KOSGEB Kredisi

Halkbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Kredisi 2020

Halkbank Kredi Kartı Borcu Yapılandırma Kredisi 2020

Halkbank kredi kartı borcu yapılandırma kredisi almak isteyenler tarafından araştırılan Halkbank kredi kartı borç taksitlendirme nasıl yapılır, Halkbank borç yapılandırma 2020 devam ediyor mu, kredi kartı sonradan taksitlendirme hesaplama, Halkbank Paraf kart Borç sorgulama, Halkbank müşteri hizmetleri, Halkbank Borç yapılandırma telefon Numarası vb. tüm merak edilen detaylara içeriğimizden ulaşabilirsiniz.

Halkbank Borç Taksitlendirme 2020

Halkbank paraf karta uygulanacak yapılandırma faiz oranları ile bireysel müşteriler kredi kartı borçlarını taksitlendirebilecekler. Paraf borçlarını 12 aya varan vade ile taksitlendirme yapılabildiği Halkbank kredi kartı borcu yapılandırma da belirlenen faiz oranı ise % 1,25 olacaktır. Taksit sayısının 6,7,8, 9 ve 12 aya kadar vadeli olarak paraf borç taksitlendirme de Halkbankası tarafından belirlenen birtakım şartlar vardır.

Bu şartlar şu şekilde özetlenebilir;

 • Borç erteleme yapacak müşterinin kart borcunun  150 TL –30.000 TL arasında kalma koşuluyla yararlanabilecek.
 • Son taksit ile yapılacak paraf borç erteleyen kişinin aynı ay içerisinde yeniden taksitlendirme yapabilmesi mümkün değildir.
 • Paraf borç ertelemeden yararlanabilmek için ticari kredi kartları, uygulama kapsamı dışında sayılır.
 • Kanuni takibe aktarılan herhangi bir işlemin bulunmaması gerekmektedir.

Yine Paraffree kart sahipleri de peşin işlemleri, borçlarını % 1,25 faiz oranları ile 12 aya kadar borç taksitlendirme ve Halkbank İnternet Şubesinden veya 0850 222 0 400 Dialog’dan, 12 aya kadar sonradan taksitlendirme yapabilirler. Detaylar.

Halkbank Kredi Kartı Borç Taksitlendirme Nasıl Yapılır?

Halkbank kredi kartı borç taksitlendirme % 1,25 faiz oranları ile 6,9,12 ay vadeler ile yapılabiliyor. Aşağıdaki görsel de taksit tutarları ve toplam geri ödeme tutarları yazılmıştır.

1000 Tl borç taksitlendirme

Örneğin kredi kartı borcunun 1.000 lira olduğu durumlarda asgari ödeme oranının yüzde 40 üzerinden alındığını varsayarak o döneme ait asgari ödeme tutarı 600 lira olarak belirlenecek 1.000 – 600 * 0.40 + 600 = 760 lira olarak taksitlendirilecektir. Detaylar.

Paraf Kart Sonradan Taksitlendirme

Peşin yapılan alışverişleri sonradan taksitlendirme imkanı sunan Halkbank minimum 50 TL, maksimum 30.000 TL tutarında ki alışverişleri sonradan taksitlendirme işlemlerini 3,6,9,12 ay da %1,25 faiz oranları ile yapabilirsiniz. Sonradan taksitlendirme hesaplamasını buradan yapabilir, sonradan taksitlendirme işlemleri ile ilgili tüm detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Paraf kart sonradan taksitlendirme

Yine peşin yaptığınız işlemleri; Halkbank Mobil’den ve 0850 222 0 400 Dialog’dan 12 aya kadar sonradan taksitlendirebilirsiniz.

Halkbank kredi erteleme başvurusu koronavirüs merak ettiklerini yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Bankalar, vatandaşlara daha evvel konut alımları için destek sağlamıştı. Destek kapsamında Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank anlaşmalı olunan konut firmalarından ev alımı yapılması halinde yüzde 0,79 faiz oranı ile konut kredisi kampanyası oluşturmuştu. Daha sonra bir müjde de kredi kartı borçlularının borçlarını kapatmaları adına düşük faiz oranları ile kredi kullandırılmasına yönelik müjde vererek 2020 yılının, tüm vatandaşların mağdur olmamalarını sağlamıştır.

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank tarafından 2020 yılında verilen destekler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ziraat Bankası tarafından başlatılan ve daha sonra Vakıfbank ile devam eden kredi kartı borç yapılandırma kredisine Halkbank da katılarak vatandaşları bu zor durumlardan kurtarmak adına düşük faiz ve uzun vade ile ihtiyaç kredisi kullanımına imkan tanımıştır.

Halk Destek Kredisi Faiz Oranları

Halk Kredi kartı erteleme  Faiz Oranları

Halkbank Paraf Kart Borç Sorgulama

Halkbank Paraf kart ile yapılan tüm peşin ve taksitli alışveriş ve çekilen avans nakit miktarlarını ParafPara’lar ile ilgili tüm detaylı bilgi ve bilgilendirici mesajlar her ay düzenli olarak posta ile adresinize gönderilecek ve yurt içi ve yurt dışı tüm işlemleriniz TL cinsinden Hesap Özetnden takip edebilirsiniz. Paraf kart borç sorgulama işlemlerini de buradan görerek aylık gelirlerinizi dengeleyebilirsiniz. Yine hesap özetini;

 • Tüm Halkbank Bank24’lerinden; (Kredi Kartı İşlemleri seçeneğinden en son hesap özetinde ki hesap kesim tarihi, son ödeme tarihi, ödenmesi gereken asgari tutar ve toplam borç tutarı bilgilerini öğrenebilir ve ekstre alabilirsiniz.)
 • 0850 222 0 400 Dialog’dan ve Halkbank İnternet Şubesinden,
 •  e-mail ya da SMS ile de alabilirsiniz. Detaylar.

Halkbank Borç Yapılandırma Telefon Numarası

Halkbank borç yapılandıırma telefon numarası; 0850 222 0 400 Dialog üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi  Halkbank şubelerinden de başvurularını ileterek yapılandırma talebinizi iletebilirsiniz. Halkbank Bize Ulaşın

Halkbank tarafından kredi kartı borç yapılandırma ve borç taksitlendirme imkanlarının yanında borçlarını yapılandırmak isteyenlere özel yapılandırma kredisi de dönem dönem kullandırılmaktadır. Dönem dönem devreye alınarak borçluları rahatlatacak yapılandırma kredilerinin başvuruları nasıl yapılır, gerekli koşulları ve gerekli evraklar ve bankanın talep ettikleri hakkında genel bir bilgilendirme yapacak olursak;

Borç Yapılandırma Kredisi Başvuru Nasıl Yapılır?

Vatandaşlarımız yaşamın pahalılığı sebebi ile geçinememekte ve bu sebepten dolayı da ihtiyaçlarını gidermek için ek gelir olarak kredi kartlarına muhtaç kalıyorlar. Ancak ödeme günü geldiğinde yine maddi durumun yetersizliğinden dolayı ödemelerde birtakım güçlükler yaşanıyor. Bu hususta da bankalar tekrar devreye girerek, kredi kartlarında oluşan gecikme faizlerinden vatandaşları kurtarmak adına düşük faiz oranları ile kredi imkanı sağlıyorlar. Bu işlemi asla borç için tekrar borca giriyoruz gibi algılamayın. Çünkü borç kapatmak adına verilen bu kredilerin faiz oranları, kredi kartlarının gecikme faiz oranlarına göre daha düşüktür.

Halkbank kredi ve kredi kartı erteleme ve yapılandırma başvurularınızı Halkbank Şubelerine şahsen müracaat ederek yapmanız gerekecektir. Yukarıda belirttiğimiz evraklar ile birlikte en yakın Halkbank şubesini ziyaret ederek tüm bankalarda bulunan kredi kartı borçlarınızı tek bir çatı altında toplayabilirsiniz.

Gerekli Koşullar Nelerdir?

Borç kapatma kredisi için başvuru yapılması halinde, kişinin mevcut durumu incelenecektir. Bu kapsamda banka tarafından belirlenen ve talep edilecek bazı koşullar vardır;

 • Kişinin sigortalı bir işte çalışıyor ve sabit bir gelirinin olması gereklidir.
 • Kredi yalnızca kredi kartı borçları için verilecektir.
 • Ticari kredi kartları bu kapsama dahil değildir. Kullandırılacak olan kredi yalnızca Bireysel Kredi Kartı borçları için verilecektir.
 • Şahısların bankaya olan borçlarını ödemelerinde maaşlarının yalnızca belirli bir kısmı alınacaktır. Kişinin sosyal yaşantısını engellemeyecek şekilde maaş yüzdelerinin büyük bir kısmı kendisine bırakılacaktır.

Kredi Başvurusu İçin Gerekli Evraklar

Kişilerin mevcut krediye başvuru yapmaları için hazırlamaları gereken evraklar şu şekildedir;

 1. Bankadan temin edilecek olan başvuru formu,
 2. Başvuru yapacak kişiye ait Türkiye Cumhuriyeti nüfus cüzdanının aslı ve bir adet fotokopisi,
 3. Gelir durumunu gösteren bir belge ve
 4. Halkbank tarafından talep edilecek olan diğer belgeler gereklidir.

Bu belgelerin eksiksiz olarak tamamlanması halinde kredi borç yapılandırmasından yararlanabilirsiniz. Banka sizlerden kefil talep edebilir. Ziraat Bankası borç yapılandırma kredisi detaylarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. halk destek dedi ki:

  halk o kadar sıkışık ki bu destekler çıkmadan önce denize düşen yılana sarılır misali kredi kartının borcunu yatırabilme adına ek hesap ve maaş avansını da sonuna kadar kullanmış buna bende dahilim benim ricam neden aynı bankanın ek hesabını veya maaş avansını kredilendirmeyi kabul etmiyorsunuz bu bence ayrımcılık vatandaş hem avans a hem krediye nasıl ödeme yapsın bir kaç ay sonra sağladığınız destek işe yaramayıp tekrar bunalıma girecektir nelur sesime kulak verin ve vatandaşın bankalara olan borçlarını gerek ek hesap gerekse maaş avans ve kredi kartı toplamı kadar kredi sağlayıp vatandaşı bir yere borçlandırın lütfen yetkililerden rica ediyorum

 2. Kredi kardi bayi kart denizbank dedi ki:

  Babamın bayi kredi karti 400 000 olurmu

Sitede yer alan bilgiler yapılan araştırmalar sonucunda hazırlanmıştır. Doğruluğu taahhüt edilmez. Detaylı bilgi için Site Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret ediniz!