canta astroloji arti yorum bilim egitim1 power kalem istatistik gozluk at ayar duyuru ok bitcoin nota moda mercek ates saat kalp wifi eglence kadin oyun tamir alinti kullanici dunya whatsapp sinema basketbol saglik windows iletisim takvim yildiz yemek egitim bilgi xbox ev gulenyuz yorum1 video soru futbol menu1 foto ucak kahve apple mouse menu2 ps klasor monitor ceptelefonu rastgele yaprak araba

İş Bankası 150 Bin TL. Anında Ticari Bayram Kredisi

İş Bankası anında ticari kredi imkanları esnaf ve sanatkarlara, Kobilere özel 100 bin liraya kadar ticari kredi kullandırıyor. Anında online ticari kredi başvurusu ekranından başvurular alınarak KOBİ esnaf ve sanatkarlar bankanın sunduğu bu imkandan yararlanabiliyor. İş Bankası tarafından sağlanan online ticari krediye başvuruların nasıl yapıldığı, hesaplamaları ve şartlarının neler olduğunu içeriğimizde bulabilirsiniz.

İş Bankası 150 Bin TL. Anında Ticari Bayram Kredisi

Esnaf ve gerçek kişi tacir müşteriler başvuru yapabileceği anında Ticari Bayram Kredisinin tüm detayları…

Anında Online Ticari Bayram Kredisi Başvurusu

İşinizin başından ayrılmadan, şubeye gitmeye gerek kalmadan, haftanın her günü ve saatlerinde nakit ihtiyaçlarına anında çözüm sunan İş Bankası 150 bin liraya kadar 36 ay vadeli olarak Anında Ticari Kredi başvurularını almaya devam ediyor. Pandemi sürecinde dijital bankacılık hizmetlerini geliştiren bankalar arasında adında sıkça söz ettiren İş Bankasının kredi başvuruları mobil, internet ve online başvurular olarak kolaylıkla her gün 7/24 yapılabilme olanağı sunuyor. İşcep ve İnternet şubesinden başvuruyu hemen bireysel internet şubesi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

İş Bankası müşterileri mobil uygulama İŞCEP telefonlarına indirerek bireysel internet şubesine TC kimlik numarası ya da müşteri numarası ve geçici şifre ile giriş yaparak 150 bin liraya kadar 36 ay vadeli kredi imkanlarını istedikleri limit ve vadeleri girerek ön başvuruda bulunabiliyor.

Buradan yapılan başvuru sonuçları hemen banka tarafından olumlu/ olumsuz olarak değerlendirilmiştir olarak geri dönüş yapılarak başvuru sahibine krediyi kullandırıp kullandırılamayacağı bilgisi veriliyor. Başvuruları olumlu olarak değerlendirilenler ise hemen banka şubelerine giderek kredilerine anında sahip olabiliyor.

Anında Ticari Bayram Kredisi Hesaplama

İş Bankası tarafından sağlanan anında online ticari kredilere başvurmadan önce hesaplama yaparak toplam geri ödeme ve kredinin maliyetlerinin hesaplamak isteyenler için farklı tutarlarda hesaplamaları yaptık.

Krediye uygulanan güncel faiz oranları % 1,68 olarak 36 ay vadeli olarak kullandırılmaktadır.

Kredinizi 150.000 TL’ye kadar kullanabilirsiniz. Anında kredi için esnaf yada gerçek kişi tacir müşteriler başvuru yapabilir.

% 1,68 faiz oranları ile sunulan Anında Ticari Bayram Kredisinin aylık taksit ve toplam maliyeti ise şu şekilde olacaktır;

Kredi LimitiKredi VadesiFaiz OranıAylık TaksitToplam Geri Ödeme
25.000 TL36 ay% 1,68944,03 TL33.985,24 TL
50.000 TL36 ay%1,681.888,07 TL67.970,48 TL
75.000 TL36 ay%1,682.832,10 TL101.955,73 TL
100.000 TL36 ay%1,683.776,14 TL135.940,97 TL
150.000 TL36 ay%1,685.664,21 TL203.911,45 TL

Bu imkan esnaf ve gerçek kişi ticaret ile uğraşan müşterilere özel sunulmaktadır. İş Bankası müşterilerin yaptıkları müracaatlar değerlendirilerek, bu değerlendirme sonucunda olumlu ya da olumsuz yanıt verme hakkına sahiptir.

En büyük avantajı başvuru için şubeye gitmeye gerek kalmadan, gelir belgesiz evraksız, bürokrasisi en az olan ve anında kredi imkanı olarak müşterilerin hizmetine sunulmasıdır.

İşCep’i telefona indirerek online olarak 7/24 haftanın her günü ve her saatinde müracaat edebilirsiniz. Ayrıntıları İş bankası Anında Ticari Kredi sekmesinden inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 7 YORUM
 1. Murat acat dedi ki:

  Ben tavuk yumurtlamak istiyorum köylü biriyim ama doğma büyüme bursadayım ama köye gidip gelirdim bu aralar kestim biraz. Neyse ben köyde imkanım yer imkanım olduğundan tavuk yumurtlamak istiyorum 500 kadar tavuk alıp köy bakkallarına vermeyi günde dokuz kutu kadar yumurta alıp kutusu 20 liradan 180 lira eder 60 yem olsa 10 lirada motosikletime benzin koyarım dağıttırım bakkallara bazen bursayada veririm böyle 100 lira günde kazanırım dahada çoğalır her halde çoğalsada fazlada ilerlemem her halde bana yeticek kadar. Bana 25 bin yeter verirler mi acaba.

 2. Necattin dedi ki:

  Büyük baş hayvan sayısını artırmak istiyorum krediye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 3. saime dedi ki:

  400 metre kare tarlam var ne yapabilirim

 4. Ramazan akın dedi ki:

  Besi tavuk ciftligi kuracam yardimci. Olurmusunuz

 5. HÜSNÜ uysal dedi ki:

  Basınçlı yağmurlama sulama SONTAŞ kuyusu açma 30bas koyun kredisi nasıl alınır teşkür

  1. Selcuk calisgan dedi ki:

   Ben bi market gibi bir yer acmak istiyorum o yuzden krediye ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim

 6. Rüştü Sarı dedi ki:

  Esnaf ım bu devlet destekli kredi den en uygun şekilde yararlanmak istiyorum ilginize arz ederim

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.