canta astroloji arti yorum bilim egitim1 power kalem istatistik gozluk at ayar duyuru ok bitcoin nota moda mercek ates saat kalp wifi eglence kadin oyun tamir alinti kullanici dunya whatsapp sinema basketbol saglik windows iletisim takvim yildiz yemek egitim bilgi xbox ev gulenyuz yorum1 video soru futbol menu1 foto ucak kahve apple mouse menu2 ps klasor monitor ceptelefonu rastgele yaprak araba
KosgebKredisi.Com

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (Kefilsiz, Şartsız)

Ev hanımlarına kredi veren ve sigortasız kadınlara kredi veren bankalar hangileridir? Ziraat Bankası, Halkbank, İş bankası ve Şekerbank ve diğer bankalar üzerinden ev hanımları kredi başvurusu nasıl yapılır araştırdık.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (Kefilsiz, Şartsız)

Çalışmayan kadınlara, işsiz olanlara kredi ve kredi kartı imkanı! Bilindiği üzere çalışmayan kadınların bankalardan kredi çekmek oldukça zordur. Bunun ilk sebebi ise gelir belgesinin olmayışıdır. Kredi çekmek isteyen kadınlar İş bankası, PTT, Ziraat bankası, Vakıfbank, Halkbank, ING, CEPTETEB, Şekerbank, HSBC, Finansbank, N Kolay, Yapı Kredi gibi bankalara başvuru yaptığında kredi olumsuz sonuçlanmaktadır. Ev hanımlarına kredi veren bankalar, şartları, gelir belgesiz ve maaş bordrosuz kredi imkanını sizler için araştırdık. İçeriğimizde tüm bilgileri alabilir ve hemen başvuru yapabilirsiniz.

Ev Hanımları Kredi Çekebilir Mi?

Bayan iseniz SGK’ kayıtlı olarak çalışmıyor ve gelirlerinizi belgeleyemiyorsanız sigortasız kredi veren bankalardan kullanabilmek için aşağıda sıralamış olduğumuz şartları yerine getirerek imkanlarından faydalanabilirsiniz.

 • Herhangi bir kuruma borcunuzun olmaması,
 • Gecikmiş fatura borcunun bulunmaması,
 • Taksitlerinin aylık gelirin yarısını geçmemeli,
 • Herhangi bir mal ipotek edilecekse eş rızasının yazılı beyanı gerekmektedir.

Ev Hanımlarına Özel Kredi İmkanı

Ev hanımlarına son dönemlerde kredi veren bankaların sayısının artığı görülmektedir. Ev ekonomisine katkı sağlayan ev hanımları için bankaların dönemsel olarak yapmış olduğu paketler ile kredi kullanmak isteyen ve kredi kartı almak isteyen ev hanımlarının imkanları artıyor. Çalışmayan ve sigortasız olan kadınlara kredi ve kredi kartı veren bankaları yazımızın devamında inceleyelim.

2021 Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar

Bankalar ev hanımlarına düzenli olarak çeşitli kampanyalar hazırlıyor. Çalışmayan, işsiz olan ve geliri olmayan kadınlar için kredi imkanı doğuyor. Bankaların hazırlamış oldukları kampanyalardan faydalanamayan ev hanımlarının kira geliri gibi ek gelirleri bulunuyor ve bunu belgeleyebiliyorlarsa ek gelirlerini belgeleyen kişilere kredi veren bankalardan kolaylıkla kredi alabilirler. Hemen sizde bu bankalara başvuru yaparak size uygun olan faiz oranı ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Ev hanımlarına ihtiyaç kredisi veren bankalar;

 • Cepte Teb
 • Aktif Bank
 • N Kolay Kredi
 • En Para
 • Şekerbank
 • Akbank
 • Yapı ve Kredi Bankası 
 • Türkiye İş Bankası
 • PTT
 • Denizbank
 • HSBC
 • Ing bank
 • Ziraat bankasıdır.

Bu bankalardan birini seçebilir ve size en uygun kredi için başvuru yaparak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2021 yılında hangi bankalardır içeriğimizde inceleyebilirsiniz.

Kadınlar Gelir Belgesiz Kredi Almak İçin Kaç Ay SSK’lı Çalışmalı?

Ev hanımları bankalardan kredi alabilmek için son çalışmış olduğu yerde kesintisiz 3 ay sigortasının yatırılmış olması gerekmektedir. Bankalar gelir belgesiz kredi verirken genellikle sigorta primlerini kontrol eder ve gerekli gördükleri kişilerden ek gelirlerini gösteren belge veya kefil talebinde bulunuyorlar. Mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden kredi talebinde bulunurken gelir belgesi istenmemektedir. Bankaların müşterileri için başlatmış oldukları düşük tutarlarda verilen ihtiyaç kredileri takip ederek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Sigortaları tam yatırılmamış ev hanımları sigortalı çalışan bir yakınının kendilerine kefil olması şartı ile de ihtiyaç kredilerinin başvurularını yapabilir. Kefil gösterilecek olan bir diğer kişinin sigortalı kredi kullanma imkanlarının hepsinden faydalanabiliyor olması şartı bankalar tarafından aranmaktadır.

İşsiz Ev Hanımlarına Kredi!

Gelir belgesi bulunmayan, çalışmayan ve iş sahibi olmayan ev hanımlarına, birden fazla banka tarafından 10.000 TL’ye kadar kredi imkanları sağlanıyor. Gelir belgesi talebinde bulunmayan bankalardan kredi ve kredi kartı başvurusunda bulunarak düşük miktarlarda kredi kullanabilirler. Kadınların sonrasında gelirlerinin oluşması durumunda bankalara belge talebinde bulunarak yüksek miktarlarda kredi kullanabilirler. Ev hanımları gelir belgesiz, kefil şartsız bunlardan yararlanabilir ve tüm ihtiyaçlarını karşılayabilir.

Bu bankaları, kredi limitlerini ve şartlarını sizler için araştırdık.

BankalarBelge TalebiKredi Üst Limiti
N Kolay KrediGelir belgesi talep etmiyor. 30.000 TL
CEPTETEBBelge istemiyor. 30.000 TL
EnparaBelge talebinde bulunmuyor. 30.000 TL
OdeabankGerekli Görüldüğü Durumlarda Belge veya Kefil İsteyebilir. 35.000  TL
INGKredi miktarına göre gelir belgesi talebinde bulunabilir. 50.000 TL
Gelir Belgesiz Kredi

Bu bankalar üzerinden krediye başvuru yapabilirsiniz. Başvuruda bulunan kişilerin başvurularının olumlu veya olumsuz sonuçlanması durumu ile karşılaşabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi Kullanma Şartları?

Ev Hanımlarına kredi şartları nelerdir, hangi şartları yerine getiren kadınlara kredi veriliyor kredi kullanmak isteyen kişiler tarafından merak ediliyor. Ev hanımlarının belirli bir geliri olmasa da hemen hemen bir çoğunun kredi notu vardır. Bankalara yapılan kredilerde ilk şart puanı olup bunun üzerinden değerlendirilir. Eğer kredi notunuz talep edebilecek kadar düzenli ise kredi sağlanır. Eğer puanınız 1.200’ün altındaysa bir an önce kredi notunuzu yükseltmelisiniz. Sonrasında başvuruda bulunabilirsiniz.

Çalışmayan kadınların kredi kullanma şartları;

 • Emekli aylığını gelir olarak gösterebilir.
 • Kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.
 • Teminat gösterecek gayrimenkulünün olması.
 • Başka bir bankaya borcunuzun olmaması gerekiyor.
 • Bankanın isteğine bağlı olarak kefil gösterme imkanının olması.
 • Kredinin taksitleri aylık gelirinin yarısını geçmemeli.
 • İpotek için eş onayının alınabiliyor olması şartı aranır.
 • Avukatlar tarafından kredi dosyalarının icraya verilmemiş olması şartları ev hanımlarından aranmaktadır.

Şartları sağlayan kişilerin başvurularını nasıl yapacağını inceleyelim;

PTT Ev Hanımlarına Kredi İmkanı

PTT şubelerinden, Aktifbank dahil olmak üzere birçok banka aracılığı ile finansman desteği sağlayarak kredinize sahip olabilirsiniz. Yapılan sözleşme ile beraber müşterilerine nakit desteği sağlamaktadır. Postane tüm ipotekli ihtiyaçları için yapacakları başvurularını şube üzerinden kabul eder. 36 ay vade seçenekleri ile 30.000 TL’ye kadar nakit desteğinden yararlanabilirsiniz. Üstelik PTT’nin en büyük avantajı en üst yaş sınırı ile kredi veren bankaların ilk sırasında gelmektedir. Şayet üst sınırına takılan bir ev hanımı iseniz, gelir belgesi olmadan ipotek göstererek başvuru yapabilirsiniz. İpotek gösterecek bir mal beyanınız bulunmuyor veya gelir belgeniz yok ise başvurunuzu PTT internet bankacılığı üzerinden başvuruda bulunabilirsiniz.

Halk Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Halkbank ev hanımlarına ”özel kredi” imkanı vermektedir. Hızlı kredi imkanı ile kredi başvurusunda bulunacak olan kadınlar 1.000 TL ile 50.000 TL arasında kredi imkanı sunuyor. Ancak, kredi kullanma şartlarının arasında yer aldığı gibi kişilerin talepte bulundukları kredinin aylık ödemesi net gelirlerinin yarısını geçmeyecek kadar olacağından dolayı kredi başvuru tutarını ek gelirinize göre belirlemelisiniz. Aksi taktirde nakit desteği başvurunuz olumsuz sonuçlanabilir.

Halkbank gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunacak kişiler Halkbank bireysel internet şubesine, mobil şube veya Dialog’tan üye olarak başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Daha detaylı bilgilere ulaşmak içi Halkbank müşteri temsilcisi ile 0 850 222 0 400 üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Ziraat Bankası Ev Hanımlarına Kredi Başvurusu

Kredi kullanmak için kamu bankalarından biri olan Ziraat Bankasına başvuru yapacak olan kadınlar başvuruları mobil bankacılık yada internet bankacılığı üzerinden sağlayabilirler. T.C kimlik numaranız, telefon numaranız ve aylık gelirinizi girmeniz durumunda ön başvuru talebinizi oluşturulacaktır. Kredi sonucunuz hakkında olumlu veya olumsuz sonuç başvuru esnasında vermiş olduğunuz telefon numarasına iletilmektedir. Başvurularınızı bu şekilde yaparak kredi için uygun görülmeniz durumunda nakit desteğinizi alabilirsiniz.

Akbank Ev Hanımlarına Kredi

Akbank gelir belgesi olmadan anında kredi imkanı sunuyor. Akbank tarafından çalışmayan ve sigortasız çalışmayan hanımlarına ev alışverişi, kıyafet ve hediye gibi ihtiyaçlarının karşılanması için 40 bin TL’ye kadar değişen faiz oranları ile kredi imkanı veriliyor. Çalışmayan ev kadınları, Akbank’tan kredi kullanmak istediklerinde şubelere gitmeden başvuru yapabilirler. Akbank direk kredi sayesinde 40.000 TL’ye kadar başvuru yapabilirsiniz. İşsiz olan bayanların gelirleri olmadığı için yüksek meblağlarda yapacakları başvurularının onay süresi zaman alacaktır.

Başvurularını Akbank internet yada Akbank mobil uygulamalarından Akbank direk kredi formunu doldurup yapabilirsiniz.

40.000 TL’ye kadar kullanacağınız 36 ay vadeli kredilerinizde faiz oranları değişkenlik göstermektedir. Aşağıda hazırlamış olduğumuz tablodan faiz oranları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kredi MiktarıFaiz OranıAylık Ödeme Toplam Geri Ödeme
10.000 TL%1,76399,42 TL14.379,12 TL
20.000 TL%1,75 797,31 TL28.703,29 TL
30.000 TL%1,631.168,68 TL42.072,65 TL
40.000 TL%1,571.540,23 TL55.448,22 TL
Akbank Direkt Kredi

Garanti Bankası Ev Hanımlarına Kredi

Günümüzde birçok bankanın uygulamış olduğu politikalar ile birlikte çalışmayan ve gelir belgesi olmayan herkes dijital bankacılık sayesinde ihtiyaç kredilerini kullanabiliyor. Gelirlerini beyan edemeyen kadınlara özel dijital kredi adı altında ihtiyaç kredisi vermektedir. Bankanın diğer türlerinden yararlanabilmek için KKB notu yüksek olması gerekmektedir. Notu düşük olanlar ise düzenli ödemeler yaparak tekrar başvuruda bulunabilirler.

İnternet bankacılığı veya Mobil bankacılık üzerinden başvuru yapan ev hanımları 25.000 TL’ye kadar ihtiyaçlarına uygun miktarlar için kredi başvurusu yapabilirler.

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi Nasıl Alınır?

Ev hanımlarına aile bütçesini sarsmadan kredi veren bir diğer banka ise Şekerbank’tır. Vermiş olduğu krediler uygun faizli olup 36 ay vadeli ödeme kolaylıkları sağlanarak ihtiyaç kredisi vermektedir. Banka sigorta zorunluluğu şartını kaldırarak evde geçimini sağlayan ve ek kira geliri gibi ek bir gelire sahip olan ev hanımları ihtiyaç kredisi kategorisinde değerlendirebilecekleri nakit destek için başvuru yapabilirler. Kadınlar ihtiyaçları doğrultusunda sabit geliri olan kişiler bireysel ihtiyaç kredisi başvurusu yapmaları durumunda aylık ödeme kolaylığı sağlayan kredilerinde artan taksit imkanlarından faydalanabilirler.

Şekerbank Ev Hanımlarına Kredi imkanı hakkında detaylı bilgileri buradan alabilirler.

TEB Bankasından Ev Kadınlarına İhtiyaç Kredisi

Cepteteb sayesinde ihtiyacınız olduğu anda tek tuşla kolay kredi imkanı ile başvurunuzu oluşturabilirsiniz. 18-65 yaş arasındaki herkes kefil ve teminat göstermeden başvurularını TEB mobil üzerinden yapabilirler. CEPTETEB çalışmayan ev hanımlarına 3 ay ertelemeli anında kredi imkanlarından faydalanarak kredinizi alabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda ihtiyaç kredinizin vade süresini ve faiz oranlarını inceleyebilirsiniz.

Kredi Miktarı (TL)Vade SüresiFaiz OranıAylık Ödeme (TL)Toplam Geri Ödeme (TL)
10.000 12 Ay%1,59940,26 TL11.283,14 TL
10.000 24 Ay%1,59523,22 TL12.557,20 TL
10.000 36 Ay%1,59386,56 TL13.915,99 TL
Ev Hanımlarına Destek

ING Bank Kredi Hesaplama

36 ay vade ile 50 bin TL’ye vadeli olarak ev hanımlarına nakit imkanı sunan ING bank gelir belgesiz olarak kredi başvurularını kabul eden bir diğer bankadır. Herhangi bir belgesi talep etmeden 50 bin TL’ye kadar uygun faiz oranları ile kredi alarak acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen giderebilirsiniz.

ING bank tarafından işsiz kadınlar için kredi hesaplaması yaparsak 50.000 TL tutarında bir kredi için 36 ay vade ve %1,54 faiz imkanı sağlandığından dolayı aylık taksit ödemesi 1.9147 TL’dir. Toplam geri ödemeniz gereken tutar ise 68.906,88 TL olmaktadır.

Enpara Gelir Belgesi Olmayan Kadınlara Kredi İmkanı Sunuyor!

Enpara gelir belgesi olmayan ev hanımlarına 36 aya varan vade imkanları ile kredi imkanı sunuyor. Sigortası olmayan ev hanımları aylık kira geliri gibi bir gelire sahip ise ipotek veya teminat gösterebileceği bir gayrimenkule sahip ise aylık %71 ve %1,75 faiz oranları ile kredi alabilir. Enpara ile kredi kullanmak isteyen kişilerden, bankanın şartlarına göre ek gelir belgesi veya kefil talebinde bulunmaktadır. Online hizmetler üzerinden yapılacak başvurularda ek belge veya gelir belgesi talebinde bulunmamaktadır. Kredi notu yüksek olan kişiler mobil bankacılık veya internet bankacılığı üzerinden başvurularını yapabilirler.

PTT Ev Hanımlarına Kredi Desteği

PTT aracılığı ile bir çok banka finansmanı kredinizi alabilirsiniz. PTT banklar ile yapmış olduğu sözleşme ile müşterilerine kredi ve çeşitli kampanyalardan yararlanma fırsatları sunuyor. PTT tüm bankalar arasında en yüksek yaş sınırına kadar kredi vermektedir. Bankalardan kredi kullanmak istiyorsunuz ancak yaş sınırına takılıyorsanız eğer Postane ile tüm ipotekli ihtiyaç kredilerine başvuru yapabilirsiniz. İpotek gösterilecek bir gayrimenkul sayesinde gelir belgesiz kredi başvurunuzu ptt şubelerine giderek anlaşmalı olduğu bankalar üzerinden yapabilirsiniz.

Ev Hanımlarına Belgesiz Kredi ve Kredi Kartı İmkanı

Günümüzde birçok bankanın uygulamış olduğu politikalar sayesinde 18 yaşın altı, 80 yaşa kadar çalışan, çalışmayan vatandaşlar kredi alabilmektedir. Bunlar artık ev hanımları içinde geçerlidir. Fakat bankalar kriterlerini tanımaz ve bu kriterlerde ki kişiler nakit desteği almak amacı ile bankaya başvuru yaptıklarında, bu başvuruyu işsiz veya gelir belgesi olmayan kişi sınıfında değerlendirirler. Son dönemde işsizliğin artması sebebi ile kredi ve kartı almak isteyen çalışmayan bayanlara, düzenli bir gelire sahip olmadıkları için bankaların ürünlerinden faydalanamamaktadırlar. Ancak, günümüzde artık birçok banka gelir belgesi olmadan da başvuruda bulunan kişilere kredi vermektedir. Artan ihtiyaçların karşılanması için ev hanımlarının da önünü açmıştır. Ev hanımları gelir belgesi olmadan kredi veren kurumlara başvuru yaparak istedikleri ürünlere sahip olabilirler. Bu imkanlardan yararlanarak her türlü nakit ihtiyaçlarını giderebilirler. Yeni iş kurmak içinde öncelik tanıyarak girişimci nakit desteği de dahil edilmiş ve tüm finansman ihtiyaçları için kredi imkanı tanınmıştır.

Bu desteklerden yararlanmak için bankalarda mevduat hesabı açabilir ve düzenli nakit akışı sağlayarak bankalara kredi notu oluşturabilirsiniz. Düzenli ödemeleriniz sayesinde kart talebinde bulunabilirsiniz.

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.