KOSGEB Hibeleri

Kredi Çekemeyenlere Senetle Kredi ve Para Veren Yerler

Kredi Çekemeyenlere Senetle Kredi ve Para Veren Yerler

Bankalardan kredi notu düşüklüğü, sicil bozukluğu ve gelir belgesi olmaması nedeni ile kredi almakta zorluk yaşayanlar için senetle ile kredi alabilme imkanları sunulmaktadır. Kredi alamıyorum ne yapmalıyım diyorsanız; Bankalardan kredi çekemeyenlere kredi imkanı yazımızın içeriğinde zor durumda olanlara kredi, senetle kredi ve para veren yerler, kredi çekemeyenlere senetle kredi veren bankalar ve kredi alamayanlara kredi veren kuruluşları ve Akbank, Ziraat bank senetle kredi detaylarını inceleyebilirsiniz.

Zor Durumda Olanlara Kredi İmkanı

Zor durumda olanlar ve acil paraya ihtiyacı olan kişiler için bankalar düşük faiz oranları ile kredi vermektedir. Ancak bu kredilerin miktarları düşük olduğu gibi vade süreleri de kısıtlıdır. Tüm olumsuz durumlara rağmen alacağınız kredilere mobil bankacılık üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ziraat Bankası ön ödemesiz senetle kredi nasıl alınır, senetle kredi veren kuyumcular nerede, kredi çekemiyorum para lazım diyenler için senet karşılığında kredi başvuru formu nasıl doldurulur, bankalardan kredi çekemeyenlere senetle  kredi imkanları nasıl alınacağına dair farklı tüyolar bulunuyor.

Bankalar Kredi Vermiyor Nereden Kredi Alabilirim?

Acil nakit ihtiyacı içinde bulunan kişiler için ülkemizde ki çoğu bankalar kredi skoru yüksek ve finans geçmişi temiz olan tüketicilere ihtiyaç kredisi, taşıt ve konut kredisi ürünlerinden yararlandırmaktadır.

 • Bazıları acil nakit ihtiyaçlarını kredi kartı ile giderirken öyle zamanlar gelir ki bankalara kredi için başvuru yapmak durumu ancak kurtarır.
 • Bankalar kredi verirken öncelikle kişilerin çalışıp çalışmadığına aylık belirli ve sabit düzenli maaşının olup olmadığını inceler.
 • Kişinin krediyi ödeme gücünün yeterli olması durumunun analizini yaparlar.
 • Bankalardan kredi almanın ilk ve en önemli şartları arasında kişinin kredi notunun yüksek olması şartı gelmektedir.
 • Kredi notu düşüklüğü ve geçmiş sicilin kötü etkilenmiş olması sebeplerinden dolayı müşterilerine kredi vermekte güven problemi yaşamaktadırlar.
 • Bu sebeple de herkese kredi vermeyi kabul etmemektedirler.
 • Bazı dönemlerde bir defaya mahsus kredi kampanyaları oluşturarak vatandaşın yüzünü güldürebiliyorlar.

Bankalar dışında da kredi alacağınız yerler bulunmaktadır. Bankalardan kredi alamıyorsanız ve paraya ihtiyacınız varsa bulunduğunuz bölgede borç para veren hayırseverlere de ulaşabilirsiniz.

Senetle Kredi ve Para Veren Yerler İlanlarına Dikkat!

Bankalar gibi kredi veren kurumlar ülkemizde peşin faizli borç vererek bu durumda olan kişilerin acil nakit ihtiyaçlarına çözüm bulmaktadır. Peşin faizli borç para veren kuruluşlar özellikle bu durumdaki maddi ihtiyacı olan kişilerin kredi notunu dikkate almadan yardımcı olurken bir taraftan da bu kişileri mağdur etmektedir.

 • Borç ödemelerini düzenli yapmak gayretinde olan kişiler için yüksek faiz oranı uygulaması haricinde bu şirketlerin hiç bir zararı yoktur.
 • Vadelere bölerek ödeme imkanı sundukları gibi acil nakit ihtiyacınıza tek çare olan bu kuruluşlar olarak gözükebilir.
 • Ödemeler geciktiğinde gerçek yüzünü görebilirsiniz.
 • Ön ödemesiz komisyonsuz senetle para veren ve kısa süre için de kredi çıkaran firmalar ve ikrazatçılar ise genellikle kredi notu düşük olan vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarına finansman desteği sağlarlar.
 • Vadesi gelmemiş olan senetlerini banka ve senetle kredi veren faktöring şirketlerine götürülerek senetlerin bozdurulması karşılığında (senet karşılığında kredi) nakit para ihtiyaçlarının karşılanması ile oluşan işleme senet karşılığı kredi adı verilmektedir.

Senet karşılığında kredi ve para veren bankalar yasal olarak bu işlemleri yaparken, bazı kuruluşların banka olarak yasal kayıtlı olmamakla beraber özellikle Ankara, İstanbul, İzmir, Adana, Konya, Antalya, Eskişehir gibi büyük illerimizde hizmet verirler. Başvuru için genelde emeklilerimizi veya sabit geliri olan vatandaşımızı tercih ederler.

Borç Para İlanları

Borç para veriyorum diyen ve senet ile para veren yerleri araştıranlar için bilgi verdik. Bunlar;

 • Kuyumcular
 • Telefoncular
 • Galeriler
 • Maaş bordrosu
 • İkrazatçı firmalar
 • Faktöringler
 • İhtiyaç sahiplerine para veren yerler
 • İnternetten başvuru yapılanlar

Ve diğer tüm borç para ilanları için bilgilerimiz yazımızın içeriğindedir. Sizler de bilgi alabilirsiniz.

Faturalı Hatlara Anında Kredi İmkanı

Faturalı Hatlara Nakit firması 500 TL ile 15 bin TL arasında 15 dakika içinde nakit, Cebe finans sitesi Faturaya Yansıtılan Ek Cihaz Ücreti sistemi ile Vodafone ve Turkcell hatlara 1.500- 4.000 TL arasında nakit imkanı sağlamaktadır. Kefil gerektirmediği gibi 6-9-12 ay taksit imkanı sağlamaktadır.
Hiperaktif kredi sistemi her cebe en uygun faiz oranları ile acil para desteği, Kredi notu ve finans sitesince her cebe 100 Bin TL ‘ye kadar düşük faizli kredi desteği verildiği söylenmektedir.

Senetle Para Veren Tefecilere Dikkat Edin!

Tefeciler, senet karşılığında para verdikleri söylenmektedir. Bu gibi durumlara başvurmamanızı ve tefecilere karışmamanızı öneririz. Bu doğru bir yol değil. Bunun yerine çevrenizden, ailenizden, bankalardan, cep telefonunuzu satarak acil para ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Tefeciler yasal değildir. Bu sebeple size farklı yollardan çek sunabilir ve da sonrasında çok büyük problemler yaşayabilirsiniz. Eğer aklınızda oralardan para almak geçiyorsa uzak durmalısınız. ,

Deva Finans Senetli Kredi

Deva Finans adında Facebook üzerinden bir sayfa senetle kredi verildiğinden bahsetmektedir. Firma;

 • İcralık olanlara,
 • Emekliye,
 • Avukatlık olanlara,
 • Hacizlik olanlara.

Kredi onaylatıyoruz bildirinde bulunuyor. Firma sağladığı şartlar hakkında bilgimiz olmamakla birlikte, şahısların yasal temsilcileri aracılığı ile bir araştırma yapmalarını önermekteyiz.

Senet Karşılığı Gümüş ve Altın Satan Kuyumcular

İnternet üzerinden alışveriş kredisi yada kredi kartınız ile taksitli olarak altın alabileceğiniz bir çok kuyumcu ve sarraf bulunuyor. Bu kişiler kart yada alışveriş taksiti yaptıkları için herhangi bir problem aşamadan günlük altın kurları ile alışverişinizi taksit yapması zor olacaktır. Bunun sebebi ise sizin satın aldığınız altınların geri ödeyebileceğinize dair resmi bir ispatı olması gerekir. Böyle bir olanağınız yok ise zor olacaktır. Fakat güvendiğiniz ve sürekli alışveriş yaptığınız kuyumculardan elden taksit imkanı ile altın alabilir ve para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

”Senetle Kredi Veriyorum” Diyenlere Dikkat!

Bazı üçkağıtçılar ise, bu firmalardan olduklarını öne sürerek, vatandaşın elinde ki üç kuruş paraya göz dikerler ve sizden kredi karşılığında para talep ederler. Senet masrafı veya peşin para masrafı adı altında istenen bu para ile birlikte nüfus cüzdanını, maaş bordrosunu kaptıran vatandaş, bir daha firmalara ulaşamaz. Bundan dolayı her zaman temkinli olunmalıdır.

Yasal olarak tefeciliğin suç olduğunu ve bu kurumlardan uzak durmanız gerektiğini tekrar hatırlatmak istiyoruz. Bunların yanı sıra, bireysel kredi imkanı sağlayan özel şirketlere de müracaat edebilirsiniz. Sizin için borç para verenlerin numaralarını bulamayız ancak kuyumcudan senetle altın bozdurmak gibi para bulma seçeneklerini sizlere anlatabiliriz.

İstanbul, Ankara, İzmir Bursa, Eskişehir gibi yerlerde nakit ihtiyacına yönelik çözümler sizlerle!

Senetle Para Veren Bankalar ve Kuruluşlar

İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa gibi büyük illerimizde ikamet eden ve sicili bozuk olması nedeni ile kredi çekemeyene vatandaşlara, senetle kredi imkanı sağlayan firmalar bulunmaktadır. Bu firmaların BDDK (Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumu)  kayıtlı yasal bankalardan farkı, mevzuat hükümlerine göre işlem yapmamaları ve acil paraya ihtiyacım var diyen vatandaşın, kredi notuna bakmaksızın anında para imkanı sağlamalıdır.

 • Kredi çekemeyip senet ile kredi alan kişilerin, borçlarını zamanında ödemediklerinde sentlerinin başkalarına satılma imkanı vardır.
 • Senet karşılığı para alınan kuruluşlar senetlerden ödeme alınmadığına dair yasal yollarla tüketicileri mağdur edebilir.
 • Kişiler manevi anlamda çıkmaza sürükleyebilir.
 • Bankalardan kredi çekemeyen kişiler, borçlarının yapılandırılması sonucu çeşitli yöntemler ile kredi alabilmektedir.

Yürürlüğe giren sicil affı yasası kapsamında başvurusunu gerçekleştiren;

 • Borcun tamamının bir kerede ödenmesi,
 • Borcun altı ay içerisinde tamamının transfer veya yapılandırma kredisi çekilerek taksitlendirilmesi,

Bu iki hususu yerine getiren esnaf, çalışan, işçi, emekli ve bankalardan kredi çekemiyorum diyen tüm vatandaşlar yeniden kredi çekme imkanına sahip olabilirler.

Senetle kredi ve para veren yerler için, konu hakkında daha ayrıntılı bilgi öğrenmek ve bankadan çektiğiniz kredileri yapılandırmak için başvuru yapmak isterseniz eğer, Kredi Sicil Affı Başvurusu Nasıl Yapılır? isimli makalemizden başvuru şartları ve gerekli evrakları öğrenebilirsiniz.

Senet Karşılığında Kredi ve Para Veren Bankalar Başvuru

Sicili bozuk olan kişiler için peşin faiz ile senet karşılığı verilen borç paraları alırken, taraflar arasında imzalanan sözleşmede faiz oranları yüksek olarak uygulanarak zor durumda olan tüketicilerin üzerinden kar elde etmeyi amaçlayan bu işletmelerden uzak durulması tüketicilerin her zaman yararına olacaktır. Tahsil edilmeyen borç sahiplerine maddi anlamda zarar verme ihtimali yüksek olan bu işletmelerin maalesef ağına birçok tüketici düşmektedir.

 • Kredi ödemelerini geciktirenler için borç alınan kuruluş borcun tamamını ödememiş sayabilir.
 • Şahsi senet yapıldığında yüksek faiz oranları ile kişileri mağdur eden kuruluşlar ne yazık ki güvenilir değildir.
 • Zaten borcunu ödeyebilecek olan kişilerin bankalardan kredi alabileceğini bile bu kişiler en son çare olarak oralara başvuru yapmaktadır.
 • Bu durumunuzu bildikleri için sizleri kullanabilirler.
 • Senetle para veren yerler düşünülecek olunursa senet ile para alacak kişi bu işlem en güvenilir şekilde olmasını beklemektedir.
 • Parayı tahsis edende bu noktada kişiye güvenmesi esastır. Senetle para veren yerlere başvuracak kişilere en güvenilir kaynak bankalar olacaktır.
 • Bankalar ile yapacağınız anlaşmalar neticesinde senet ile para almak mümkün olacaktır. Senet karşılığında kısa vadeli kredi imkanı sunmaktadır.
 • Bu sayede düşük faiz oranları ile geri ödeme sağlanmaktadır.

Kredi Çekemeyenlere Kredi Veren Bankalar

Senetle para veren yerlerden biri olan bankalar listesi şu şekilde sıralanabilir;

Senetle kredi ve para veren yerler, faktöring şirketlerinin yanında zor durumda olanlara senet karşılığında kredi veren bankalar ise şunlardır;

 • İş Bankası
 • Vakıfbank
 • Ziraat Bankası
 • Akbank
 • Odeabank
 • Denizbank
 • TEB (Türkiye Ekonomi Bankası)

Ziraat Bankası ile senetle para alabilmek için birtakım şartların yerine getirilmesi gerekmektedir.

Ziraat Bankası Müşterilerine Senetle Kredi

Ziraat Bankası senet karşılığı avans kredisinin vadesi henüz gelmemiş borç için ve geçek ticari işlemlerden doğan kambiyo senetlerinin bankaya devredilmesi karşılığında sadece faiz tahakkuk yöntemi açısından borçlu cari hesap kredisi şeklinde işlenmektedir. Senet karşılığından spot kredi kullandırılması da mümkündür.

Senet karşılığında kredi veren bankalar haricinde BDDK ya kayıtlı faktöring şirketleri de imdadınıza yetişebilir. BDDK kayıtlı bankalar haricinde bazı firma ve kuruluşlarda sentle kredi vermektedir.

Banka Kredi Vermiyorsa Bize Gelin Firmaları ve Kuruluşları Çare Olabilir

Bankalar ile ilişkisi kötü olan, sicili bozuk ve kara listede olup bankalardan kırmızı kalem çekilenler senetle kredi veren firmalardan finansman desteği alabilirler. Henüz vadesi gelememiş bir senetiniz bulunuyorsa bu senet karşılığında faktöring firmalara ve ikrazatçılara ve bankaların çek ve senet ile ilgilenen birimlerine de başvuru yaparak senet karşılığında kredi alabilirsiniz.

 • Kredi alamama sebepleri arasında, kredi limiti aşan ve bundan kaynaklı finansman kuruluşlarından kredi alamayan,
 • geçmiş dönemde takibe düşen ve borçlarını sonradan yapılandıran ve kapatan,
 • Sosyal sigortası olmayan ev hanımları,
 • Öğrenciler ve serbest meslek çalışanları,
 • Emekliliği gelen ancak yaşa takılan kredi çekmekte zorlanan ve ön ödeme kabul etmeden finansman desteği sağlayan birçok kuruluş bulunmaktadır.
 • Zor durumda olan ve kredi alamayan ve nakit ihtiyacı içinde olanlar danışmanlık firmaları ve faktöring şirketlere başvuru yaparak acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Zor durumda olan vatandaşlara ”danışmanlık hizmeti veren ve acil nakit imkanı sunan kurumlar iletişim” adreslerinden bazılarını sizler için araştırdık.

Bursa Finans Şirketleri İletişim Bilgileri

Bursa ‘da senetle para veren yerlerin adresleri şu şekildedir;

Senet Bozduran Faktöring Şirketleri

Piyasada faktoring şirketi adı altında hizmet veren kuruluşlar ise, vadesi gelmemiş olan çek ve senetlerin bozdurularak nakit paraya çevrilmesi için hizmet verirler.

Örneğin; 20 bin lira değerinde olan ve 3 ay sonra ödenmesi gereken bir seneti, bugün paraya çevirmek isterseniz, faktoring şirketlerine başvuru yapabilirsiniz. Senet bozdurma ve çek senet işlemi yapan faktoring şirketleri Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurumunca listelenmiştir.

Faktöring Şirketlerine Buradan Oluşabilirsiniz.

Senet Bozduran Faktoring Şirketler

Kredi Alamayanlar Bu Yöntemleri Deneyin

Kredi alamayanlar Bankaların Dışında Para Bulmak İsteyenlere özel yöntemleri deneyerek zor zamanlarında kısa süre süre içinde aradıkları paraları bulabilirler. Türkiye genelinde İzmir, Ankara, İstanbul, Bursa gibi illerde faktoring adı verilen kuruluşlar ve kuyumcular da senet karşılığında nakit para vermektedirler. Bu yerleri maddeler halinde şöyle sıralayabiliriz;

 • Faktoring şirketleri,
 • Senet karşılığı kredi veren bankalar,
 • Kuyumcular,
 • Senet ve taksitle beyaz ve elektronik eşya satan mağazalar,
 • Yasal olamayan bazı döviz büroları,
 • Faturalı hat üzerinden kredi veren operatörler,
 • Yeni nesil sanal tefeciler,
 • Bankaların eksi bakiyeleri,
 • Kredi kartlarının küçük meblağlı hesapları,
 • Ön ödemesiz kredi veren tefeciler,

Gibi yerlerden kredi alamayanlar alternatif yollara başvuru yaparak acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

İsterseniz internetten gelir belgesi kredi almak isteyenler için bankaların faiz oranları limitlerini inceleyelim.

Zor Durumda Olanlar (Gelir Belgesiz Anında) Kredi Alın

Bu yöntemlerin yanında acil para bulmak isteyenler anında kredi veren bankalara başvuruda bulunarak 5 dakika da kredi alabilirler. Bu bankalar ise;

 • PTT 55 bin lira kredi,
 • Fıbabanka % 1,49- % 1,59 faizli 36 ay vadeli  80 bin liraya kadar anında ihtiyaç kredisi.
 • Akbank Direkt anında kredi, 36 ay vadeli, (%1,69 faizli) 40 bin lira limitli,
 • Enpara hemen kredi, (1,65 faizli) Detaylar.
 • Vakıflar Bankası maaşınıza göre anlık, % 1,60 ila % 1,70 faizli
 • İngbank İhtiyaç kredi (1,49 faizli)
 • CEPTETEB % 1,45 faizli 36 ay vadeli 50 bin liraya kadar,
 • Aktif bank (% 2,79 faizli) tarafından 50 bin liraya kadar kredi alabilirler.

Bu bankalar arasında PTT tarafından sunulan ihtiyaç kredilerinin diğer anlaşmalı bankalar tarafından kullandırılacak olan limitleri ise şu şekildedir;

Zor durumda olanlar için anında kredi sunan bankaların limitleri;

 • Aktif Bank  30.000 TL,
 • Burgan Bank PTT ihtiyaç kredisi limiti 55.000 TL,
 • Denizbank 55.000 TL,
 • ING Bank 50.000 TL,
 • TEB 75.000 TL,
 • Vakıfbank 9.000 -75.000 TL,
 • Fıbabanka 30.000-80.000 TL,

İhtiyaç sahiplerine kredi notuna ve puanına bakmadan, PTT üzerinden internetten anında kredi veren Aktifbank, acil nakit ihtiyaçlarına çözüm olarak NKolay Kredi sistemi ile internetten başvuru yapanlara 40.000 TL’ ye kadar %2,50 faiz oranları ile kredi veriyor.

Kolay Kredi Veren Fıbabanka İnternetten Krediye Başvurun

Düşük faiz oranları ile kredi veren Fibabanka üzerinden de kredi başvuru yaparak acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Fıbabanka farklı tutarlardaki kredilerin hesaplamasını yaparak ödeyeceğiniz paranın ne kadar olduğunu görebilirsiniz.

 • 0-12 vade de % 1,49 faizli
 • 12-24 ay vade de % 1,59 faizli
 • 24-36 ay vade de %1,59  faizli kredilerin sizler için Fıbabanka ihtiyaç kredisinin hesaplamasını yapacak olursak;
Kredi TutarıVadesiFaiz OranıAylık TaksitToplam Geri Ödeme
10.000 TL12 ay%1,49932,78 TL11.193,35 TL
20.000 TL24 Ay%1.591.045,78 TL25.098,75 TL
20.000 TL36 Ay%1,59772,63 TL27.814,56 TL
Fibabanka Örnek Faiz Oranı Tablosu

SORUN CEVAPLAYALIM

Oy Verin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 364 YORUM
 1. Seda dedi ki:

  Merhba nakit ihtiyacı olan arkadaşlar adresine mail atın yardımcı oallim

  1. sedat dedi ki:

   10.000 tl ihtiyacım var kaç ay taksitli ve ne kadar faizle veriyorsunuz.

  2. samet dedi ki:

   Acil 65.000 TL ye ihtiyacım var. En fazla 3 ay sonra tamamını geri öderim. Şartlarınız ve ne kadar geri ödeme istersiniz? Lütfen cevap yazınız.

  3. Elka Naz dedi ki:

   Nerey mail atalım yok mail adresin

  4. Akın dedi ki:

   Size nasıl ulaşabilirim, acil nakite ihtiyacım var.

  5. Mustafa dedi ki:

   5 bin lazım

  6. erdoğan dedi ki:

   10000 lazim

  7. Cengiz dedi ki:

   30000 tl ihtiyacım var en yakın zamanda iletişime geçersek memnun olurum

 2. Mehmet dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var

 3. Hasan dedi ki:

  Kahramanmaraş Afşin Acil 10000 lira paraya ihtiyacım var senetle para veren arkadaşlar bana ulaşsın 2 3 katını ödemeye razıyım

  1. İdris dedi ki:

   ulaşın yardımcı olalım

   1. Cetin dedi ki:

    Yardimci olurmusunuz

 4. Yüksel erkoc dedi ki:

  Çok acil 10000 tl ihtiyacım var bilgi verirseniz sevinirim tif samsun ilkadim

 5. Gökhan dedi ki:

  Acil 30 bin TL ihtiyacim var bana yardimci olurmusunuz

 6. Ali dedi ki:

  8000 TL’ye ihtiyacım var

 7. kredici emmi dedi ki:

  Yüzde % 3′ faizli olarak kredi veriyorum.
  – Finansal kredi
  – ipotek
  – yatırım kredisi
  – Tarım Kredisi

  1. Hülya dedi ki:

   Size nasıl ulaşa bilirim acil paraya ihtiyacım var

   1. ilkan dedi ki:

    Banka borcumu odeyecegim.Odemeyi 18 ayda odeyebilirim nasil bilgi alabilirim.

   2. Yasin dedi ki:

    Bana acıl ulaş kardesim

  2. Çelebi çengel dedi ki:

   Acil paraya ihtiyacim var manisa turgutludayım 0543 yardımcı olurmusunuz 20 bin tl

  3. Feyat dedi ki:

   Size nasıl ulaşabiliriz

  4. MEHTAP dedi ki:

   MERHABA. SİZİNLE NASIL İLETİŞİME GEÇEBİLİRİM.
   FİNANSAL KREDİ İÇİN GÖRÜŞMEK İSTERİM

   1. Hatice dedi ki:

    Mehtap hanim senetle kredi kullandiniz mi acaba

  5. Hasan dedi ki:

   Peki kredi verirken neleri göz önünde bulunduruyorsunuz abi ?

  6. Can dedi ki:

   İyi akşamlar bana ulaşabilirmisiniz 0553 veya ben size nasıl ulaşabilirim

  7. Müslüm dedi ki:

   Bana ulaşır mısınız

  8. ugur dedi ki:

   merhabalar bana acil 7 bin lazım sizinle nasıl iletişime geçebilirim acab

  9. Adem dedi ki:

   Iyi günler banka borclarimi kapatmak için 20000 tlye gibi bir mevlaya ihtiyaç var

  10. Hatice dedi ki:

   20000 senetle kredi ihtiyacim var.bir ayligina .15 subatta geri odemek kosulu ile.size nasil ulasirim

  11. Mehmet dedi ki:

   25 bin ihtiyacım var ayda 1000 ödemeli

  12. mustafa dedi ki:

   merhaba
   2000 dolar gerekli.
   amerika florida da iş buldum

   aylık 5000 dolar 10000 dolar arası maaş alacagım. yardımcı olun aileden bırınıde götüreyim

  13. başkan dedi ki:

   bende almak istiyorum 15000 tl size nasıl ulaşırım besyüz38 sekizyüz43seksen4atmıs8 ulaşırsanız sevinirim

  14. Yasin dedi ki:

   Mail atın

   1. Yetkin Aygün dedi ki:

    Slm, aylık 1200 tş ödme yapacağım kredi ..

   2. Yılmaz dedi ki:

    Banada yardimci olurmusuunuz

  15. mehmet akdeniz dedi ki:

   benim de acil nakit ihtiyacım var. yardımcı olabilir misiniz?

  16. Osman sevgi dedi ki:

   15 bin tl verirmisin bana ihtiyaç kredisi

   1. Ece dedi ki:

    İletişim numaranızı bırakın yardımcı olalım

  17. mete dedi ki:

   20000 lazım

  18. Evren Localı dedi ki:

   Merhaba yüzde 3 faizle kredi kullanmak istiyorum. İletişim bilgilerimi bırakıyorum bana ulaşır mısınız?

  19. main dedi ki:

   nasil

  20. orhn dedi ki:

   size nasıl ulaşabiliriz

  21. Gökhan dedi ki:

   Merhaba 30 bin TL nakite ihtiyaçım var bana ulaşın

   1. Ece dedi ki:

    Yardımcı olabilirim

    1. İbrahim dedi ki:

     Aylık 2500 TL ödemek şartıyla 100000 TL ihtiyacım var.

  22. Cemil dedi ki:

   Nasil ulaşacaz size. Acil 10.000 lazim

  23. Cetin dedi ki:

   65 70 bin arasi kredi ihtiyacim var

 8. serkan dedi ki:

  mrb ulasabilirmisiniz

 9. Esra dedi ki:

  Paraya ihitiyacim var acill

 10. binnaz dedi ki:

  acil paraya ihtıyacım var

  1. mehmet akdeniz dedi ki:

   merhaba
   acaba bulabildiniz mi para ? bende arıyorum da. yardımcı olabilecek birileri yada bir yerler var mı?

   1. Ece dedi ki:

    Yardımcı olabilirim iletişim numaranızı bırakırsanız

    1. İbrahim dedi ki:

     Bana da 50000 TL gerekli aylık ödeyebilirim. Memurum. Yardımcı olabilir misiniz?

     1. İbrahim dedi ki:

      Şartlar nedir

    2. Oğuzhan dedi ki:

     Merhaba Bnm 30000 TL ihtycm var aylık maaşm 4 bin tl mail den ulaşırsınız öncelikle şartlar konusunda

    3. aytekin dedi ki:

     bana ulasabilirmisiniz

    4. Durmuş dedi ki:

     merhaba ece hanım benimde nakit paraya ihtiyacım var eğer bana ulaşırsanız sevinirim.

    5. Sinan kaya dedi ki:

     Eve hanim yardimcibolabilirmisiniz.5000 tl acil 1000 ayliknodemenyapanilirim

    6. Engin dedi ki:

     Ece hanim.lutfen banada yardimcinolun

    7. Cetin dedi ki:

     Banda olurmusunuz

    8. Yunus dedi ki:

     Ulaşın lütfen

1 2 3 13
KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.