Faturaya Ek Telefonu Nakite Çevirme 2023 Nakit 20 Bin TL

Faturaya Ek Telefonu Nakite Çevirme yöntemi maddi açıdan zorluk çeken ve borç batağında olan bir çok kişi sicillerini ve kredi notlarını daha önceki düzensiz alışkanlıklarından dolayı düşürmüş olduğundan dolayı banka başvurularında bulunamadığında başvurduğu alternatif para bulma yöntemidir. Zor durumda olup para bulamayan, bulunmuş olsalar bile başvuru sonuçları olumsuz olarak taraflarına iletileceğinden zor günlerini nasıl atlatacakları hakkında kara kara düşünen vatandaşlar Faturaya Ek Telefonu Nakite Çevirme yöntemi sayesinde acil para ihtiyaçlarını karşılayabilirler.

Hat Üzerinden Telefon Alım Satım İşlemi

En sık tercih edilen telefon santrali daha çok tercih edilen alternatif yollardan biridir. Bahsettiğimiz yöntemin yapılabilmesi için firmalar nakit ihtiyacı olan vatandaşlar telefon santrali işlemlerini yaparken telefonu satmış gibi yaparak telefonu geri almakta ve müşteri fiyat dahilinde taksitli ödeme yapmaktadır. aylık olarak belirlenir.

Faturaya Yansıtarak Nakit

Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi GSM operatörlerinden alacağınız telefonu faturanıza ek olarak aldığınızda ödemeleriniz güncel faturanızın üzerine eklenerek yansıtılmaktadır. Kefil gibi şartlar aranmadan alacağınız telefonunuzun fiyat ve modeline göre 3-6-12 ay vadeler ile alma imkanlarınız bulunuyor. Tüm operatörlerde geçerli olan 3.500 TL ve üzeri telefonlar için vade süresi 3 ay olup telefon modeline göre değişiklik gösterebilir. Daha düşük fiyatları telefonları yüksek vadeler ile alabilirsiniz. Ödeme zorluğu yaşamak istemeyen kişiler uygun fiyatlı telefonları tercih ederek bozdurma işlemini yapabilirler.

Taahhütlü Telefon Alıp Satmak 2023 Yöntemi

Operatörlerden taahhütlü kampanyalar ile alınan cep telefonları alıp satışını yapabilirsiniz. Ancak, taahhüt kapsamında alındığından dolayı borçları zamanında ödenmediğinde hat sahipleri kara listeye alınır ve iletişim kurmasına izin verilmez. Faturaya Ek Telefonu Nakite Çevirmek isteyenler telefon bozdurma fiyatlarını araştırıyor. Telefon bozdurma fiyatları ne kadar inceleyelim.

Sıfır Telefonu Nakite Çevirme Fiyatları 2023 Nakit 7.500 TL

Telefon bozdurmak için alınacak olan telefonların ödemeleri hat üzerinden faturaya yansıtılır. Alacağınız İphone 11 7.500 TL ise bozdurma işleminde ikinci el telefon fiyatından satın alınabilir. Bu fiyatlar ise her firmaya göre değişiklik göstereceğinden dolayı hat üzerinden telefon aldığınız telefoncu ile anlaşarak neredeyse aldığınız fiyata satmayı hedeflemelisiniz. İphone 11 telefonunuz için, 7.500 TL olduğunu varsayalım bozdurma işlemi esnasında 500 TL düşük fiyatlar ile satış yapabilme imkanlarınız bulunuyor. Ancak, 3.500 TL üzerinde bir telefon olduğundan dolayı vade süresi 3 aydır. Ödemeler ortalama olarak aylık faturanıza 2.500 TL olarak yansıtılacaktır. Detayları ile telefon bozdurma fiyatlarını inceleyelim;

Vodafone Faturaya Yansıtarak Nakit! Nakit Avans

Vodafone operatöründen kredi kullanmak isteyenler için 3 ay vadeli ve 12 ay vadeli telefon kredisi hesaplaması yapalım.

3 ya vade ile satışa sunulan Apple İphone SE için Aylık 1.770 TL ödeyerek toplamda 3 ay 5.310 TL’ye sahip olabilirsiniz. Telefon ikinci el olarak 4.100 TL civarında satışa çıkartıldığından dolayı hiç kullanmadığınız telefonu satarken 400 lira gibi fiyatlarda satarak elinize 4.900 TL nakit geçebilir.

12 ay vade ile Xiaomi Redmi Note 10 veya OPPO A74 alabilirsiniz. Telefonların satış fiyatları arasında fark olmadığından dolayı satış esnasında kar oranınız aynı olacaktır. Ortalama 4.570 TL civarında hat üzerinden alacağınız bu hicazların satışlarında 4.000 TL gibi bir kal elde edebilirsiniz. Cep telefonu nakite çevirme yöntemlerinde yüksek fiyatlı telefonlar tercih edilmektedir.

Turkcell Faturalı Hattan Nakit Çekme Yöntemi

Turkcell 3 ay ve 12 ay vadeli telefon kredisi veriyor. Alacağınız telefon modeline göre kredinizi ve vade süresini kendiniz belirleyebilirsiniz.

3 ay taksitler ile ödemesini yapacağınız Samsung Galaxy a72 için Aylık ödemeniz 2.0691,14 TL’dir. Acil nakit ihtiyacı olanlar bu telefonu tercih edebilir.

Kredi notu sorgulamalarında kredi puanı yüksek olan kişiler ise İphone Xs 256 GB telefonu 3 ay taksitler ile toplamda 12.299 TL’ye alarak yüksek miktarla kredi kullanmış olacaklar. Aynı şekilde ödemeleri 3 ay vadeler ile yapılmaktadır.

Türk Telekom Faturaya Ek Telefon Güncel Para Çekme Yöntemi

Türk Telekom üzerinden düşük tutarda kredi alarak uzun vadeli ödeme yapmak isteyenlerin 12 yıl vade ile satışa sunulan telefonları tercih etmesi gerekiyor.

  • Xiaomi Redmi 9T 64 GB telefon 12 ay vadelidir. Aylık ödemesi 314 lira ve toplam geri ödeme 3.768 TL’dir. Telefonu kutusunu bozmadan satışa çıkardığınızda telefoncularda bozdurma işlemi yaptırabilirsiniz. 3.400 TL civarında elinize nakit para geçebilir. Telefonun fiyatı düşük olduğu için hemen satabilirsiniz.
  • Samsung Galaxy A31 Yine düşük fiyatlarda olan telefon çeşidi olduğu için 12 ay vade ila hat üzerinden alabileceğiniz bir telefon modelidir. Toplam ödemesi 4.164 TL aylık ödemesi ise 347 TL’dir. Telefon bozdurma işlemi ile 3.000 TL ve üzeri fiyata satabilirsiniz.

Faturaya ek telefon alma yöntemi ile kredi kullanmak isteyen kişilerin öncelikle faturalarına ek olarak hangi telefonu alabileceklerini sorgulamaları gerekmektedir.

Faturalı Hatta Kredi Sorgulama Yöntemi

Faturalı hat kullanıcıları öncelikle hatları üzerinden ne kadar fiyatı olan bir telefon alma imkanları var bunu öğrenmelidir. Operatörlerin mobil uygulamaları ile bu işlemi kolaylıkla yapabiliyorken şubelerden veya müşteri hizmetlerinde de bu hizmetleri alabilirsiniz. Faturalı hatta kredi sorgulama işlemi findeks kredi puanınız dikkate alınarak hesaplanır. Bu puan 1 ile 1900 arasındadır. Puanınız 1900’e doğru yükseldiğinde riskiniz azalmaktadır. Faturaya ek telefon alımlarında cihaz alabilmek için düzenli olarak telefon faturalarınızı ödüyor olmanız gerekiyor. Hatlarını düzenli ödemeyen kişiler istedikleri telefonu almakta zorluk çekebilir ve operatörler daha düşük fiyatlı telefonlara yönlendirilir ve buda kişilerin nakit ihtiyaçlarını karşılayamayabilir.

Vodafone Faturalı Hat Kredi Sorgulama Yapma Sekmesi

Vodafone üzerinden alacağınız cihaz için sorgulama yöntemlerini 4 şekilde yapabilirsiniz.

  • Birinci yöntem Vodafone şubelerine giderek sorgulama yaptırabilirsiniz. Google maps üzerinden size en yakın şubenin adresini öğrenebilirsiniz.
  • İkinci yöntem müşteri temsilcisi ile iletişime geçerek faturanıza ek olarak telefon alacağınız belirterek puan sorgulaması yaptırıp hangi cihazları alabilme hakkınız olduğunu öğrenebilirsiniz. 542’yi nolu hat üzerinden müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
  • Üçüncü yöntem olarak vodafone yanımda uygulaması ile size özel olarak hazırlanan kampanyalardan faydalanabilirsiniz.
  • Dördüncü yöntem 1122’ye sms göndererek puanınızı sorgulayabilirsiniz. Bunun için T.C kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bırakarak doğum yılınızı yazarak 1112’ye kısa mesaj göndererek puanınızı öğrenebilirsiniz. Birkaç dakika içinde vodafone findeks kredi notu cep telefonunuza gelecektir. cep telefonu nakite çevirme işlemi için öncelikte kredi sorgulama işlemlerini yapmanız önemlidir.

Son 6 aydır vodafone faturalı hat kullanıcı olanlar Vodafone Faturalı Hatlara Kredi hakkında detaylı bilgileri içeriğimizde inceleyebilirsiniz.

Turkcell Faturalı Hatta Kredi Sorgulama

Turkcell financell aracılığı ile telefon almak için başvuru yapmadan önce turkcell kredi puanınızı sorgulamalısınız. Telefon alım şartlarını taşıyan herkes sorgulama yöntemlerinden tercih ettiğini kullanarak kredi notu sorgulamalarını yapabilirler. Puan sorgulamak için Turkcell şubelerini giderek sorgulama işlemlerinizi birebir yaptırabilme imkanlarınız bulunuyor. Şubeleri gitmek istemeyenler müşteri hizmetlerinden bilgi alabilir yada mobil uygulama kullanan kişiler kendilerine özel geliştirilen kampanyaları ve kredi notlarını sorgulayabilir. Dijital operatör uygulaması üzerinden sorgulama işleminin nasıl yapılacağından bahsedelim.

Turkcell kredi puanı sorgulamak için yapılması gerekenler aşağıdaki gibidir:

  • Öncelikle uygulamaya hat bilgileri ve şifre kullanarak giriş yapmalısınız.
  • Sonrasında Turkcell Pasaj sekmesinden giriş yapın.
  • Pasaj bölümünde almak istediğiniz cihaza tıklayın.
  • İlgili ekranın sağ kısmında görünen Tarifene ek satın al butonunu tıklayın.

Bu adımlardan sonra karşınıza çıkacak olan ekranda kredi sorgusu yapmanız istenecek. İlgili sekmede yer alan kredi notu sorgulama butonuna tıklayın ve hemen kredi notunuzu öğrenin.

Turkcell mağazalarının adres bilgileri için aşağıda vermiş olduğumuz haritayı kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Hat Üzerinden Kredi Sorgulama

Türk Telekom kredi notunu sorgulamak isteyen kişiler 17,50 TL karşılığında SMS ile kredi notunu öğrenebilir. T.C kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi aralarında boşluk bırakarak yazıp 1122’ye göndererek veya Türk Telekom online işlemler uygulaması üzerinden yararlanabilirsiniz. Kredi notunu öğrenmek isteyen kişiler kendi hatları üzerinden sadece kendi kredi notlarının sorgulamalarını yapabilirler. Başka bir kişiye ait olan kredi notlarının sorgulamasını yapamazlar. Bu nedenler sorgulama işlemlerinde kendinize ait olan hat üzerinden sorgulama yapmanız gerekmektedir.

Sms ile kredi sorgulaması yapacak kişiler Örneğin; 12345678912 1980 şeklinde kısa mesaj oluşturarak 1122’ye sms gönderebilir.

Zor Günlerde Diğer Para Bulma Yöntemleri Nelerdir?

Son dönemlerde oldukça sık karşılaşmış olduğumuz borç bulma yöntemleri arasında telefon bozdurma işlemleri dikkat çekmektedir. Bankalara başvuruda bulunup çeşitli nedenlerden dolayı olumsuz yanıt alan kişiler nakit ihtiyaçlarını karşılamak için farklı yöntemler denemektedir. Bu farklı para bulma yöntemleri arasında Faturaya Ek Telefonu Nakite Çevirme yöntemi oldukça yaygın olarak kullanılır.

Photo of author

Kobi Danışmanı

10 yılı aşkın süredir KOBİ'ler için danışmanlık hizmeti vermekteyim. Banka ve Sigortacılık bölümü mezunuyum. Gündem konularını takip etmekteyim.
Yorum yapın

error: Content is protected !!
1