Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar 2023 (15 YENİ İŞ)

Fabrikalardan Evlere İstihdam Eden Firmalar, 2023yılında evden para kazanmak isteyenler için parça parça sözleşmeli iş göndermeye devam ediyor. Evde ek iş yapmak isteyenlerin büyük çoğunluğu ev hanımları, bazı kadınlar da işyerinde çalışmak istiyor. ev ekonomisine katkıda bulunmak için.

Fabrikadan konut çalıştıran firmalar, 2023 yılında her çalışan için ayrı masraf yapmak istemedikleri için belirli ücretlerle konut çalıştırıyorlar. Bu nedenle ev paketleme işi arayan kişiler için, 2023 yılında firmaların fabrikalardan evlere iş verdiği, ev paketleme işi, güvenilir ev paketleme işi, Koton fabrika ev işi 2023’de devam ediyor mu telefon numarasını aradık.

Fason Firmaların Evlere Paketleme İşleri

Eşlere en çok gönderilen iş paketleme işidir. Çünkü paketleme departmanları fabrikaların son aşamasındadır ve oradan gelen ürünler müşterilere dağıtılmaktadır. Sözleşmeli firmanın stokta ürünleri olmasına rağmen paketleme işi henüz tamamlanmadığı için firmaların bu departmana yeni personel almak yerine evlere iş göndermeleri daha mantıklı olabilir.

Evlere en çok gönderilen fason paketleme ürünleri ise şunlardır:

 • Hediyelik eşya ürünleri, saatler, tespih, kalem, kına, nikah şekeri, cüzdan, küçük elektronik ürünler, yapma çiçekler, el örgüsü ürünler
 • Her türlü giyim ürünü daha çok tişört, şapka, pijama vb. ürünler
 • Leblebi, fındık, badem gibi kuru yemişler
 • Şekerlemeler paketleme işleri yapılmaktadır.

Gördüğünüz gibi hediyelik eşyalardan gıda ürünlerine kadar birçok farklı ürün evlere gönderilebiliyor. Tabii ki LC Waikiki Homes’u kullanan firmalardan biri olduğunu ve kaliteli markaların paketleme işlerinin evde yapıldığını düşünmeyin. Ev paketleme işi de oldukça makul bir gelir sağlamaktadır. Ev hanımlarının ve öğrencilerin işidir. Türkiye genelindeki fabrikalardan evlere kadar ek iş fırsatları için iş ilanları ile iletişime geçebilirsiniz.

Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar 2023 Hangileridir?

Fabrikalardan evlere iş veren firmalar seramik fabrikaları, fason firmalar, pamuk ve LCW gibi firmalar olup, firmalar evden çalışmak isteyen kişilere parça bazında iş göndermektedir. Fabrikalar işleri taşeronlara, taşeronlar ise bu işleri yapacak kişilerle irtibata geçerek veya başvuruları değerlendirerek fabrikalardan çeşitli işler yapmaları için evde çalışmak isteyen kişilere veriyor. Evde yapabileceğiniz şeyleri üreten fabrikalar varsa ya da yaşadığınız bölgelerdeki tekstil fabrikalarında fabrikaları inceleyebilir ve evlere iş verip vermedikleri hakkında bilgi arayabilirsiniz.

Seramik Fabrikaları Evlere Seramik Temizleme İş Veriyor!

Türkiye genelinde bazı seramik fabrikaları, geniş ailelerin iş gücünden yararlanmak için evlere iş gönderiyor. Ev çalıştıran fabrikalar genellikle ev hanımlarına küçük seramik temizleme işleri gönderiyor. Türkiye’deki fabrikalardan ek iş imkanı ile evlere gönderilen ürünler paketlendikten sonra firmaya teslim edilmektedir. Bu ürünlerin çoğu sır atılmadan öncedir.

Evlere verilen seramik işleri kolay gibi görünse de hızlı çalışan bir kadın bu üründen günde en fazla 10 adet yapabilir. Fabrikalar ürün başına ortalama 3 TL civarında temizlik ücreti veriyor. Hesaplamaya göre, günde 10 tane yapabilen bir kadın, günlük 30 TL, aylık 900 TL ek gelir elde edecek. Ancak bayanın bu sayıya ulaşabilmesi için evde günde 8 saatten fazla çalışması gerekebilir. Bu iş beceri ile ilgili olsa da 15 parça yapmayı düşünebilirsiniz.

Fabrikaların ek iş verdikleri bayanlardan talepleri şu şekildedir:

 • Kaliteli işçilik: Eve gönderilen ürünlerin işlenmesinde özen gösterilmesi.
 • Zamanında teslimat: Kaç adet hazırlanabiliyor ise firma ile yapılan görüşme de o kadar sipariş verilmesi gerekir. Diğer aile bireylerine veya komşulara güvenerek fason firma veya fabrikaya adet bildirilmesi durumunda problemler yaşanabilir.
 • Devamlılık: Çalışmak isteyen ev hanımının bu işi sürekli yapacak olması gerekir. Haftada 2 gün, günlük 2-4 saat çalışmak yeterli değildir.
 • Teslimat kolaylığı: Eğer ürünleri fabrikadan siz alırsanız, teslimat aracınız varsa, bir adım öndesiniz.

Evlere iş veren firmalar ve iletişim bilgileri için Evlere İş Veren Firmalar içeriğimizden iletişim bilgilerine ulaşarak başvuru yapabilirsiniz.

Koton Fabrika Evlere İş 2023

Pamuk fabrikası, anlaşmalı şirketler aracılığıyla konutları istihdam etmektedir. Paketleme, etiketleme, düğmeleme ve temizlik işleri için fason firmalarla iletişime geçen Koton firmasının evde paketleme işlerini de yapabilirsiniz. Koton gibi büyük fabrikalarla iletişim kurmak mümkün olmadığı için anlaşmalı firmalar aracılığıyla iletişim kurmak mümkündür. Evlere verilen işlerle iletişime geçerek maddi gelir elde edebilirsiniz.

Evlere İş Veren Fason Firmalar

Evlere iş veren anlaşmalı firmalarla anlaşmalı olan fabrikalar veya üretim şirketleri, ev hanımlarına, öğrencilere veya ek iş arayan kişilere evde çalışma imkanı sağlamaktadır.

Evlere iş veren fason firmalar şu şekildedir:

 • Evlere iş veren fason firmalardan maske paketleme işi almak isteyen kişiler İstanbul Gaziosmanpaşa’da 500 evler hürriyet Cengiz Topel caddesi çevresinde ikamet eden kişiler için sosyal medya platformlarında oldukça fazla ilan vardır başvuru talebinde bulunabilirler.
 • Dikiş makinesi olan bayanlara Sakarya Mithatpaşa da fason dikiş işi verecek dikimevleri bulunuyor.
 • İstanbul Pendik Fevzi çakmak mahallesinde evlere boncuk işi veren firmalar bulunmaktadır.
 • Mert Tekstil elbise, kazak, badi ve abiye gibi ürünlerin üzerine işlenmek üzere evlere boncuk işleri vermektedir.
 • Esenyurt ve Avcılar bölgelerinde etiket işi veren firmalar bulunuyor.
 • Çekmeköy çamlık evlere takı montaj işi verilmektedir.
 • Küçük köyde evlere boncuk işi veren fason firmalar yer alıyor.
 • Takı konusunda tecrübeleri olan kişiler kolye, bileklik ve halhal yapımı için Kadıköy, Erenköy, Maltepe ve Kartal bölgelerinde yer alan fason firmalar ile iletişime geçebilir.

Ayrıca evlere iplik işi veren oldukça fazla firma var. Evde iplik temizliği yapan sözleşmeli firmalar, ürünlerin kenarlarında oluşan ipleri temizleme işini evde çalışan kadınlara veriyor.

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Türkiye’de fabrikalardan ek iş imkanları için kadınlara ve öğrencilere depozitosuz ev ambalajı sunan şirketler var. Depozito ödemeden güvenilir firmalardan yapabileceğiniz bazı şeyler var. Bu işler haftalık, aylık ve bazen günlük olarak verilmektedir. Firmalarla iletişime geçtiğinizde evde kendi ekibinizi oluşturabilir, verilen işleri zamanında yetiştirebilir ve yeni işler alabilirsiniz.

Kaporasız paketleme işi aşağıdaki gibidir:

 • Kürdan paketleme
 • Nikah şekeri paketleme
 • Çorap paketleme
 • Kına paketleme
 • Mum paketleme
 • Bardak paketleme
 • Mandal paketleme

Depozito ödemeden paketleme işleri yaparak ek gelir elde edebilir ve kendi ekibinizi oluşturabilirsiniz. Firmaların depozito almalarının nedeni kedilerini ve verdikleri malzemeleri paketleme işini yapacak kişilere güvence altına almaktır. Genel olarak, konut işleten tüm şirketler depozito ister. İşi tamamlayıp güvenli bir şekilde firmalara teslim ettiğinizde depozito için ödediğiniz ücreti geri alabilirsiniz.

Güvenilir Evde Paketleme İşi

Ek iş arayan ve evde çalışmak isteyen herkes güvenilir firmalardan ev paketleme işi almak ister. Güvenilir firmalardan iş almak, kazancınızı zamanında almak veya işinizin devamlılığı demektir. Ev hanımlarının en çok tercih ettiği paketleme işleri, ek gelir yaratarak ev ekonomisine katkıda bulunmayı hedefleyen ev hanımlarının tercihlerinin başında gelmektedir. Ambalaj işlerinin yanı sıra seramik boyama ve iplik temizleme gibi işler de son zamanlarda evde yapılabilecek popüler işler arasında yer alıyor. Evlere iş gönderen firmalarla iletişime geçerek detaylı bilgi alarak evde paketleme işi yapabilirsiniz.

Evlere İş Gönderen Firmalar 2023 Güncel Fabrikalar

Türkiye’nin dört bir yanındaki fabrikalardan iş gönderen firmaların ve ev hanımlarının fason firmalar ve fabrikalar tarafından gönderilen ev işlerini kendi evlerinde yaptığını duymuşsunuzdur. Böyle bir imkan İş-Kur tarafından sağlanmıyor ama Ankara, İstanbul ve İzmir’deki bazı firmalar evden çalışmak isteyen kadınlara iş veriyor. Bu firmalar çoğunlukla fason firmalar olmakla birlikte, kurumsallık ve kalitenin aksine düşük maliyetli işgücünü hedeflemekte ve bu nedenle ev hanımlarına ve evde çalışan herkese ev işi göndermektedir.

Firmaların evlere gönderdiği işler:

 • Küçük işletmelerin ütü ve yıkama işleri
 • Tekstil fabrikaları evde iplik ayırma işi
 • Boncuk atölyeleri evde iplere boncuk dizme işi
 • Fason giyim firmalarının elbiselere düğme dikme işi
 • Bölgeye ve yerlere göre değişiklik gösteren toptan nikah şekeri ve paketleme işleri olmaktadır.

Bahsettiğimiz 5 önemli iş kolu fabrikaların, küçük esnafın veya müteahhit firmaların ev vermek için tercih ettiği iş kollarıdır. Ancak bu, yoldan geçen herkese iş verildiği anlamına gelmez. Bazı şirketler evlere iş gönderirken çok seçici davranıyor ve her başvurana iş fırsatı sunmuyor. Aslında uzakta yaşayan ve çalışabilecek durumda olan kişilere kurye ile eve gönderme seçeneği varken, birçok işsiz bundan faydalanamıyor.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar

Evlere kargo ile iş veren firmalara sosyal medya üzerinden iş ilanları yayınlamaktadır. Evlere kargo ile iş veren firmaları sosyal medya platformlarından takip ederek kendinize uygun ve evde yapabileceğiniz işleri bulabilirsiniz. Genelde evde paketleme işi yapmak isteyen ev hanımlarının en büyük etkeni evde daha fazla zaman geçirmesidir. Bu nedenle konutlara istihdam sağlayan firmalarla anlaşarak ev ekonomisine katkı sağlayabilirler.

Ev hanımları öncelikle sosyal medya sayfalarında verilen ilanlardan sözleşmeli firmalara ulaşarak ve kendilerine uygun işi seçerek paketleme işine evde başlayabilirler. Bu tarz iş ilanlarına talep çok olduğu için tek bir firmaya değil birden fazla firmaya başvuru yapabilirsiniz. Başvurduğunuz şirket ile ikamet ettiğiniz bölge aynı yerde ise iş bulma şansınız artabilir. Firmalar iş için ihtiyaç duyacakları tüm malzemeleri gönderir ve siz de malzeme temini ile uğraşan kişiler olmadan evde paketleme işini yapabilirsiniz.

Facebook, İnstagram ve kariyer.net gibi sayfalar üzerinden iş ilanlarını bulabilir ve kargo ile evlere iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar

Evde boncuk dikmek çok basit bir iştir ve öğrencilerin ve ev hanımlarının yan iş olarak yapabileceği işler arasındadır. İstanbul’da daha çok Balat, Gaziosmanpaşa, Zeytinburnu, Bağcılar, Pendik, Fatih ve Esenler’de evlere boncuk işi veren firmalar var. İstanbul dışında iş arayanlar için bu firmalar işi alacak kişilerden kargo ücreti talep etmektedirler.

Evlere boncuk işi veren firmaların telefon numaralarını arayarak çalışmaları hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu firmalara sadece giyim için değil, aksesuar ve organizasyon işleri için de ihtiyaç duyulmaktadır. Size uygun firmalar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Evlere boncuk işi veren firmalar şu şekildedir:

 • BNK Nakış Tekstil: Giyim üzerine boncuk işi alabilirsiniz.
 • Seçil HOBBY: Facebook sayfası bulunuyor iletişime geçebilirsiniz.
 • Tasarı Aksesuar: Firma hakkında bilgileri web sayfasından alabilirsiniz.
 • Funda İşleme: İnci işlemeler için sipariş alabilirsiniz.
 • Damla boncuk: Aksesuar işi veren bir firmadır.
 • Gülsan Sentetik Dokuma: Dokuma işi vermektedir.

Fabrikadan evlere iş veren firmaların yapacağı ödemeler kişilerin yaptığı iş sayısına göre yapılmaktadır. Ne kadar çok iş yaparsanız, maaşınız o kadar yüksek olur. İçeriğimizde evde yapabileceğiniz diğer iş fikirlerini inceleyerek işletme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çantalara Zımba Basma İşi

Özel üretim sayılan taşlı ve zımbalı çantaların satışı da pahalıdır. Fabrika bu ürünleri, işini beğendiği kişilerin ev adreslerini isteyerek kurye veya kargo ile göndermektedir.

Ay sonunda kişilere yapılan ürün sayısı kadar maaş ödenmektedir. Bu malzemelerin makine ile birleştirilmesi, yapıştırılması veya baskı yapılması durumunda gerekli malzemeleri poşetlerle birlikte size temin edeceklerdir. Sadece çanta değil, cüzdan ve tekstil ürünleri olan giysiler de seçenekler arasında yer alıyor. Bu ürünleri evde yapmak istiyorsanız fabrikalara başvurabilirsiniz. Yaptığınız bu ürünler için aylık kazancınızı toplu olarak alacaksınız. Birden fazla ürün seçme imkanı ile yapacağınız iş oranında kazancınızı artırabilirsiniz.

Kalem Montaj İşi

Kalem modası hiç bitmez, onlarca kalem olsa da kalem almaktan vazgeçmek zordur. Birçok çeşidi ve farklı renk ve özellikleri olması kalemleri çekici kılmaktadır. Fabrikalarda parça sayısı az olduğu için çoğu firma montaj kısmını ev hanımlarına ve öğrencilere gönderiyor. Fabrikalarda bu işi yapan kişiler, yemek vb. yol giderleri. Bu tür masraflar daha fazladır ve evde çalışanlara göndermek daha ekonomiktir. Özellikle yurt dışına ihraç edilen ürünlerin maliyeti yüksektir. Kaliteli ürünlerde adet başına 1 TL, normal ürünler için 25 kuruş ile 50 kuruş arasında ücret verilmektedir.

Ortalama bir saatte 10 adet normal 4 adet dolmakalem yapıldığını hesaplarsak, düzenli çalışan birinin ayda 1.000 TL ve üzeri kazanması mümkündür. Ayrıca akrabalarınızla daha hızlı ve daha fazla kazanmak için ekip olarak çalışırsanız, evde ek iş yapmak isteyenler hem daha fazla kazanır hem de kazanç elde edersiniz. Bu işe ulaşmak istiyorsanız arama motorunuzdan evlere iş gönderen fabrikalara bakabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Yapımı

Evde nikah şekeri yaparak evin gelirine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları veya boş zamanlarında kendilerine ek gelir sağlamak isteyen öğrenciler için nikah şekeri ve dekorasyon malzemeleri firmalar tarafından evlere gönderilmektedir. Bu gerekli malzemelere sahip olduğunuzda hemen işinize başlayabilirsiniz.

Nikah şekeri çeşitlerine göre fiyat aralıkları değişmektedir. Daha büyük ve daha talepkar nikah şekerleri için parça fiyatı artar. Aylık olarak yapacağınız nikah şekeri sayısı kadar ücretlendirilirsiniz. Ürünleri firmanın belirlediği tarih aralığına kadar tamamlayabilirsiniz. Tamamlanan ürünleri kargo ile firmaya gönderebilirsiniz. Ortalama olarak ayda 1.000 TL ile 1.500 TL arasında kazanç elde edebilirsiniz. Firma lokasyonumuza yakın ise ücretinizi elden teslim etme imkanı da vermektedir. Ayrıca hesap numaranızı gönderiyorlar ve ücretinizi havale yoluyla yatırıyorlar.

Nikah Şekeri Veren Firmalarla İletişim

İnternette birçok güvenilir site var. Bu firmaları arama motorunuzdan bulabilirsiniz. Her siteye telefon numaranızı vermeyin, bazı siteler güvenilir olmayabilir. E-postanızı yazarak size ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Firmalarla iletişime geçtiğinizde anlaşma gereği evinize kargo ile gelen siparişlerinizi belirtilen zaman aralığında yapıp göndermeniz gerekmektedir.

Evde İplik Temizleme ve Etiket Basma

Tekstil fabrikalarının çoğunluğu kadın işçiler tarafından tercih edilmektedir. Tekstil fabrikaları da kadınları erkeklerden daha çok tercih ediyor çünkü kadın eli bu sektöre daha yatkın. Tekstil fabrikalarında maliyeti düşürmek için bu işler ev hanımlarına teslim edilir. Aracı firmalardan bazıları, sözleşmeli işi yapabilecek kişileri dikkatli ve hızlı bir şekilde belirleyerek, ürünleri araç veya kargo ile gönderip veya iletmektedir.

Tüm kontrollerden geçtikten sonra bazı gömleklerin üzerinde iplik kaldığı için kalan ipliklerin ve basılacak etiketlerin temizlenmesi gereken ürünleri, ürün başına ücret ödeyerek evlere gönderiyor ve dağıtım için evlerden alıyorlar. Hatta şirketin kendisi bile etiket basımı için gerekli makineyi sağlıyor. İşinizi düzgün ve hızlı yapmanız ve zamanında teslim etmeniz de önemlidir.

Anlatması bu kadar basit olsa da evlere iş gönderen firmalara ulaşmak bir o kadar zor. Çünkü şirketin güvenini kazanmak gerekiyor. Ayrıca sosyal medyada bu işleri yaparak 4 bin 5 bin TL kazanma sözü verenlere inanmayın. Firmaların size güvenmeleri kadar sizin de onlara güvenmeniz zor bir süreçtir. Ek iş ilanları yapıldığında evde çalışmak isteyen onlarca kişi başvuru yapacak. Sitede şu anda evde çalışmak isteyen kişileri arayan 50 firma var. Bu 50 firmaya fabrikalardan ve taşeronlardan web sitesinde ilan verenleri görmek için ek iş imkanlarının adreslerini kontrol ederek ulaşabilirsiniz.

İstoç Evlere İş Veren Firmalar Telefon Numarası

İstoç evlere iş veren firmalar arasında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Firmanın çalışanlarına en çok boncuk dizme işi verdiği de sosyal medya hesaplarında görülmektedir. Genellikler, ütü, yıkama, iplik ayırma, nikah şekeri ve fason giyim firmalar tarafından temin edilen ürünlere düğme dikme işleri evlerde çalışan kişilere verilmektedir. İstoç evlere iş veren firmalar telefon numarası bilgisi için facebook veya twitter gibi sosyal medya hesaplarından iletişime geçebilirsiniz. Firma ile iletişime geçen kişilerden bazı şartlar aranmaktadır. İş disiplini olan ve verilen ürünleri zamanında yetiştiren kişiler ile çalışmak isteyen firma yaş kriterine de dikkat etmektedir. İletişime geçerek şartlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İş-Kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu?

İş-kur, ev hanımlarını desteklemek amacıyla ev paketleme işi yapmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Gaziantep, Adana, Tekirdağ gibi birçok şehirde ev hanımlarına evden çalışma imkanı ve ek iş imkanları sunmaktadır. İş-Kur, nikah şekeri, sabun, tel toka yapımı, kulak çubuğu paketleme, çanta katlama ve maske yapımı gibi ekonomiye katkı sağlayacak iş fırsatları sunuyor.

İş-kur üzerinden ev paketleme işi yapmak istiyorsanız web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Yaşadığınız il veya ilçe bilgilerini girerek, yayınlanan paketleme işlerini görebilir ve kişisel bilgilerinizi girerek başvuruda bulunabilirsiniz. Yarı zamanlı ve kalıcı pozisyonlar ilan edilir. Çoğu reklam için deneyim ve eğitim bilgisi aranmasa da bazı firmaların deneyim ve eğitim bilgisi kriterlerinin olduğunu söylemek isteriz.

Evde Paketleme İş İlanları

Ev paketleme iş ilanlarında part time asistan arayan firmalarla iletişime geçebilirsiniz. İletişim kurduğunuz firmalar ve çalışma koşulları hakkında bilgi alabilir, ödemelerinin nasıl yapıldığını öğrenerek başlayabilirsiniz.

Evde PAKETLEME işi Sahibinden

Eğer bu iş size göre değil ise sahibinden.com sitesinde YARDIMCI ELEMAN ARAYANLAR bölümünde 600’den fazla evde ek iş ilanı bulunmaktadır. sahibinden.com‘daki ek iş imkanlarına ulaşmak mümkün. Bununla birlikte yine aynı sitede mevcut olan Part Time ve ek iş ilanları kategorisinde yüksek veya düşük gelir talep eden ev hanımları için uygun iş ilanları bulunmaktadır. Firmaların çoğu sigorta + asgari ücret + prim vaat ediyor. Bu ilan da sahibinden sitesinde mevcuttur. Bu işler arasından size en yakın lokasyon da bulunan firmayı ve elinizin en yatkın olduğu işi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Photo of author

Kobi Danışmanı

10 yılı aşkın süredir KOBİ'ler için danışmanlık hizmeti vermekteyim. Banka ve Sigortacılık bölümü mezunuyum. Gündem konularını takip etmekteyim.
“Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar 2023 (15 YENİ İŞ)” üzerine 156 yorum
 1. Merhabalar İstanbul esenyurta oturuyorum 2 tane makinam var küçük çocuğum olduğu için dışarda çalışamıyorum oyuzden evde dikim işi yapmak istiyorum

  Yanıtla
 2. Merhabalar evimde 3,makinemle numune çalışması ve firmalara küçük seriler çoğaltma yapıyorum ,
  Örme dokuma model fark etmez her tarz model çalışılır,

  Yanıtla
 3. Istanbul çekmekle oturuyorum 70 kıslık ekibim var paketleme boncuk toka örgü her türlü ise elimiz yatkın bir çok iş yaptık yapıyoruz dönüş yaparsanız çok memnun olurum

  Yanıtla
 4. Merhabalar ben Nihal evde paketleme işi istiyorum çorap manda kına ne olursa ihtiyacım var döner deniz sevinirim İstanbul Avrupa yakası bahçelievler de oturuyorum

  Yanıtla
 5. Çarşaflı olduğum içğn dışarda çalışamıyorum sincan ankarada yaşıyorum evde paketleme işi varsa yapatım

  Yanıtla
 6. Merhaba
  Kocaeli’de oturuyorum ve öğrenciyim
  Paketleme işiyle ilgileniyorum
  Dönüş yaparsanız çok memnun olurum

  Yanıtla
 7. Ben muş bulanıkta oturuyorum paketleme işi almak istiyorum ekibimde var yapabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Yanıtla
 8. Merhaba ben İzmir Bayraklı’da oturuyorum evimde paketleme işi yapmak istiyorum ise çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim on kişilik gurubumda var

  Yanıtla
 9. Merhabalar ben uxun yillar tekstil fabrikasinda calistim.suan evdeyim paketleme isi yapmak istiyorum donuş yaparsaniz memnun olurum iyi gunler.

  Yanıtla
 10. Merhaba başvurularımiza verdiğiniz cevabı nerden görebiliyoruz başvurumu yaptım lütfen yardımcı olun

  Yanıtla
 11. Merhaba ben ordu unyede yaşıyorum evde paketleme işi yada iplik temizleme işi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

  Yanıtla
 12. meslegim elektirik evde montaş işleri yapmak istiyorum boş zaman degerlendirmek istiyorum geçinme zorlaştıgından ek gelire ihtiyacım var ayda 15 gün boş zamanım var sizede uyarsa çalışmak isterim.

  Yanıtla
 13. Arkadaşlar lütfen dikkatli olun paketleme işi adı altında firmayız diyenlerin yüzde 90 ı dolandırıcı kapora alıp insanları engelliyorlar bilgilerinizi vermeyin para göndermeyin inanmayın

  Yanıtla
 14. Evde dikiş makinesi ile parça işi alabilirim yardımcı olurmusunuz istanbul büyük çekmece tepecik

  Yanıtla
 15. Merhaba ben Ülkü İzmir Menderes teyim evde paketleme işi istiyorum daha önce evyap sabunda ve müjde parizen çorap fabrikasında çalıştım paketleme işi yaptım günde 10 veya 12 saat çalışırım lütfen yardımcı olur musunuz saygılar

  Yanıtla
 16. Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum ekipte kurarım tecrubeliyim daha önce paketleme işi yaptım elim yakındır daima ve devamlı çalışırım olumlu dönüş sağlamanızi dilerim

  Yanıtla
 17. Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum çalışmak istiyorum el becerisi yüksek olan bir kişiliğim vardır

  Yanıtla
 18. Herturlu paketleme montaj işi yapabilirim halk eğitim kursu bitirdim malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim yardımcı olursanız sevinirim

  Yanıtla
 19. Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum Denizli’de oturuyorum sürekli olarak çalışabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler ?

  Yanıtla
 20. Merhaba is imkanım yok dışarıdan 1kizim var ona bakıyorum ve sizden bana yadimci olmanizi istiyorum bende eve iş almak istiyorum sin cevabınızı bekliyoru sizden ricam?

  Yanıtla
 21. Evde paketle isi istiyorum 18 yil tekstil fabrikasinda calistim terzilik elimden gelir paketleme isi icin dönüş yaparsaniz memnun olurum Ankara da ikamet ediyorum?

  Yanıtla
 22. Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardimci olun çocuklarim için acil dönüş yapabilirmisiniz cok ihtiyacim var

  Yanıtla
 23. Merhaba evde paketleme işleri yapıyorum 400m2 kapalı alan dükkanım ticari aracım ve birlikte çalıştığımız 8 ad personelim var bu işi yaptıran fason firmalar lütfen iletişime geçsinler

  Yanıtla
 24. Merhaba ben izmir karsıyaka onur mahhalesi de oturuyorum evde iş yapmaya cok ihtiyacım var gelirim yok her iş yapabilirim paketleme işi

  Yanıtla
 25. Paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var 5 aylık evliyim düğün için borç yaptık onları ödememiz lazım geri dönüş yaparsanız sevinirim Ankara’da oturuyorum

  Yanıtla
 26. Paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var 5 aylık evliyim düğün için borç yaptık onları ödememiz lazım geri dönüş yaparsanız sevinirim

  Yanıtla
 27. merhaba ;

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

  yardımlarınızı rica ederim

  iyi çalışmalar

  Yanıtla
 28. Merhaba Ankara’da yaşıyorum. Paketleme işi konusunda deneyimlerim var.Daha önceki zamanlarda maske ve şal paketleme işinde bulundum.Elim hızlıdır. İşimi titizlikle ve zamanında yetiştirmeyi severim.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

  Yanıtla
 29. Merhabalar bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

  Yanıtla
 30. Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz bu işe çok ihtiyacım var lutfen

  Yanıtla
Yorum yapın

error: Content is protected !!
1