canta astroloji arti yorum bilim egitim1 power kalem istatistik gozluk at ayar duyuru ok bitcoin nota moda mercek ates saat kalp wifi eglence kadin oyun tamir alinti kullanici dunya whatsapp sinema basketbol saglik windows iletisim takvim yildiz yemek egitim bilgi xbox ev gulenyuz yorum1 video soru futbol menu1 foto ucak kahve apple mouse menu2 ps klasor monitor ceptelefonu rastgele yaprak araba

İş Bankası Maximum Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açtırma (Güncel)

İş Bankası Maximum Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açtırma (Güncel)

İnternette yapmış olduğunuz alışverişleri daha güvenli bir ortamda yapabilmeniz için getirilen uygulama sayesinde çok daha rahat bir şekilde alışveriş yapabileceksiniz. İş bankası müşterisi iseniz ve bankanın size sunmuş olduğu kartlardan herhangi birine sahip iseniz internet üzerinden yapacağınız kredi kartı alışverişleriniz için onay vermeniz gerekmektedir. Aksi durumda kartınız e-ticarete kapatılacaktır. Tüm bu durumu göz önüne alarak İş Bankası Maximum Kredi Kartı İnternet Alışverişine açtırma, Bankanın internet alışverişine kapatmış olduğu diğer kredi kartları hangileridir? Kredi Kartı Alışverişine Açtırmak İçin Ne Yapmak Gerekir? gibi başlıkları değerlendirerek siz değerli okurlarımıza bilgiler vermeye devam edeceğiz.

İş Bankası Maximum Kredi Kartı İnternet Alışverişine Açtırma

Son dönemlerde banka müşterilerinin sıklıkla karşılaşmış olduğu dolandırıcılık olayları sebebi ile Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından getirilen düzenleme sayesinde banka müşterileri artık daha rahat ve güvenli alışveriş yapabilecek ve yapmış oldukları alışverişlerin kosgebkredisi.com tadını çıkaracaklardır. İş bankası maximum kredi kartı ile internet üzerinden alışveriş yapmaya devam etmek için size en yakın bulunan banka şubelerine başvuru yapabilir, SMS ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz veya müşteri hizmetlerini arayarak kartınızı e-ticaret işlemlerine açtırabilirsiniz. Garanti Bankası Bonus kredi kartını internet alışveriş aktivasyonu ile ilgili de bilgi alabilirsiniz.

İş Bankası Kredi Kartları

 • Maksimum
 • Maksimum Altın
 • Maksimum Platin
 • Maximiles

İş bankası bireysel İnternet şubesine bağlanmak için lütfen TIKLAYINIZ.

İnternet Alışverişine Kapalı Olan İş Bankası Kartları

İş bankasının kredi kartı internet alışverişine kapatmış olduğu kartların listesini aşağıdaki yazımızda maddeler halinde siz değerli okurlarımız ile paylaşacağız.

 • İş bankası Maximum
 • İş’te Üniversiteli
 • Maksimum Mil
 • Visa Electron / Mastercard Maestro / Troy
 • MaxiPara Sinema
 • Satranç Bankamatik Kartı
 • Maxi Para Gençlik (+18) Kart
 • Maxi Para Hediye Kart
 • Maxi Para Gençlik (-18) Kart

Yukarıda listesini vermiş olduğumuz kartların internet üzerinden kullanımını açtırmak için başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Bunun dışında yeni  kredi kartı başvurusunda bulunan banka müşterilerinin kartlarını açtırmak için başvuru yapmış olduklarında internet alışverişine de açtırmak istediklerini dile getirmeleri gerekmektedir. Aksi taktirde almış olduğunuz kart internet üzerinden yapılacak olan alışverişlere kapalı olmaktadır. IOS Cep telefonları ve iletişim aletlerinden işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız TIKLAYINIZ.

Kredi Kartlarını E-Ticarete Açtırmak İçin Ne Yapmak Gerekmektedir?

İş bankası kredi kartlarını kullanıyorsanız eğer ve aynı zamanda internet üzerinden alışveriş yapıyorsanız eğer kartınızı kullanıma açtırmanız gerekmektedir. Kredi kartını kullanıma açtırmak için yapmanız gerekenleri siz değerli okurlarımız için aşağıdaki yazımızda sizler ile paylaşacağız. Kredi kartınızı açtırmak için yapmanız gereken üç yol bulunmaktadır. SMS üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz, müşteri hizmetlerini arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz ve aynı zamanda web sitesi üzerinden kartınızı e-ticaret ortamına hazır hale getirebilirsiniz.

SMS Yolu İle Başvuru Gerçekleştirme

İş bankası kredi kartlarından herhangi birine sahip iseniz ve kartınızı internet üzerinden yapılabilecek olan alışverişlere açtırmak istiyorsanız eğer SMS yolu ile başvuru yapabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri İle İşleminizi Gerçekleştirme
SMS Yolu İle Başvuru Gerçekleştirme

Sms ile başvuru yapmak için cep telefonlarınızın mesaj bölümüne büyük harfler ile ONAY yazarak ve aynı zamanda kartınızın son altı hanesini de yazarak 4402’ye mesaj gönderebilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri İle İşleminizi Gerçekleştirme

Kartınızı internet üzerinden yapacağınız alışverişlere açtırmak için müşteri hizmetlerini arayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerinin onayı ile alışverişlerinizi daha güvenilir bir ortamda gerçekleştirmiş olacaksınız. İşlemlerinizi bankanın çağrı merkezine bağlanarak istemiş olduğunuz saatte gerçekleştirebilirsiniz. Müşteri hizmetlerine ulaşmak için 0850 724 0724 numaralı çağrı merkezine bağlanabilir ve kartınızı kullanıma açtırabilirsiniz.

İnternet Üzerinden İşleminizi Gerçekleştirmenin Yolları

İnternet üzerinden yardım alarak kartınızı alışverişe açtırmak istiyorsanız aşağıda paylaşacağımız bilgiler sayesinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 • Maximum mobil sisteminden işleminizi gerçekleştirmek istiyorsanız eğer öncelikle uygulamanın ana menüsünden Kartlarım butonunu tıklamalısınız. Daha sonra Kart Seçimizi yapıp sayfanın sağ üst köşesinden Kart ayarlarınızı gerçekleştirmeli ve Kart ayarları yönetimini seçerek işlemlerinizi gerçekleştirmelisiniz.
 • İş cep sisteminden işlemlerinizi gerçekleştirmek için öncelikle Ana menüden Kartlarım butonunu tıklamalısınız ve daha sonra Kart ayarlarım bölümünden Kart seçiminizi yapmalısınız ve daha sonrasında ise İnternetten alışveriş butonunu seçerek işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
 • İnternet şubesinden başvuru yapmak için Ana menüden Kartlarım butonunu tuşlamalı ve Kart ayarlarım bölümünden Alışveriş tercihlerim bölümünden kartınızı seçerek alışveriş işlemlerim bölümüne gelebilir ve işleminizi tamamlayabilirsiniz.
İnternet Alışverişine Kapalı Olan İş Bankası Kartları
İş Bankası Kredi Kartları

İŞ CEP üzerinden işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız BURADAN uygulama indirebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Telefondan Nasıl Yapılır? (Eren Çiftçi) dedi ki:

  Üste en sağdaki bölüm kredi kartı menüsü burdan gelince kredi kartınız gözüküyor. Sol alttaki Menü tuşuna bastığınızda kredi kartı başvurusu ana menü yardım ve çıkış seçenekleri var kredi kartına girelim. Kredi kartı ile ilgili Yapılan harcamalar sepetleri gözüküyor yine sol alttaki Menü tuşuna bastığımızda dönem içi hareketler bekleyen işlemler taksitlerim hesap özetim borç ödemesi ve nakit avans limit artışı sanal kart kayıp çalıntı ve ana menüye buradan Yine gidebiliyoruz Tekrar basalım sol alttaki dönem içi hareketlere basıldığında şu an dönemi hareketi olmadığı için gözükmüyor. Ekleyen işlemlerde de aynı şekilde yaptığınız ve bekleyen işlemler yani provizyondaki işlemler gözüküyor.

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.