canta astroloji arti yorum bilim egitim1 power kalem istatistik gozluk at ayar duyuru ok bitcoin nota moda mercek ates saat kalp wifi eglence kadin oyun tamir alinti kullanici dunya whatsapp sinema basketbol saglik windows iletisim takvim yildiz yemek egitim bilgi xbox ev gulenyuz yorum1 video soru futbol menu1 foto ucak kahve apple mouse menu2 ps klasor monitor ceptelefonu rastgele yaprak araba
KosgebKredisi.Com

800 Puana Kredi Çıkaran Bankalar (TIKLA BAŞVUR)

Kredi puanının düşük olması nedeni ile kredi kullanamayan kişiler içeriğimizde 800,900,1000 puana kredi veren bankalar ve 1300 puan gibi orta riskli kredi notuna kredi veren bankalar 2021 yılında hangileri bilgi alarak anında kredi başvuru yapabilir.

800 Puana Kredi Çıkaran Bankalar (TIKLA BAŞVUR)

Kredi notu düşük hatta 800-900 puan olanlar bankalardan kredi alamıyorum ne yapmalıyım araştırmasına giriyor. Aslında bakarsanız bankalar düşük kredi notu olan kişilere kredi çıkarmazlar ancak bazı bankalar 5 dakika içinde anında cebinizde kredi sağlayan bankalar imzasız belgesiz şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi kullandırmaktadır. 2021 yılında bin liradan 20 bin liraya kadar 36 ay vadelerde kredi notu 800, 900, 1000 ve 1300 puan olan kişilere kredi imkanlarının neler olduğunu merak ediyorsanız kredi notuna bakmadan kredi bulma yöntemlerini neler olduğunu açıklıyoruz.

800 Puana Bankalar Kredi Alabilir Mi?

İhtiyaçları için bankalara kredi başvurusunda bulunan kişilerde ilk olarak bankalar kredi notuna dikkat etmektedir. Kredi kullanmak isteyen kişilerin geçmiş dönemlerde kullandığı kredilerde ödeme düzensizliği bulunuyorsa eğer otomatik olarak KKB notları düşecektir. Başvuru yapamadan önce kişiler findeks kuruluşu tarafından kişilere kredi notlarını öğrenme imkanları tanınıyor. 800 Puan findeks sayfasından ücretli olarak sorgulama yapılabilir. Ücret ödemek istemeyen kişiler bankaların müşteri hizmetlerinden veya banka şubelerinden destek alabilirler.

Bu sistem üzerinden kredi talep eden kişilerin kredi notları puanlama sisteminde sıfırdan başlamak üzere 1900 puan olarak risk değerlendirme raporu puanlanmaktadır.

800 puan ve üzerindeki kişiler kredi alabilirken, 800 puan altındaki kişiler riskli grupta yer aldıkları için kredi talepleri her zaman reddedilir. Findeks tarafından verilen puanlar kişinin kredi çekme yoğunluğu, icralık ve avukatlık olma ve kredi ve kredi kartı ödemelerine dikkat etme gibi kriterler baz alınarak puan verilir. 800 puan alan kişiler riskli grupta yer aldığı için ülkemizde faaliyet gösteren bankalardan kredi alabilmeleri oldukça zordur.

kredi notu
800 puana kredi veren bankalar 2021

Yukarıdaki görselde de sıfırdan başlamak üzere aralarında 800 puanın da olduğu grup riskli grup olarak adlandırılmakta ve bankalar bu grupta yer alan müşterilere kredi vermediği bilinmektedir.

Yukarıda yer alan görsele göre riskli/ orta riskli/ az riskli / iyi ve çok iyi grupları aşağıdaki gibi puanlama sisteminin içinde yer almaktadır.

800 Puana Kredi Veren Bankalar 2021

Findeks kredi notu sorgulama sonuçları 800 çıkan kişiler her bankadan kredi kullanamazlar. Bankalar kredi vermek istedikleri kişilerden yüksek kredi puanı istediğinden dolayı 800 puana kredi veren bankaların sayısı düşüktür. Ancak, diğer bankaların online kanalları üzerinden gelir belgesiz hızlı kredi başvurusu yapabilirler.

8020 puana kredi veren bankalar;

 • ICBC
 • Aktifbank
 • Fibabanka
 • ING bank
 • HSBC
 • Odeabank

Yukarıda belitmiş olduğumuz bankalar riskli veya orta riskli kredi puanı sahibi olan vatandaşlara kredi vermektedir. Ancak, gerek görülmesi halinde bankaların müşterilerinden kefil ve teminat isteme hakları bulunmaktadır.

FIBABANKA 800 puan altına kredi veriyor krediden faydalanmak isteyenler Kredi notuna banmadan 800 puan altına da kredi veren bir diğer banka FIBA bankasıdır. Bu bankaya internet üzerinden anında kredi başvuru yapanlar kredi notları düşükte olsa bankadan kredi alabilir. Fıbabanka başvuru yapacak olan kişiler  başvuru formunun doldurulması, formdaki cep telefonuna gelen SMS onayı, kullanabileceğiniz maksimum kredi limiti ve geri ödeme vadeniz ve son olarak kabul işlemini ile gerçekleştirilmektedir.

Banka tarafından bireysel müşterilerine kullandırılan kredilerin vadesi 36 aydır ve en üst limit 40.000 TL kadar verilir. Müşterilerine vadelere göre farklı faizler uygulamaktadır. Uygulamış olduğu oranlar ise; 1,59 başlayan faiz oranları bulunmaktadır.

Başvurularınızı hemen buradan yaparak, 3 dakika gibi kısa süre içinde onaylanan kredi cebinize gelsin. Ayrıca başvurular için 444 88 88 Telefon Bankacılığımızı arayabilirsiniz.

900 Puana Kredi Veren Bankalar 2021

Orta riskli grupta olan kişiler 900 puan kategorisinde yer almaktadır. Orta riskli grupta olan kişilere bankalar kredi verirken belirti şartların sağlanmasını istemektedir. Gayrimenkul ipoteği, kefil ve ek gelir belgeleri aranan şartların arasında yer almaktadır. Kredi notuna dahi bakmadan kredi sunan birçok banka bulunmaktadır. 900 puanı olanlar ve kredi  arayışında olanlar için hangi banka düşük kredi notuna kredi çıkarır diyorsanız ilk tavsiyemiz ICBC bankası olacaktır.

Diğer bankaların yüksek müşteri potansiyeline erişebilmek, pazarda adını duyurabilmek ve daha fazla müşteriye erişebilmek için birçok kredi paket düzenleyerek kredi notu düşük olanlara kredi ürünleri hazırlamaktadır. Bankacılık sektöründe adını duyurabilmek adına böyle bir girişimde bulunan ve kredi notu düşük olanlara kredi kullandıran bankalar 800 puan üzerinde olanlara da dahi kredi vermektedir. Bankalar ile henüz tanışmamış, kredi notu bulunmayan ya da 800 puan olan kişileri kendilerine bağlamak adına bireysel kredi paketleri sunan bankalar kefil getirmeniz durumunda 3 yıl geri ödemeli olarak 10 bin liraya kadar kredi kullandırmaktadır.

ICBC bankası tarafından kullandırılacak olan kredinin güncel faiz oranını bütün vadelerde aynı olmaktadır. 36 ay vadeli olarak kullandırılacak olan kredinin bütün vadelere uyguladığı oran ise aylık %2,05tir

Faiz oranı gayet makul düzeyde olan kredinin geri ödeme miktarı ise;

Alınacak Kredi MiktarıTaksit sayısı Faiz OranıAylık Taksit Tutarı  Toplam Geri Ödeme
5.000 TL36 Ay% 2,05210,95 TL 7.594,04 TL
7.500 TL36 Ay% 2,05316,42 TL11.391,06 TL
10.000 TL36 Ay% 2,05 421,89 TL15.188,08 TL
13.000 TL36 Ay% 2,05548,46 TL19.744,50 TL

Ülkemizde her ilden İnternet bankacılığı üzerinden başvurularınızı buradan yapabilirsiniz.

Ayrıca yine ICBC’ den Taksitli Nakit Avans ile nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. 1000 liradan 20 bin liraya kadar acil nakit ihtiyaçlarınızı ICBC Turkey kredi kartınız ile ücretsiz ATM’lerden kolaylıkla çekebilirsiniz. Çekim işlemlerinizi en az 300 TL olmak üzere, 3 ile 12 ay arasında aylık en fazla 20.000 TL tutarında kullanılabilir.

1000 Puana Kredi Veren Bankalar 2021

1000 puanı olan kişiler orta riskli grupta olup kredi alma ihtimalleri düşük kişilerdir. 800 puandan 1500 puan arasında KKB notu olan kişilerin her zaman bankalardan kredi alma ihtimalleri düşüktür. Bankalara kredi başvurusunda bulunan ancak kredi alamayan kişiler kredi notlarını yükselterek tekrardan kredi başvurusunda bulunabilir. Bunun için diğer bankalardan kredisi bulunuyorsa kredi borçlarını düzenli ödeyerek veya devlet kurumlarına borçları bulunuyorsa ödemelerini hemen yaparak kredi notlarını yükseltebilirler. 1000 puan iyi kategorisine yakın olduğundan dolayı puan yükseltmek 800 puan gibi düşük KKB notu olanlara göre daha kolay olacaktır. Ancak, bazı bankalar riskli ve orta riskli gruplara kredi vermeyi göze alarak kredi paketlerinden kişiler faydalandırmaktadır.

Düzenli gelir sahibi ancak kredi notu düşük olan kişiler kredi notuna bakmadan gelir belgesi ile kredi veren bankalardan yararlanabilirler. Denizbank Aktif bank gibi bankalar ile anlaşması olan PTT üzerinden tüketici kredi çekme imkanları değerlendirebilirsiniz.

PTT ile anlaşması bulunan diğer bankalar;

 • Denizbank,
 • Akbank,
 • Garanti Bankası,
 • İş Bankası,
 • QNB Finansbank,
 • Halk Bankası,
 • TEB,
 • Şekerbank,
 • Yapı ve kredi Bankası,
 • Vakıfbank,
 • Alternatifbank
 • Fibabanka
 • Burganbank,
 • HSBC
 • ICBC
 • Türkiye Finans Katılım Bankası,

Listelemiş olduğumuz bankalara başvuruda bulunmak için öncelik PTT şubelerine giderek başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir. Sonrasında PTT bank bankalara yönlendirme yapmaktadır. Bankalardan kar marjı ve uygun faiz oranları ile kredi başvurusunda bulunan kişiler bankalarına yapılan başvurular sonucunda bankaların uygun görmesi sonucunda kredilerden faydalanabilirler.

1300 Puana Kredi Veren Bankalar 2021

KKB notu 1300 puanda olan kişiler almış odlukları kredileri zamanında ödeyen ve kredi kart ödemelerini aksatmayan kişilerin yer aldığı grubun en düşüğüdür. Bu nota sahip olan kişiler her bankadan kredi alamazlar ancak, çoğu banka da bu puan grubuna kredi vermekte sıcak bakmaktadır. Ayrıca, KKB puanı 1299 ile 1499 Puan arasında yer alan grup yukarıda bahsetmiş olduğumuz risk grupların yararlanmış oldukları desteklerden faydalanabilirler.

1300 puana kredi veren bankalar;

 • Akbank; Tüketici, araç ve konut kredilerinden faydalanabilirler.
 • Garanti Bankası; Yüksek tutarlarda %1,69 faiz oranı ile ihtiyaç kredisi kullanma şansına sahiptirler.
 • TEB; %1,59 dan başlayan faiz oranları ile kredi imkanlarından yararlanabilirler.
 • Yapı ve Kredi Bankası; İpotekli, diğer teminatlı ve ihtiyaç kredilerini alabilirler.
 • Halkbank; 36 ay vadeli %1,69 faiz oranları ile kredi kullanabilirler.
 • Ziraat Bankası; %1,59’dan başlayan faiz imkanları ile müşterilerine kredi vermektedir.
 • İş Bankası; %1,45’den başlayan faiz oranları ile araç, ev ve ihtiyaç kredilerinden faydalanabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 19 YORUM
 1. Özgür dedi ki:

  1094 puaanla kredi kartı alabilirmiyim

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.