KosgebKredisi.com

QNB Finansbank’tan Borç Kapama Kredi Müjdesi 2022 (Hemen Başvur)

01.03.2022

Finansbank borç kapatma kredisini düşük faiz oranları ile kullanabilir ve anında borçlarınızı kapatabilirsiniz.

QNB Finansbank’tan Borç Kapama Kredi Müjdesi 2022 (Hemen Başvur)

Finansbank kredi ve kredi kartı borcu olan müşterilere müjde geldi! QNB Finansbank’tan borç kapatma kredisi kampanyası başlatıldı. Banka, borçları tek bir yerde toplama kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Bu kampanya ile beraber merak edilen nasıl başvuru yapılır, şartları nelerdir, faiz oranı nedir, hangi borçlar transfer edilecek? Hemen borç kapama kredisi bir diğer adı ile borç transfer kredisi kampanyası hakkında bilgi alabilir ve ihtiyacınız olan krediye en uygun faiz oranı ile hemen başvuru yapabilirsiniz.

Finansbank Borç Kapatma/Transfer Kredisi

QNB Finansbank 75.000 TL borç kapatma işlemi için yaptığı açıklama ise şöyledir;

Mevcut borçların kapatılması ve rahat bir nefes almanız için banka tarafından sizlere kredi imkanı sağlanacaktır. Ayrıca ödeme noktasında diğer kredi tiplerine göre daha cazip koşullarda, esnek yapıda ödemelerinizi sağlayabilirsiniz. Banka tarafından borçlu bulunduğunuz banka ve kurumlara EFT yapılarak hızlı bir şekilde borçlarınız kapatılacaktır.

Açıklamalarında bulunulmuştur.

Borç Transfer Kredisi Şartları Nelerdir?

Borç kapatma kredisi şartları Finansbank’ın müşterilerine verdiği limit dahilinde kredi kullanılmaktadır. Banka bünyesinde kredi alan bir müşteri bankaya verdiği otomatik talimat ile diğer bankalardaki kredi kartı ve kredi borçlarını ödeyebilme fırsatına sahip olacaktır. Diğer tüm bankalarda bulunan ihtiyaç kredileriniz ile beraber kredi kartı borçlarınızı Finansbank’a Borç Transferi Kredisi aracılığı ile aktarma yaparak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Başka bankada olan ihtiyaç kredilerinin tümü transfer edilir. Fakat bazı kredi kartı borçları için kısmi ödeme yapılması gerekebilir.

Şubelerin ekranlarında görünen tutarların altında olan meblağlar için transfer işlemi yapılamıyor. Başka bankalara yapılan EFT işlemleri bir sonraki iş gününde gönderilen tarafa ulaşmaktadır. Kredi kartı borçları için ilave bir işlem yapılmasına gerek olmadan müşterilerin mutlaka karşı banka ile iletişime geçerek transfer işlemi ile bilgi aktarılması gerekmektedir. Ek hesap, konut ve ihtiyaç kredilerinizi Finansbank’a aktararak Borç Kapama Kredisi ile bir araya toplayabilir ve borçlarınıza ödeme sağlayabilirsiniz.

Finansbank Borç Transfer Kredisi Başvuruları Nasıl Yapılır?

 • QNB Finansbak şubeleri,
 • Online başvuru,
 • SMS ile başvuru.

SMS ve Online olarak yapılan işlemler ön başvuru olarak kabul edilecektir. Ön başvuru onayı çıkan kişiler banka değerlendirmesinden sonra olumlu veya olumsuz sonuç alacaklardır. Ön başvurunuzun olumlu sonuçlanmasının ardından size en yakın şubeye giderek kimlik bilgileriniz ile krediye başvurabilirsiniz.

Borç Kapama Kredisi Başvuru (Online ve SMS)

 • Ön başvurunuzu, T.C. kimlik no ile 5030’a kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
 • Ön başvurunuz onay aldıktan sonra şubelere giderek; kimlik belgeniz, adres bilgisi ve gelir belgeniz ile hemen başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Borç Kapatma Kredisi Başvuru Detayları

 • T.C. kimlik no ile 5030’a SMS gönderebilirsiniz.
 • Size en yakın şubeye giderek başvuru sağlayabilirsiniz.
 • Başvurularınız onaylandığı takdirde borçlarınızı kapatmanız için istediğiniz ödemeler gerçekleşecektir.
 • Borç kapatma kredisi çekerken kefil gösterme zorunluluğunuzun olmadığını unutmayın.
 • Kredinizin vadesi boyunca (36 Ay) her ay eşit taksit ile düzenli ödeme planının yanı sıra esnek ödeme planları da mevcuttur.
 • QNB Finansbank borç kapatma kredisi en fazla 75.000 TL’dir.

Borç kapatma kredisini başka bankalara olan borcunuz için kullanabilirsiniz. Nakit olarak ödeme almanız mümkün değildir. Banka sizin adınıza diğer banka borçlarınızı ödemektedir.

QNB Finansbank Borç Kapatma Kredisi Faiz Oranları

Kredi TutarıFaiz OranıVadeÖdenecek Aylık Tutar
10.000 TL%1,3936 Ay371,72 TL
20.000 TL%1,3936 Ay743,43 TL
30.000 TL%1,3936 Ay1.115,15 TL
40.000 TL%1,3936 Ay1.486,87 TL
50.000 TL%1,3936 Ay1.858,59 TL
60.000 TL%1,3936 Ay2.230,30 TL
70.000 TL%1,3936 Ay2.602,02 TL
75.000 TL%1,3936 Ay2.787,88 TL

Kredinizi Hesaplamak İçin Tıklayınız.

Hangi Borçlar Transfer Ediliyor?

Yapılan açıklamaya göre borç kapatma transferleri;

 • Kredi kartı borçları,
 • İhtiyaç kredileri.

Borç kapatma kredisi kapsamındadır. Bunların dışında konut kredileri, ek hesap borçları veya Finansbank’a ait olan borçlar bu krediye girmemektedir.

Dilerseniz Buradan Tüm Borç Kapama Kredisi Veren Bankaları İnceleyerek Size En Uygun Faiz Oranı ve Bankayı Seçebilirsiniz.

Verilen oy post

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
error: Content is protected !!