KOSGEB Kredisi

Bankalardan Kredi Çekemeyenlere (Senetle Kredi 2020)

Bankalardan Kredi Çekemeyenlere (Senetle Kredi 2020)

Bankalardan birçok nedenlerden dolayı sizde kredi alamıyor olabilirsiniz. Kara kara düşünmek yerine kredi çekemeyenlere kredi veren kuruluşların nerede olduğunu araştırmayla işe başlayabilirsiniz. Kredi alamıyorum ne yapmalıyım diyorsanız senetle kredi veriyorum diyen kurumlardan nakit ihtiyacınızı karşılayacaksınız mutlaka bazı noktalara dikkat edin.  Yazımızda kredi alamayanlara ve zor durumda olanlara kredi veren kuruluşların iletişim numara ve adreslerini, senetle borç veren kurumlardan kredinin nasıl alınacağını, intoko borç para veren yerler ve PTT kredi notu düşük olanlara finansman desteğine başvuru yapılacağı, Akçe, Deva Finans senetli kredi veriyoruz nasıl ulaşılır, Ziraat Bankası ön ödemesiz senetle kredi nasıl alınır, senetle kredi veren kuyumcular nerede, kredi çekemiyorum para lazım diyenler için senet karşılığında kredi başvuru formu nasıl doldurulur tüm merak edilen konular yazımızda.

Bankalardan Kredi Alamıyorum Ne Yapmalıyım?

Acil nakit ihtiyacı içine bulunan kişiler için ülkemizde ki çoğu bankalar kredi skoru yüksek ve finans geçmişi temiz olan tüketicilere ihtiyaç kredisi, taşıt ve konut kredisi ürünlerinden yararlandırmaktadır. Bazıları acil nakit ihtiyaçlarını kredi kartı ile giderirken öyle zamanlar gelir ki bankalara kredi için başvuru yapmak durumu ancak kurtarır. Bankalar kredi verirken öncelikle kişilerin çalışıp çalışmadığına aylık belirli ve sabit düzenli maaşının olup olmadığına ve kişinin krediyi ödeme gücünün yeterli olması durumunun analizini yaparlar. Bankalardan kredi almanın ilk ve en önemli şartları arasında kişinin kredi notunun yüksek olması şartı gelmektedir.

Bankalar, kredi notu düşüklüğü ve geçmiş sicilin kötü etkilenmiş olması sebeplerinden dolayı müşterilerine kredi vermekte güven problemi yaşamaktadırlar. Bu sebeple de herkese kredi vermeyi kabul etmemektedirler. Ancak bazı dönemlerde bir defaya mahsus kredi kampanyaları oluşturarak vatandaşın yüzünü güldürebiliyorlar. Biz de bu yazımızda sizler için bankalardan kredi çekmenin yöntemlerini inceledik. Bankalar dışında da kredi alacağınız yerler bulunmaktadır. Bankalardan kredi alamıyorsanız ve paraya ihtiyacınız var ise bulunduğunuz bölgede borç para veren hayırseverlere de ulaşabilirsiniz.

Ön ödemesiz komisyonsuz senetle para veren ve kısa süre için de kredi çıkaran firmalar ve ikrazatçılar ise genellikle kredi notu düşük olan vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarının çözümü için finansman desteği sağlarlar. Bankalarda kredi alamayan ve çeşitli finansman kuruluşlarını kapısını çalmaktan  başka çare bulamayan vatandaşların kredi çıkartıyorum diyen firmalara karşı uyanık olmasında ve dikkatli olması gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

Kredi Çekemiyorum Tefeci Arıyorum Demekten Vazgeçin

Yasal olarak tefeciliğin suç olduğunu ve bu kurumlardan uzak durmanız gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyoruz. Bunların yanı sıra bireysel kredi imkanı sağlayan özel şirketlere de müracaat edebilirsiniz. Sizin için borç para verenlerin numaralarını bulamayız ancak kuyumcudan senetle altın bozdurmak gibi para bulma seçeneklerini sizlere anlatabiliriz. İstanbul, Ankara, İzmir Bursa, Eskişehir gibi yerlerde nakit ihtiyacına yönelik çözümler sizlerle!

Kredi Çekemeyenlere Müjde Son Dakika

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa gibi büyük illerimizde ikamet eden ve sicili bozuk olması nedeniyle kredi çekemeyen vatandaşlarımıza senetle kredi imkanı sağlayan firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumuna  kayıtlı yasal bankalardan farkı, mevzuat hükümlerine göre işlem yapmamaları ve acil paraya ihtiyacım var diyen vatandaşın, kredi notuna bakmaksızın anında para imkanı sağlamalarıdır.

Akbank, Vakıf Bankası, HalkBank, Ziraat Bankası kamu ve özel bankalar, kredi çekemiyorum diyen vatandaşın, daha önce ki borçlarını yapılandırması sonucunda çeşitli yöntemlerle kredi vermektedirler. Bu bankalara yeni yürürlüğe giren sicil affı yasası kapsamında başvurusunu gerçekleştiren;

 1. Borcun def’aten (tamamının bir kerede ödenmesi)
 2. Borcun altı ay içerisinde tamamının transfer veya yapılandırma kredisi çekilerek taksitlendirilmesi,

Bu iki hususu yerine getiren esnaf, çalışan, işçi, emekli ve bankalardan kredi çekemiyorum diyen tüm vatandaşlar yeniden kredi çekme imkanına sahip olabilirler. Konu hakkında daha ayrıntılı bilgi öğrenmek ve bankadan çektiğiniz kredileri yapılandırmak için başvuru yapmak isterseniz eğer, Kredi Sicil Affı Başvurusu Nasıl Yapılır? isimli makalemizden başvuru şartları ve gerekli evrakları öğrenebilirsiniz.

senetle-kredi

Nakit ihtiyacınızı faktoring şirketlerden karşılayabilirsiniz.

BBDK kayıtlı bankalar haricinde bazı firma ve kuruluşlarda senetle kredi vermektedirler.

Kredi Çekemeyenlere Af Ne Zaman Gelecek? Sicil Affı Son Durum

Kredi notu riskli grupta yer alan ve kredi skoru düşük olan tüketiciler bankaların kredi kartı, kredi ürünleri hizmetlerinden yararlandırılmazlar. Kredi notu yüksekliği işte burada devreye girmektedir. Kişilerin geçmiş dönem borç ödeme alışkanlıklarını değerlendiren bankalar eğer kişiyi güvensiz olarak değerlendirirse kredi vermeleri de o kadar zorlaşır. Peki kredi notu düşük ve sicili bozuk olan kişiler kredi için bankalar haricinde nereye başvurabilir.

Sicili Bozuk Olanlara Kredi Veren Bankalar KKB puanlaması yerinde olmayanlara alternatif teşkil edebilir.

Bankalar gibi kredi veren kurumlar ülkemizde peşin faizle borç para vererek bu durumda olan kişilerin acil nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmaktadır. Peşin ve faizle borç para veren kuruluşlar özellikle bu durumdaki sıkışan tüketicilerin kredi notuna  bakmadan imdadına yetişirken bir taraftan da bu kişileri maalesef daha da mağdur etmektedir. Zaten zor durumda olan ve başvurduğu her bankadan red cevabı alan bu kişileri maddi manevi anlamda zarar verebilecek bu işletmeler peşin faiz ile borç verdiği için yüksek faiz oranları ile para vererek tüketicileri mağdur ederek varlıklarını sürdürmektedir. Borç ödemelerini düzenli yapmak gayretinde olan kişiler için yüksek faiz oranı uygulaması haricinde bu şirketlerin hiç bir zararı yoktur. Vadelere bölerek ödeme imkanı sundukları gibi acil nakit ihtiyacınıza tek çare olan bu kuruluşlar olarak gözükebilir. Ama ödemeler geciktiğinde gerçek yüzünü görebilirsiniz.

Senetle Kredi Nedir?

Acil nakit ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla henüz vadesi gelmemiş olan senetlerini banka ve senetle kredi veren faktoring şirketlerine götürülerek senetlerin bozdurulması karşılığında( senet karşılığında kredi ) nakit para ihtiyaçlarının karşılanması ile oluşan işleme senet karşılığı kredi adı verilmektedir. Senet karşılığında kredi veren bankalar yasal olarak bu işlemleri yaparken, bazı kuruluşların banka olarak yasal kayıtlı olmamakla beraber özellikle Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Konya, Antalya, Eskişehir gibi büyük illerimizde hizmet verirler. Başvuru için genelde emeklilerimizi veya sabit geliri olan vatandaşımızı tercih ederler. İsterseniz tüm bankalar sizi kara listeye alsın, kredi notunuz nedeniyle kırmızı kalem çekilmiş olup, bu firmaların isteklerini yerine getirdiğiniz taktirde senet karşılığında hemen nakit para alabilirsiniz. Bu firmalar sosyal medyada veya günlük hayatta el ilanları ile senetle kredi çıkartılır veya kredinizi biz çekelim siz ödeyin sloganı ile vatandaşa ulaşmaktadırlar.

Üç Kağıtçılara Dikkat Edin; Bazı üç kağıtçılar ise, bu firmalardan olduklarını öne sürerek, vatandaşın elinde ki  üç kuruş paraya göz dikerler ve sizden kredi karşılığında para talep ederler. Senet masrafı veya peşin para masrafı adı altında istenen bu para ile birlikte nüfus cüzdanını, maaş bordrosunu kaptıran vatandaş, bir daha firmalara ulaşamaz.

Bankalardan Kredi Alamıyorum Ne Yapmalıyım?

Zor durumda olan ve bankalardan kredi alamıyorum ne yapmalıyım diyen vatandaşlara internetten anında gelir belgesiz kefilsiz evraksız kredi imkanları sunuluyor. İsterseniz intertten gelir belgesi kredi almak isteyenler için başvuru kanallarını inceleyelim.

Zor Durumda Olanlara Gelir Belgesiz Anında Kredi İmkanları

Bu yöntemlerin yanında acil para bulmak isteyenler anında kredi veren bankalara başvuruda bulunarak 5 dakika da kredi alabilirler. Bu bankalar ise;

 • PTT 55 bin lira kredi ,
 • Akbank Direkt anında kredi, (%1,15 faizli) 20 bin lira limitli
 • Enpara hemen kredi, (0,89 faizli)
 • Vakıflar Bankası maaşınıza göre anlık,
 • İng ( 0,89 faizli)
 • CEPTETEB 50 bin liraya kadar,
 • Aktif bank (% 1,89 faizli) tarafından 50 bin liraya kadar kredi alabilirler.

İnternetten Anında Kredi Başvurusunda Bulunarak Kredi Alabilirsiniz

PTT tarafından sunulan ihtiyaç kredilerinin diğer anlaşmalı bankalar tarafından kullandırılacak olan limitleri ise şu şekildedir;

PTT ihtiyaç kredisi limiti ve kredi veren bankalar;

 • Burgan Bank PTT ihtiyaç kredisi limiti 55.000 TL,
 • Aktif Bank  30.000 TL,
 • Denizbank 36.000 TL,
 • ING Bank 45.000 TL,
 • TEB 40.000 TL,
 • Vakıfbank 20.000 TL
 • Fıbabanka

Aktifbank acil nakit ihtiyaçlarına çözüm olarak NKolay Kredi sistemi ile internetten başvuru yapanlara 40.000 TL’ ye kadar % 1,89 faiz oranları ile kredi veriyor.

Temmuz ayında en verilen krediler arasından kolaylıkla kredi alabileceğiniz Aktifbankgelir belgesiz, evraksız sicili bozuk olan herkese internetten anında kredi hesaplaması ise şu şekildedir;

Kredi MiktarıVadesi ( aylık)  Faiz Oranı Aylık TaksitToplam Geri Ödeme Tutarı
10.000 TL60 ay% 1,89306,65 TL18.398,79 TL
20.000 TL60 ay% 1,89613,29 TL36.797,53 TL
30.000 TL60 ay% 1,89919,94 TL55.196,25 TL
40.000 TL60 ay% 1,891.226,58 TL73.594,92 TL

Fıbabanka İnternetten Kredi Başvuru

Temmuz ayında düşük faiz oranları ile kredi veren Fıbabanka üzerinden de kredi başvuru yaparak acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Fıbabanka farklı tutarlardaki kredilerin hesaplamasını yaparak ödeyeceğiniz paranın ne kadar olduğunu görebilirsiniz.

 • 0-12 vadede % 0,79 faizli
 • 12-24 ay vadede % 0,95 faizli
 • 24-36 ay vadede %0,99
 • 48 -60 ay vadede % 1,09 faizli kredilerin sizler için Fıbabanka ihtiyaç kredisinin hesaplamasını yapacak olursak;
Kredi TutarıVadesiFaiz OranıAylık TaksitToplam Geri Ödeme
10.000 TL12 ay%0,79885,30 TL10.623,55 TL
24 ay%0,95478,44 TL11.482,52 TL
36 ay%0,99342,89 TL12.343,95 TL
48 ay%1,09281,73 TL13.522,95 TL
60 ay%1,09241,46 TL14.487,67 TL

Diğer tutarlarda kredilerin hesaplamasını buradan yapabilirsiniz.  Temmuz ayı kredi başvurunuzu buradan anında yapabileceğiniz gibi 444 88 888 telefon bankacılığı ile de kredi başvurusu yapabilirsiniz.

PTT Kredi 55 Bin TL. Nasıl Alınır?

İhtiyaç sahibi vatandaşlara PTT işyerlerinden yapacakları kredi başvuruları ile 55 bin liraya kadar kredi desteği verileceği duyuruldu. PTT ile anlaşmalı olan TEB, Aktif bank, Vakıfbank, ING Bank, Burgan Bank, Denizbank gibi bankalar aracılığı ile başvuru yapabileceği ve ihtiyaç sahiplerinin ve sicili bozuk olan vatandaşların bu kredilerden yararlanabileceği de ifade edildi.

Kredi Alamayanlara Kredi Çekilir Firmaları ve Kuruluşları Nerede?

Bankalar ile ilişkisi kötü olan, sicili bozuk ve kara listede olup bankalardan kırmızı kalem çekilenler senetle kredi veren firmalardan finansman desteği alabilirler. Henüz vadesi gelememiş bir senetiniz bulunuyorsa bu senet karşılığında faktöring firmalara ve ikrazatçılara ve bankaların çek ve senet ile ilgilenen birimlerine de başvuru yaparak senet karşılığında kredi alabilirsiniz.

Sicili Bozuk Olanlara Senetle Kredi Nasıl Alınır?

Sicili bozuk olan kişiler için peşin faiz ile senet karşılığı verilen borç paraları alırken, taraflar arasında imzalanan sözleşmede faiz oranları yüksek olarak uygulanarak zor durumda olan tüketicilerin üzerinden kar elde etmeyi amaçlayan bu işletmelerden uzak durulması tüketicilerin her zaman yararına olacaktır. Tahsil edilmeyen borç sahiplerine maddi anlamda zarar verme ihtimali yüksek olan bu işletmelerin maalesef ağına birçok tüketici düşmektedir.

Kredi Çekemeyenlere Senetle Borç Para Verenler senet karşılığında peşin ve yüksek oranlı faizli borç para alarak ödemeleri zamanında yapamayan kişilerin sözleşmede imzaladıkları şartları baştan kabul etmeleri nedeniyle senetlerin elden ele dolaşma riski de vardır. Ayrıca senet karşılığı para alınan kuruluşlar senetlerden ödeme alınmadığına dair yasal yollarla tüketicileri mağdur edebilir ve kişileri çıkmaza sürükleyerek manevi anlamda da mağdur edebilir.

Kredi ödemelerinde yaşanabilecek gecikmeleri hiç bir şekilde kabul etmeyen bu kuruluşlar kredi ödemesi günü geçti diye borcun tamamını ödememiş varsayıp yasal yoldan tüketicileri haksızlığa uğratabilir. Şahsi senet yapılması durumunda kişileri zaten yüksek faiz oranları ile mağdur eden bu işletmeler maalesef ki sanıldığı gibi güvenilir değildir. Zaten borcunu ödeyebilecek kişilerin bankalardan kredi alabileceğini bilen bu kişiler en son çare olarak onlara başvurulduğunu bilmektedir ve  kişilerin bu durumlarını kendi lehine kullanmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Yasal Takipte Olanlara Kredi İmkanları 2020

Türkiye genelinde İzmir, Ankara, İstanbul, Bursa gibi illerde faktoring adı verilen kuruluşlar ve kuyumcular da senet karşılığında nakit para vermektedirler. Bu yerleri maddeler halinde şöyle sıralayabiliriz;

 1. Faktoring şirketleri,
 2. Senet Karşılığı kredi veren bankalar,
 3. Kuyumcular,
 4. Senet ve taksitle beyaz ve elektronik eşya satan mağazalar,
 5. Yasal olmayan bazı döviz büroları,
 6. Faturalı hat üzerinden kredi vere operatörler,
 7. Yeni Nesil Sanal Tefeciler,
 8. Bankaların eksi bakiyeleri,
 9. Kredi kartlarının küçük meblağlı hesapları,
 10. Ön ödemesiz kredi veren tefeciler ve bu gibi yerlerden kredi alamayanlar alternatif yollara başvurarak acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Kredi Çekemiyorum Para Lazım

Kredi alamayan ve nakit ihtiyacı içinde olanlar danışmanlık firmaları ve faktöring şirketlere başvuru yaparak acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Zor durumda olan vatandaşlara danışmanlık hizmeti veren ve acil nakit imkanı sunan kurumlar iletişim adreslerinden bazıları yazımızdadır.

Bursa’ da bulunan ve zor durumda olanlara kredi çıkaran firmaların iletişim adresleri ise şu şekilde;

Bursa Finans Şirketleri İletişim Bilgileri

Bursa ‘da senetle para veren yerlerin adresleri şu şekildedir;

Senet Bozduran Faktoring Şirketleri

Piyasada faktoring şirketi adı altında hizmet veren kuruluşlar ise, vadesi gelmemiş olan çek ve senetlerin bozdurularak nakit paraya çevrilmesi için hizmet verirler. Örneğin 20 bin lira değerinde olan ve 3 ay sonra ödenmesi gereken bir seneti, bugün paraya çevirmek isterseniz, faktoring şirketlerine başvuru yapabilirsiniz. Senet bozdurma ve çek senet işlemi yapan faktoring şirketleri Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumunca listelenmiştir.

Faktöring Şirketlerine Buradan Ulaşabilirsiniz!

Senet bozduran faktoring şirketlerinin yanında zor durumda olanlara senet karşılığında kredi veren bankalar ise şunlardır;

Senetle Karşılığında Kredi Veren Bankalar Başvuru

Senetle para veren yerler düşünülecek olunursa senet ile para alacak kişi bu işlem en güvenilir şekilde olmasını beklemektedir. Parayı tahsis edende bu noktada kişiye güvenmesi esastır. Senetle para veren yerlere başvuracak kişilere en güvenilir kaynak bankalar olacaktır. Bankalar ile yapacağınız anlaşmalar neticesinde senet ile para almak mümkün olacaktır. Senetle para veren yerlerden biri olan bankalar listesi şu şekilde sıralanabilir;

Senetle Kredi Ziraat Bankası

Kamu bankalarından olan Ziraat Bankası , müşterilerine senet karşılığında kısa vadeli kredi imkanı sunmaktadır. Bu sayede düşük faiz oranları ile geri ödeme sağlanmaktadır. Ziraat Bankası ile senetle para alabilmek için birtakım şartların yerine getirilmesi gerekmektedir.

Ziraat Bankası Senet Karşılığı Avans Kredisi

Ziraat Bankası ile senetle kredi kullanımı için;

 • Başvuruda bulunacak kişi senet portföyünün belli olması,
 • Senetle kredi kullanımı için senetin ilgili mevzuata göre doldurulmuş ve geçerliliği olması,
 • Alışverişe dair belge ve fatura bulunması,
 • Ziraat Bankası bünyesinde herhangi bir senetli işlemi bulunmaması gerekmektedir.

Ziraat bankası senet karşılığı avans kredisinin özellikleri ise şu şekildedir;

 • Vadesi henüz gelmemiş borç için ve gerçek ticari işlemlerden doğan Kambiyo Senetlerinin bankaya devredilmesi karşılığında sadece faiz tahakkuk yöntemi açısından Borçlu Cari Hesap Kredisi şeklinde işlemektedir ve senet karşılığı spot kredi kullandırılması da mümkündür.

Senet portföyü karşılığında verilen krediyi uygun faiz oranları ile geri ödeme koşulları ile kullanmak için En yakın Ziraat bankasına başvuru yaparak senetinizin karşılığında kredi alabilirsiniz.

Senet karşılığında kredi veren bankalar haricinde BDDK’ ya kayıtlı faktöring şirketleri de imdadınıza yetişebilir.

Avukatlık Olanlar Kredi Çekemeyenler Çareyi Kuyumcularda Arıyor

Bankalardan kredi çekmekte zorlanan veya herhangi bir sebepten dolayı kredi başvurusu onaylanmayan vatandaşlarımız acil nakit ihtiyaçlarını gidermek için çareyi kuyumcularda arıyor. İstanbul, Ankara, Bursa, Eskişehir, Konya, Kocaeli, Samsun, Kayseri gibi bölgelerde ikamet eden vatandaşlarımız senet karşılığında altın alarak nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor ve üstelik banka kredisi gibi eşit taksit miktarları ve belirli bir vade aralığı içerisinde borçlarını rahat bir şekilde ödeyebiliyorlar. Genellikle büyük illerde karşılaşacağımız senet karşılığında altın satışı yapan kuyumcular aynı zamanda elinde çeki bulunan vatandaşlarımızın nakit ihtiyaçlarını gidermek için çek kırma işlemlerini de gerçekleştirebiliyor. Bu işlemleri yapan kuyumcular çek kırma işlemi esnasında yüzde on ile yüzde yirmi aralığında bir komisyon bedeli keserek ihtiyacı olan vatandaşlarımızın nakit ihtiyaçlarını karşılamaktadırlar.

Kuyumculardan senetle altın almak

Kuyumcudan senetle altın alarak nakdi ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Senet ve Taksitle Beyaz Eşya Satan Mağazalara Başvuru Yapın

Senet karşılığında bir çok firma mal satışı yaparak kredi kartı kullanmak istemeyen veya kredi kartı bulunmayan vatandaşlarımız için kolaylık sağlarken aynı zamanda bu mağazalar nakit ihtiyacı olan vatandaşlarımız için taksitle elden kredi (para) vererek ihtiyaçlarını gidermelerinde yardımcı olmaktadırlar. Bu durum senet karşılığında borç para vermek gibi değil biraz daha farklı yöntemler ile gerçekleşmektedir. Yani firmalar nakit ihtiyacı olan vatandaşlarımız için mağazada bulunan herhangi bir eşyanın satışını yapmış gibi gösterip malı teslim etmeden geri alarak ihtiyaç sahiplerine nakit para yöntemi sağlamaktadır. Elbette ki burada firmalarda belirli bir oranda kazanca sahip olmaktadırlar. Satış göstermiş oldukları ürün fiyatlarından komisyon bedeli alarak firma sahipleri de kar elde etmiş olmaktadırlar.

Çiftçilerimize büyükbaş veya küçükbaş hayvan alımlarında senetle hayvan satan firmalar olduğunu biliyor muydunuz?

Yasal Olmayan Bazı Döviz Büroları Senetle Kredi Nasıl Alınır?

Yasal olmayan döviz büroları son günlerde hızlı bir şekilde artış göstererek bir çok ilde işletme açmış ve yasal bürolar ile ciddi anlamda bir rekabet ortamı oluşturarak çok sayıda müşteriyi kendilerine çekmeyi başarmışlardır. Bu döviz büroları bankalardan kredi çekemeyen vatandaşlara bir defalık olmak üzere destek vereceklerini öne sürerken aynı zamanda kurun altında fiyat vererek müşteri kitlelerini de arttırmayı başarmaktadırlar. Hepimizin de bildiği gibi son dönemlerde kur çok yükselmiş ve bu nedenle de döviz bürosu sahiplerinin işleri zora girmiştir. Buna ek olarak birde yasal olmayan döviz bürolarının sayıları artış gösterince işler oldukça tatsızlaşmaya başlamıştır. Ayrıca devletin yeni düzenlemeler ile getirmiş olduğu yasalar doğrultusunda anonim şirketler için avukat çalıştırma zorunluluğu döviz bürolarını da etkilemiş ve bu kadar olumsuzluk yaşanırken birde yanlarında çalıştırmak zorunda oldukları avukatların masrafları ve maaşlarını ödemek işleri daha da zor hale getirmiştir.

Yasal Olmayan Bazı Döviz Büroları

Yasal Olmayan Bazı Döviz Büroları

Yeni Nesil Sanal Tefeciler

Türk ceza kanunun 24. maddesinde yer alan tefecilik suçları kazanç sağlamak amacı ile bir kimseye doğrudan ödünç para verme, senet kırdırma ve kredi kartından para çekerek nakit ihtiyaçlarının giderilmesi ekonomik bir suç olarak belirtilmiştir. Bu suçları işleyen tefecilerin yanı sıra birde bunlara ek olarak yeni nesil sanal tefeciler gündemde yerini almaya başlamıştır. Bu tefeciler bankalardan kredi çekemeyen vatandaşlarımız için kendilerini kredi komisyoncusu olarak tanıtıp finans ve bankacılık sistemlerini kullanıyorlar. Üstelik İnternet üzerinden çeşitli ilanlar vererek kredi imkanı sağlayacaklarını belirtmektedirler. Hiç güvenilir olmayan bu yeni nesil tefecilerin tuzağına düşmemeniz açısından uyarıda bulunurken nakit ihtiyaçlarınızı diğer alternatif yollar aracılığı ile karşılamanızın daha sağlıklı olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz.

Bankaların Eksi Bakiyeleri

Eğer sabit bir gelire sahip iseniz ve düzenli olarak bir bankadan maaş alıyorsanız müşterisi olduğunuz banka size eksi limit kullanma şansı verecektir. Bu sayede ihtiyaç duymuş olduğunuz nakdi sağlayabilirsiniz. Elbette ki bankaların eksi limitlerini kullanmış olduğunuz taktirde belirli bir oranda faiz ödemesi de yapmanız gerekecektir. Önceden avans olarak alacağınız bir sonraki aya yansıyacak olan ödeme biraz zorlasa da acil nakit ihtiyaçlarınızı mevduat hesabınızda eksi bakiyeye düşerek karşılayabilirsiniz.

Eskişehir Borç Para Veren Yerler

Müşterisi olduğunuz bankanın kredi kartını kullanmış olduğunuzda bankalar bazen size avantajlı olanaklar sunacaktır. Bu avantajların bir tanesi küçük meblağlarda kısa vadeler ile ödeyebileceğiniz kredi türüdür. örneğin size özel 2.000 Türk Lirası kredi imkanı sunan banka bunu 4 eşit taksite bölerek kredi kartınızın borç bakiyesine ekleme yapacaktır. Krediyi çekmiş olduğunuz bir sonraki aydan itibaren taksitlerinizi ödemeye başlayabilirsiniz.

Ön Ödemesiz Kredi Veren Tefeciler

Son dönemlerde oldukça meşhur olan ön ödemesiz kredi imkanları yeni nesil tefecilerin kendi aralarında düzenlemiş oldukları sahtekarlıktır. Bankaların kredi imkanlarından çeşitli sebeplerden dolayı yararlanamayan vatandaşlarımızı tuzaklarına düşürmek isteyen tefeciler ön ödemesiz kredi imkanı sağlayacaklarından bahsederek çok yüksek faiz oranları ile borç imkanı sağlayacaklardır. Bu durum karşısında oldukça büyük zarara uğrayabileceğiniz aşikar fakat hiç bir çıkar yol olmadığını düşündüğünüz için bu tefecilerin tuzaklarına düşebilirsiniz. Bu sebeple de çok dikkatli olmanız gerektiğini dile getirirken bir başka alternatif yol olan acil para arayanlara telefon bozdurma yöntemini göz önünde bulundurmanızı isteriz.

Senet Bozduran Faktoring Şirketleri

Senet Bozduran Faktoring Şirketleri

Faturalı Hatta Kredi Alabilirsiniz

3 gms operatörü üzerinden faturalı hattınızın üzerinden de acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla kredi alabilirsiniz. Bu yöntem sayesinde 6 aydır faturalı hat sahibiyseniz 12 ay vadeli 15 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz.

Faturalı hatta kredi yazımızdan detaylı bilgi alarak bu yöntem sayesinde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Sitemizden senetle kredi, borç para veya maddi yardım yapılmamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 285 YORUM
 1. Selda dedi ki:

  Senetle Borç 16000 tl ihtiyacım var

 2. gamze dedi ki:

  merhaba arkdaslar benimde bankadan skıntılarım vardı bankada alamdım ama bır kredı danısmalık sırketı yardımcı oldu cokta ılgılendıler etrafta dolandırıc cok dıkkat edın dolandırılmayın sıfır beşyüz otuz sıfır seksen yirmi üc elli beş numarası bu mesaj atın whatsaptan sıze yardımcı olur ismi poyraz

 3. Hüseyin dedi ki:

  Merhaba
  Benim 5000 TL ye ihtiyacım war 5 ay vade ile öderim.
  Antalya büyükşehir belediyesin de çalışıyorum

 4. Aydın Teyranov dedi ki:

  Ön ödemesiz elden senetle kredi verilir

  1. Kamil dedi ki:

   50 bin ₺ acil ihtiyaç var

  2. ACAR dedi ki:

   Bilgi almak istiyorum mail verir misiniz?

  3. Semih dedi ki:

   Aydın bey sizinle nasıl iletişime geçebiliriz

  4. ANILCAN dedi ki:

   Size ulaşabileceğim bi tel yazarmısınız

  5. Büşra Koçak dedi ki:

   Acil bana ulaşabilirmisimiZ

  6. Mustafa dedi ki:

   Kamu personeli 10.000tl ihtiyaç var yardımcı olur musunuz

 5. Hakan dedi ki:

  Acil nakite ihtiyaciniz varsa yardimci oluyorum on odeme almiyorum 0543 araya bilirsiniz

  1. İbrahim dedi ki:

   Acil nakite ihtiyacim var yeni evlenicem kredi alamıyorum

  2. Mustafa dedi ki:

   Kamu personeli olarak görev yapıyorum 10.000 TL ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 6. Yalçın dedi ki:

  Emeklilerin icralık avukatlık borcunu ödeyip tekrardan kredi cıkmasına yardımcı oluyoruz bizi arayın krediniz hazır

 7. Didem dedi ki:

  MERHABA, SİZLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRİZ, TOPLAM 80.000 TL İHTİYAÇ VAR, BORDROLU ÇALIŞANIM, GERİ DÖNÜŞ YAPARSANIZ SEVİNİRİM.

 8. İdris dedi ki:

  Acil kredi isteyenler ulaşsın yardımcı olurum. En az 25.000 veriyoruz ciddi alıcılar ulaşsın

  1. Duygu dedi ki:

   Tamam ama nasıl ulasicaz size

  2. Nurgül dedi ki:

   30 bin tl ye ihtiyacım var aylık 600 tl ödeyebilirim. Yardımcı olur musunuz

  3. Kubilay dedi ki:

   Ciddi aliciyim iletisime nasil gecebilirim acil.
   geri donus yaparsan sevinirim. Istanbuldayim

  4. Mehmet dedi ki:

   idaresi bey sizler nasıl ulaşabilirim mail adresim edib

  5. Serap dedi ki:

   Merhaba.
   80.000 tl ihtiyacım var. Şartlarınız ile ilgili bilgi rica ediyorum

   1. cem dedi ki:

    Arkadaslar inanmayin ön ödeme para istiyen kisilere inanmayin allah askian yapicak insan kredinizi kullandiktan sonra alir bakin inanmicaksiniz ama deneyin ben 10bin 36 ay vadeli kullandim beykoz subesinden deniz bankasindan instagram dan buldum enfinansal ___0 sayfanin adi bnce nedeyin ön ödeme almiyolar siz bilirsiniz yinede karar sizin ben kullandim yuzde 20 komisyonla krediyi cektikten sonra odedim allah da razi olsu o insanlardan

  6. hakan şengör dedi ki:

   acil kredi alabilirmişyim

  7. Semih dedi ki:

   idris bey sizinle nasıl iletişime geçebiliriz

 9. İdris dedi ki:

  Paraya ihtiyacı olanlar ulaşsın yardımcı olalım minimum 20.000 veriyoruz. Diğer dolandırıcılarla karşılaştırmayın. Ciddi almak isteyenler ulaşsın

  1. acil dedi ki:

   idris acil 20 bin lazim 3 ay sonra geri odemeli

   1. Resul dedi ki:

    Size ulaşabileceğimiz numaranız var mıdır?

  2. İbrahim Kandemir dedi ki:

   Bende kredi almak istiyorum evlenicem ve onun icin kredi almam gerek

  3. Ahmet dedi ki:

   Yani biz daha iyi dolandırıyoruz diyosun

  4. Müzeyyen dedi ki:

   İdris bey size nasıl ulaşa biliriz tlf

  5. Ahmet dedi ki:

   Nasıl ulaşabiliriz

 10. Engin dedi ki:

  Banada ulasin lutfen acil

Sitede yer alan bilgiler yapılan araştırmalar sonucunda hazırlanmıştır. Doğruluğu taahhüt edilmez. Detaylı bilgi için Site Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret ediniz!