KOSGEB Hibeleri

En Çok Para Kazandıracak Yeni İş Fikirleri

En Çok Para Kazandıracak Yeni İş Fikirleri

Girişimde bulanarak para kazanmayı ve kendi işinin patronu olmayı sağlayacak yeni iş fikirleri, yeni iş kurmak isteyen yatırımcıların her gün merak ettiği konular arasında yer almaya devam ediyor. Önceki yıllarda girişimcilerine güzel paralar kazandıran bir çok sektör önümüzdeki yıllarda da aynı şekilde para kazandırmaya devam edeceği gibi bunların yanında yeni ortaya çıkan bir çok yeni iş kolu da yatırımcılarını beklemektedir. Yeni yatırımlar yapmak isteyen girişimcilerin iyi bir araştırma yapması gerekmektedir. Bulundukları bölge ve sosyal yaşamın şekillerine göre değişiklik gösterebilecek olan yeni iş kolları sayesinde sizde kısa bir sürede çok para kazanabilirsiniz. Bu yazımızda en çok para kazandıracak yeni iş fikirleri hakkında sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Ticarette en çok para kazandıran işler, Kısa sürede para-kazandıran işler, yeni iş fikirleri, kimsenin aklına gelmeyen keyifli is fikirleri, günlük para kazandıran işler hakkında hemen bilgi sahibi olabilir ve kendi işinizi kurabilirsiniz.

Selfie Drone

Dronelar çoğu yerde kullanılmaya başlanan teknolojik aletlerdir. Kargo teslimi, en iyi fotoğraf karesini yakalamak isteyen fotoğrafçılar ve emniyet de dahil birçok yerde kullanım kolaylığı sağlayan droneler kullanımı geçen yıllarda da olduğu gibi devam edeceği düşünülüyor. Sayısının 600 bin civarında olacağı tahmin edilmektedir. Piyasanın ise 127 milyar doları bulacağı öngörülüyor. Selfie droneları ise yeni bir kullanım alanı olarak karşımıza çıkmaktadır.

Selfie Drone

Kahve Dükkanı Açmak

Sabahattin Ali’nin Kürk Mantolu Madonna kitabının yazarın vefatından çok uzun yıllar sonra sosyal medyada paylaşılan bir kahve fotoğrafı ile meşhur olduğunu unutmayın. İnsanlar kafa dinlemek, dostları ile muhabbet etmek için sakin ortamlar tercih ederler. Bu sebeple bir kahve dükkanı açarak ve nezih bir ortam oluşturarak para kazanmaya başlayabilirsiniz. Güzel bir konsept ve geniş ürün yelpazesi olan bir menü ile satışlara başlayın.

Aydınlatma Teknolojisi Satışı

İnsanların enerji ihtiyaçları karşılama konusunda sürekli olarak daha ekonomik ürünleri tercih ettiğini bilmekteyiz. Bu sektörde son yıllarda öne çıkan teknoloji led aydınlatma olarak dikkat çekmektedir. Enerji tüketiminde şu an en uygunu olarak bilinmekte ve en çok talep edilenidir. İnsanların ekonomilerine büyük oranda etkileyen aydınlatma işi gelecek vadeden işler arasında gözükmektedir. Sizde yeni bir iş sahibi olmak istiyorsanız bu işi yaparak güzel paralar kazanabilirsiniz.

Organik Tavuk Yumurtası Satıcılığı

Bir çok üründe olduğu gibi tavuk yumurtasında da organik olanlara olan talep her geçen gün artmaktadır. Yatırım maliyeti olarak çok yüksek meblağlar gerektirmeyen bu işi isteyen herkes yapabilir. Bulunduğunuz bölgeye yakın bir yerden alacağınız 1 – 2 dönüm kadar yerde rahatlıkla bu işi yapabilirsiniz. Bu işi anahtar teslimi yapan firmalar ile iletişime geçerek de bu işi yapabilirsiniz. Tanesi 50 kuruş ile 1 lira arasında satılan organik tavuk yumurtalarını isterseniz bulunduğunuz bölgedeki organik ürünler satan dükkanlara isterseniz kendi adınıza çıkartacağınız bir marka ile bulunduğunuz bölgedeki bütün gıda satan iş yerlerine pazarlayabilirsiniz.

organik-tavuk-yumurtası

e-Ticaret Yapmak

İnternetin her geçen gün daha yaygın hale gelerek mobil kullanıcı sayısını arttırması ile e-ticaret sektörü, en çok para kazandıran sektörler arasında üst sıralara yükselmeye devam etmektedir. Sizlerde e-Ticaret sistemi kurarak oradan satışlarınızı yapabilir ve hemen çok paralar kazanabilirsiniz.

Mobil Sağlık Tekniği

Günümüzde bir çok kişi sağlık durumu ile ilgili periyodik olarak bir sistem hazırlatarak sağlığına dikkat etmeye çalışıyor. İnsanlara tıp, sağlık, kişisel gelişim, beslenme gibi hizmetleri aylık paketler halinde sunarak kişilere internet üzerinden programlar, güvenli dönem, enerji kalori alımı, egzersiz, vücut geliştirme, sağlık hizmetleri gibi aylık ve yıllık abonelik ve paketler sunarak istediğiniz kadar para kazanabilirsiniz!

Diyabetik Pastane İşletmesi

İşletme açarak veya kendi işletmeniz var ise yerli üretim yaparak, vegan/vejetaryen, şekersiz, glütensiz veya sağlıklı diğer gıdalar üretilerek hemen kendi pazarınızı oluşturabilirsiniz.

Elektronik Ürün Satışı

Son yıllarda teknolojik gelişmelere olan merakımızdan dolayı elektronik ürünlere bilhassa cep telefonlarının yeni modellerine olan ilgimizden satışı kolay yapılabilen bir sektör olarak dikkat çekmektedir. İster diğer teknolojik ürünler ile isterseniz sadece cep telefonu satışını yapacağınız bir iş yeri açarak çok para kazandıracak olan bu iş sayesinde sizde güzel paralar kazanabilirsiniz. Teknolojik ürünlerin sürekliliği sayesinde eskimeyecek bir dalı olan bu iş ilerleyen yıllarda da pazarını genişletmeye devam edecektir.

Elektronik Ürün Satışı
Elektronik ürün satışı yapabilirsiniz.

Çiğ Köfte Bayiliği

Geçerliliğini koruyan bir iş kolu olarak karşımıza çıkmaktadır. Etsiz çiğ köftenin yaygınlaşması ile Türkiye’ de 25 bin adet çiğ köfte bayisi olduğu bilinmektedir. Küçük dükkanlar ile işe başlayan kişiler şu an firma düzeyinde satış yapma ve bayilik vermektedir. Sıfırdan çiğ köfteci açmanız zor olacağı için 20 bin TL gibi bir tutara bayilik alabilirsiniz. Tanınmış markalar isim bedeli ve kardan pay gibi ekstra masraflar da talep etmiyor. Bu sayede yatırımınızı çok kısa sürede kara dönüştürebilirsiniz.

Çevre Dostu İnşaat

Kirlilik seviyesini en aza indirmek, makine ve bina inşaatı yapan mühendisler ve müteahhitler işlerini inanılmaz derecede büyütebilir ve küresel ısınma, çevre kirliliğine ilişkin ulusal ve yerel endişeler, büyümek isteyen işletmeler için fırsatlar yaratılmaktadır. Bunlar, çevre dostu boyalar, güneş paneli üreticileri, dağıtıcılar veya inşaat malzemeleri de dahil olmaktadır. Bu sayede çevre dostu inşaat ile işlerinizi büyütebilir ve çok paralar kazanabilirsiniz.

Stoksuz Online Satış

İnternet üzerinden satışı gerçekleştirilen ürünlerin stok yapılmadan direk olarak tedarikçi firma aracılığı ( dropshipping)

para kazandıracak iş fikirleri
dropshipping satış sistemi

ile satışının yapıldığı bu sistem sayesinde yüksek miktarda sermaye gerektirmeden bu işi yapabilirsiniz. Bu tarz satış sisteminde tek sorun tedarikçi firmalarınızın müşterilere ürünleri geç göndermesi olabilir. Bu sorunla karşılaşmamak için tedarikçi firmalarını belirlerken dikkat etmeniz gerekmektedir. Küçük sermayeler ile büyük para kazanmak isteyenler bu sistemi rahatlıkla uygulayabilirler.

Danışmanlık Hizmeti Vermek

Danışmanlık hizmeti vererek hemen çok paralar kazanabilirsiniz. Dilerseniz SEO, güvenlik, pazarlama, insan kaynakları alanlarında uzmanlaşmış olan her türlü mobil cihaz ile kendilerini temsil etme gerekliliği ve problemler ile karşılaşmalarına neden olmaktadır. Hemen danışmanlık hizmeti vererek problemleri çözebilir ve para kazanabilirsiniz.

Abonelik Kutuları

Kendinize ait olan, farklı ürünlerden hemen eğlenceli konseptler, oyunlar, kırtasiye ve şekerleme alanında değişik kutular üreterek hemen iş sahibi olabilir ve para kazanmaya başlayabilirsiniz. Hemen bir abonelik oluşturarak işinize başlayabilirsiniz.

Etik Makyaj Ürünleri Satışını Yapmak

Ünlü makyaj malzemesi markalarının etik anlayışı her geçen gün daha da tercih edilmektedir. Doğal ve etik yöntemler ile ürünler hazırlayarak bunları online satış üzerinden satabilir ve para kazanabilirsiniz.

Catering Hizmeti Vermek

Eğer yemek yapmayı seviyor ve girişimci bir ruhunuz var ise hemen bir catering şirketi kurarak organizatörlük yapabilirsiniz. Düğün, açılış, nişani doğum günü gibi birçok organizasyonlarda veya şirketlerin yemek hizmeti verilecek durumlarında firmanız ile öne çıkabilirsiniz. Bu hizmet ile ciddi paralar kazanabilirsiniz.

Teraryum ve Minyatür Bahçe Yapmak

Küçük bir alan ile hemen teraryum yapmaya başlayabilir ve minyatür bahçeler oluşturarak hemen satışa başlayabilir ve kişiye özel ürünler yapabilirsiniz.

Tüm Okuyucularımıza NETWORK işlerinden uzak durmalarını tavsiye ediyoruz.

PONZİ işlerine girip, dostunuzu kandırıp para kazanmak isterseniz, ayrı mesele!

Sermayenizi iyi bir şekilde değerlendirmek istiyorsanız bu işlere yatırım yapabilirsiniz. Bu işlerin haricinde; evde paketleme işleri, davetiye katlama işi, oyuncak kutulama gibi evlere iş gönderen firmalardan iş alabilir, kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz. Bowling salonu açma kredisi kullanarak kendinize iş kurmak için tıklayınız.

Çiğ Köfte Bayilik Fiyatları (En Çok Tercih Edilen) için tıklayınız.

SORUN CEVAPLAYALIM

Oy Verin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Feride dedi ki:

    Kiralayarak olduğumuz yer Müsaitsen bilgisi dahilinde arabasıyla uygun bir yere kolay ulaşabilecekleri ve karın doyurabilecek Lezzetli pilav ulaştırabilirsiniz tavuk pilav nohutlu pilav sebzeli pilav veya süzme pilav sürekli olarak yapacağınız için ön araştırma yapmanızda fayda var Örneğin hangi pirinç daha tatlı nereden daha taze ve ucuz tavuk alabilirsiniz veya hazır Ayran mı daha rağbet görüyor yoksa Yayık ayranı mı bir kilo pirince kaç para olduğunu ve bir kilo pirinçten kaç porsiyon pilav çıkaracağınız vefat ettikten sonra düz tabak pilavının ortalama 7 8 lira olduğunu düşününce ne kadar kere B C nedir siz düşünün arabasıyla geçen bir vatandaş kitabını alıp trafiği felç etmeden yoluna devam edebiliyorsa Bu iş oldu demektir sporcu dükkanın önünden geçerken söyle içeriye bir göz attığımızda sizin eskiciye bile verirsen utanacağınızı ürünleri sattıklarını görüyorsunuz emin olun satılmayacak ürün yok denecek kadar az ürünlerin sosyal sınav soruları üzerinden satmak Demek ki sizi bir vatandaş olarak düşünüyorlar.

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.