KosgebKredisi.com

İstanbulkart Sahiplerine Faizsiz 5.000 TL Kredi İmkanı

21.06.2022

İstanbulkartı olanlara büyük müjde!
BELBİM ve Fibabanka anlaştı. İstanbulkart sahipleri için faizsiz 5.000 TL kredi imkanı sunulacak.

İstanbulkart Sahiplerine Faizsiz 5.000 TL Kredi İmkanı

İstanbulkart Mobil’i kullanan İstanbullular, uygulamanın sunduğu dijital kart sayesinde kredi kartı veya nakit ödeme ile para yüklemeye alternatif olarak bu hizmetten yararlanacak.

İstanbulkart Mobil’i kullanan İstanbullular, uygulamanın sunduğu dijital kart sayesinde kredi kartı veya nakit ödeme ile para yüklemeye alternatif olarak bu hizmetten yararlanacak.

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin yetkilendirdiği elektronik para ve ödeme sistemleri kuruluşu BELBİM AŞ ‘Şehrin Yaşam Kartı’ haline gelen İstanbulkart’a bankacılık yetenekleri ekleyerek İstanbulluları bir finansal teknoloji ürünüyle tanıştırdı.

İstanbulkart’ı bir fintek ürünü olarak konumlandıran BELBİM AŞ, İstanbulkart ile ödeme ağını marketlerden müzelere, online alışverişlerden taksilere, kafe-restoranlardan akaryakıt istasyonlarına, perakende sektöründen eğlence sektörüne kadar birçok alana yaydı.

BELBİM ve Fibabanka anlaştı: İstanbulkart sahipleri için faizsiz 2500 TL kredi imkanı

BELBİM AŞ, teknoloji ve dijitalleşmeyi ön plana alarak hayata geçirdiği İstanbulkart Mobil ile fiziksel kartın yeteneklerini ve teknolojinin getirdiği avantajları mobile taşıyor.

İstanbulkart Mobil, QR kodla ödeme, bakiye sorgulama, TL ve abonman talimatı verme, dijital karttan fiziksel karta para aktarma özelliklerinin yanına “Dolu Dolu TL Yükle” özelliği de ekleyerek İstanbul halkına faizsiz, masrafsız ya da uygun faizli olarak + Dijital Bakiye sunuyor.

“Dolu Dolu TL Yükle” özelliği ile faizsiz, masrafsız ya da uygun faizli olarak + Dijital Bakiye fırsatı

İstanbulluların ihtiyaç anında yanında olma motivasyonuyla hareket eden BELBİM AŞ ile hızlı ve kolay bankacılık hizmetleri sunan Fibabanka iş birliği, İstanbulkartlılara özel 2.500 TL’ye kadar 5 aylık ödemelerle faizsiz, masrafsız ve 5.000 TL’ye kadar 24 aya varan vadeyle düşük faizli olarak + Dijital Bakiye fırsatı sunuyor.

İstanbulkart Mobil’in dijital kartına yüklenen tutar, dijital kart üzerinden ulaşımda ya da İstanbulkart’a aktarılarak İstanbulkart’ın geçtiği her yerde kullanılabiliyor.

İstanbulkart Mobil’den yüklenen + Dijital Bakiye, para transferi özelliği kullanılarak kişiselleştirilmiş İstanbulkart’a aktarılabiliyor. Verilen talimat, NFC teknolojisine sahip akıllı telefonlardan, biletmatiklerden, toplu ulaşım geçiş ve ödeme cihazlarından veya İstanbulkart’ın geçtiği alışveriş ödeme noktalarındaki POS cihazlarından tanımlanabiliyor.

İstanbulkart’a aktarılan + Dijital Bakiye ile A101, BİM, CarrefourSA, Migros, ŞOK Marketler gibi zincir marketlerde, Multinet noktası olan kafe-restoran ve yerel marketlerde, Getir’de, Beltur’da, İBB Sosyal Tesislerde, Hamidiye otomatlarında, İş Bankası anlaşmalı POS cihazlarının olduğu giyim, kozmetik, ihtiyaçlarında, müzelerde, halk bakkallarda, İSPARK otoparklarında, ulaşımda, BiTaksi’de, iTaksi’de, şehirlerarası otobüs firmalarında, FÖY ve Faturamatik’e bağlı fatura ödeme bayiilerinde İstanbulkart ile ödeme işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Kampanya katılım koşullarına İstanbulkart Mobil’den ve https://istanbulkart.istanbul adresinden ulaşabilirsiniz.

İstanbulkart Mobil’i indirmek için: https://bit.ly/istanbulkart_mobil

MÜŞTERİLERİN İHTİYAÇLARINI DİJİTALLEŞTİREREK BENZERSİZ BİR BANKACILIK DENEYİM SUNMAK AMAÇLANIYOR

Açıklamada görüşlerine yer verilen Fibabanka Ekosistem ve Platform Bankacılığı’ndan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Ertürk, öncü markalarla iş birliği anlaşmalarına yenilerini eklemeye devam ettiklerine belirterek, şunları kaydetti:

“Dijital bankacılık ile geleneksel bankacılığı sentezleyen yapımızla ekosistem bankacılığını en iyi uygulayan banka olarak sektörde rol modellik üstleniyoruz. Dijital dünyada fiziksel mağazalardan online platformlara kadar uzanan yelpazede, müşterilerimizin bütün alışveriş yolculuğunda, finansmana ihtiyaç duydukları andan itibaren yanlarında oluyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dijitalleştirerek benzersiz bir bankacılık deneyimi sunmayı amaçlıyoruz. Bu kapsamda 16 milyon aktif İstanbulkart kullanıcısı bulunan BELBİM ile önemli bir iş birliğine imza attık.

BELBİM AŞ’nin bu yenilikçi projesinin çözüm ortağı olmaktan ve İstanbullu vatandaşların yaşantısına, aile ekonomisine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz.”

Kampanya Başlangıç ve Bitiş Tarihi

Kampanyanın başlangıç tarihi 16.05.2022 bitiş tarihi 18.07.2022‘dir.

Verilen oy post

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
error: Content is protected !!