Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar 2023

Şubelere gidilmeden kredi notuna göre gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar hakkında detaylı bilgiler yazımızda. Sigortasız ve çalışmayan vatandaşlarımıza maaş bordrosu veya evrak talep etmeden gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar bulunmaktadır.

Yasal olarak kredi kartı veren bankalar, BDDK listesinde yer alan bankalardan oluşmaktadır. Ancak bordrosuz kredi kartı veren bankaların limitleri oldukça düşüktür. 2023 yılında gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar, Odeabank, CEPTETEB, Fibabanka, Burgan Bank, ENpara, Akbank gibi bankalardır. Detaylarını içeriğimizde inceleyebilirsiniz.

Maaş Bordrosuz Kesin Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileridir?

Kişinin gelir belgesi olsun veya olmasın, eğer kredi notu yüksek ise 2023 yılında, gelir belgesiz kredi kartı veren herhangi bir bankayı araması gerekmez. Vatandaşlar kredilerinin veya kredi kartlarının Asgari borç tutarını ödemek yerine tüm borcu kapatarak kullanan kişiler, birçok bankadan gelir belgesiz kredi kartı alabilir.

2023 yılında hiçbir bankadan kredi kartı alamıyorum diyenler için kara listede olanlara olanak sağlayan bazı bankaların taleplerini inceleyebilirsiniz!

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Nasıl Alınır?

SGK’lı olarak bir işyerinde çalışmıyor iseniz ve kredi puanınız yüksek ise gelir belgesiz olarak kredi kartı veren bankalara T.C Kimlik numaranız ve cep telefonunuz ile başvuru yaparak bir gün içinde anında kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Maaş bordrosuz kredi kartı sahibi olmanın en kolay yöntemi kart borcu biriktirmeden zamanında ödeme yapmak ve gelir belgesi istemeyen bankalara online veya şubelerden başvuru yapmaktır.

Gelir Belgesiz Kredi Kartı Veren Bankalar 2023 Güncel Liste

Şubelere gidilmeden kredi notuna göre gelir belgesiz kredi kartı veren bankalar ise şu şekildedir:

 • Garanti Bankası
 • Yapı Kredi Bankası
 • Ziraat Bankası
 • Fibabanka
 • ING Bank
 • İş Bankası
 • Odeabank
 • Akbank
 • Aktif Bank
 • CEPTETEB
 • Deniz Bank

Kredi Kartı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler 2023 Yılında Nelerdir?

Bankaya ibraz etmeniz gereken bir bordro veya gelir belgeniz yoksa 2023 yılında kredi kartı almak için aşağıdaki belgeleri temin edebilirsiniz. Bu belgeler ise şu şekildedir:

 1. Kira gelirlerinizi belgeleyen kira kontratı
 2. Çiftçiler için ürün satış belgeleri
 3. Esnaflar için aylık ciro ve kazançları gösteren evraklar
 4. Üzerinize kayıtlı taşınmazların kaydını gösteren evraklar
 5. Borçlarınız için ipotek tesisi kurmanızı sağlayan mal varlıklarına ilişkin belgeler
 6. Öğrenciler için Devlet’ten alınan bursa ilişkin evraklar
 7. Döner sermaye alan personel için kazanç belgeleri
 8. 18 yaş altında olan öğrenciler için anne ve babanın gelir belgeleri ile kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Öğrencilere İninal kart hakkında bilgi alabileceğiniz araştırma yazımızı okuyunuz.

Gelir belgesiz kredi kartı alabileceğiniz bankaların herhangi birinden red cevabı alsanız da, evraksız kredi veren diğer bankalara internet bankacılığından, mobil uygulamalardan aynı gün içerisinde T.C kimlik numarası, cep telefonu numarası gibi bilgiler ile hemen başvuru yapabilirsiniz.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi Kartı 2023 Yeni Kart

Akbank’tan temin edebileceğiniz kartınız için belgeleyebileceğiniz herhangi bir geliriniz veya bordronuz yoksa kredi notunuzun orta veya yüksek olması gerekir. Banka kredi kartı verirken kredi notuna dikkat eder. Alacağınız kredi kartının limitini arttırmak için zaman içerisinde gelirinizi belgeleyebilmeniz gerekmektedir.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Nasıl Yapılır?

Akbank kredi kartı için web sitesinde yer alan Kredi kartı başvuru formunu doldurarak kart talebinde bulunabilirsiniz. Kampanya kapsamında internet bankacılığı üzerinden de kolayca kart başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Gelir Belgesiz Kredi Kartı Güncel 10.000 TL Limit

Ziraat Bankası müşterisi olan kişiler banka kartları üzerinden kredi kartı talebinde bulunabilirler. Bankkart üzerinden yapacağınız kredi kartı başvurularında kişisel bilgilerinizi girerek telefonunuza gelecek SMS doğrulama kodu ile birlikte aylık gelir limitinizi girdiğinizde banka tarafından size uygun limitli kredi kartınız adınıza gönderilecektir. Banka tarafından yapılan incelemelerde başvuru sahibinin kredi puanı da incelenmektedir.

Maaş Bordrosuz Kredi Kartı Alınabilir mi?

Maaş bodrosu olmayan ancak kredi puanı yüksek olan kişiler kredi kartı başvurusunda bulunabilir. Banka tarafından yapılan incelemeler sonrasında başvuru olumlu veya olumsuz yanıtlanır.

Gelir Belgesiz Kredi Çekilebilir mi?

Gelir belgesi olmayan kişiler bankaların düşük limitli anında kredilerinden faydalanabilirler.

Photo of author

Kobi Danışmanı

10 yılı aşkın süredir KOBİ'ler için danışmanlık hizmeti vermekteyim. Banka ve Sigortacılık bölümü mezunuyum. Gündem konularını takip etmekteyim.
Yorum yapın

error: Content is protected !!
1