KosgebKredisi.com

1 Yıl Geri Ödemesiz 60 ay Vadeli Kredi Desteği

30.05.2022

Halkbank’tan girişimcilere 12 ay anapara ödemesiz, 60 aya kadar vadeli kredi paketi devreye alındı.

1 Yıl Geri Ödemesiz 60 ay Vadeli Kredi Desteği

Halkbank, teknoloji ivmelerinin desteklenmesi, bu yöndeki Ar-Ge harcamalarının artırılması ve teknoloji yoğun istihdam oluşturulması amacıyla Teknoloji Geliştirme Bölgeleri ile protokoller gerçekleştiriyor.

Banka bu protokoller çerçevesinde, teknokentlerde faaliyet gösteren girişimci firmaların desteklenmesi hedefiyle Halkbank Teknokent Destek Paketi’ni hayata geçirdi.

Bu destek paketinden teknokent veya teknoparklarda ticari faaliyette bulunan veya kendisine ait bir iş yeri olmayıp, kendi işini kurmak isteyen girişimciler yararlanabiliyor.

Halkbank, Teknokent Girişimci Kredisi ile birlikte Paraf Ticari Kredi Kartı, Ticari Kredili Mevduat Hesabı ve Teminat Mektubunu da uygun koşullarla müşterilerinin kullanımına sunuyor.

Girişimcilere 12 Ay Anapara Ödemesiz, 60 Aya Kadar Vade

Paket kapsamında girişimcilere 750.000 TL’ye kadar kredi sunulabiliyor.

Girişimciler bu finansal desteği; Ar-Ge harcamaları, mal, hizmet veya ekipman alımları, personel maaş ödemeleri, kira ödemeleri başta olmak üzere projelerini ilerletme noktasındaki ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılabiliyor.

Kredilerde azami 12 ay anapara ödemesiz dönem olmak üzere toplam 60 aya kadar vade imkânı sağlanıyor.

Paket kapsamında Sunulan Diğer Destekler

Teknokent Destek Paketi’nden yararlanacak olan girişimcilerin, internet ya da mobil şubeden gerçekleştirecekleri EFT/havale işlemlerinden ve ticari kredi kartlarından 1 yıl boyunca, POS kullanımlarında ise 6 ay boyunca ücret alınmıyor.

Ayrıca Girişimcilere özel; vergiden dış ticarete, KOBİ fırsatları ve kampanyalara, girişimcilikten İş ve Borçlar Hukuku’na kadar birçok konuda www.halkbankkobi.com.tr üzerinden ücretsiz danışmanlık hizmeti veriliyor, www.halkbankkobigelisim.com.tr de yer alan eğitim videoları ve makalelere de ücretsiz erişim sağlanıyor.

Verilen oy post

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
error: Content is protected !!