Acil Paraya İhtiyacım Var! (1 Saat İçinde Nakit!) 2022

Acil para lazım diyenlere çözüm olacak birçok yöntem mevcut. Bunların başında tahmin edeceğiniz üzere bankalar geliyor. Bankalar, nakit finansman konusunda müşterilerine anında nakit çözümler sunan finans kuruluşlarıdır. Bir müşteri, bankaya kredi başvurusunda bulunduğunda kredinin onaylanması durumunda bankadan parayı alması dakikalar sürecektir. Siz de acil ihtiyaçlarınız doğrultusunda paraya ihtiyacım var diyorsanız ve acil para lazım ne yapabilirim diye merak ediyorsanız, altta bahsedeceğimiz yöntemleri kullanabilirsiniz. Acil para kazanmam lazım, ne yapabilirim, nakit nereden bulabilirim?

Çok Zor Durumdayım Paraya İhtiyacım var!

Acil paraya ihtiyacım var ancak bankalardan kredi alamıyorum diyenler son zamanlarda farklı para bulma yollarına yönelerek acil para ihtiyaçlarını bu yöntemler ile gideriyor. Bankalardan kredi alamayanlara alternatif yolları anlattığımız yazımızda tüm merak ettiklerinizi inceleyebilirsiniz.

Bankalardan kredi alamıyorum acil nakit para bulmam lazım ne yapmalıyım diyenler için 1 Saat İçinde Nakit Para Nasıl Bulunur? tüm yolları içeriğimizde anlattık. 1 Saat İçinde Nakit Para bulma yolları ve tüm merak ettikleriniz yazımızın devamında..

1 Saat İçinde Nakit Para Nasıl Bulunur?

1 saat içinde acil para bulmanız gerekiyorsa yapmanız gereken birkaç acil para bulma yöntemi bulunmaktadır. 1 saat içinde en iyi para kazanma yolu cep telefonu bozdurmadır. Bu yöntemdeki mantık faturanıza ek bir telefon alarak aynı gün içerisinde mümkün olduğu kadar kutusunu dahi açmadan tekrardan satışını yaparak nakite çevirmektir. İkinci yol olarak senetle para bulma yöntemini deneyebilirsiniz. Alacağını ödemeye karşılık senet yaparak kredi taksitleri gibi ödeme yaparak veya bir kaç yıl vadeli toplu ödeme yaparak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Para bulmada kesin çözüm olarak görülen ikrazatçılardan yani senet karşılığı para veren faktroring firmalara başvuru da bulunarak 1 saat içerisinde para bulabilirsiniz.

Acil paraya ihtiyacım var, çok zor durumdayım ne yapmalıyım? borç para nereden bulabilirim diyen ve çok zor durumda kalarak 1 saat içinde para bulmak zorunda kalanlar için kısa sürede yaklaşık 1 saat içinde Nakit para Bulmanın Yolları nelerdir içeriğimizde tüm yolları ve ne yapmanız gerektiğini anlattık.

1 Saat İçinde Nakit Para Bulmanın Yolları Nelerdir?

Nakit para bulmak son zamanlarda herkesin en çok araştırdığı konular arasında yer alıyor. Önceden eşten dosttan nakit alışverişi yapılarak, en sıkışık olunduğu zamanlarda bulunabilen, karşılıklı güvene dayalı olarak birbirine yardımda bulunan halkımız son zamanlarda gerek geçim derdinden gerekse güvensizlik yüzünden en yakınlarına dahi para vermek konusunda imtina eder hale geldi. Hal böyle olunca icralık olan, kredi ödemesi zamanı geldiği halde ödemelerini yapmakta zorlanan ve 1 saat içinde nakit paraya ihtiyaç duyduğu zamanlarda ne yapması gerektiği konusunda ne yapacağını bilmeyen kişilerin en çok araştırdığı ve merak ettiği acil para bulma yolları neler olduğu konuları da araştırılmaya başlandı.

1 saat içinde nakit para bulma yolları:

 • İpotek ettirecek tarla, arsa, ev, araba gibi taşınmazlarınızın karşılığında kredi talebinde bulunabilirsiniz.
 • Kredi kartınızın eksi avansını çekerek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
 • İnternet üzerinden bankalara ait siteler üzerinden kredi talebi yapabilir kefilsiz, şartsız hemen kredinizi cebinizde görebilirsiniz.
 • Eşiniz, dostunuzdan borç para isteyin. Bu yöntemler ile 1 saat içinde para bulabilirsiniz.

Paraya İhtiyacım Var ama Kredi Çekemiyorum!

Paraya ihtiyacı olan ancak bankalardan kredi kullanamayan kişiler banka hariç para bulma yöntemlerini deneyerek para bulabilirler.

Banka hariç nereden para bulabileceğiniz yöntemler şunlardır:

 • Cep telefonu bozdurma yöntemi,
 • Kuyumculardan kredi kartı ile altın alıp tekrar bozdurma,
 • Senetle kredi veren yerler ile irtibata geçerek para kullanımı,
 • Varsa elinizde çek yada ödenmiş fatura bunları faktöring firmalarına hafta sonu dahil nakit paraya çevirerek Banka haricinde bu şekilde para bulabilirsiniz. Şimdi tüm yöntemleri kısaca anlatalım.

Anında Nakit Para Arıyorsanız Bu Yöntemleri Deneyin

Anında nakit para ihtiyacım var diyenler için acil nakit para bulmanın yollarını kısaca anlatacak olursak:

 • Senetle para bulmak: Senetle para vereceğini iddia eden pek oldukça şirket ya da kişi bulunmaktadır.
 • Cep Telefonu Bozdurma: Telefon bozdurma yöntemi olarak ikinci sıraya alabiliriz Birçok kişi son zamanlarda faturalı hatta kredi yöntemini kullanarak yani aldığı telefonun kutusunu dahi açmadan satışını yaparak aradığı acil paraya ulaşabiliyor.
 • Senetle Altın Almak: Tanıdık kuyumcular ile anlaşarak, elden senetle alınan altınları alarak, başka bir kuyumcu da bunlar bozdurarak para bulmak ta alternatif para bulma yolları arasında yer alıyor Tabi bu yöntem için güvenilir bir kuyumcu bulmanız gerekiyor.
 • Faktoring Firmalar: Senetleri ve çekleri alarak, bunların karşılığında nakit para ve kredi çıkaran faktöring firmalar ile anlaşarak 1 saat gibi kısa bir süre içinde aradığınız paraya ulaşmak mümkün.
 • Peşinatsız Ticari Vasıta Alımı: Önden peşin para vermeden ticari araç alarak Peşinatsız Ticari Araç Satan Galeriler ile anlaşarak acil para bulmanız olası. Koç Finans, İNG Finans ve LJ Finans şirketleri peşinatsız 9 taksit ödeme imkanı sunuyor.
 • Borç para Veren hayırseverlere ulaşmak olarak sıralayabiliriz. Bu yöntemler arasında Borç para Veren hayırseverlere nasıl ulaşabilirim diyenler için borç para veriyorum ilanları ve sosyal medya ayağıyla nasıl bunlara başvuru yapılır tüm detayları kabaca anlatacağız.

İlk olarak bu yöntemleri deneyerek hemen acil para ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Banka kredi vermiyorsa bize gelin diyen tefecilerden aman uzak durun! Sonrasında başka belaları başınıza sarabilirsiniz. Bu yüzden başka yöntemler tercih etmenizi öneririz.

Acil paraya ihtiyacım var kredi alamıyorum diyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyin.

Cep Telefonu Bozdurma Yoluyla 1 Saat İçinde Para Bulun

Acil paraya ihtiyacı olanlar cep telefonu bozdurma yöntemi ile 1 saat içinde para bulabilir. Evkur, Vestel, Bosch, Vatan Bilgisayar, Beko, Mediamarkt, Teknosa, Mutlu Evim, Evimegeldi internet sitesi üzerinden de bir çok mağazadan acil nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. 1500 TL, 300 TL, 3 bin TL lazım diyorsanız bankadan sonra en çok tercih edilen bu yolu izleyebilirsiniz. Bu yöntem ile hemen nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan miktar 2.000 TL ve 5.000 TL civarında ise elektronik satan mağazalardan bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Üstelik kredi notunuzun değeri düşük dahi olsa daha önce aynı mağazadan alışveriş yapmış birinin size kefil olması ile kredi kartınız ile veya 3 ve 12 ay taksit ile kefil yoluyla bu ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Dilerseniz hemen paketini hiç açmadan tüm cep telefonu satın alan telefonculardan nakit olarak satabilir ve paranız ile borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Senetle Para Bulmak (1 Saatte Para Cebinizde)

Senet ile kredi imkanı için faktöring firmalarına başvuru yapabilirsiniz. Bu firmalar senetlerinizi nakit paraya çevirir. Senet karşılığı borç para verilir ilanları verir. Ancak size veya tüccarlara senet karşılığı borç vermezler. Bu firmalar BDDK üzerinden kayıtlı olarak lisanslı banka görevi görmektedirler. Ancak kredi notunuz düşük veya kara listede iseniz hemen nakit imkanından firmalara başvuru yaparak yararlanabilirsiniz.

Senetle Kredi Almak (Acil Kredi Lazım Diyorsanız Hemen Bu Yöntemi Deneyin)

Acil paraya sıkıştım ne yapmalıyım diyorsanız finansman adına senetle kredi çekebilirsiniz. İcralık olanlar, kredi puanı düşük olanlar, sicili bozuk olanlar, kırmızı kalem yiyenler buraya! Hemen finansman destekleri ve firmalar aracılığı ile kredi çekebilirsiniz. Krediniz için yasal temsilciler aracılığı ile hakkınızda bir araştırma yaparak sizin adınıza aracılık yapıp ihtiyacınız olan krediyi sizin için çıkarabilir. Yasal olan yöntemler arasında bu seçeneği değerlendirmenizi öneririz.

Gelir belgesiz evraksız internet üzerinden başvurabileceğiniz bankalar:

 • Fibabanka,
 • Nkolay,
 • Enpara,
 • Aktifbank,
 • Cepteteb,
 • Burganbank,
 • Akbank Anında Kredi,
 • İşbankası Anında Kredi.

Bu bankalar üzerinden acil para ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bankalardan kredi çekemiyorum diyenlere anında kredi imkanı! nedir öğrenme istiyorsanız içeriğimize göz atabilirsiniz.

Senet Karşılığı Para Veren Faktoring Firmaları (İkrazatçılar)

Senet ile para veren yerler, ikrazatçılar kapandı. Ancak, BBDK bu firmalara zaman vererek faktöring firmalarına dönmelerini sağladı. Bu firmalar yönetmelik çerçevesinde yasal olarak faaliyet gösterirler. Elinde senedi olan kişilere anında para imkanı sağlarlar. Bunlara bağlı 56 adet firma bulunuyor. BDDK Kuruluş listesi arasında faktöring firmaların hangileri olduğunu buradan inceleyerek bilgi alabilirsiniz.

İntiko Borç Para:

İntoko platformu finansman sağlayan ve ihtiyacı olan kişilere aracı oluyor. Senet ile para veren yerler hakkında bilgi vereceğiz. İntiko adı verilen herhangi bir kurum ve kuruluşu teşkil etmeyen internet sayfalarında para yardımı yapıyorum, para verilir gibi birden çok ilan bulunmaktadır. İntiko adı verilen firma ve ihtiyaç sahiplerine herhangi bir nakit yardımı mevcut değildir. Yapılan araştırmalarda bu ilan sitelerinde yabancılar tarafınca verilen sahte olduğunu düşündüğümüz bu ilanlar bulunmaktadır. Bunlara itibar etmemenizi öneririz.

Borç Para Veriyorum İlanları Başvur!

Borç para nereden bulabilirim, Kredi çekemiyorum para lazım diyenler! Borç para veriyorum diyerek ilan veren faktoring kişi ve yerler için dikkatli olmanızı öneriyoruz.

İnternet üzerinden, telefon ve kişisel bilgilerinizi paylaşmamanız güvenliğiniz açısında oldukça önemli bir konu. Sosyal medya ve internet üzerinden Borç Para Veriyorum İlanları olarak verilen ilanlar dolandırıcılar veya tefeciler olabilir. Her ne kadar zor durumda da olsanız belirttiğimiz düğer yöntemler ve yasal yolları denemeden tefecilerden para almamanız sizin için daha iyi olacaktır. Sonrasında maddi ve manevi olarak zorluklar çekebilirsiniz. Bunların dışında borç para veren hayırseverler olabilir bunlar için araştırma yapabilir ve yazımızın içeriğinden bilgi alabilirsiniz.

Borç Para Veren Hayırseverler 2022 İlanları Gerçek mi?

Paraya ihtiyacım var yardım edin, çok zor durumdayım diyenlere borç para veren hayırseverlerin borç para veriyorum ilanlarını nereden ulaşabildiği konusunda ciddi araştırmalar yapılıyor. Borç para Veren hayırseverler sosyal medya üzerinden olduğu gibi bir çok vakıf ve derneklere bağışlarda bulunarak yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara para ve gıda erzak bağışları yapmaktadır. Yardım severlerin yaptıkları yardımlara sosyal medya üzerinden ulaşarak yada vakıf ve dernekleri ziyaret ederek yardım talebinde bulunabilirler.

Özellikle sosyal medya ve internet ortamında forum vb. gibi bir çok yerdeki reklamlarda senetle para veren faktöringler hakkında çeşitli haberler yer alıyor. Faktoring firmaları senetlerinizi nakit paraya çevirmektedir. Ancak, kesinlikle senet karşılığında borç para vermemektedir. Bu firmaların hepsi BDDK kayıtlı lisanslı bir nevi banka görevi görmektedir. Bundan dolayı bu firmalara başvuru yapmak isteyenler firmaların iletişim bilgilerinden güvenilirliğini araştırıp kredi başvurusunda bulunmalıdır.

Borç Para Veren Hayırseverler

Borç veren kişiler maddi olarak nakite sıkışmış, ihtiyacı olan kişilere yardımcı olarak onların ihtiyaçlarını gidermektedirler. Bir çok kişi zaman zaman paraya sıkışabilir. Düzenli bir geliri yoksa kredi çekemezler ve farklı yollara ihtiyaç duyarlar. Bu kişiler için borç veren hayırseverler kişilerin nakit ihtiyaçlarına yardımcı olmaktadırlar.

Borç para veren hayırseverlerin kapısını çalarak acil para bulmak isteyen kişiler:

Araştırarak bilgi alabilir ve acil nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirler.

Öğrenciyim Nasıl Para Bulurum?

Acil paraya ihtiyacım var öğrenciyim, yardım edin, Çok zor durumdayım paraya ihtiyacım var ne yapmalıyım, nasıl para bulurum diyorsanız, nakit bulmanın yollarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Öğrenciyim çok zor durumdayım acil paraya ihtiyacım var ne yapmalıyım diyen öğrenciler için acil para bulma yöntemleri!

Bu yöntemler ile en geç 1 saat içinde bir çok yöntem ile paranız cebinizde!

acil paraya ihtiyacım var öğrenciyim diyenlere alternatif para bulma yollarını sırlayacak olursak:

 • Senet ile cep telefonu alıp satmak.
 • Bankaların düşük limitli kredi kartlarına başvurmak acil para için size bir çözüm olabilir.
 • Bankada bulunan hesaplara açılacak Nakit avans kredi alabilir küçük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • Faturalı senet için finansman desteği sağlayan kurumlara başvurabilirsiniz.
 • Elden taksit ile altın ve bilezik veren kuyumculara başvurabilir ve hemen ihtiyacınız olan parayı alabilirsiniz.
 • Gelir belgesi olmayanlara gelir belgesiz ve maaş bordrosuz kredi veren bankalara başvuru yapabilirsiniz. Hemen Başvur!
 • Nakite dönen ürünleri elden taksit ile alıp satmak.
 • KKB notunuzu düşüren borcu yapılandırarak üzerine kredi ilavesi almak.
 • Krediniz var ise bundan nakit para çekmek.
 • Banka hesabınızdan ek bakiyenizi çekmek.

Bu yöntemler ile öğrencilerin nakit ihtiyacı karşılanabilir. Sizlere 700-800 TL nakit faturasız işlem yapan yerlerden uzak durun! Tuzak olabilir. İçeri dışarı mantığı ile hemen işlemleriniz halledebilir ve paranızı alabilirsiniz.

Acil Para Lazımsa Bu Yöntemi Hemen Deneyin!

Çeşitli değişik yöntemlerle borç ödemenin en basit yollarından biri de bozdurma yöntemleridir. Bu yöntem çok basit ve rahatlıkla yapılan bir yöntemdir. Elinizdeki herhangi bir ürünü hemen satarak bozdurabilir ve nakit paraya çevirebilirsiniz.

Acil para bulma yöntemi:

 • Cep telefonu,
 • Buzdolabı,
 • Çamaşır makinesi,
 • TV,
 • Elektronik her türlü ürün.

Parçalarını satarak hemen acil para ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Bunlar dışında kredi notunuzu yükselterek krediye başvurabilir ve dilediğiniz miktarda kredinizi çekebilirsiniz.

NAKİT PARA BULMA YOLLARINI DENEYEREK SİZDE ACİL İHTİYAÇLARINIZI GİDEREBİLİRSİNİZ!

Verilen oy post
Photo of author

Seher Demir

Anadolu Üniversitesi Finans bölümü mezunuyum. 10 yılı aşkındır benzer konularda makaleler yazıyorum.
“Acil Paraya İhtiyacım Var! (1 Saat İçinde Nakit!) 2022” üzerine 5 yorum
 1. Merhaba çalışıyorum ama sigortam yok krediye ihtiyacım var çok acil 5 bin liraya ihtiyacım var her ay düzenli şekilde ödemek istiyorum sadece bankaya borcum olsun istiyorum eşimden ayriyim oglumla yaşıyorum ve bu paraya ihtiyacım var lütfen

  Cevapla
 2. Merhaba çalışıyorum ama sigortam yok krediye ihtiyacım var çok acil 5 bin liraya ihtiyacım var her ay düzenli şekilde ödemek istiyorum sadece bankaya borcum olsun istiyorum

  Cevapla
 3. Selamlarlaaaa 23 bin liraya ihtiyac duymaktayim cok acilce me sele uzun gercek ihtiyac cok acilll senetle garanti belgesiyle geri vermek sartiyla

  Cevapla
 4. Merhaba! Bana internetten nasıl para kazanılacağı öğretildi ve şimdi yirmi Bin ABD dolarından fazla kazanıyorum. Sırları bilmek ister misin? yukarıdaki e-posta ile iletişime geçin, size rehberlik edecekler.

  Cevapla
 5.  

  Allah rizasi için yardımcı olmaya çalışın nolur mesajimi görün yayınlayın sesimi kime duyulacağını bilemiyorum zor durumdayım Eşimden ayriyim nafaka almıyorum inanın evim yok araştıra bilirsiniz ailemde kan davası yüzünden kaçıyorum biryerde çalışamıyorum 30 bin tl borcum var evim yok icralık dosyalarım var Yalvarıyorum Rabbim kulu kula muhtaç etmezsin Fakat muhtaç oldum Ne oldum demeyin ne olcaz diye sizlerde bi düşünün ALLAH razı olsun ki varsın Kurbanınız olayım umudum sadece burası oldu Üzgünüm rabbim ayağınıza taş getirmesin buraya yazdığım için gerçekten utanç duyuyorum fakat mecbur kaldım ziraat bankası

  Cevapla
Yorum yapın

5