılığında altın satışı yapmazlar bunun yerine kredi kartı ile taksitlendirme yöntemini değerlendirirler.

Kredi Çekemeyenlere Af Ne Zaman Geliyor?

Daha önceki yıllarda bankalara kredi ve kart borcu olan vatandaşların 6 ay içerisinde banka borçlarını yapılandırmasına imkan tanınması için iki yıl öncesinde çıkartılmış olan bir yasa doğrultusunda yürürlüğe girmiştir. Bazı bankalar bu yasa gereğince borç kapatma ve yapılandırma paketlerini hazırladılar. Yasa ile 6 ay içinde tüm borcunu bir kerede kapatan veya 6 ay içinde yapılandırma finansmanından yararlanan kişilerin 5 yıl beklemelerine ve biz kredinizi çekelim siz ödeyin sistemine ihtiyaç duymaksızın yeni finans müjdesi verildi.

Son günlerde yine popüler olan kredi bizden kampanyası ile gündeme gelen birkaç firma, özellikle sanal ortamda paraya ihtiyacım var diyen vatandaşlarla iletişim sağlayarak kredi bizden paketini gündeme getirdiler. Bu paketin asıl anlamı ihtiyaç sahibinin elinde bulunan üç kuruşu kapma yöntemleri olmaktadır. Asla bu tür firmalara ve kişilere itibar etmemeniz gerektiğini belirtirken acil nakit ihtiyaçlarınızda diğer alternatif olan yolları değerlendirmenizi tavsiye ederiz. Kara listede olmalarından dolayı kredi çekemeyen vatandaşlara sağlanan sicil affı başvuruları bu yıl için sona ermiş olup 2020 yılında tekrar böyle bir düzenlemenin gelmesi hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. Sicil Affı Yasası tekrar devreye girdiğinde sizlerle kesin bilgileri paylaşacağız.

Kredi Notuna Bakmayan Bankalara Başvuru Yapın

Bu yıl hizmete giren NKredi Mobil şube tarafından sicil notunuz kaç olursa olsun, sorgulama olmaksızın internetten başvuru imkanı sağlandı. İnternet bankacılığı üzerinden kredi notuna bakmadan kredi veren bankalara başvuruda bulunarak acil nakit ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz.

Aşağıda ki görselde anlatıldığı gibi KKB skorunuz 800 veya 900 puan olsun, not yükseltmeye gerek kalmaksızın ve banka şubesine uğramadan internetten başvurun ile anında paranız hesabınıza yatmaktadır. Kredi almanın N kolay yolu olarak finansman desteği sunan Aktifbank müşterileri başvurularını buradan yapabilirler.

bankalardan kredi alamayanlara müjde

bankalardan kredi alamayanlara müjde

Kredi notu 0 olanlara kredi veren bankaları incelemek için tıklayınız. İnternetten kredi başvurusunda bulunacaksanız öncelikle hangi bankayı tercih edecekseniz İnternet bankacılığa kayıt olarak faiz oranları görerek hesaplama yaptıktan sonra başvuru yapmanızı tavsiye ederiz.

Tüm bu yontemler sayesinde  ikrazat firmalarına, faktoringlere, senetle para veren tefecilere, kredinizi biz çekelim taksitlerini siz ödeyin modeline gerek kalmaksızın yasal şartlarla anında para imkanına sahip olabilirsiniz. Kredini notunuzu bilmiyorsanız öğrenmek için tıklayınız.

Kredi çekemeyenlere bu yıl sağlanan imkanlar 2020 yılında da devam edecektir. E-devlet üzerinden ücretsiz kredi sorgulaması yapılabilmektedir. Kredi notunu öğrenmek için için E-Devlet Kredi Notu Öğrenme 2020 Servisi (ÜCRETSİZ) hakkında detaylı bilgilere erişim sağlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 189 YORUM
 1. Faruk dedi ki:

  Yardımcı olunur

 2. imdat dedi ki:

  30000 tl kredi almak ıstiyorum ssk çalışanıyim

 3. Uğur uzun dedi ki:

  Merhabalar 4 sene önce bankalarla ek avans gecikmesi yüzünden sıkıntı yaşadım
  Acil 20 bin lira lazım
  Ssk çalışanım gelirim 3000

 4. gökyıldız finans dedi ki:

  Ankarada olan veya ankaraya gelebilicek olan kişilere 1000 puan üzeri olan herkese ön ödeme olmadan kredi imkanı için …not:icranız veya açık takiplik olamayanlar ulaşsın…

 5. Kazim dedi ki:

  Sicilim bozuk ama 20.000 tlye rahat toplanip artiya cikarim

 6. gamze dedi ki:

  merhaba arkdaslar benimde bankadan skıntılarım vardı bankada alamdım ama bır kredı danısmalık sırketı yardımcı oldu cokta ılgılendıler etrafta dolandırıc cok dıkkat edın dolandırılmayın sıfır beşyüz otuz sıfır seksen yirmi üc elli beş numarası bu mesaj atın whatsaptan sıze yardımcı olur ismi poyraz

  1. selahattin dedi ki:

   şirket mi bu?cidden aldınız mı. çunku artık kimseye güvenilmiyor..

  2. selahattin dedi ki:

   ciddi miiii

 7. Nuray dedi ki:

  Bankalardan kredi alamiyorum çok sıkıştım ihtiyacım var 30bintl

 8. Serkan dedi ki:

  Benimde krediye ihtiyacım var 25bin. Devlet memuruyum.

1 8 9 10
Sitede yer alan bilgiler yapılan araştırmalar sonucunda hazırlanmıştır. Doğruluğu taahhüt edilmez. Detaylı bilgi için Site Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret ediniz!