canta astroloji arti yorum bilim egitim1 power kalem istatistik gozluk at ayar duyuru ok bitcoin nota moda mercek ates saat kalp wifi eglence kadin oyun tamir alinti kullanici dunya whatsapp sinema basketbol saglik windows iletisim takvim yildiz yemek egitim bilgi xbox ev gulenyuz yorum1 video soru futbol menu1 foto ucak kahve apple mouse menu2 ps klasor monitor ceptelefonu rastgele yaprak araba

Acil Paraya İhtiyacı Olanlara 25 Bin Nakit İmkanı!

Acil para lazım, 5.000, 10.000 TL, borç para bulmak isteyen, nakite ihtiyacı olanlar için 1 saat içinde para ihtiyaçlarınızı nasıl karşılayacağını anlattık!

Acil Paraya İhtiyacı Olanlara 25 Bin Nakit İmkanı!

Çok acil paraya ihtiyacım var diyorsanız en doğru ve güvenilir yerdesiniz! Bankalar haricinde taksit ile para veren, senet ile altın veren kuyumculara kadar birçok borç para veren ilanlar burada yer almaktadır. Sizlerin araştırdığı banka hariç borç para nereden bulabilirim, öğrenciyim nasıl para bulabilirim, borç para veren vakıflar ve kredi alamayanlar için 5.000 TL’den 25 bin TL’ye kadar 5 dakikada acil para ihtiyacınızı gidereceğiniz tüm yöntemleri ve para bulmanın yollarını araştırdık. Acil Paraya İhtiyacı Olanlar için tüm yöntemler!

Banka Hariç Nereden Para Bulabilirim?

Borç para nereden bulabilirim soruları her geçen gün artarken, kolay yoldan para bulmakta her geçen gün farklı yöntemler ile gündeme düşüyor. Çalışmayan, öğrenci olan ve ev hanımlarının kısa yoldan nasıl para bulabilecekleri hakkında araştırmalarına son hızıyla devam ederken, kosgebkredisi.com olarak bizde çok farklı yollar deneyerek kişilerin aradığı parayı nasıl bulabileceklerine dair sıkı bir araştırma yaptık. İşte hayat kurtarıcınız olacak çok farklı para bulma yöntemleri ve yolları!

 • Yakın arkadaşlarınızı tercih edebilir ve acil nakit ihtiyacınızı karşılayacak borç parayı isteyebilirsiniz.
 • Hattınız üzerinden telefon alarak, faturası ile birlikte telefonu satabilir ve nakite dönüştürebilirsiniz.
 • Belediyeler, Vakıflar ve Yardım Kurumlarına giderek nakit ihtiyacınız için başvuru yapabilirsiniz.
 • Kredi kartınız var ise altın alarak bozdurabilirsiniz.
 • Aynı şekilde elden taksit ile beyaz eşya alarak satış yapabilir ve acil para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.
 • Kredi kartınız var ise nakit avans çekebilir ve nakit para ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Borç Para Lazım! (5 Dakika İçinde 10.000 TL)

Hiç beklenmedik zamanlar ortaya çıkan ve zor duruma düşüren binlerce sebep yüzünden insanlar çok kısa süre içinde nasıl para bulabilirim? Araştırmasına giriyor. Bankalara olan kredi ve gecikmeye düşen borçlar yüzünden sıkışan hatta icralık olan ve ”borç para ilanları” araması yapmaktadır. Binlerce kişi elden borç almayı deniyor ancak eşten dosttan aradığı parayı bulamadığı için ciddi anlamda zor durumlarla karşılaşıyor. Hayat şartlarının her geçen gün daha da ağırlaşması ve ekonomik olarak dar boğazdan geçen vatandaşlar için acil para bulmanın yolları ve yöntemleri kurtarıcısı oluyor. Acil para ihtiyacı var yardım arıyorum diyenler 1 saat içinde nakit para bulmakta hangi yollara başvurmalı? Ne yapmalı hemen başlayalım.

 • Borcunuz var ve hemen 5.000 TL’ye ihtiyacınız varsa size en yakın banka şubesine giderek veya internet bankacılığı üzerinden anında kredi hesaplarına başvuruda bulunabilirsiniz.
  • ING Bank
  • QNB Finansbank (Enpara.com)
  • Kuveytürk
  • Aktif Bank N Kolay Kredi
  • TEB -Cepteteb bankalarının internet üzerinden anında kredi hesaplarına başvuruda bulunabilirsiniz.
 • Bir başka seçenek ise size en yakın gördüğünüz eşinizden, dostlarınızdan, iş arkadaşlarınızdan borç para alabilirsiniz.
 • Kuyumcunuza giderek altın ile senet yapabilir ve nakit para alabilirsiniz.

Acil Paraya İhtiyacım Var Nerden Bulabilirim?

Acil nakit para ihtiyaçlarınızı karşılamak için ilk olarak banka kredilerine başvurmalısınız Bankalar, para ödeme konusunda tek finansal kuruluşlardır. İhtiyacınız bundan daha yüksek bir miktar da ise STK ve Belediyelere başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi kartı kullanıyorsanız ATM üzerinden kartınızdan nakit avans veya eksi bakiye kullanabilirsiniz. Kredi kullanamıyorsanız, acil para ihtiyacınızı senet ve elden taksit yöntemi ile ürün satın alabilir ve nakite çevirerek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Öğrenciyim Nasıl Para Bulurum? (Ön Ödemesiz)

Çalışmıyorum, öğrenciyim paraya ihtiyacım var ve öğrenciyim nasıl para bulurum diyenlere borç para veriyorum ilanlarını güvenilir mi? Acil Paraya İhtiyacı Olanlara 25 Bin Nakit İmkanından yararlanmak isteyenler için bu yöntemlere başvurmadan önce sizler için paylaşacağımız acil nakit bulmanın yollarını denemeleri ve kesin çözüm tavsiye ediyoruz. Tabi ki bunları denemek tamamen size kalmış.

Öğrencisiniz ve paraya ihtiyacınız var ise, para bulmanın yollarını arıyorum diyorsanız 2021 yılında öğrenciler için Eğitim ve Öğretim dönemi dışında size hemen para bulmanızı sağlayacak bir kaç yöntemden bahsetmek istiyoruz. İster lise ister üniversite döneminde olun para sıkıntınızı bu yollara başvurarak giderebilirsiniz.

Öğrencilere ve Acil Paraya İhtiyacı Olanlar için 8 adımda para bulma yöntemi;

 • Sosyal Yardımlaşma Kurumunun verdiği Şartlı Eğitim Yardımından yararlanabilirsiniz.
 • Bankaların 18 yaş altında ki öğrencilere sunduğu kredi ve kart imkanlarından yararlanarak hızlı para bulabilirsiniz.
 • Bununla birlikte makale yazarlığı, blogger, tasarımcı vb. gibi freelance üzerinden çalışarak gelir elde edebilirsiniz.
 • SED Yardımı (Sosyal Ekonomik Desteklere) başvuru yapabilirsiniz.
 • Evinizden home ofis çalışarak içerik yada grafik düzenleme işi yapabilirsiniz.
 • Part time işlerde çalışarak gelir sağlayabilirsiniz.
 • Ek iş ilanlarına buradan başvurabilirsiniz. (Bulunduğunuz şehire göre arama yapabilirsiniz.)
 • Okul arkadaşlarınızın eğitim materyalleri hazırlayarak (ders notu, sınav soruları, özel ders vb.) para kazanabilirsiniz.

Kısa Sürede Para Bulma Yolu

Geçtiğimiz yıllarda kredi verme konusunda ciddi prosedürleri bulunan bankaların, son zamanlarda yaptığı revizyon ve yeni uygulamaları ile adeta kabuk değiştirmesi ve Anında kredi‘ uygulamalarını hayata geçirmesiyle çok kısa zaman zarfında hatta 1 saat içinde acil para bulmak isteyenlerin imdadına yetişmektedir.

Bu şekilde anında imzasız evraksız bir şekilde internet bankacılığı üzerinden yapılan başvurular sayesinde artık kefil istemeden, gelir belgesiz evraksız bir şekilde kredi notu üzerinden kişilerin istediği parayı çok kısa zaman içinde çıkararak hesaplarına yatırmaktadır. Gelir belgesiz kredi imkanları sayesinde acil para bulmanın en sağlıklı yolu olarak ilk tavsiye edeceğimiz yöntem bankalara başvuru olacaktır. Bankalar tarafından cazip faiz oranları ve fırsatları sürekli güncellenen birçok kredi kampanyaları acil paraya sıkışan birçok kişinin hayat kurtarıcısı olmaktadır.

Gelir belgesiz internet üzerinden kredi başvurularını hangi bankadan kullanmayı düşünüyorsanız o banka hesabınızın olması ve internet bankacılığına giriş için şifreniz bulunmalı ve başvurunuzu mutlaka mesai saatleri içinde gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Bankaların şubelerinden gerçekleştirilen başvurularda olduğunun dışında müşterilerinden gelir belgesi, kefil, evrak ve birçok kredi bürokrasini azaltarak hatta vazgeçerek, 1 saat gibi kısa bir sürede nakit para almak isteyenlere kolaylıklar sunuyor. Ancak yine de tek bir şartından vazgeçmiyor. Kolay kredi veren ve belgesiz kredi kampanyası düzenleyen bankalar bu koşullarda kredi sağlarken kredi notunun yüksek olması şartını esnetmiyor. Riskli durumda olmayan ve kredi notu yüksek olanlara kolaylıkla kredi çıkararak acil nakit nakit ihtiyaçlarını karşılayan bankalar internet şubelerinden başvurular alınmaya devam ediyor. Sizde kredi notunuz 1700 ve üzerinde olduğunu biliyorsanız çok rahat bir şekilde 7/24 şubesiz internet bankacılığı üzerinden kredi başvurunuzu gerçekleştirerek acil ihtiyaçlarınızı kısa süre içinde zorlanmadan karşılayabilirsiniz. Kredi notu nasıl öğrenilir merak ediyorsan tıkla!

Ancak kişiler bankalara yaptıkları başvuru sonrasında kredi alamıyorum, kredi skorum düşük, banka kredi vermiyor gibi olumsuzluklar da yaşayabilmektedir. Özellikle kredi notu olmayan, yada KKB notu düşük olanlar sicili bozuk olan ev ne yapacaklarını bilmeyenler bu zor durumda ne yapacaklarına dair ipuçları arıyor. Şimdi banka kredi vermiyor, kredi alamıyorum nasıl para bulabilirim diyenler için bankalar haricinde acil para bulma yöntemlere geçelim. Tabi bu yöntemleri denemek tamamen size kalmış, siz hangisine karar verirseniz onu uygulayın..

Borç Para Nereden Bulabilirim?

Borç Para Bulamıyorum diye ve kredi notunuz düşük diye üzülmeyin. Bankalardan kredi alamayanlara müjde. Alternatif yollar ve yöntemleri açıklıyoruz. Şimdi sıralayacağımız para bulma yöntemleri deneyerek sizde 1 saat içinde nakit para bularak tüm ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. 

Kredi alamıyorum para lazım diyenlere tüm bu para bulma yöntemleri tam bir hayat kurtarıcısı olabilir.

Faturaya Ek Cep Telefonu Bozdurma Yöntemi ile Nakit Para Bulun

Kısa zamanda nakit  bulma yolları arasında bankalardan sonra en fazla uygulanan para bulma yöntemi olarak son zamanların en çok tercih edilen yöntemi faturaya ek cihaz alarak alınan telefonun kutusunu hiç açmadan tekrara satarak yani telefon bozdurarak nakit bulma yöntemi ikinci sıraya alabilirsiniz. Bu yol sayesinde çok kısa süre içinde para bulabilirsiniz. Limiti az da olsa bu şekilde nakit bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan rakam bin lira ila 5 bin lira ise ülkemizde hemen hemen her noktada bulunan elektronik mağazalara giderek telefon alım-satım ( faturalı hatlara kredi) işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Kredi notunuz düşük bile daha önce aynı mağazadan alış veriş yapan tanıdığı kendinize kefil yaparak, gelir belgesi olmadan, kredi kartsız 36 ay taksitle cep telefonu satan mağazalardan bu yol üzerinden para bulabilirsiniz Peki hangi mağazalardan bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdi bu yöntem üzerinden size çok acil nakit para sağlayabilecek mağazaların isimleri şunlar olacaktır;

Türkiye’nin her ilinde en az bir ilçelerinde dahi bayiliği olan Faturaya Ek Cep Telefonu Bozdurma Yöntemi ile Nakit Acil Para Bulabileceğiniz firmalar;

vb. gibi elektronik eşya cep telefonlarını taksitlerle satışını gerçekleştiren bayi ve mağazalardan acil nakit ihtiyacınızı karşılayacak tutarda bir cep telefonu alıp kutusunu açmadan dokunmadan, garantisini bozmadan cep telefonculara nakit olarak satabilir bu şekilde faturalı hatta kredi yöntemini kullanarak kısa süre içinde az limitlerle de olsa para bulabilirsiniz. Borç para arayanlar senetle para bulma yöntemleri de deneyebilir.

Tabi senetle para bulmak biraz risk taşıyacaktır. Bundan dolayı güvenilir firmalar ve kurumlarla senet karşılığı nakit para almayı deneyin.

Kredi Kartı ile Kuyumculardan Altın Alıp Bozdurun.

Acil Paraya İhtiyacı Olanlar hemen kredi kartı veya senet yöntemi ile kuyumculardan altın alabilirler.

Kredi kartınızda limit varsa hiç cep telefonu alım satım işine girmeden kuyumculara giderek az zarar ile el işçiliği az olan büyük altın veya küçük altınları alıp, tekrar bozdurma yöntemini de güvenilir olarak para bulma konusunda zor zamanınızda değerlendirebilirsiniz.

Bu şekilde kuyumculardan kredi kartı ile altın alarak bu aldığınız altını bozdurarak için hangi kuyumcu ile iletişime geçeceğimi diyenler için herhangi bir kuyumcunun açık adresini vermeye gerek duymadık Siz tanıdığınız hatta bütün kuyumcularda bu şekilde işlem yaparak hatta internet üzerinden sahibinden borç para bularak, satışını yaparak altını bozdurup nakit bulabilirsiniz.

Senetle para bulmak isteyenler senet karşılığında altın alarak taksitle geri ödeyip acil nakit ihtiyaçlarını bu şekilde karşılayabilirler.

Kuyumcularla iletişime geçerek senetle altın alıp taksit ödemeleri yapabileceği gibi aldıkları altınları bozdurarak ta nakite çevirmek suretiyle ihtiyaçları olan nakite anında kavuşabilirler. Senet karşılığında kuyumculardan altın almak için yapacağınız ilk şey bu sistem ile çalışan kuyumcu ile iletişime geçmek olacaktır. Tefecilerin tuzağına düşmektense bu yöntem hem daha güvenilir, hem de daha çok tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır.

Bankalardan İnternetten Anında Çok Acil Kredi Alın

Bankaya başvuru yaptınız ancak kredi çekemediniz ve çok zor durumda olduğunuz için bu yöntemleri araştırdığınızı biliyoruz. Kredi notunuzun düşük olması bankalardan red cevabı aldığınız için acil bir şekilde nasıl para bulabileceğiniz aradığınız için şu an yazımızı okuyorsunuz.

Evet çok acil bir şekilde kredi alabileceğiniz banka bulunuyor. Bu bankaya kredi başvurusu yapanlar acil bir şekilde finansman sağlayabiliyor. Bu banka Türkiye Finans Katılım Bankası‘dır. %1,59 kar payı ile finansman sağlayan bu bankaya sizde başvuruda bulunarak acil bir şekilde para bulabilirsiniz.

Ayrıca gelir belgesiz anında kredi veren bankalara gelir belgesiz kredi başvurusu yaparak sizde şubeye gitmeye gerek kalmadan, kefilsiz, belgesiz imzasız anında kredi kullanabilirsiniz.

İsterseniz Gelir belgesiz Acil kredi veren 5 bankanın 50.000 TL limitli 36 ay vadeli kredi aldığınızda ne kadar ödeme yapacaksınız, hesaplama tablosunu inceleyelim.

BANKA ADIFAİZ ORANIAYLIK ÖDEME

TOPLAM GERİ ÖDEME

NKOLAY% 2.792.410,65TL86.783,26 TL
ENPARA%1,792.008,57 TL.72.308,52 TL.
ODEABANK%2,022.097,68 TL.75.516,51 TL.
FIBABANKA%1,591.931,57 TL.69.536,60 TL
CEPTETEB%1,451.880,67 TL.67.704,29 TL.
5 Bankanın 36 Ay Vadeli 50 bin TL Acil Kredi Tablosu

Bu yolların dışında da borç para veriyorum ilanları ve Maddi yardım yapan kuruluşlara da başvuru yapabilirsiniz.

Borç Veriyorum 2021 İlanları ve Detayları

Para arıyorum ne yapmalıyım diyenler borç para veriyorum ilanlarını her geçen gün artıyor. Sosyal medya hesaplarından acil nakit para verenler tarafından açılan ilanlara başvuru yaparak nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Ancak bu ilanlara karşı temkinli olmakta yarar var. Tefeciler ve gayri resmi yollardan para almaktan ve kazanmaktan kaçınınız!

Çok zor durumda olan ve para bulmakta zorlanan kişilere genelde ”Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin ilanları” kurtarıcı gibi gözükmektedir. Eğer siciliniz bozuksa, kredi alamıyorum çok acil para lazım diyorsanız Kara listeye kredi çıkaran danışmanlık firmaları üzerinden de kredi başvuru yapabilirsiniz. Bu firmalara 60/70 TL gibi cüzi bir rakam ödeyerek, sizin yerinize bankalara kredi başvurunuzu gerçekleştirip ve kredi onay aşamasını sizin yerinize onlar üstelenecektir. Eğer krediniz onaylanırsa dosya masrafı kadar bir komisyon ödeyerek kredinizi hesabınıza alabileceksiniz. Bu yöntem 1 saat içinde gerçekleştirilmese de sıkıştığınızda aklınızda bu yöntemi de bulundurabilirsiniz. Bazı danışmanlık firmaların isimlerini vermek gerekirse;

Borç para veriyorum ilanları da son zamanlarda sosyal medya üzerinde bir furya başlatmış durumda.

Bu türden ilanlar kişilerin zor durumlarında yararlandığı ve kişileri daha çıkmaza götürecek tefecilerin ağına düşürecek yöntemler olabileceğinden, yüksek faiz ödemeyi kabul eden ancak karşılaşacağı zararı önden kestiremeyenler için ne kadar kurtarıcı gibi gözükse de uzun vadede daha ödenemez bir borç olarak daha da çıkmaza sürükleyebileceğini göz önünde bulundurarak temkinli davranmalı ve her ilana iletişim bilgilerini vermekten kaçınılmalıdır.

Üç kağıtçılara karşı her zaman dikkatli olunmalı; çok zor durumda kaldıysanız Devletin sağladığı maddi ve sosyal yardımlara başvurmanızı tavsiye ediyoruz.

Borç Para Veren Vakıflar ve Yardım Kuruluşları

Acil Paraya İhtiyacı Olanlar. borç para yerine yardım kuruluşlarına başvuru yapabilirsiniz. Borç para Veren Vakıflar özellikle Kaymakamlıklara bağlı görev yapan SYDV‘ler tarafından muhtaç durumda olan aileler için aylık nakdi yardım olarak sunulmaktadır. Sizde yaşadığınız yerlerde ki Kaymakamlıklara bağlı SYDV’lere müracaat ederek aşağıda sıraladığımız Sosyal yardımlara başvuru yapabilirsiniz.

 • 65 yaş aylığı
 • Engelli yardımı,
 • Gıda yardımı,
 • Ev onarım ve eşya yardımı,
 • Eşi vefat eden kadınlara EVEK maaş,
 • Doğum yardımı,
 • Silikozis hastalarına yapılan yardımlar,
 • Evde bakım maaşı
 • Genel Sağlık Sigortası yardımı gibi yardımlara başvurarak muhtaçlık durumlarını belgeleyip aylık nakit olarak sağlana bu yardımları alabilirler.

Acil para yardımı arıyorum diyene Maddi destek alabileceğiniz kurumları içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Kredi Alamıyorum, Para Lazım Diyenlere Çözüm!

Acil Paraya İhtiyacı Olanlar hemen bu yöntemleri denesin!

Acil para yardımı arayanların gerek internet siteleri üzerinden gerek sosyal medya hesapları üzerinden verilen borç para ilanları, tefeci numaraları, yardımda bulunan ünlüler gibi pek çok alanda para bulma seçeneği vardır. Ancak borç para ararken  tefecilerin tuzağına düşmemek için de temkinli olmak ve kişisel TC kimlik numarası, tel numarası ve e-mail gibi özel bilgilerin internet ortamında paylaşılmamasına iki kat daha fazla dikkat etmek gerekmektedir.

Bu tefecileri, ikrazatçılar ve borç paraları senet karşılığında veren kişilerden para alırken uygulanacak faiz oranına ve ödeme süresine dikkat ederek ihtiyatlı davranmanız gelecekte çok daha büyük sıkıntılar yaşamamak için hayati önem taşımaktadır.

Çok acil paraya çok ihtiyacınız varsa bu durumda yapmanız gereken BDDK’ya bağlı Faktoring Şirketlerinden, finansal kiralama anonim şirketlerinden yasal bir şekilde senet karşılığında nakdi para alabilirsiniz.

 • Faktöring şirketlerin iletişim bilgileri için araştırma yaparak başvuru yapabilirsiniz.
 • Finansal Kiralama Anonim Şirketlerin bilgilerini öğrenebilir ve başvuru sağlayabilirsiniz.

Söz konusu para olunca ihtiyacı hiç bitmeyen, cebinde beş kuruşu olmadığı iddia eden her zaman en çok para arayan ve en  çok paraya ihtiyacı olan kesin öğrencilerdir:)

Acil paraya ihtiyacım var diyorsanız içeriğimizi okumadan geçmeyin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Fatma dedi ki:

  Ben öğrenciyim belli bi gelirim yok 700 tl borcum var rica etsem bi fikir veya tavsiye verirmisniz

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.