KosgebKredisi.com

Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar 2022 (15 YENİ İŞ)

01.03.2022

İşkur Evlere iş veren firmalar 2022 yılında ek iş gönderiyor mu? Fabrikalardan evlere iş veren güvenilir firmalar hangileridir, Ev hanımlarına ne tür işler verilebilir, Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar 2022 yılında hangileridir araştırdık.

Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar 2022 (15 YENİ İŞ)

Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar 2022 yılında da evden para kazanmak isteyenler için parça başı fason işler göndermeye devam ediyor. Evde ek iş yapmak isteyen kişilerin büyük çoğunluğu ise ev hanımlarından oluşuyor ve bazı kadınlar ev ekonomisine katkıda bulunmak amacı ile evde çalışmayı istiyor. Fabrikadan evlere iş veren firmalar 2022 yılında her çalışanı için ayrı ayrı gider masrafı yapmak istemediği için belirli ücretler karşılığında evlere iş veriyor. Bu nedenle evde paketleme işi arayan kişiler için evde paketleme işi telefon numarası, güvenilir evde paketleme işi, Koton fabrika evlere iş 2022 yılında devam ediyor mu, Fabrikalardan evlere iş veren firmalar 2022 yılında hangileridir araştırdık.

Fason Firmaların Evlere Paketleme İşleri

En hanımlarına yaygın olarak gönderilen iş paketleme işi olmaktadır. Çünkü paketleme departmanları fabrikaların son safhasında bulunmakta ve buradan çıkan ürünler müşterilere dağıtılmaktadır. Fason firmanın stokunda ürün bulunmasına rağmen paketleme işi yetişmediği için bu departmana yeni eleman almak yerine evlere iş göndermek, firmalara daha mantıklı gelebilmektedir.

Evlere en çok gönderilen fason paketleme ürünleri ise:

 • Hediyelik eşya ürünleri, saatler, tespih, kalem, kına, nikah şekeri, cüzdan, küçük elektronik ürünler, yapma çiçekler, el örgüsü ürünler,
 • Her türlü giyim ürünü daha çok tişört, şapka, pijama vb. ürünler,
 • Leblebi, fındık, badem gibi kuru yemişler,
 • Şekerlemeler paketleme işleri yapılmaktadır.

Görüldüğü gibi hediyelik eşyalardan gıda ürünlerine kadar birçok farklı ürün evlere gönderilebiliyor. Tabi bunu yanlış düşünüp LC Waikiki Evlere iş veren firmalardan olduğunu ve kaliteli markaların da paketleme işlerinin evlerde yapıldığını düşünmeyin. Evde paketleme işleri de oldukça makul tutarlarda kazanç sağlamaktadır. Ev hanımları ve öğrencilerin yapabileceği işlerdir. Türkiye geneli fabrikalardan evlere ek iş imkanı için iş ilanlarına ulaşarak iletişime geçebilirsiniz.

Fabrikalardan Evlere İş Veren Firmalar 2022 Hangileridir?

Fabrikalardan evlere iş veren firmalar seramik fabrikaları, fason firmalar, koton ve LCW gibi firmalardır ve firmalar evden çalışmak isteyen kişilere parça başı olacak şekilde evlere iş göndermektedir. Fabrikalar işleri fason firmalara verir ve fason firmalar ise bu işleri yapacak kişiler ile iletişime geçere veya başvuruları değerlendirerek fabrikalardan gelen çeşitli işleri yapmaları için evde çalışmak isteyen kişilere vermektedir. İkamet ettiğiniz bölgelerdeki tekstil fabrikalarında veya evde yapabileceğiniz işlerin üretimini yapan fabrikalar bulunuyorsa fabrikaları kontrol ederek evlere iş verip vermedikleri hakkında bilgi araştırması yapabilirsiniz.

Seramik Fabrikaları Evlere Seramik Temizleme İş Veriyor!

Türkiye genelinde bazı seramik fabrikaları kalabalık ailelerin iş gücünden yararlanabilmek için evlere iş göndermektedir. Evlere iş veren fabrikalar genelde küçük seramik temizleme işlerini ev hanımlarına gönderirler. Türkiye geneli fabrikalardan evlere ek iş İmkanı ile gönderilen ürünler açık halde gelir ve paketlenerek firmaya teslimleri yapılır. Bu ürünlerin bir çoğu sır atılmadan önceki halleridir.

Evlere İş Veren Firmalar

Evlere verilen seramik işleri her ne kadar kolay gibi görünse de hızlı çalışan bir bayan bu üründen günde en fazla 10 adet yapabilir. Fabrikalar ortalama bir ürün başına 3 TL civarında bir temizleme ücreti verirler. Hesaplamaya göre günde 10 tane yapabilen bayan günlük 30 TL aylık ise 900 TL civarında bir ek gelir elde edecektir. Ancak, bayanın bu sayıya çıkması için evinde günlük 8 saatten fazla çalışması gerekebilir. Gerçi bu iş beceri ile alakalı bir durum olduğundan siz 15 adet yapmayı da düşünebilirsiniz.

Fabrikaların ek iş verdikleri bayanlardan talepleri şu şekildedir:

 • Kaliteli işçilik: Eve gönderilen ürünlerin işlenmesinde özen gösterilmesi.
 • Zamanında teslimat: Kaç adet hazırlanabiliyor ise firma ile yapılan görüşme de o kadar sipariş verilmesi gerekir. Diğer aile bireylerine veya komşulara güvenerek fason firma veya fabrikaya adet bildirilmesi durumunda problemler yaşanabilir.
 • Devamlılık: Çalışmak isteyen ev hanımının bu işi sürekli yapacak olması gerekir. Haftada 2 gün, günlük 2-4 saat çalışmak yeterli değildir.
 • Teslimat kolaylığı: Eğer ürünleri fabrikadan siz alırsanız, teslimat aracınız varsa, bir adım öndesiniz.

Evlere iş veren firmalar ve iletişim bilgileri için Evlere İş Veren Firmalar içeriğimizden iletişim bilgilerine ulaşarak başvuru yapabilirsiniz.

Koton Fabrika Evlere İş 2022

Koton fabrikası fason firmalar aracılığı ile evlere iş vermektedir. Paketleme, etiketleme, düğmeleme ve temizleme işleri için fason firmalar ile iletişime geçen koton firmasının evde paketleme işlerini yapabilirsiniz. Koton gibi büyük fabrikalar ile iletişime geçmek mümkün olmadığından dolayı fason firmalar aracılığı ile iletişime geçmek mümkündür. İletişime geçerek evlere verilen işlerden alarak maddi gelir sağlayabilirsiniz.

Evlere İş Veren Fason Firmalar

Evlere iş veren fason firmalar ile anlaşmalı olan fabrikaların veya üretime dair kurulmuş olan işletmeler ev hanımlarına, öğrencilere veya ek iş arayan kişilere evlerinde çalışma olanağı sağlamaktadır.

Evlere iş veren fason firmalar:

 • Evlere iş veren fason firmalardan maske paketleme işi almak isteyen kişiler İstanbul Gaziosmanpaşa’da 500 evler hürriyet Cengiz Topel caddesi çevresinde ikamet eden kişiler için sosyal medya platformlarında oldukça fazla ilan vardır başvuru talebinde bulunabilirler.
 • Dikiş makinesi olan bayanlara Sakarya Mithatpaşa da fason dikiş işi verecek dikimevleri bulunuyor.
 • İstanbul Pendik Fevzi çakmak mahallesinde evlere boncuk işi veren firmalar bulunmaktadır.
 • Mert Tekstil elbise, kazak, badi ve abiye gibi ürünlerin üzerine işlenmek üzere evlere boncuk işleri vermektedir.
 • Esenyurt ve Avcılar bölgelerinde etiket işi veren firmalar bulunuyor.
 • Çekmeköy çamlık evlere takı montaj işi verilmektedir.
 • Küçük köyde evlere boncuk işi veren fason firmalar yer alıyor.
 • Takı konusunda tecrübeleri olan kişiler kolye, bileklik ve halhal yapımı için Kadıköy, Erenköy, Maltepe ve Kartal bölgelerinde yer alan fason firmalar ile iletişime geçebilir.

Ayrıca, evlere iplik işi veren firmalarda oldukça fazladır. Evde iplik temizleten fason firmalar ürünlerin kenarlarında oluşan ipliklerin temizlenmesi işini evde çalışan bayanlara vermektedirler.

Kaporasız Evde Paketleme İşi

Türkiye geneli fabrikalardan evlere ek iş imkanı kaparo almadan kadın ve öğrencilere evde paketleme işi veren firmalar bulunuyor. Kaparo vermeden güvenilir firmalardan yapabileceğiniz belli başlı işler var. Bu işler haftalık, aylık bazı zamanlarda ise günlük olarak verilmektedir. Firmalar ile iletişime geçtiğinizde evinizde kendi ekibinizi oluşturup verilen işleri zamanında yetiştirerek yeni işlerde alabilirsiniz.

Kaporasız paketleme işi:

 • Kürdan paketleme,
 • Nikah şekeri paketleme,
 • Çorap paketleme,
 • Kına paketleme,
 • Mum paketleme,
 • Bardak paketleme,
 • Mandal paketleme.

Paketleme işlerini kaparo ödemeden yaparak ek gelir elde edebilir ve kendi ekibinizi oluşturabilirsiniz. Firmaların kaparo almasının sebebi ise kedilerini ve paketleme işi yapacak olan kişilere vermiş oldukları malzemeleri güvence altına almaktır. Genellikle evlere iş veren tüm firmalar kaparo talep etmektedir. İşlerini tamamlayıp güvenli bir şekilde firmalara ulaştırdığınızda kaparo için verdiğiniz ücreti geri alabilirsiniz.

Güvenilir Evde Paketleme İşi

Ek iş arayan ve evde çalışmak isteyen herkes güvenilir firmalardan evde paketleme işi almak istiyor. Güvenilir firmalardan iş almak kazancınızı zamanında almanız veya işinizin devamlılığı anlamına gelmektedir. Ev hanımlarının en çok tercih ettiği paketleme işleri ek gelir elde ederek ev ekonomisine katkıda bulunmayı hedefleyen ev hanımlarının tercihlerinde başta gelmektedir. Paketleme işlerinin yanı sıra seramik boyama ve iplik temizleme gibi işlerde son dönemlerde evde yapılabilecek popüler işler arasındadır. Evlere iş gönderen firmalar ile iletişime geçerek detaylı bilgileri aldıktan evde paketleme işi yapabilirsiniz.

Evlere İş Gönderen Firmalar 2022

Türkiye geneli fabrikalardan evlere iş gönderen firmalar ile ev hanımlarının kendi evlerinde fason firmalar ve fabrikalar tarafından gönderilen ev işlerini yaptıklarını duymuş olmalısınız. İş-kur tarafından böyle bir imkan sağlanmıyor ancak Ankara, İstanbul ve İzmir şehirlerinde bazı firmalar evden çalışmak isteyen bayanlara evlere iş vermektedirler. Bu firmalar daha çok fason firmalar olmakla birlikte kurumsallık ve kalitenin aksine düşük maliyetli iş gücü amaçlarlar ve bu sebeple ev hanımlarına ve evde çalışan herkese ev işi gönderirler.

Firmaların evlere gönderdiği işler:

 • Küçük işletmelerin ütü ve yıkama işleri,
 • Tekstil fabrikaları evde iplik ayırma işi,
 • Boncuk atölyeleri evde iplere boncuk dizme işi,
 • Fason giyim firmalarının elbiselere düğme dikme işi,
 • Bölgeye ve yerlere göre değişiklik gösteren toptan nikah şekeri ve paketleme işleri olmaktadır.

Saymış olduğumuz 5 önemli iş kolu fabrikaların, küçük esnafın veya fason firmaların evlere vermeyi tercih ettikleri işlerdir. Ancak bu durum yoldan geçen herkese iş verildiği anlamına gelmemektedir. Firmaların bazıları evlere iş gönderirken gayet seçici davranır ve her başvurana iş imkanı sağlamaz. Hatta uzakta oturan ve işinin ehli olan kişilere kargo ile evlere gönderim seçeneği mevcut iken, birçok işsiz kişi bundan yararlanamaz.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar

Kargo ile evlere iş veren firmalara sosyal medya üzerinden iş ilanlarını yayınlamaktadır. Sosyal medya platformlarından kargo ile evlere iş veren firmaları takip ederek kendinize uygun ve evde yapabileceğiniz işler bulabilirsiniz. Genellikle ev hanımlarının evde paketleme işi yapmak istemesinde ki en büyük etken evlerine daha fazla vakit ayırmaktadır. Bu nedenle evlere iş veren firmalarla anlaşarak ev ekonomisine katkıda bulunabiliyorlar. Ev hanımları ilk olarak sosyal medya sayfalarında verilen ilanlardan fason firmalara ulaşarak kendilerine uygun olan işi seçerek evde paketleme işine başlayabilir. Bu tarz iş ilanlarına çok fazla talep geldiğinden dolayı tek firmaya değil birden fazla firma için iş başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru yaptığınız firma ile ikamet ettiğiniz bölge aynı yerdeyse eğer iş alma olasılığınız yükselebilir. Firmalar iş için gerekli olacak tüm malzemeleri gönderir ve kişiler malzeme tedariki ile uğraşmadan evde paketleme işi yapabilirsiniz.

Facebook, İnstagram ve kariyer.net gibi sayfalar üzerinden iş ilanlarını bulabilir ve kargo ile evlere iş veren firmaların telefon numaralarına ulaşabilirsiniz.

Evlere Boncuk İşi Veren Firmalar

Evde boncuk dizme işi oldukça basit bir iştir ve ev hanımları ile birlikte öğrencilerin ek iş olarak yapabileceği işler arasındadır. En çok İstanbul’da Balat, Gaziosmanpaşa, Zeytinburnu, Bağcılar, Pendik, Fatih ve Esenler ‘de evlere boncuk işi veren firmalar bulunmaktadır. İstanbul dışında iş arayanlar için bu firmalar kargo bedelinin karşılanmasını iş alacak kişilerden talep etmektedir. Evlere boncuk işi veren firmaların telefon numaraları ile iletişime geçerek işleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu firmalardan sadece giyim üzerine değil aksesuar ve organizasyon işlerinde de gerekli olarak istenmektedir. Size uygun olan firmalar ile iletişime gerek detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Evlere boncuk işi veren firmalar:

 • BNK Nakış Tekstil: Giyim üzerine boncuk işi alabilirsiniz.
 • Seçil HOBBY: Facebook sayfası bulunuyor iletişime geçebilirsiniz.
 • Tasarı Aksesuar: Firma hakkında bilgileri web sayfasından alabilirsiniz.
 • Funda İşleme: İnci işlemeler için sipariş alabilirsiniz.
 • Damla boncuk: Aksesuar işi veren bir firmadır.
 • Gülsan Sentetik Dokuma: Dokuma işi vermektedir.

Fabrikadan evlere iş veren firmaların yapacakları ödemeler kişilerin yapmış oldukları işlerin adet sayısına göre yapılmaktadır. Ne kadar çok iş yaparsanız alacağınız ücrette aynı orantıda artacaktır. içeriğimizde evde yapabileceğiniz diğer iş fikirlerini inceleyerek işler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Çantalara Zımba Basma İşi

Özel üretim olarak sayılmakta olan taşlı ve zımbalı çantalar ürünlerin satışı da ona oranla pahalıdır. Fabrika el işini beğendiği kişilerin ev adreslerini talep ederek kargo veya nakliye yoluyla bu ürünleri gönderir. Yapılan ürün sayısı kadar ay sonunda kişilere maaşları ödenir. Bu malzemelerin birleştirilmesi, yapıştırılması ya da makineyle basılması durumunda gerekli bu malzemeleri de size çantalarla birlikte tedarik edeceklerdir. Sadece çanta değil onun dışında cüzdan ve tekstil ürünü olan giysiler de seçenekler arasındadır. Bu ürünleri de evde yapmak isterseniz fabrikalara başvurabilirsiniz. Toplu olarak yaptığınız bu ürünler için aylık kazancınızı alacaksınız. Birden fazla ürün seçebilme imkanıyla yapacağınız iş oranında kazancınızı da arttırabilirsiniz.

Kalem Montaj İşi

Kalem modası asla bitmiyor onlarca kalem olsa da kalem almaktan vazgeçilmesi zordur. Birçok çeşidi bulunması farklı renkte ve özelliğe sahip olması kalemleri cazip hale getiriyor. Fabrikalar  birkaç parçaya sahip olmasından dolayı çoğu firma montaj kısmını ev hanımlarına ve öğrencilere gönderir. Fabrikalarda bu işi yapan kişilere yol masrafı yemek vs. gibi giderler fazla gelmekte evdeki çalışanlara göndermek daha ekonomik olmaktadır. Özellikle yurt dışına ihraç edilen kalemlerin maliyeti fazla olmaktadır. Kaliteli kalemler olduğunda kalem başı 1 TL normal kalemler için ise 25 kuruşla 50 kuruş arası bir ücret verilmektedir.

Ortalama bir saatte 10 normal 4 dolma kalem yapıldığını hesap edersek, düzenli çalışan birisi için ayda 1000 lira ve üzeri kazanç sağlaması mümkündür. Ayrıca bu tarz evde ek iş yapmak isteyenler daha hızlı ve  daha çok kazanmak için yakınlarınızla ekip halinde çalışırsanız hem daha fazla kazanmış olursunuz hem de kar etmiş olursunuz. Bu işe ulaşmak istiyorsanız arama motorunuzdan evlere iş gönderen fabrikalara bakabilirsiniz.

Evde Nikah Şekeri Yapımı

Evde nikah şekeri yaparak evin gelirine katkıda bulunmak isteyen ev hanımları ya da boş zamanlarında kendine ek gelir sağlamak isteyen öğrenciler için evlere nikah şekeri ve süsleme malzemeleri firmalar tarafından gönderilmektedir. Elinize gerekli bu malzemeler ulaştıktan sonra hemen işinize başlayabilirsiniz. Nikah şekerinin çeşidine göre fiyat aralıkları değişmektedir. Daha büyük ve uğraş gerektiren nikah şekerleri için adet fiyatı artmaktadır. Aylık olarak yapacağınız nikah şekeri adedince karşılığında ücret alacaksınız. Firmanın belirlediği tarih aralığına kadar ürünleri tamamlayabilirsiniz. Tamamladığınız ürünleri firmaya kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz. Ortalama olarak aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arasında bir kazanç sağlayabilirsiniz. Ücretinizi eğer firma konumuza yakın bir yerdeyse elden de ulaştırma imkanı tanımaktadır. Bunun yanı sıra hesap numaranızı ileterek havale yoluyla ücretinizi yatırmaktadırlar.

Nikah Şekeri Veren Firmalarla İletişim

İnternette pek çok bu konuda güvenilir site bulunmaktadır. Arama motorunuzdan bu firmalara ulaşabilirsiniz. Her siteye telefon numaranızı vermeyin bazı siteler güvenilir olmayabilir. E-postanızı yazarak sizlere ulaşmalarını sağlayabilirsiniz. Firmalarla iletişim kurduğunuzda anlaşmaya göre evinize kargo ile gelen siparişlerinizi belirtilen zaman aralığında yapıp göndermeniz gerekmektedir.

Evde İplik Temizleme ve Etiket Basma

Tekstil fabrikalarının çoğunluğu bayan işçiler tarafından tercih edilmektedir. Tekstil fabrikaları da bayanları erkeklere oranla daha çok tercih etmektedir bunun sebebi kadınların elinin bu sektöre daha yatkın olmasıdır. Tekstil fabrikalarında maliyeti düşürmek adına bu işler ev hanımlarına teslim edilmektedir. Aracı firmaların bazıları fason verilen işi dikkatli ve hızlı yapabilecek kimseleri belirler ve araç ya da kargo aracılığıyla ürünleri gönderir ya da iletirler.

Tüm kontrollerden geçtikten sonra bazı gömleklerin üzerinde iplikler kaldığından dolayı kalan ipliklerin temizlenmesi ve etiketinin basılması gereken ürünleri evlere yollayarak ürün başına ücret öderler ve dağıtılması için evlerden teslim alırlar, hatta etiket basmak için gerekli makineyi de bizzat firma temin eder. Sizden sadece istenen işinizi düzgün bir şekilde hızlı olmanız da önem arz etmekle bitlikte olup işi zamanında teslim etmeniz.

Anlatması bu kadar basit olsa da, evlere iş gönderen firmalara ulaşmak bir o kadar zordur. Çünkü firmanın güvenini kazanmak gerekir. Ayrıca sosyal medya üzerinde bu işleri yaparak 4 bin, 5 bin TL kazanacağınızı vaat edenlere inanmayın. Firmaların size güvenmesi kadar sizin de onlara güvenmeniz zor bir süreçtir. Ek iş ilanı verildiğinde evde çalışmak isteyecek onlarca kişi başvuru yapacaktır. Sahibinden sitesinde şuanda evde çalışmak isteyen kişi arayan 50 firma bulunmaktadır. Fabrikalardan ve fason firmalardan Sahibinden sitesine ilan veren verenleri görmek için evlere ek iş imkanları adresini inceleyerek bu 50 firmaya ulaşabilirsiniz.

İstoç Evlere İş Veren Firmalar Telefon Numarası

İstoç evlere iş veren firmalar arasında en çok tercih edilen firmalar arasında yer alıyor. Firmanın çalışanlarına en çok boncuk dizme işi verdiği de sosyal medya hesaplarında görülmektedir. Genellikler, ütü, yıkama, iplik ayırma, nikah şekeri ve fason giyim firmalar tarafından temin edilen ürünlere düğme dikme işleri evlerde çalışan kişilere verilmektedir. İstoç evlere iş veren firmalar telefon numarası bilgisi için facebook veya twitter gibi sosyal medya hesaplarından iletişime geçebilirsiniz. Firma ile iletişime geçen kişilerden bazı şartlar aranmaktadır. İş disiplini olan ve verilen ürünleri zamanında yetiştiren kişiler ile çalışmak isteyen firma yaş kriterine de dikkat etmektedir. İletişime geçerek şartlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İş-Kur Evde Paketleme İşi Veriyor Mu?

Ev kadınlarına destek olmak amacıyla İş-kur evde paketleme işi vermektedir. İstanbul, Ankara, İzmir, Eskişehir, Gaziantep, Adana, Tekirdağ gibi pek çok şehirde, ev hanımlarına evden iş fırsatı ve ek iş imkanı sunmaktadır. İş-Kur tarafından nikah şekeri yapımı, sabun, tel toka yapımı, kulak çubuğu paketleme, poşet katlama ve maske yapma gibi işleri ekonomiye katkı sağlayacak iş fırsatları sunulmaktadır. Siz de İş-kur üzerinden evde paketleme işi yapmak isterseniz, internet sayfasını ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Yaşadığınız il ya da ilçe bilgisini girerek, ilanı verilen paketleme işlerini görüntüleyebilir ve kişisel bilgilerinizi girerek başvuruda bulunabilirsiniz. Yarı zamanlı ve daimi olarak, açık pozisyon ilanları verilmektedir. Çoğu ilan için deneyim ve eğitim bilgisi istenmese de, bazı firmaların deneyim ve eğitim bilgisi kriterleri olduğunu söylemek isteriz.

Evde Paketleme İş İlanları

Evde paketleme iş ilanlarında Part Time yardımcı eleman arayan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. İletişime geçtiğiniz firmalar ve çalışma koşulları hakkında bilgi alabilir ve ödemelerinin nasıl yapıldığını öğrenerek işe başlayabilirsiniz.

Evde PAKETLEME işi Sahibinden

Eğer bu iş size göre değil ise sahibinden.com sitesinde YARDIMCI ELEMAN ARAYANLAR bölümünde 600’den fazla evde ek iş ilanı bulunmaktadır. sahibinden.com‘daki ek iş imkanlarına ulaşmak mümkün. Bununla birlikte yine aynı sitede mevcut olan Part Time ve ek iş ilanları kategorisinde yüksek veya düşük gelir talep eden ev hanımları için uygun iş ilanları bulunmaktadır. Firmaların çoğu sigorta + asgari ücret + prim vaat ediyor. Bu ilan da sahibinden sitesinde mevcuttur. Bu işler arasından size en yakın lokasyon da bulunan firmayı ve elinizin en yatkın olduğu işi seçerek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Verilen oy post

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 131 YORUM
 1. Esra dedi ki:

  Merhaba ben Kocaeli darıca da oturuyorum paketleme işi yapmak istiyorum iletişim için yardımcı olur musunuz

 2. Esra TOKÇİN dedi ki:

  Paketleme isi yaptim biliyorum banada is vermenizi rica ediyorum

 3. Perihan Erbil dedi ki:

  Merhaba ben İzmir Bayraklı’da oturuyorum evimde paketleme işi yapmak istiyorum ise çok ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim on kişilik gurubumda var

 4. Özge dedi ki:

  Merhabalar ben uxun yillar tekstil fabrikasinda calistim.suan evdeyim paketleme isi yapmak istiyorum donuş yaparsaniz memnun olurum iyi gunler.

 5. Özge dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum donus yaparsaniz memnun olurum .

 6. Müjde dedi ki:

  Merhabalar;

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. Dönüş yaparsanız sevinirim.

 7. Nihal dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapabiliirm şimdiden teşekkür ederim.. Ankara

 8. Hacer aykaç dedi ki:

  Evde paketleme isi almak istiyorum

 9. yagmur dedi ki:

  evde is yapmak istyorum

 10. Ayşe özdağ dedi ki:

  Bende mandal paketleme istiyorum yardimci olursaniz sevinirim

 11. Makhabat Kaseınova dedi ki:

  Eve iş almak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 12. Monire dedi ki:

  Evde paketlme işi ıstiyorum lütfen yardımcı olabilirsiniz

 13. Yasemin saka dedi ki:

  Merhaba başvurularımiza verdiğiniz cevabı nerden görebiliyoruz başvurumu yaptım lütfen yardımcı olun

 14. Yasemin dedi ki:

  Merhaba ben ordu unyede yaşıyorum evde paketleme işi yada iplik temizleme işi istiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

 15. azat dedi ki:

  meslegim elektirik evde montaş işleri yapmak istiyorum boş zaman degerlendirmek istiyorum geçinme zorlaştıgından ek gelire ihtiyacım var ayda 15 gün boş zamanım var sizede uyarsa çalışmak isterim.

 16. Yusuf dedi ki:

  Arkadaşlar lütfen dikkatli olun paketleme işi adı altında firmayız diyenlerin yüzde 90 ı dolandırıcı kapora alıp insanları engelliyorlar bilgilerinizi vermeyin para göndermeyin inanmayın

 17. Funda dedi ki:

  Merhabalar işe ihtiyacım var evde paketleme işi yapmak istiyorum

 18. Hayrite dedi ki:

  İstanbul eve iş istiyorum

 19. Mine dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 20. Şeyma dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum ilgilenirseniz çok sevinirim

 21. Büşra Mert dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum hatayda yaşiyorum

 22. Berivan dedi ki:

  Evde paketleme işi ne olursa yapabilirim.elim pratiktir.yardimci olursanız sevinirim.

 23. Züleyha Korkmaz dedi ki:

  Evde dikiş makinesi ile parça işi alabilirim yardımcı olurmusunuz istanbul büyük çekmece tepecik

 24. Züleyha Korkmaz dedi ki:

  Evde dikiş makinesi ile parça işi alabilirim yardımcı olurmusunuz

 25. Şerif dedi ki:

  İş kur Güvencesi ile evde paketleme işi nasıl alabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 26. Ebru dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum sivasda yasiyorum

 27. Yıldız dedi ki:

  Evde paketleme ve kalem montaj isi istiyorum ekip arkadaşlarım var adana

 28. Handan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum. lütfen yanıtlarsanız sevinirim .

 29. Çile keleş dedi ki:

  Lutfen cok ihtiyacim var yardimci olurmusunuz bende paketleme isi yapmak istiyorum

 30. Hatice dedi ki:

  Bende evde paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olurmusunun acil işe ihtiyacım var

 31. Tayfur farsak dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

 32. BUKET dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum izmir de ikamet ediyorum

 33. Hilal dedi ki:

  Ben bursadan yazıyorum bu islere elim yatkın yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

 34. Zuhal sarı dedi ki:

  Merhabalar Diyarbakır dan yazıyorum bende evde paketleme işini yapmak istiyorum

 35. Derya dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum cok ihtiyacım var

 36. Mehmet Koçak dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum.

 37. Elif sancar dedi ki:

  Bende. Evde. Ek iş almak istiyorum

 38. Ülkü durak dedi ki:

  Merhaba ben Ülkü İzmir Menderes teyim evde paketleme işi istiyorum daha önce evyap sabunda ve müjde parizen çorap fabrikasında çalıştım paketleme işi yaptım günde 10 veya 12 saat çalışırım lütfen yardımcı olur musunuz saygılar

 39. Merve Seyrek dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum ekipte kurarım tecrubeliyim daha önce paketleme işi yaptım elim yakındır daima ve devamlı çalışırım olumlu dönüş sağlamanızi dilerim

 40. Fatma Öztürk dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum çalışmak istiyorum el becerisi yüksek olan bir kişiliğim vardır

 41. Fatma Öztürk dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız memnun olurum

 42. Fatma Öztürk dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 43. Hülya dedi ki:

  Bilgi almak istiyorum

 44. Ebru dedi ki:

  Evde her türlü paketleme işi yapabilirim çalışmak istiyorum

 45. Emel dedi ki:

  Eskişehirden paketleme işi yapmak istiyoruz

 46. Özlem Evirgen dedi ki:

  Evde ek is yapmak istiyorum donus saglarsaniz sevinirim Ankara polatlı

 47. Sevcan dedi ki:

  Herturlu paketleme montaj işi yapabilirim halk eğitim kursu bitirdim malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim yardımcı olursanız sevinirim

 48. Fatma uğur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 49. Emrah dedi ki:

  Eskişehir den paketleme isi yaparım

 50. Kamil Çankaya dedi ki:

  Ben konyada oturuyorum evde paketleme işi istiyorum

 51. Aysel dedi ki:

  Bende ede zımba işi yapmak istiyorum

 52. Murat dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum Denizli’de oturuyorum sürekli olarak çalışabilirim geri dönüş yaparsanız sevinirim iyi günler ?

 53. Suna dedi ki:

  Merhaba is imkanım yok dışarıdan 1kizim var ona bakıyorum ve sizden bana yadimci olmanizi istiyorum bende eve iş almak istiyorum sin cevabınızı bekliyoru sizden ricam?

 54. Zeliha dedi ki:

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum

 55. Züleyha dedi ki:

  Evde sanayi makinalarım var,küçük adetli dikim işleri yapıyorum.

 56. Çisem dedi ki:

  Bilgi almak istiyorum

 57. Fatma yazar dedi ki:

  Bende evde ek iş yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 58. Aynur dedi ki:

  Bilgi ise ihdiyacim var

 59. Şeyma Özcan dedi ki:

  Bende yapabilirmiyim lütfen Konya Selçuklu

 60. Şükran dedi ki:

  Bende paketleme istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 61. Perihan dedi ki:

  Paketleme istiyorum evlere

 62. Şükran dedi ki:

  Bende çorap paketleme istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

 63. EMİNE dedi ki:

  İYİ AKŞAMLAR EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM YARDIMICI OLURMUSUNUZ

  1. Derya dedi ki:

   Evde paketleme işine ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

 64. EMİNE dedi ki:

  İYİ AKŞAMLAR EVDE PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM YARDIMIC OLURMUSUNUZ

 65. Şerife dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 66. Ozge dedi ki:

  Evde paketle isi istiyorum 18 yil tekstil fabrikasinda calistim terzilik elimden gelir paketleme isi icin dönüş yaparsaniz memnun olurum Ankara da ikamet ediyorum?

 67. marmar dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum konuyla ilgili bilgi alabilirmiyim

 68. Pınar dedi ki:

  Merhaba evlere paketleme işi yapmak istiyorum lütfen bana dönüş yapabilirsiniz Dilovası

 69. Tuba dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi yapmak istiyorum konuyla ilgili bilgi alabilirmiyim

 70. Zeynep çiçek dedi ki:

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum bılgı verırmısınız

 71. Arzu dedi ki:

  Nikâh şekeri paketleme lif dantel havlu kenarı seccade oya her türlü örneği yapıyorum

 72. FAHRİYE dedi ki:

  Ben de istiyorum evde paketleme işi

 73. Nazife dedi ki:

  Evet ben istiyorum evde iş ihtiyacım var

 74. İpek dedi ki:

  Yapmak istiyorum bu işi

 75. Merve dedi ki:

  Merhaba paketleme işi yapmak istiyorum evde geri dönüş yaparsanız sevinirim

  1. Nazife dedi ki:

   Evet ben istiyorum evde iş ihtiyacım var

 76. emine dedi ki:

  evde paketleme işi istiyorum acil ihtiyacım var

 77. Gamze dedi ki:

  Merhaba bende evde paketleme iş istiyorum

 78. Enes dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul ümraniyede oturuyorum yardımcı olurmusunuz lütfen

 79. Gizem dedi ki:

  Merhaba ben öğrenciyim evde paketleme işi almak istiyorum İstanbul Sancaktepe de oturuyorum

 80. Nurdan Aydın dedi ki:

  Evde paketleme işi daha önce yaptım ihtiyacim var lütfen dönüş yapın

 81. Tuba dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardimci olun çocuklarim için acil dönüş yapabilirmisiniz cok ihtiyacim var

 82. Rabia akyol dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum

 83. Seda dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi istiyorum kayseri

 84. Barış dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işleri yapıyorum 400m2 kapalı alan dükkanım ticari aracım ve birlikte çalıştığımız 8 ad personelim var bu işi yaptıran fason firmalar lütfen iletişime geçsinler

 85. Sevgi Polat dedi ki:

  Evde paketleme işi arıyorum. Zor durumdayım çok ihtiyacım var

 86. Dilek başal dedi ki:

  Ben ankardayım evde tekstil makinaların terzilik yapıyordum her türlü dikişi yaparım

 87. Hatice dedi ki:

  İşle ilgi bilgi alabilirmiyim.? İzmir

 88. Yıldız dedi ki:

  Merhaba ben izmir karsıyaka onur mahhalesi de oturuyorum evde iş yapmaya cok ihtiyacım var gelirim yok her iş yapabilirim paketleme işi

 89. Muazzez Akgün dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istyorum

 90. İsa koc dedi ki:

  İhtiyacım var işten ciktim

 91. Zeynep dedi ki:

  Evde paketleme örgü dantel amigurumi yapabilirim. Yer Ankara

 92. Zeliha dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımci olumusunuz İstanbul

 93. Yasemin Şahin dedi ki:

  Evlere iş imkanı olanaklarınızdan faydalanmak istiyorum..

 94. Ayşe dedi ki:

  Lütfen bende ev iş istiyorum bana yardım ihtiyacım var elimden her iş gelir

 95. Esma Mutlu dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var 5 aylık evliyim düğün için borç yaptık onları ödememiz lazım geri dönüş yaparsanız sevinirim Ankara’da oturuyorum

 96. Esma Mutlu dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum çok ihtiyacım var 5 aylık evliyim düğün için borç yaptık onları ödememiz lazım geri dönüş yaparsanız sevinirim

 97. Kader dedi ki:

  Evde çalışmak icin paketleme isi istiyorum

 98. Hatice Demirtaş dedi ki:

  Çok ihtiyacım var evde paketleme işi istyrum

 99. eda kurt dedi ki:

  merhaba ;

  Bende evde paketleme işi yapmak istiyorum

  yardımlarınızı rica ederim

  iyi çalışmalar

 100. Nazan dedi ki:

  Merhaba bende daha önce evde paketleme işi yaptım elim hızlıdır

 101. İrem dedi ki:

  Merhaba Ankara’da yaşıyorum. Paketleme işi konusunda deneyimlerim var.Daha önceki zamanlarda maske ve şal paketleme işinde bulundum.Elim hızlıdır. İşimi titizlikle ve zamanında yetiştirmeyi severim.Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

 102. Volkan dedi ki:

  Ek is olarak paketleme isi yapmak istiyorum pendik esenyali mahallesindeyim.

 103. Hatice Demirtaş dedi ki:

  İhtiyaç im var paketleme işi istyrum

 104. Saadet dedi ki:

  Evde ürün paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 105. Kübra Gündoğmuş dedi ki:

  Çorap paketleme işi yapmak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 106. Filiz dedi ki:

  Paketleme işi istiyorum bahcelievler istanbul geri dönüş yaparsanız sevinirim

 107. Elif dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum

 108. Zeynep dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum
  Kocaelide yaşıyorum

 109. Nilüfer şeker dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 110. Derya dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum.

 111. Songül dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 112. Savaş dedi ki:

  Mrb İzmir’de yaşıyorum evde paketle işi yaparım deneyim vardır

 113. Hande dedi ki:

  Paketleme idi arıyorum istanbul kucukcekmece

 114. Nur dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum bütün gün boşum hızlı bir şekilde bitiririm

 115. Saniye dedi ki:

  Evde paketleme işi almak istiyorum bilgi verirmisiniz

 116. Huriye dedi ki:

  Merhaba evde ek iş yapmak istiyorum İstanbul Küçükçekmece

 117. Nursel dedi ki:

  Merhabalar bende evde paketleme isi istiyorum ilgilenirseniz sevinirim.

 118. Peri dedi ki:

  Bende evde paketleme işi isterim yardımcı olursanız sevinirim

 119. sevda dedi ki:

  öğrenciyim vaktim var bu işe de ihtiyacım var dönüş yaparsanız sevinirim

 120. Elif Tuğba KORKMAZ dedi ki:

  Merhabalar bende evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

 121. Zahide dedi ki:

  Ben de eve iş istiyorum

 122. Yasemin dedi ki:

  Evde is yamak istiyorhm 2 cicjm var cok ihtiyacim var nolur geri donus yapa bilirmisinzi

 123. Ayşe dedi ki:

  Merhaba bende eve iş istiyorum ck ihtiyacim var .Değerlendirmeye alırsanız sevinirim tesekkurler

 124. Hatice dedi ki:

  Evde çalışmak istiyorum hemen dönüş yapın saolun

 125. GÜLAY dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz bu işe çok ihtiyacım var lutfen

 126. Gunay Tenşi Karadak dedi ki:

  Evde paketleme isi yapmak istiyorum bi engelim yok yardimci olur musunuz?

 127. Elife AY dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

  1. Sonay dedi ki:

   Dönüş yapan oldumu

   1. Gülhan dedi ki:

    Antalyadayım evde paketleme isi istiyorum

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
error: Content is protected !!