canta astroloji arti yorum bilim egitim1 power kalem istatistik gozluk at ayar duyuru ok bitcoin nota moda mercek ates saat kalp wifi eglence kadin oyun tamir alinti kullanici dunya whatsapp sinema basketbol saglik windows iletisim takvim yildiz yemek egitim bilgi xbox ev gulenyuz yorum1 video soru futbol menu1 foto ucak kahve apple mouse menu2 ps klasor monitor ceptelefonu rastgele yaprak araba
KosgebKredisi.Com

Çiftçilere 2000 TL Destekleme Müjdesi!

Çiftçilere 2000 TL Destekleme Müjdesi!

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli açıklamada bulundu. 2021 yılında 2.000,00 TL.’nin altında tarımsal destek alamayan çiftçi kalmayacak!

2 Bin TL’nin Altında Tarımsal Destek Müjdesi

Bakan Pakdemirli’nin yaptığı açıklamalara göre, ”2.000,00 TL’ nin altında destek almayan kimse kalmayacak. Şeklinde bir açıklamada bulundu. İlk sene 2 bin liranın altında destek alanlar bir sonraki senenin bütçesinden 2.000,00 TL.’ ye tamamlanacak” diyerek açıklama yaptı.

Tarım ve Orman Bakanlığı
2 bin TL.’nin Altında Destek Almayan Çiftçi Kalmayacak!

İzmir’ de ”Tarım Ormanının Geleceği zirvesi” programında konuşma yapan Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yaptığı konuşma da tarımsal desteklere ilişkin ”2 bin TL. altında destek almayan kimse kalmayacak şekilde bir düzenleme yaptık, şimdilik ilk sene önümüzdeki yıl 2.000,00 TL.’ nin altında destek alanları bir sonraki yılın bütçesinden 2 bin TL.’ ye tamamlanacak şekilde formülize ettik.” dedi.

Yıl boyunca aldığı tarımsal destekleme her çiftçinin en az 2.000,00 TL.‘ si olacak. Yapılacak olan bu desteleme 2021 yılında uygulanmaya başlanacaktır. 

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, ”Geleceğe Nefes Kampanyası tarihin en başarılı kampanyalarından biriydi. 11 Kasım 2020 tarihinde yine sahalarda olacağız, bu defa 35 ülke de aynı anda ağaç dikimleri yapacağız. ” diyerek konuştu.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Antika dedi ki:

    Benim çok ihtiyacım var eşim günlük çalışıyor ev kira ikiçocuğum var yardımcı olursanız çok

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.