Acil Paraya İhtiyacım Var! (1 Saat İçinde Nakit!) 2023

Acil paraya ihtiyacı olduğunu söyleyenleri çözmek için birçok yöntem var. Tahmin edebileceğiniz gibi, bankalar önce gelir. Bankalar, nakit finansman konusunda müşterilerine anında nakit çözümler sunan finans kuruluşlarıdır. Bir müşteri bankaya kredi başvurusu yaptığında, kredinin onaylanması durumunda parayı bankadan alması dakikalar alacaktır.

Acil ihtiyaçlarınız doğrultusunda paraya ihtiyacınız var diyorsanız ve acil paraya ihtiyacınız olursa ne yapacağınızı merak ediyorsanız aşağıda bahsedeceğimiz yöntemleri kullanabilirsiniz. Acil para kazanmam gerekiyor, ne yapabilirim, nereden nakit bulabilirim? Dilerseniz içeriğimizi inceleyebilirsiniz.

Çok Zor Durumdayım Paraya İhtiyacım var!

Acil paraya ihtiyacı olduğunu ancak bankalardan kredi alamadığını söyleyenler son dönemde farklı para bulma yollarına yönelmiş ve acil para ihtiyaçlarını bu yöntemlerle karşılamaya başlamışlardır. Bankalardan kredi alamayanlar için alternatif yolları anlattığımız yazımızda tüm sorularınızı inceleyebilirsiniz.

Bankalardan kredi alamadığını söyleyenler acil nakit bulmam lazım ne yapmalıyım? 1 Saatte Nakit Nasıl Bulunur? Tüm yolları içeriğimizde anlattık. 1 Saatte para bulma yolları ve tüm sorularınız yazımızın devamında..

1 Saat İçinde Para Bulmak Mümkün mü?

1 saat içinde acil para bulmanız gerekiyorsa para bulmanın birkaç acil yöntemi vardır. 1 saat içinde para kazanmanın en iyi yolu cep telefonu değişimidir. Bu yöntemdeki mantık, faturanıza fazladan bir telefon alıp mümkün olduğunca kutusunu bile açmadan aynı gün tekrar satarak nakite çevirmektir. İkinci bir yol olarak senetle para bulma yöntemini deneyebilirsiniz.

Alacaklarınızın ödenmesi karşılığında senet düzenleyerek, kredi taksitleri gibi ödemeler yaparak veya birkaç yıl vadeli toplu ödeme yaparak nakit ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Para bulmada kesin çözüm olarak görülen senet karşılığında para veren faktoring şirketlerine başvurarak 1 saat içinde para bulabilirsiniz.

Acil paraya ihtiyacım var, çok zor durumdayım ne yapmalıyım? Ödünç alınan parayı nereden bulabilirim diyenler ve çok zor durumda kaldıktan sonra 1 saat içerisinde para bulması gerekenler için tüm yolları ve yapmanız gerekenleri içeriğimizde anlattık.

1 Saat İçinde Nakit Para Bulmanın Yolları Nelerdir?

Nakit bulmak son zamanlarda en çok araştırılan konulardan biri. Arkadaşlarından arkadaşlarına nakit alışverişi yaparak ve karşılıklı güvene dayalı olarak birbirlerine yardım ederek para bulan insanlarımız, son zamanlarda hem geçim kaynakları nedeniyle hem de en yakın akrabalarına bile para vermekten çekindiler.

Hal böyle olunca da hacizlik olan, borcunu ödeme zamanı geldiği halde ödemelerini yapmakta zorlanan kişilerin en çok araştırdığı ve merak ettiği para bulmanın acil yollarının neler olduğu araştırılmaya başlandı.

1 saat içinde nakit para bulma yolları 2023 yılında aşağıdaki gibidir:

 • İpotek ettirecek tarla, arsa, ev, araba gibi taşınmazlarınızın karşılığında kredi talebinde bulunabilirsiniz.
 • Kredi kartınızın eksi avansını çekerek ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.
 • İnternet üzerinden bankalara ait siteler üzerinden kredi talebi yapabilir kefilsiz, şartsız hemen kredinizi cebinizde görebilirsiniz.
 • Eşiniz, dostunuzdan borç para isteyin. Bu yöntemler ile 1 saat içinde para bulabilirsiniz.

Banka Haricinde Nasıl Para Bulabilirim?

Paraya ihtiyacı olan ancak bankalardan kredi kullanamayan kişiler banka dışında para bulma yöntemlerini deneyerek para bulabilirler.

Banka dışında para bulabileceğiniz yöntemler aşağıdaki gibidir:

 • Cep telefonu bozdurma yöntemi
 • Kuyumculardan kredi kartı ile altın alıp tekrar bozdurma
 • Senetle kredi veren yerler ile irtibata geçerek para kullanımı
 • Varsa elinizde çek yada ödenmiş fatura bunları faktöring firmalarına hafta sonu dahil nakit paraya çevirerek Banka haricinde bu şekilde para bulabilirsiniz. Şimdi tüm yöntemleri kısaca anlatalım.

Anında Nakit Para Arıyorsanız Bu Yöntemleri Deneyin!

Anında nakit para ihtiyacım var diyenler için acil nakit para bulmanın yolları aşağıdaki gibidir:

 • Senetle para bulmak: Senetle para vereceğini iddia eden pek oldukça şirket ya da kişi bulunmaktadır.
 • Cep Telefonu Bozdurma: Telefon bozdurma yöntemi olarak ikinci sıraya alabiliriz Birçok kişi son zamanlarda faturalı hatta kredi yöntemini kullanarak yani aldığı telefonun kutusunu dahi açmadan satışını yaparak aradığı acil paraya ulaşabiliyor.
 • Senetle Altın Almak: Tanıdık kuyumcular ile anlaşarak, elden senetle alınan altınları alarak, başka bir kuyumcu da bunlar bozdurarak para bulmak ta alternatif para bulma yolları arasında yer alıyor Tabi bu yöntem için güvenilir bir kuyumcu bulmanız gerekiyor.
 • Faktoring Firmalar: Senetleri ve çekleri alarak, bunların karşılığında nakit para ve kredi çıkaran faktöring firmalar ile anlaşarak 1 saat gibi kısa bir süre içinde aradığınız paraya ulaşmak mümkün.
 • Peşinatsız Ticari Vasıta Alımı: Önden peşin para vermeden ticari araç alarak Peşinatsız Ticari Araç Satan Galeriler ile anlaşarak acil para bulmanız olası. Koç Finans, İNG Finans ve LJ Finans şirketleri peşinatsız 9 taksit ödeme imkanı sunuyor.
 • Borç para Veren hayırseverlere ulaşmak olarak sıralayabiliriz. Bu yöntemler arasında Borç para Veren hayırseverlere nasıl ulaşabilirim diyenler için borç para veriyorum ilanları ve sosyal medya ayağıyla nasıl bunlara başvuru yapılır tüm detayları kabaca anlatacağız.

İlk olarak bu yöntemleri deneyerek hemen acil para ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Banka kredi vermiyorsa bize gelin diyen tefecilerden aman uzak durun! Sonrasında başka belaları başınıza sarabilirsiniz. Bu yüzden başka yöntemler tercih etmenizi öneririz.

Acil paraya ihtiyacım var kredi alamıyorum diyorsanız aşağıdaki yöntemleri deneyin.

Cep Telefonu Bozdurma Yoluyla 1 Saat İçinde Para Bulun!

Acil paraya ihtiyacı olanlar cep telefonu bozdurma yöntemi ile 1 saat içinde para bulabilir. Evkur, Vestel, Bosch, Vatan Bilgisayar, Beko, Mediamarkt, Teknosa, Mutlu Evim, Evimegeldi internet sitesi üzerinden de bir çok mağazadan acil nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. 1.500 TL, 300 TL, 3 bin TL lazım diyorsanız bankadan sonra en çok tercih edilen bu yolu izleyebilirsiniz. Bu yöntem ile hemen nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan miktar 2.000 TL ve 5.000 TL civarında ise elektronik satan mağazalardan bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Üstelik kredi notunuzun değeri düşük dahi olsa daha önce aynı mağazadan alışveriş yapmış birinin size kefil olması ile kredi kartınız ile veya 3 ve 12 ay taksit ile kefil yoluyla bu ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Dilerseniz hemen paketini hiç açmadan tüm cep telefonu satın alan telefonculardan nakit olarak satabilir ve paranız ile borcunuzu ödeyebilirsiniz.

Senetle Para Bulmak (1 Saatte Para Cebinizde)

Senet ile kredi imkanı için faktöring firmalarına başvuru yapabilirsiniz. Bu firmalar senetlerinizi nakit paraya çevirir. Senet karşılığı borç para verilir ilanları verir. Ancak size veya tüccarlara senet karşılığı borç vermezler. Bu firmalar BDDK üzerinden kayıtlı olarak lisanslı banka görevi görmektedirler. Ancak kredi notunuz düşük veya kara listede iseniz hemen nakit imkanından firmalara başvuru yaparak yararlanabilirsiniz.

Senetle Kredi Almak (Acil Kredi Lazım Diyorsanız Hemen Bu Yöntemi Deneyin)

Acil paraya sıkıştınız diyorsanız ne yapayım finansman adına senetle kredi çekebilirsiniz. Yönetici olanlar, kredi notu düşük olanlar, sicili bozuk olanlar, kırmızı kalem yiyenler burada! Finansal destekler ve şirketler aracılığıyla anında kredi çekebilirsiniz.

Krediniz için yasal temsilciler aracılığıyla hakkınızda araştırma yaparak sizin adınıza aracılık yapabilir ve ihtiyacınız olan krediyi sizin adınıza alabilir. Yasal yöntemler arasında bu seçeneği değerlendirmenizi öneririz.

Gelir belgesiz evraksız internet üzerinden başvurabileceğiniz bankalar şunlardır:

 • Fibabanka
 • Nkolay
 • Enpara
 • Aktifbank
 • Cepteteb
 • Burganbank
 • Akbank Anında Kredi
 • İşbankası Anında Kredi.

Bu bankalar üzerinden acil para ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bankalardan kredi çekemiyorum diyenlere anında kredi imkanı! nedir öğrenme istiyorsanız içeriğimize göz atabilirsiniz.

Senet Karşılığı Para Veren Faktoring Firmaları (İkrazatçılar)

Senetle para veren yerler, ikrazatcılar kapalı. Ancak BDDK bu şirketlere faktoring şirketlerine dönmeleri için süre verdi. Bu şirketler mevzuat çerçevesinde yasal olarak faaliyet göstermektedir. Hisse senedi olan kişilere anında para sağlarlar. Bunlara bağlı 56 şirket bulunmaktadır.

BDDK Kuruluş listesi arasında faktöring firmaların hangileri olduğunu buradan inceleyerek bilgi alabilirsiniz.

İntiko Borç Para Veriyor mu?

Intoko platformu, finansman sağlayan ve ihtiyaç duyanlar için aracı görevi görmektedir. Senetle para veren yerler hakkında bilgi vereceğiz. İntiko adı verilen herhangi bir kurum veya kuruluşu teşkil etmeyen internet sayfalarında “Para bağışlıyorum” gibi birden çok ilan bulunmaktadır.

İntiko isimli firmaya ve ihtiyaç sahiplerine nakdi yardım bulunmamaktadır. Yapılan araştırmalarda bu reklam sitelerinde yabancıların verdiği sahte olduğunu düşündüğümüz reklamlar var. Onlara güvenmemenizi öneririz.

Borç Para Veriyorum İlanları Başvur!

Borç para nereden bulabilirim, Kredi çekemiyorum para lazım diyenler! Borç para veriyorum diyerek ilan veren faktoring kişi ve yerler için dikkatli olmanızı öneriyoruz.

İnternet üzerinden, telefon ve kişisel bilgilerinizi paylaşmamanız güvenliğiniz açısında oldukça önemli bir konu. Sosyal medya ve internet üzerinden Borç Para Veriyorum İlanları olarak verilen ilanlar dolandırıcılar veya tefeciler olabilir. Her ne kadar zor durumda da olsanız belirttiğimiz düğer yöntemler ve yasal yolları denemeden tefecilerden para almamanız sizin için daha iyi olacaktır. Sonrasında maddi ve manevi olarak zorluklar çekebilirsiniz. Bunların dışında borç para veren hayırseverler olabilir bunlar için araştırma yapabilir ve yazımızın içeriğinden bilgi alabilirsiniz.

Borç Para Veren Hayırseverler 2023 İlanları Gerçek mi?

Paraya ihtiyacım var yardım edin, çok zor durumdayım diyenlere borç para veren hayırseverlerin borç para veriyorum ilanlarını nereden ulaşabildiği konusunda ciddi araştırmalar yapılıyor. Borç para Veren hayırseverler sosyal medya üzerinden olduğu gibi bir çok vakıf ve derneklere bağışlarda bulunarak yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara para ve gıda erzak bağışları yapmaktadır. Yardım severlerin yaptıkları yardımlara sosyal medya üzerinden ulaşarak yada vakıf ve dernekleri ziyaret ederek yardım talebinde bulunabilirler.

Özellikle sosyal medya ve internet ortamında forum vb. gibi bir çok yerdeki reklamlarda senetle para veren faktöringler hakkında çeşitli haberler yer alıyor. Faktoring firmaları senetlerinizi nakit paraya çevirmektedir. Ancak, kesinlikle senet karşılığında borç para vermemektedir. Bu firmaların hepsi BDDK kayıtlı lisanslı bir nevi banka görevi görmektedir. Bundan dolayı bu firmalara başvuru yapmak isteyenler firmaların iletişim bilgilerinden güvenilirliğini araştırıp kredi başvurusunda bulunmalıdır.

Borç Para Veren Hayırseverler Kimlerdir?

Borç veren kişiler maddi olarak nakite sıkışmış, ihtiyacı olan kişilere yardımcı olarak onların ihtiyaçlarını gidermektedirler. Bir çok kişi zaman zaman paraya sıkışabilir. Düzenli bir geliri yoksa kredi çekemezler ve farklı yollara ihtiyaç duyarlar. Bu kişiler için borç veren hayırseverler kişilerin nakit ihtiyaçlarına yardımcı olmaktadırlar.

Borç veren hayırseverlerin kapısını çalarak acil para bulmak isteyenler:

Araştırarak bilgi alabilir ve acil nakit para ihtiyacınızı karşılayabilirler.

Öğrenciyim Nasıl Para Bulurum?

Acil paraya ihtiyacım var öğrenciyim, yardım edin, Çok zor durumdayım paraya ihtiyacım var ne yapmalıyım, nasıl para bulurum diyorsanız, nakit bulmanın yollarını arıyorsanız doğru yerdesiniz. Öğrenciyim çok zor durumdayım acil paraya ihtiyacım var ne yapmalıyım diyen öğrenciler için acil para bulma yöntemleri!

Bu yöntemler ile en geç 1 saat içinde bir çok yöntem ile paranız cebinizde!

acil paraya ihtiyacım var öğrenciyim diyenlere alternatif para bulma yollarını sırlayacak olursak:

 • Senet ile cep telefonu alıp satmak.
 • Bankaların düşük limitli kredi kartlarına başvurmak acil para için size bir çözüm olabilir.
 • Bankada bulunan hesaplara açılacak Nakit avans kredi alabilir küçük ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
 • Faturalı senet için finansman desteği sağlayan kurumlara başvurabilirsiniz.
 • Elden taksit ile altın ve bilezik veren kuyumculara başvurabilir ve hemen ihtiyacınız olan parayı alabilirsiniz.
 • Gelir belgesi olmayanlara gelir belgesiz ve maaş bordrosuz kredi veren bankalara başvuru yapabilirsiniz. Hemen Başvur!
 • Nakite dönen ürünleri elden taksit ile alıp satmak.
 • KKB notunuzu düşüren borcu yapılandırarak üzerine kredi ilavesi almak.
 • Krediniz var ise bundan nakit para çekmek.
 • Banka hesabınızdan ek bakiyenizi çekmek.

Bu yöntemler ile öğrencilerin nakit ihtiyacı karşılanabilir. Sizlere 700 TL ile 800 TL nakit faturasız işlem yapan yerlerden uzak durun! Tuzak olabilir. İçeri dışarı mantığı ile hemen işlemleriniz halledebilir ve paranızı alabilirsiniz.

Acil Para Lazımsa Bu Yöntemi Hemen Deneyin!

Çeşitli değişik yöntemlerle borç ödemenin en basit yollarından biri de bozdurma yöntemleridir. Bu yöntem çok basit ve rahatlıkla yapılan bir yöntemdir. Elinizdeki herhangi bir ürünü hemen satarak bozdurabilir ve nakit paraya çevirebilirsiniz.

Acil para bulma yöntemleri aşağıdaki gibidir:

 • Cep telefonu
 • Buzdolabı
 • Çamaşır makinesi
 • TV
 • Elektronik her türlü ürün.

Parçalarını satarak hemen acil para ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Bunlar dışında kredi notunuzu yükselterek krediye başvurabilir ve dilediğiniz miktarda kredinizi çekebilirsiniz.

Borç Para Verdim Alamıyorum Ne Yapmalıyım?

Borç verdiğimiz bir kişi borcunu ödemezse mahkemeye başvurma hakkımız vardır. Bir talep veya icra talebi yoluyla borcumuzu talep edebiliriz.

Photo of author

Seher Demir

Anadolu Üniversitesi Finans bölümü mezunuyum. 10 yılı aşkındır benzer konularda makaleler yazıyorum.
“Acil Paraya İhtiyacım Var! (1 Saat İçinde Nakit!) 2023” üzerine 7 yorum
 1. Merhaba benim çok borcum var evliyim iki çocuğu var işim işten çıkarttılar çocuklar ufak olduğu için ben çalışamıyorum Allah rızası için yardım etmedim

  Yanıtla
 2. Selam arkadaslar bizim eve arabaya ihtiyacimiz bar paramizda yok acilan Bana yardim edecek insan yokmudyr bu iyiligni unutmicam ve bende yardim edecem Allah rizasiyla yardim edin iki tane kucuk KIZIM var

  Yanıtla
 3. Merhaba çalışıyorum ama sigortam yok krediye ihtiyacım var çok acil 5 bin liraya ihtiyacım var her ay düzenli şekilde ödemek istiyorum sadece bankaya borcum olsun istiyorum eşimden ayriyim oglumla yaşıyorum ve bu paraya ihtiyacım var lütfen

  Yanıtla
 4. Merhaba çalışıyorum ama sigortam yok krediye ihtiyacım var çok acil 5 bin liraya ihtiyacım var her ay düzenli şekilde ödemek istiyorum sadece bankaya borcum olsun istiyorum

  Yanıtla
 5. Selamlarlaaaa 23 bin liraya ihtiyac duymaktayim cok acilce me sele uzun gercek ihtiyac cok acilll senetle garanti belgesiyle geri vermek sartiyla

  Yanıtla
 6.  

  Allah rizasi için yardımcı olmaya çalışın nolur mesajimi görün yayınlayın sesimi kime duyulacağını bilemiyorum zor durumdayım Eşimden ayriyim nafaka almıyorum inanın evim yok araştıra bilirsiniz ailemde kan davası yüzünden kaçıyorum biryerde çalışamıyorum 30 bin tl borcum var evim yok icralık dosyalarım var Yalvarıyorum Rabbim kulu kula muhtaç etmezsin Fakat muhtaç oldum Ne oldum demeyin ne olcaz diye sizlerde bi düşünün ALLAH razı olsun ki varsın Kurbanınız olayım umudum sadece burası oldu Üzgünüm rabbim ayağınıza taş getirmesin buraya yazdığım için gerçekten utanç duyuyorum fakat mecbur kaldım ziraat bankası

  Yanıtla
Yorum yapın

error: Content is protected !!
9