KosgebKredisi.com

İninal Kart Yaş Sınırı 2022

11.01.2022

İninal, Türkiye’nin en kolay erişilebilir ve kullanımı kolay finansal ürünü olduğundan dolayı yaş sınırı bulunuyor. İninal kart yaş sınırı 2022 yılında devam ediyor mu, kart ne işe yarar, nereden alınır, İninal cüzdan nedir, kart numarası nerede yazar araştırdık.

İninal Kart Yaş Sınırı 2022

Kullanım alanlarının kısıtlı olmaması sebebiyle her geçen gün kullanıcısı artan kart sahipleri bu kartı nereden alacak merak ediyor. İninal kartların kullanımlarının her geçen gün artması nedeniyle bu yazımızda ininal kart nereden alınır, İninal Kart Yaş Sınırı 2022 yılında kaç yaş ile sınırlı, karta para yükleme nasıl yapılır, İninal Cüzdan, kart nasıl kullanılır, kart kullanım yaş sınırı kaçtır, kart kullanım ücretleri ne kadar, İninal kart nerede geçiyor, İninal kart numarası nerede yazar içeriğimizde detaylandırdık.

İninal Kart Nasıl Kullanılır?

İninal kart sadece internetten alışveriş ya da oyunlarda değil yaygın kullanımı yurtiçi ve yurtdışındaki mağazalarda geçerli olduğu gibi Master card geçen noktalarda kredi kartı gibi kullanılmaktadır. İninal Kart aktifleştirildikten sonra kullanıma açıldığından İninal Kartı resmi web sitesine giriş yaptıktan sonra kullanıma açarak aktifleştirdikten sonra kullanıma açılacaktır.

İninal Kart Nereden Alınır?

Özellikle internette oyun severler tarafından tercih edilen İninal kart Migros üzerinden, PTT ve Şok Market Gittigidiyor  N11 gibi internet siteleri üzerinden 5 TL karşılığında kolaylıkla alınabilen ön ödemeli kredi kartı olarak kullanılmaktadır. Aylık çok küçük meblağlarda kullanım ücreti olması nedeniyle de artık günümüzde çoğunluk tarafından sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Yeni çipli ve temassız kartları dar Gittigidiyor, Hepsiburada ve N11’den kargo ücreti ödemeden ücretsiz bir şekilde temin edebilirsiniz. Yine bunun yanında yeni çipli ve temassız ininal Kart’ı D&R ve Teknosa’ dan da alabilirsiniz. Bu satış noktalarından tek seferde 5 TL ödeme yaparak alabileceğiniz gibi yeni çipli ve temassız özellikli kartı da 10 TL ödeyerek alabilirsiniz. İninal kart 1 aylık dönem ininal cüzdana eklendiği gün aktif olarak kullanıma açılarak 31 günde bir yenilenir. Teknosa ininal kart fiyatı ve özelliklerinin detayları burada.

İninal Hesap Aç 2022

İninal hesap açmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • İninal hesabı açabilmemiz için ilk olarak www.ininal.com web adresine giriş yapınız.
 • Karşınıza çıkan sayfada sağ üstte bulunan Yeni Hesap Aç butonuna tıklayınız. Veya akıllı telefonlarımıza ininal cüzdan uygulamasını indirmeniz gerekiyor.
 • Uygulamayı açtığımızda sağ altta bulunan Yeni Kayıt Ol butonuna tıklayınız.
 • Buradan bir sonraki adımlar bilgisayar ve akıllı telefonlar da aynı olarak devam edecektir.
 • Açılan sayfada kişisel bilgilerinizi girebileceğiniz alanlar bulunuyor. Kişisel bilgilerinizi yer aldığı alanları doğru olarak doldurmanız gerekmektedir.
 • Kişisel bilgilerinizi girdikten sonra Devam butonuna basarak telefonumuza doğrulama kodu gelmesini sağlamalısınız.
 • Telefonumuza gelen doğrulama kodunu sayfada bulunan ilgili yere yazıyoruz ve devam butonuna basıyoruz ve kaydımız tamamlanmış oluyor.
 • Son olarak sistem sizden ininal kartı eklememizi isteyecektir.

Yapmanız gereken ininal kartımızı kişiselleştirebilmek için daha önce İninal kart satış noktalarından kartımızı almanız ve ya İninal cüzdan uygulamasından ücretsiz sanal kart oluşturmanız gerekmektedir.

İninal Cüzdan Uygulaması 2022

İninal cüzdan uygulaması akıllı telefon, tablet android ve app store uygulamaları ile yüklenebilir tüm işlemler bu uygulamadan halledilir. Cep telefonuna Google play ve App store uygulamalarını yükleyerek karta ihtiyaç duymadan güncel bakiye görüntülenebilir. Ayrıca yine kart ile yapılan son işlemleri, oyun e-pinleri satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir tüm fatura ödemelerini bu kart üzerinden telefondan tek tıkla ödeyebilirsiniz. Bunun yanında istediğiniz ininal’lıya da 7/24 kolayca para gönderebileceğiniz cep telefonundaki cüzdanınız İninal kart indirerek avantajlarından yararlanmaya başlayabilirsiniz. Sizde tüm bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız İninal Cüzdan’ı uygulamayı indirerek saniyeler içinde kişisel bilgilerinizi yazarak yeni hesap açmak için kayıt olup üyeliğinizi oluşturabilir anında sanal kart oluşturarak online alışverişe başlayabilirsiniz. Online İşlemler üzerinden tek tıkla istediğiniz işlemi gerçekleştirebilirsiniz. İninal kart güncel kampanyalarını takip ederek indirim fırsatlarından yakalayabilirsiniz.

İninal Kart Yaş Sınırı 2022

İninal Kart’a 13 yaşından büyük herkes sahip olabilir. İninal Kart’ı velisinin gözetiminde kullanacaklar için yaş sınırı yoktur. Kart kullanımı oldukça yayın olduğundan bahsetmiştik. İninal Kart Yaş Sınırı Kaç sınırı hakkında 13 yaş ve üzerindeki herkes kolaylıkla Satış noktaları olan PTT den alabilirken D&R Kim market, Migros, Şok market, Teknosa ve Vatan Bilgisayar’dan kart talebinde bulunarak bu karta sahip olmanın yaş sınırı yoktur. Oldukça avantajlı olarak kullanıcılar tarafından olumlu dönüş yapılan bu kart ile diledikleri yerlerde alışverişlerini yapabilirler. İninal kart yaş şartı Ininal Kartı velisinin gözetiminde kullanacaklar için yaş sınırı bulunmaz.

İninal Kart Para Yükleme
İninal Kart Yaş Sınırı Kaç

İninal Kart Para Yükleme

Geniş satış ve yükleme ağıyla ülkemizin en güvenilir, erişilebilir ve kullanımı kolay ödeme yöntemi İninal kart üzerinden alışveriş yapmak isteyenler para yükleme yaparak ön ödemeli olarak alışverişlerini kolaylıkla yapabilmektedir. Peki kart bakiye yükleme işlemi nasıl yapılıyor. İninal kart tüm bankaların ATM’ lerinden yapılabiliyor. Bankaların ATM’ lerinden ve satış noktaları üzerinden Ininal Cüzdan’a tanımlı banka  yada kredi kartın EFT ve havale ile ve 75.000’den fazla anlaşmalı yükleme noktasından bakiye yüklemesi yaparak ön ödemeli olarak paranızı harcayabilirsiniz.

İninal kart para yükleme için;

 • Ziraat Bankası; TR 56 0001 0022 4778 6851 6750 02 IBAN numarası ve açıklama alanına yalnızca aktif kullandığın sanal ve fiziksel kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.
 • QNB Finansbank; IBAN numarası alanına: TR 88 0011 1000 0000 0098 7265 91 yazarak ve açıklama alanına yalnızca aktif kullandığın sanal ve fiziksel kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girerek işlemi tamamlamış olacaksınız.
 • Türkiye İş Bankası; TR 38 0006 4000 0011 3930 0365 81 IBAN girilerek ardından açıklama alanına yalnızca aktif kullandığın sanal veya fiziksel kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girerek işlemi tamamlayabilirsiniz.
 • Akbank; IBAN numarası alanına TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 yazılır ve açıklama alanına yalnızca aktif kullanılan sanal veya fiziksel kartın arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girip işlemi tamamlanmalıdır.
 • Garanti; IBAN numarası alanına TR 83 0006 2000 1190 0006 2940 29 yazılır ve açıklama alanına yalnızca aktif kullanılan sanal ya da fiziksel kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girip işlemi tamamlanmalıdır. Bu işlem için alıcı adı kısmına da İninal Ödeme Ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. yazılmalıdır.
 • Vakıfbank; IBAN numarası alanına: TR 82 0001 5001 5800 7312 0246 27 yaz ve açıklama alanına yalnızca aktif kullandığın sanal ve fiziksel kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını aralarında boşluk bırakmadan girerek işlemi bitirebilirsiniz.

Diğer bankalardan EFT yoluyla bakiye yükleme ise; yine iban alanına TR 36 0004 6007 8988 8000 0693 61 yazılır, açıklama alanına kartının arkasındaki 13 haneli barkod numarasını yazarak Açıklama alanına İninal Ödeme Ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş yazıp işlem tamamlanır.

Kredi kartı kullanımlarında hesap hareketlerini silmek veya gizlemek isteyen kişiler içeriğimizden nasıl yapacakları hakkında bilgi alabilirler.

İninal Kart Bakiye Yükleme Ücretleri

İninal kart bakiye yükleme ücretleri aşağıdaki gibidir;

 • PTT Matik’ler ve banka ATM’lerde yükleme ücreti: Yatırılan tutarın %1.15’i + 1,04 TL’dir. 100 TL yüklemede bakiyeden toplamda 2,19 TL eksilir. Böylece karta 97,81 TL yüklenir.
 • İninal cüzdan uygulamasında kredi ve banka kartı ile: Ücretsiz
 • Migros, Kipa ve Macrocenter kasalar: 2 TL
 • N Kolay noktaları: 2 TL
 • Pratik İşlem noktaları: Ücretsiz
 • Şok Market kasalar: Ücretsiz
 • Teknosa kasaları: 2 TL
 • Havale ve EFT ile: Ücretsiz İninal kart bakiye yükleme yapabilirsiniz.

İninal karttan bir yılda 300 TL nakit çekim ücretleri ise %1.15’i + 1,04 TL olurken, bakiye aktarım ücreti de yine 1 TL olacaktır. İninal üzerinden fatura ödemelerinde de yine ücret ödemeden işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İninal kart yabancı para cinsinden (Dolar, Euro vs.) yükleme yapılmamaktadır. İninal Kart içinde sadece Türk Lirası bakiye yüklenebilmektedir.

İninal Kart Kaç TL?

İninal kart 5 TL’dir. Çipli be temassız özellikli ininal kart ücreti ise 10 TL’dir. Aylık ininal kart kullanım ücreti kartınızda bakiye olması durumunda otomatik olarak kesilir ve geçmişe dönük kullanım ücretleri alınmamaktadır.

İninal Kart ve Kullanım Ücretleri

İninal kart kullanımlarına içerisinde bakiye olduğunda 2 TL kullanım ücreti aylık olarak yansıtılacak olup bunun dışında herhangi bir ücret kesimi yapılmayacaktır. 2 TL kullanım ücreti içinde bakiye bulunmayan kartlardan alınmaz.

İninal Kart Numarası Nerede Yazar?

İninal kartı numarası karın arka yüzünde yazar. Kartın arka yüzün yer alan 16 haneli ininal Kart numaranın son dört rakamı kartının şifresidir.

Yeni İninal Visa Kart Marketlerde Geçerli Mi?

İninal kart satış noktaları D&R Kim market, Migros, Şok market, Teknosa ve Vatan bilgisayarda üzerinden satışa sunulmaktadır. Bu satış noktalarında geçerli olduğu gibi yurtiçi ve yurtdışı tüm internet sitelerinden, mağazalarda geçerlidir. Sadece bir ödeme aracı olmanın ötesine geçip temel finansman ihtiyaçlarını sağlayan platforma dönüşen İninal kart para çekme özelliklerini ve hangi yeniliklerin geldiğine dair aşağıdaki videoda bilgilere yer verilmiştir.

Verilen oy post

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
error: Content is protected !!