canta astroloji arti yorum bilim egitim1 power kalem istatistik gozluk at ayar duyuru ok bitcoin nota moda mercek ates saat kalp wifi eglence kadin oyun tamir alinti kullanici dunya whatsapp sinema basketbol saglik windows iletisim takvim yildiz yemek egitim bilgi xbox ev gulenyuz yorum1 video soru futbol menu1 foto ucak kahve apple mouse menu2 ps klasor monitor ceptelefonu rastgele yaprak araba
KosgebKredisi.Com

Özel Numaradan Arayanı Bulma (ÇÖZÜLDÜ)

Özel Numaradan Arayanı bulmak artık çok kolay! Hemen yöntemleri kullanarak sizi arayan kişiyi bulabilirsiniz.

Özel Numaradan Arayanı Bulma (ÇÖZÜLDÜ)

Özel numaradan arayanı bulmak artık çok kolay! *#30# veya *#38# yöntemini denediniz ve başarılı olamadınız mı? Özel numara öğrenme, gizli numaradan arayanı bulma, #38# gizli numara bulma, özel numara bulma uygulaması, gizli numara öğrenme, Türk Telekom, 11880 gizliden arayanı bulma, İphone’da arayan numara yok ne demek, *#30# kim arıyor uygulaması Turkcell, Vodafone, Türk Telekom özelden arayan nasıl öğrenilir? gibi gizli numara ile ilgili tüm bilgileri araştırdık. Hemen sizi arayan gizli numarayı öğrenebilirsiniz.

*#38# Özel Gizli Numaradan Arayanı Bulma

Cihazınızdan *#38# tuşlayarak gizli veya özel numara bulmanıza imkan bulunmamaktadır. Fakat sizin bilmediğiniz numaraları öğrenebilirsiniz. Daha önce bu şekilde bir tuşlama ile işlem yapılabilse de, şuan için aktif halde değildir.

Android Markette veya App Store’de bulunan beni kim aramış, gizli numara öğrenme, arayanın kim olduğunu bulma gibi isimlerle kullanıma sunulan uygulamaların tümü, öncesinde ya da halihazırda rehberlere kayıtlı olan numaraları bulabilmektedir. Kişinin yeni hat üzerinden gizli bir şekilde yapılan aramada bu uygulamaların herhangi bir işlevi bulunmamaktadır. Ancak gizli arama yapan kişinin rehberinde yer alan isimlerin yine o kişiyi kaydetmesi ile görüntülemek mümkün olabilir. Yani örnek verecek olursak indirdiğiniz bir gizli numara sorgulama uygulamasında arayanın kimliği başkası tarafından örnek olarak; Ayşe teyzem, Ayşe komşu gibi kaydedilmiş ise siz cep telefonundan beni kim aramış uygulaması ile gelen yabancı numarayı verilen örnekteki gibi görebilirsiniz.

#30# Özel Numara Bulma 2021

Özel numaradan arayanı öğrenme ve özel numara bulma yöntemleri için bir çok uygulama ve yöntem deneyebilirsiniz. Vodafone için *#38# ve *#30# uygulaması da bunlardan biridir. Bu tuşlamaları yaparak sizi gizli numaradan arayanı öğrenebilirsiniz. Öğrenmek istediğiniz numaraları kolayca bu şekilde öğrenebilirsiniz.

11880 Gizliden Arayanı Bulma ( Gizli Numaradan Arayanı Öğrenme)

Beni arayan bu numara da kim böyle? Diyorsanız ve buna benzer tüm sorularının yanıtlarını arıyorsanız artık tek bir numaradan 11880 ‘ den yanıt alabilirsiniz. Turkcell, Türk Telekom Mobil, Türk Telekom ev telefonu, Türk Telekom ADSL, Superonline, Millenicom, İşnet, Vodafone ve Vodafone Alternatif abonelikleri için 60 saniyelik ücretlendirme periyodu vergiler dahil 3,48 TL ödeyerek gizli numaranın kim olduğunu öğrenebilirsiniz.

Gizli Numarayı bulmak için ayrıca 11842 Bilinmeyen Numaralar servisini arayabilir, KIM yazıp boşluk bıraktıktan sonra sizi arayan 10 haneli GSM numarasını yazıp 7048’e mesaj atarak ta bilgi alabilirsiniz.

Gizli Numaradan Arayanı Bulma Uygulaması Servisi

Numaranın kime ait olduğunu nasıl öğrenebilirim? Diyorsanız çözüm kolay!

Kişilerin bağlı bulunduğu operatör sayesinden aramalardaki gizliliği yönetebilmekte aynı zamanda komple gizli servisi de kapatabilir. Turkcell, Türk Telekom, Vodafone gibi operatörler, gizli arama servislerini kullanıcılar tarafından yönetilebilme özelliği sayesinde diğerlerini nazaran daha çok tercih edilmektedir. Kişiler gizlilik servisine ulaşmak için ya bağlı olduğu operatörün mobil hizmetlerinden yapabilir ki bu çok daha pratiktir ya da operatörün şubesini ziyaret ederek gerekli talepte bulunabilir. Diğer yollardan bir diğeri de yine kişinin bağlı bulunduğu operatörün müşteri hizmetleri aramak olacaktır. Böylelikle gelen gizli aramalara erişim kaldırabilirsiniz. Bahsedilen yollar gizli numara gizlemede oldukça pratiktir. Ancak gizli numaranın kime ait olduğunu belirtilen bir hizmet değildir. Konu gereğince gizli numaranın kime ait olduğu aşağıda bahsedilmiştir. Devam ederek sizi özelden arayan kişiyi bulabilirsiniz! 

Gizli Numaradan arayanı bulmak için yapmanız gerekenler;

Bunun için yapmanız gereken işlemler;

 • 11842 Bilinmeyen Numaralar servisini aramak ya da
 • “KIM” yazıp boşluk bıraktıktan sonra sizi arayan 10 haneli GSM numarasını yazıp 7048’e mesaj atmaktır.

Özel Numara Bulma

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom üzerinden sizi gizliden arayan kişileri öğrenmek için hemen devam edin! Bir kaç yöntem ile hemen sizi arayan özel numarayı bulabilirsiniz.

 • İlk olarak, 11880’i arayarak sorgulama yapabilirsiniz.
 • Hattınızı gizli numaraya kapatabilirsiniz.
 • Vodafone hattını kullanıyorsanız, gizli numaraya kapatmak için hemen 7046’ya ”GIZLI AC” yazarak kısa mesaj yollayın.
 • Mesajınızın ardından özel numaranın sizi araması iptal edilecektir.
 • Turkcell hattınız için ise ücretsiz bir şekilde *253# ‘ü tuşlayarak arama yapın.
 • 5 dakika içerisinde gizli numaralara hattınız kapanacaktır.
 • Türk Telekom hattınızda ise *100#’ü tuşlayarak arama yapabilirsiniz.
 • Aktivasyon yöntemi ile hemen engelleyebilirsiniz.
 • Dilerseniz, savcılığa giderek yasal yollar ile şikayette bulunabilirsiniz.

Özel Numara Bulma Uygulaması için ise Google Play Store üzerinden hemen UpCall uygulamasını indirin. Bilmediğiniz numaraları hemen öğrenin. Siteler üzerinden uygulamaları kullanarak tuzaklara düşmemenizi ve dikkatli olmanızı öneririz.

Fatura Dökümü ile Gizli Numara Görüntüleme

Kullanılan tüm operatörlerden detaylı fatura sistemi vardır. Burada kişinin en çok kimi aradığı kiminle mesajlaştığı hatta interneti kullanma detayları bile görülmektedir. Son zamanlarda geliştirilerek fatura detaylarında görülen internet kullanımının kosgebkredisi.com hangi uygulamalarda ne sıklıkla kullanıldığı bile gözlemlenmektedir. Ancak bu detaya erişim sadece hat sahiplerine aittir. Mobil operatör üzerinden yapacağınız şifreli giriş ardından detaylı fatura içinde yine bir şifre istenmektedir. Diğer bir yol ise yine hat sahibinin mobil servis sağlayıcı şubelere giderek detaylı fatura dokümanı almasıyla mümkündür.

Özel Numara Öğrenme Kodu 2021

Telefonunuza gizliden gelen aramalardan rahatsızsanız çözüm kolay. Gizli numara öğrenme kodu ile hemen öğrenebilirsiniz. Bu kodlar;

 • #30# veya #38#’yi tuşlayıp arama yaparak arayanın kim odluğunu öğrenebilirsiniz.
 • Hemen bu kodlar üzerinden gizliden arayan kişileri öğrenebilirsiniz.

Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Özel Numaradan Arayanı Öğrenme 2021

 • Turkcell, Vodafone veya Türk telekom gizli numara öğrenme servisinden yararlanmak için, internet sitesinden giriş yapılması gerekmektedir.
 • Girişi tamamlanan mobil operatörde ekrana gelecek arama kısmında fatura detayı ya da fatura dokümanı kısmına giriş yapılması gerekmektedir.
 • Böylelikle detaylı erişim ile gizli numara üzerinden sorgulama yapılabilmektedir. Fatura detayları ayrıca PDF olarak da alınabilir.

Bu yöntemler ile özel numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Beni Kim Aramış Nasıl Öğrenebilirim? Diyenlere çözüm!

Turkcell Özel Numara Öğrenme

Turkcell’den görüşme detayları için Turkcell dijital operatör uygulamasın indirilmesi varsa uygulamaya giriş yapılması kosgebkredisi.com gerekmektedir. Telefon ve şifreye yer verilen ekranda giriş başarılı olduktan sonra şifre doğrulaması istenir. Burada ya şifresiz hızlı giriş ya da sms yoluyla giriş seçenekleri çıkmaktadır. Hızlı giriş çok daha pratik ancak eğer ki şifre unutulmuş ise SIFRE yazarak 2222’e kısa mesaj gönderilmesi ve gelen SMSin uygulamaya yazılması ile giriş yapılabilmektedir.

Operatöre giriş başarıyla tamamlandıktan sonra da Güncel Fatura İncele—->Detay görüntüleme yapılabilmektedir. Detaylar bölümünde tarih ile arama, mesaj gönderme ve internet kullanımı görüntülenecektir.

İsimden telefon numarası öğrenme servisini kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Özel Numara Nasıl Bulunur? 2021 (Yeni Yöntem)

Türk Telekom hattına sahip olan kişiler ise gizli numara sorgulama işlemini;

 • Online İşlemler —->
 • Lira İşlemlerim —–>
 • Harcama Detayı menüsüne giriş yapılarak sorgulanabilmektedir. İlk giriş sırasında mobil imza kullanabilir veya telefon numarası ve şifre girerek, giriş yapılabilir. Şifrenin unutulması halinde ise *952# tuşlanarak giriş şifresi oluşturulabilir.
 • TT Mobil WAP’dan yardım alabilirsiniz.
 • Bir diğer seçenek ise 11855’i arayabilir bilgi alabilirsiniz.
 • *100# menüsünü kullanabilirsiniz.
 • Sizi arayan numara bilinmeyen numaralar sistemine kayıtlı ise bu yöntem ile hemen sizi arayan ve rahatsız eden özel numarayı bulabilirsiniz.

Vodafone Özel – Gizli Numaradan Arayanı Bulma

Vodafone’a ait herhangi bir gizli numara sorgulama yapılamamaktadır. Buna göre Vodafone hattını kullanan kişi savcılık yolu ile gizli numaralara erişim sağlayabilmektedir. Savcılıktan sorgulama yapma çokça tercih edilmediği ya da uğraştırıcı görüldüğü üzere tedbir almak daha akılcı olacaktır. Vodafone operatörüne bağlı bir kişi gizli numara engelleme yaparak bu sorunun önüne ancak bu şekilde geçebilmektedir. Telefonun kısa mesaj menüsünden GIZLI AC yazılarak 7046‘a sms gönderilmesi gerekmekte ya da 7046 ile iletişim kurularak telesekreter üzerinden hattı gizli numaralara kapatma işlemi gerçekleşebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Yönetim dedi ki:

  Turkcell Vodafone Türk Telekom Özel Numara Öğrenme sistemini deneyebilirsiniz.

 2. Rojin dedi ki:

  Dün akşam saat 10 gibi beni Özel numara aradı kim olduğunu bilemedim bana yardımcı olabilir misiniz??kim olduğunu nerede oturduğunu öğrenebilir miyim??

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.