KosgebKredisi.com

Evlere İş Veren Firmalar Haziran 2022 (20 YENİ İŞ)

01.06.2022

Evlere iş veren firmalar ve fabrikalar arasında bağlantı kuran fason firmalar kargolar ile evlere il il dağıtımı yaparlar. Firmaları Ümraniye, Esenyurt ve Sultangazi gibi semtlerde bulmak mümkündür. Firma ve fabrikalar ile anlaşma yaparak Kargo ile evlere is veren firmalar telefon numarası, adres bilgilerinden yola çıkarak firmalar ile iş görüşmesi sağlanabilir. Sosyal medya gibi platformlar üzerinden veya Evlere iş veren firmalar sahibinden sitesinden de kolaylıkla bulunabilir. Evlere iş veren firmaların adres ve telefon bilgileri gibi tüm detayları içeriğimizde inceleyebilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar Haziran 2022 (20 YENİ İŞ)

Ev hanımlarına, evden çalışmak zorunda kalan kadınlara iş imkanı sunan evde paketleme işleri son dönemler de talep oldukça arttı, birçok kadın evde paketleme işi başvurusu nasıl yapılır, başvuru formu nasıl doldurulur araştırması yapıyor. İşte evlere iş veren firmalar ve evde paketleme işi başvuru formu..

Evlere iş veren firmalar sayesinde evlerinde çalışmak isteyen kişiler, evlerde imal ettikleri havlu, örtü, çarşaf, çorap, halı, kilim, dokuma mamulleri, kırpıntı deriden üretilen mamuller, örgü, dantel, her nevi nakış işleri ve turistik eşya, hasır, sepet, süpürge, paspas, fırça, yapma çiçek, pul, payet, boncuk işleme, tığ örgü işleri, ip ve urganları, tarhana, erişte, mantı gibi ürünlerin satışa çıkartarak veya paketleme ve katlama gibi parça başı tedarik ederek evden para kazanıyor.

Evlere iş veren fabrikalar fason firmalara aracılığı ile iş arayan kişilere iş imkanları sunmaktadır. Plastik ve ambalaj fabrikaları, Tekstil atölyeleri ve Plastik boncuk ve düğme imalatı yapan yerler genellikle fason firmalar ile anlaşma yaparak iş ilanları vermektedir.

Fabrikadan Evlere ”EK İŞ” İmkanı

Fabrikalar ürettikleri ürünlerini temizlettirmek, diktirmek, ütületmek, paket ettirmek amacı Evlere İş Veren Firmalar iş verir. Bulunduğunuz bölgedeki size en yakın fabrikalar ile görüşerek bilgi alabilir ve hemen işi alabilirsiniz. Bunların dışında Facebook ve Forum sayfalarına ilan verebilir ve ilanları takip edebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya, Kayseri, Bolu, Samsun, Van gibi iş ilanları sayfalarına evlere iş veren firmalar araştırması yaparak ilanları görebilirsiniz. İş veren firmaların güvenilir olup olmadığına dikkat etmeli ve iyi bir araştırma yapmalısınız

Evde Maske Paketleme İşi Veren Firmalar

Evde maske paketleme ve siperlik paketleme işi son dönemlerde evlerde yapılabilecek işle arasında en popüler olanıdır. Yakın komşuların ve arkadaşların bir araya gelerek ekip kurarak yapılabilecek bir iş olarak ek gelir sağlayan bir iş modeline dönüştü. Son derece hijyenik ortamlarda üretilmesi gereken maskelerin paketleme işi eldiven takılarak yapılması gereken bir iştir ve malzemelerin tedarikçi firmalardan temin edilmesi gerekmektedir.

Maske paketleme için üretici firmadan teslim alacağınız N95 koruyucu maske, 3M 9312 ventilli maske, 3M 1826 cerrahi maske vb. birçok maske çeşidi bulunmaktadır. Bu maske modellerinden hangisini paketleneceğini listesi firmalara tarafından karışık bir şekilde size teslim edileceğinden maskeleri ayırma, paketleme için iş alabilirsiniz. Bu şekilde karışık bir şekilde gelecek maskeleri tüm modellerini, verilen listede ki görüntüleri ile kıyaslayarak ayırarak tüm modelleri eşleştirip ikinci aşama olan lastiklerinin takılması işlemi ve paketlenmesi işlemleri gerçekleştirip aylık ve haftalık ödeme alabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar Haziran 2022 (20 YENİ İŞ)
Maske ve siperlik paketleme işi verilir

Maske paketleme işi için firmalar haftalık 700 TL civarında bir ödeme yapmaktadır. Evlere iş veren firmalar genellikle ekip başı olan kişiyle irtibata geçmek ister. Ekip başı kurduğu 10,20,30 kişilik ekibi için bu işi alarak herkesin para kazanması sağlar. Kazanılan para ekibe paylaştırılır.

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar Nerede?

Tüm illerde bulabileceğini fason firmalar ile iş bulabileceğinizden bahsetmiştir. Özellikle sanayi bölgesinde bulunan fabrikalar evlere iş vermektedir. Evlere iş veren güvenilir firmalara ulaşmak düşünüldüğü kadar zor değildir. Sosyal medya ve sahibinden gibi sitelerden bu tarz firmalara ulaşabilmek mümkün. Ancak, iş başvurusunda bulunurken firmalarını araştırmak önemlidir aylık ortalama 5 bin TL veriyoruz diyen bir firma ile karşı karşıya kaldıysanız eğer vereceği ücrete aldanarak inanmadan önce araştırmayı tercih etmelisiniz. Çünkü bu işlerin ödemeleri genellikle adet hesaplamaları yapılarak ödenecek ücret belirlendiğinden dolayı adet başı 0,25 ve 0,50 TL arasında ödeme alırsınız.

Firmalar ile anlaşma yaptığınızda adres ve iletişim bilgilerinizin gizli kalmasınız istiyorsanız eğer kargo ile teslimat seçenekleri bulunuyorsa ürünleri kargodan almayı tercih edebilirsiniz. Kargolar ile anlaşması olmayan ve firmanın bulunduğu il veya ilçede ikamet ediyorsanız kendiniz firmaya giderek ürünleri almayı talep ederek güvenilir bir alışveriş yapabilirsiniz.

LC Waikiki evlere is veren güvenilir firmalardandır. LCW gibi evlere iş veren herkesin bildiği marka olan ve fabrika adresleri belirtilen firmalardan iş almanız gerekmektedir Aşağıda yer alan Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların listesi sayesinde de, firmalarla doğrudan iletişime geçebilirsiniz.

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar:

 • LC Waikiki,
 • Koton,
 • Gülsan Sentetik Dokuma,
 • Sasa Polyester,
 • Beyteks Tekstil,
 • Penti,
 • Özdilek,
 • Nadir Tekstil,
 • Defacto,
 • Mavi

Evlere Paketleme İşi Veren Firmaların Telefon Numaraları 2022

Kargo ile evlere iş veren firmalar kargolar ile ürünleri yapacağınız malzemeleri size göndereceğinden dolayı firmaların size güvenmesi için öncelikle referans arayabilir. Evde dekoratif süsler, sabun, mandal ve toka paketleme işlerini yaparak para kazanabilirsiniz.

Firmalar ürünleri kargolar ile göndereceğinden dolayı bulunduğunuz ilde ki MNG, Aras, Sürat ve yurtiçi kargolar ile iletişime geçerek firmaların iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmaları hangileridir diyorsanız işte evlere iş veren yerler ve firmalar:

 • Davetiye satışı yapan firmalar,
 • Tekstil atölyeleri,
 • Matbaa firmaları,
 • Nikah şekeri satıcıları,
 • Kına satıcıları,
 • Plastik / karton bardak üreticileri,
 • Etiket firmaları,
 • Butik sahipleri,
 • Mandal fabrikaları,
 • Kutu / koli fabrikaları

EVLERE İŞ VERENLER İLETİŞİM /FACEBOOK/İNSTAGRAM/ WHATSAPP

Evlere İş Veren Firmalar ve kişilerin bıraktığı ilanları ve bu ilanları verenlerin çeşitli sosyal medya hesapları üzerinden paylaştıkları evlere iş ilanlarını sizler için derledik. Facebook/ instagram/ whatsap iletişim numaraları üzerinden iletişime geçebilir bilgi alabilirsiniz.

Evde Paketleme İşi veren firmalar Ümraniye, Esenyurt, Sultangazi ve çeşitli ile ve ilçelere kaporasız evde paketleme işi telefon numarası ve iletişim bilgileri:

 • Bağcılar Lion Paketleme Anonim Şirketi evlere iş veriyor.
 • Photoshop resim düzenleme parça başı (1 ADET RESİME) 1 TL ödeme yapılacak sürekli bir iştir.
 • Maske paketleme de 500 evler Hürriyet, cengiz topel cad. Yıldırım mah Gaziosmanpaşa k.koy yakin cevreleri yardımcı olacak kalabalık ailelere ihtiyaç vardır. İnstagram hesabı siyah fason takip ederek iş ilanına başvuru yapabilirsiniz. mesajlara cvp verilmez. İletişime geçmek için 545 656 6464 arayınız.
 • Küçükçekmece bölgesi Evlere etiket bağlama işi verilir. Lütfen Messenger’dan mesaj atın . Resmi firmadır aracı yok .İşler kapınıza gelir kapınızdan alınır. Ödemeler ister günlük ister haftalık Size kalmış. Matbaa etiket
 • Bağcılar Güngören esenler evlere etiket işi verilir. Whatsaptan yazmanız rica olunur.
 • Esenyurt ve Kıraç bölgesinde askı montaj işi veriliyor. En az 30 kişilik ekibi olanlara tülbent işi veriliyor. Ekibim var ve kurarım diyenler 10 kişi olanlar yazmasın.
 • Esenyurt Balık yolu yeşil cami yanında evlere boncuk dizim işi veriliyor, uzak olan yazmasın ekip başları da yazabilir iki boy iş var uzun olan iş boyu 55 cm fiyat bin tanesi 400 TL küçük boyda 34 cm fiyatı bin tanesi 200 TL iş haftalıktır ödemeler iş bitiminde iş süreklidir.
Evlere İş Veren Firmalar Haziran 2022 (20 YENİ İŞ)
 • Evlere Örgü iş verilir. Bursa Osman Gazi Balıklı civarı Altınova Mah. Başaran, Yeşilova, Beş yol, Güllübahçe tel altı, Altınova. Mah kılıç sok tevazu Kafe Arkası örnek verilen örgü işini evdeki iplerinden yap getir ölçüye uygun yaptınız gördükten sonra ipleri kendisi verecektir. 1 hafta içinde 7 cm. En. 7 cm. Boy olacak.
Evlere İş Veren Firmalar Haziran 2022 (20 YENİ İŞ)
 • Evlere boncuk dizimi verilir yer Esenyurt balıkyolu mahallesi yeşil camimi hemen karşısı iki boy iş var küçük olan bin tanesi 200 TL büyük olansa 400 yüz TL işim haftalık süresi ödemeler iş bitiminde yapılacak uzak yerlere verilmez Esenyurt balıkyolu yanında olan ekip olan varsa yazabilir lütfen kimse bilgi diye yazmasın.
 • Evlere is verilir küçükköy
Evlere İş Veren Firmalar Haziran 2022 (20 YENİ İŞ)
 • İzmit merkez çınarlı evlere tığ işi tülbent verilir. fiyat 2.25 ve 2.50 olarak değişmektedir. Siz gelip alıp siz teslim ediyosunuz. sadece izmitte oturanlar yazsın il dışına verilmiyor. >>>Tülbent işi facebook adresi
 • Evlere temizleme ribana sökme işi verilir dilerseniz dükkâna gelip 2 yada 3 saat ne kadar vaktiniz varsa is yapabilirsiniz isimiz parça başıdır sadece bayanlar iletişime geçsin.
Evlere İş Veren Firmalar Haziran 2022 (20 YENİ İŞ)
Triko yaka ribana sökme
 • Acil takı tesbih tülbent işlerinden anlayan ekip arkadaşlar aranıyor. Adres Anadolu yakasında Kartal soğanlık.
 • Bijuteri imalatçısından (KOLYE-BİLEKLİK) montaj ve paketleme yapacak İSTANBUL içi ekibi olan daha öncesinde bu işi yapmış ve yapıyor olan kişiler başvurabilir. Firma sahibi detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Evlere ve gruplara oyuncak montaj işi verilir. Sultangazi 50 yıl mah, Esentepe mah, Uğur Mumcu mah, İsmet Paşa mah, Karadeniz mah, Paşa Çayırı mah, Cebeci mah, Cumhuriyet mah, Barbaros mah. (Sadece bu bölgeler için geçerlidir.) Sabah 9:00 akşam 20:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
Evlere İş Veren Firmalar Haziran 2022 (20 YENİ İŞ)
 • Avcılar ve Esenyurt bölgesi etiket işi veriliyor sadece ihtiyacı olanlar yazmalı.
Evlere İş Veren Firmalar Haziran 2022 (20 YENİ İŞ)
 • Çekmeköy çamlık evlere takı montaj işi verilmektedir.
 • Evlere örgü işi verilir. Adres: Altınova mah . Başaran balıklı beş yol ipini kendileri veriyor.
 • Kocamustafapaşa ve Yedikule’ye kolye montaj ve bijuteri taşlama işi verilir. Bilgi için DM den ulaşabilirsiniz.
 • Avcılar civarına havya kesim işi verilir.
 • Evlere etiket işi ciddi alıcılar yazsın sadece Messenger’a. Verilecek yerler: Beylikdüzü Beykent ve Esen yurt Barbaros ile Cumhuriyet isi kendiniz alıyorsunuz kendiniz birikiyorsunuz.
Evlere İş Veren Firmalar Haziran 2022 (20 YENİ İŞ)
 • Ayakkabı bağcık bağlama işi İstanbul Gaziosmanpaşa Yeşil pınar Mevlana mahallesi
 • Evlere boncuk işi veriyor küçük köy.
 • Evlere oya işi verilir.
 • Bijuteri taşlama işi bilen bayanlar ekipler aranıyor işi bilen arkadaşlar yazsın Alibeyköy Yeşilpınar Küçükköy Fatih Kocamustafa paşa Cerrahpaşa sadece işi bilenler yazmalıdır.
 • Evlere abiye üzerine boncuk işi verilir yer İstanbul Hasköy dere yolu acı sular var Çarşamba pazarının başında daha önce iş yapmış kişilere ve yakın yerlere verilir yapmak isteyenler varsa gelip işlere bakabilir.
 • Kesim dolum işi sadece Güzelyalı esen yalı civarı verilir. Yapmak isteyen ulaşabilir.
 • Evlere boncuk dizimi işi ipe dizip düğüm atıp kesiyoruz bu kadar fiyat bin tanesi 160 TL ödeme iş bitiminde yapıyorum yer Esen yurt.
 • Daha önce pense kullanarak bileklik, kolye, küpe, halhal yapmış olan tecrübeli sorumluluk sahibi, işini ciddiye alan, adetli ürün çıkartabilecek olan bayanlara evde halhal montaj işi Kendine güvenen, işi bilen, iş çıkartabilecek olan herkezle memnuniyetle çalışabiliriz.
 • Evlere takı işi Şirinyere oturanlara Takı Tasarım işi verilmektedir. İzmir Buca Şirinyer evlere püskül yapım işi verilir. Eve teslim edilip yine evden alınır ödemeler is tesliminde peşin yapılır.
 • Bayrampaşa rami esenler taraflarına evlere yazı tahtası işi verilir.
 • İstanbul bölgesinde Takı montajı yapacak düzenli çalışacak ekip başları aranmaktadır. İşlerimiz haftalık ödemeler aylıktır.
 • Bahçelievler Şirinevler’de evlere katlama işi verilir kendimiz götürüp getiriyoruz sadece Şirinevler Yeni Bosna bölgesine verilir.
 • Avcılarda evlere boncuk ve örgü işi verilir.
 • Bijuteri Taşlama İşi Bilen Devamlı Aktif Çalışacak Bayanlar Aranıyor Yüzük kolye ucu figür ağırlıklı işlerimiz oluyor
 • Gaziosmanpaşa Küçükköy 500 Evler Bayrampaşa civarında oturanlar tercihimizdir.
 • Evlere ve gruplara oyuncak montaj işi verilir. Sultan gazi 50 yıl mah, Esentepe mah, Uğur Mumcu mah, İsmet Paşa mah, Karadeniz mah, Paşa Çayırı mah, Cebeci mah, Cumhuriyet mah, Barbaros mah. (Sadece bu bölgeler için geçerlidir.) Sabah 9:00 akşam 20:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.
 • İstanbul Sultançiftliği ismet paşa ordu caddesi cebeci bölgesine iş verilir.
 • Merhaba Bağcılar ve çevresi evlere takı işi verilir. Ürünü kendiniz alıp, kendiniz teslim ediyorsunuz.
 • Gazi Osman paşa Küçükköy karayollarında evlere bronş işi verilir 1000tanesi 200 TL not işi kendiniz alıp kendiniz teslim ediyorsunuz.
 • Evlere elişi verilir Beyoğlu Hasköy Kalaycı bahçe meydanı Çarşamba pazarının içinde İş elbise bronş tunik işlerim kolaydır ağır iş değildir.
 • Kazım Karabekir de bağcılara KRAVAT PAKETLEME Kravat uçlarına punta atılıyor jelatinleniyor askı takılıyor işi yapacaklar ulaşabilirsiniz
 • Gelinlik, abiye, penye, kot ve triko süsleme işçiliği yaparak ev hanımlarımıza ek gelir imkanı sağlıyoruz.
 • Esenler ve Güngören Gençosman’a kadar evlere taç paketleme bileklik işleri ve montaj işleri verilir.
 • Düzenli olarak evlere MANDAL İŞİ verilir.
 • Arnavutköy çevresi evlere priz işi verilir .oturduğum yerden bende kazanmak istiyorum diyorsanız.
 • BEYLİKDÜZÜ Daha önce takı işi yapmış kişilere Evlere Boncuk bileklik, küpe ve kolye montaj işi verilir. İşler haftalık verilir ve ödemeler 15 günde bir yapılır. İşi kendiniz alıp bırakıyorsunuz. fiyatlar modele göre değişiyor.
 • Esen yurt un Güzelyurt. Mehmet Akif Ersoy mahallesi. mehter çeşme. Küba camisi çevresine evlere iş verilir paketleme montaj ve terlik işimiz mevcut belirttiğim bölge dışına verilmiyor dm den bu bölge yazarsa dönüş yapılacaktır.
 • İstanbul Pendik Kaynarca çam çeşme mah. evlere ip sarma işi verilir.
 • Takı işinde tecrübeli ekipler aranıyor. Kolye ,bileklik, halhal yapımı, tecrübeli, devamlı çalışabilecek ekipler Kadıköy, Erenköy, Maltepe, Kartal ve çevresinde oturanlara evlere iş verilir.
 • Esen yurt bölgesi 50 kişilik ekibimle iş veren firmalar aranıyor her türlü paketleme mont temizleme terlik maske oyuncak çorap işleriniz tecrübeli ekip halinde yapılır.
 • Evlere nargile kullan at marpuç paketleme işi verilir. Esen yurt Süleymaniye ARDIÇLI YENİKENT ÖRNEK MAHHALLESİN ARAÇ TESLİM edilir teslim alınır.
 • Alibeyköy ve civarı Zincir uçlarına lehim kaynağı yapabilen tecrübeli bu isi daha önce yapmış olan İşler sürekli mevcuttur ve adetlidir.
 • Avcılar ve çevresi için evlere takı boncuk işi verilir. kum boncuk kolye 100 adet 20 tl Pense işi bilenlere öncelik verilecektir.
 • Avcılar ve çevresine evlere boncuk işi verilir. Ücret 100 adet 20 tl
 • Makrome bileklik işi verilir.
 • Merhabalar Büyükçekmece tepecik bölgesine takı işi verilir.
 • Avcılar Ambarlı da evlere iş verilir temizleme işi etiket işi Not: Sadece Avcılar Ambarlı
 • Makrome örgüsü bilen Gaziosmanpaşa küçük köy yakınları işleri kendiniz alıp bırakıyorsunuz ücretler iş bitiminde kontrol edilir peşin modeline göre fiyat değişir il dışına ve belirttiğim yer haricine vermiyoruz.
 • Sadece Eskişehir içine takı işi verilir.
 • Sancak tepe Yunus Emre mahallesi evlere iş verili, tesbih kolye bileklik halhal firma aracı değiliz aracılar istemiyoruz.
 • Evlere taş yapıştırma iş sadece bu kadar paketleme yok. Yer: Anadolu yakası sancak tepe yeni doğan merkez uzaklara vermiyoruz paketi 50 TL hızlı ilerliyor.

Evlere iş veren firmalar, butikler ve kişilerin telefon numaraları ve iletişim adresleri Sosyal Medya üzerinden alınmıştır.
Sitemizin hiçbir firma hakkında bilgisi ve yakınlığı bulunmamaktadır. Firmaların ilanları sosyal medyadan bu yazıya toplanmıştır. Bu sebeple kişilerin firmalarla iletişiminden sitemiz sorumlu değildir.

Ankara Evlere İşveren Firmalar İlanları 2022

Ankara Çankaya- Keçiören ‘de Evde maske, dezenfektan, bez terlik paketleme bay – bayan 18 yaş üstü ülkenin çeşitli bölgelerinden çalışabilecek whatsapp üzerinden irtibata geçebilir. 600 – 800 TL KAZANMA İMKANI

Ankara ve tüm ilçelerinde Diğer evlerden yapılabilecek ek işler ve ilanları için tıklayınız.

Not: Evlere iş veriyoruz diyerek önden kapora ödemesi ve TC kimlik numarası gibi kişisel bilgilerinizi isteyen kişilerden uzak durunuz!

İŞKUR Evde İş İmkanı Sunuyor mu?

İşkur çeşitli iş ilanları vererek şirketlere, fabrikalara ve kurumsal olan yerlerin iş ilanlarını paylaşarak kişilerin iş sahibi olmasını sağlamaktadır. Fakat evlere iş gönderme veya ek iş gibi bir durumu söz konusu değildir. Bu yüzden bu tarz iş ilanlarına dikkat etmenizde fayda vardır. Güvenilir ve kurumsal yerlerden bu işleri almanız sizin için daha sağlıklı olacaktır. İşkur paketleme işçisi eleman alım ilanlarını il bazında ayrı ayrı vermektedir. İlanlar esubeiskur iş arayan adresinden ulaşılır.

İşkur Evde paketleme iş ilanları telefon numarası

 • İstanbul: 20-45 yaş Vasıflı – vasıfsız paketleme işi Tıklayın
 • Ankara: Reçel paketleme işi Tıklayın
 • Gaziantep: Battaniye paketleme işi Tıklayın
 • Bursa: Evde paketleme işi Tıklayın
 • İŞKUR Evde Paketleme İş İlanlarının tamamını görüntülemek için buraya tıklayın.
 • Evlere İş Veren Firmalar sahibinden

İŞKUR evde paketleme işi için başvuru formu 2022

Evde paketleme işi başvurmak için tıklayınız.

Evden Paketleme İşleriyle Ek Kazanç Sağlayın

Öğrenciler, ev hanımları, ek işe ihtiyacı olan, boş zamanlarını paraya dökmek isteyen ve paraya ihtiyacı olan kişiler! Tam olarak doğru yerdesiniz. Ailenize ve bütçenize destek olmak için bu işlerden para kazanabilirsiniz. Evlere verilen işlerden kolayca paranızı kazanabilir, yeteneklerinizi konuşturabilirsiniz. Günün istediğiniz saatinde iş yapabilirsiniz, giderleriniz olmaz ve kazanç sağlayabilirsiniz. Küçük çaplı yerlere başvurarak işinize hemen başlayabilirsiniz. Paketleme yaparak evinizden para kazanabilirsiniz! Gelelim bu işlere ve detaylara…

Evlere İş veren Firmaların verdiği Evden Yapılabilecek Paketleme vb. el işleri şunlardır:

 • Sıvı Yağ ve Sos Şişesi Paketleme
 • Evde Çamaşır Filesi Paketleme
 • Sıvı Sabunluk Paketleme
 • Kablosuz Şarj Cihazı Paketleme
 • Pencere Çocuk Kilidi Paketleme
 • Priz Paketleme
 • Süpürge Filtresi Paketleme
 • Sakız Paketleme
 • Düğme Paketleme
 • Bulaşık Teli Paketleme
 • Evde Kalem Traş Paketleme
 • Çorap Paketleme
 • Poşetlere ip geçirme
 • Taş yapıştırma,
 • Top sarma,
 • Balon paketleme,
 • Takı işi,
 • Tahta punchlar,
 • Silikon işi,
 • Pul boncuk işleme tığ ile motif örme,
 • Evlere kapsül yapıştırma ( kordon uçlama),
 • Miyuki model bileklik,
 • Kolye dizimi,
 • Pelüş kalemliklerin içine kağıt koyup kenarındaki etiketi takma işi,
 • Sarma sigara,
 • Makrome işi,
 • Kanca takma,
 • Etiket işi,
 • Bileklik, halhal, kolye yapımı,
 • Kravat paketleme
 • Takı montajı işi
 • Abiye penye üzeri boncuk işleme
 • Yıldız kesip doldurma ve dikme iş
 • İplik Paketleme İşleri
 • Elbise Paketleme İşi; 100 adet paketleme yapan kişi 5,00 TL.’den bu işi yapmış olsa 500 TL. almış olur.
 • Evde Toka Paketleme Toka paketleyerek para kazanabilirsiniz. 0,25 kuruştan 1.000 tane toka paketlesiniz 250.00 TL. kazanmış olursunuz.
 • Evde balon paketleme
 • Evde sabun paketleme
 • Evde kına paketleme
 • İplik Temizleme
 • Tespih dizme
 • Çini boyama ve seramik işleri temizlenen seramikler paketlenerek firmaya iletilir. Seramik başına 3,00 TL ve 5,00 TL verilebilir. Günde 10 tane seramik temizleyen birinin günlük kazancı günlük 3 TL’den 30 TL bir ek ücret sağlayabilir. 
 • Bağcık paketleme
 • Bardak altlığı paketleme bir diğer ek olarak yapılacak işlerden biri de bardak altlığıdır. Genellikle 6 ve 12’li paketler olarak hazırlanmanız istenir.
 • Havlu hazırlama
 • Vida paketleme
 • Mum paketleme

Bayanlar İçin evde iş fikirlerini incelemeyi unutmayın.

Evde Paketleme İşiyle Ne Kadar Kazanılır?

Evde paketleme işi yaparak aylık ortalama 2 Bin TL civarında para kazanabilirsiniz. Ancak ekibiniz varsa ya da eliniz hızlıysa evde yapılacak işleri daha önceden yaptıysanız tecrübeniz varsa bu kazanç 4 bin TL’ye kadar çıkabilir. Evde paketleme işlerini yaparak ne kadar kazanacağınızı hesaplayacak olursak:

Paketleme Sayısı (Günlük) Kazanç (Aylık)
200 1500 TL
400 3000 TL
600 4500 TL
800 6000 TL
1000 7500 TL
1200 9000 TL
Evlere iş veren firmalar ortalama olarak paketleme başına 0.25 KR ödemektedir.

Sitemizin hiçbir firma ile bağlantısı veya iş hakkında bilgisi yoktur. İlanlar tamamen sosyal medyadan alınmıştır. Bu sebeple lütfen kişisel bilgilerinizi vermeyin, ön ödeme kapora vs ödemeyin.

Verilen oy post

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 102 YORUM
 1. Esra dedi ki:

  Evde sabun paketleme işi

 2. Emine dedi ki:

  Evde paketleme işi acil

 3. Emine dedi ki:

  Acıl iş paket veya havye işi verirseniz sevinirim. Paraya ihtiyacım var borcum var. Büyukcekmece türkoba oturuyorum

 4. HALİSE KILINÇ dedi ki:

  İPLİK TEMİZLEME İŞİ İSTİYORUM.GRUBUMUZ VAR BİRLİKTE YAPICAZ.

 5. Gülizar dedi ki:

  Evde paket işi yapmak istiyorum ihtiyacım var hakkını vererek parayı hak ederek kazanırım dönüş yaparsanız memnun olurum

 6. Perihan ökmen dedi ki:

  Evde dikiş nakış işi yaparak veya paketleme yaparak gelir elde etmek istiyorum

 7. Ayşe durmaz dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum lütfen iletişime geçin

 8. Cigdem diler dedi ki:

  ACİLl….EK İŞ ARIYORUM.5 KİŞİLİK EKİBİZ SÜREKLİ DIŞAEI İŞ YAPARAK ÇALIŞIYORUZ.HER TÜRLÜ PAKETLEME İŞİ OLUR SERİ TEMİZ İŞ TESLİMATI YAPIYORUZ GEÇİMİMİZİ BU İŞLE SAGLADIGIMIZ İÇİN LÜTFEN CİDDİ FİRMALAR DÖNSÜN ADRES…ESENYURT/ist.

 9. Edanur çalışkan dedi ki:

  İşe ihtiyacım var lütfen dönüş yaparmısınız

 10. Aynur Kılıç dedi ki:

  Merhabalar ben evden çalişmak için iş istiyorum. Dönüş yaparsanız çok sevinirim.

 11. Mehmet dedi ki:

  İyi günler ben Mehmet süsen bir öğrenciyim ve evde ek iş yapmak istiyorum lütfen bana yardım edin

 12. Türkan dedi ki:

  Ev hanımıyım bende paketleme işi yapmak istiyorum çok ihtiyacım var

 13. Aslı danacı dedi ki:

  Acil evde is yapmak istiyorum cok zor durumdayim

 14. pınar dedi ki:

  şelam bende iş arıyorum ve 5 tane çoçugum var eşim çalişmiyor banada ndsiş varmi

 15. Duygu dedi ki:

  Evde paketleme işi istiyorum yardımcı olur musunuz

 16. Secvan dedi ki:

  Dikiş, nakış, aksesuar halk eğitim kursu bitirdim herturlu montaj paketleme işi yapabilirim el becerim çok iyidir malzemeleri temiz ve düzenli olarak teslim ederim üniversite öğrencisi kızım var yalnızım boş vaktim çok yardımcı olursanız sevinirim

  1. erol dedi ki:

   nerede ikamet ediyorsunuz semt olarak ve hala evde iş işi arıyormusunuz

 17. Yeşim dedi ki:

  merhaba İstanbul bahçelievlerdeyim.evde paketleme işi yapmak istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz bu işe ihtiyacım var daha önceden de yaptım elim hızlıdır.

 18. Gunduz dedi ki:

  Evde yapabilecegim oyuncak montajı ve piriz montaj işi ariyorum 500 evler karadeniz mahalesinde oturuyorum

 19. Ülkü durak dedi ki:

  Merhaba ben Ülkü İzmir Menderes teyim evde paketleme işi istiyorum lütfen yardımcı olur musunuz saygılar

 20. Ayse dedi ki:

  Esenler de oturuyorum paketleme boncuk vs vs iş arıyorum evde tekim lütfen ihtiyaç sahibiyim fiyatına değer iş arıyorum.

 21. Metin dedi ki:

  Acil iş arıyorum

 22. halil dedi ki:

  evde yapabilecegim iş arıyorum

 23. Melike dedi ki:

  Merhaba balikesir edremitte oturuyorum evde paketleme isi yapmak istiyorum ihtiyacim var donus saglarsaniz sevinirim

 24. Hatice dedi ki:

  İstanbul’da oturuyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var

  1. Halil dedi ki:

   Evde yapabileceğim iş arıyorum

 25. Hatice dedi ki:

  İstanbul’da oturuyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var geri dönüş yaparsanız çok sevinirim

 26. Güliz dedi ki:

  Bursada ikamet ediyorum ..Çok ihtiyacım var bu işe ..Biran önce çalışmak istiyorum ..Geri dönüş yaparsanız çok sevinirim ..???

 27. Esma yorulmaz dedi ki:

  Bu işe çok ihtiyacım var günde on sat çalışabilirim

 28. Ayşe dedi ki:

  İstanbul arnautköy Merhaba benimde işe ihtiyacım var bende paketleme işi istorum dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 29. Ayşe dedi ki:

  Merhaba benimde işe ihtiyacım var bende paketleme işi istorum dönüş yaparsanız çok memnun olurum

 30. Suat akkaya dedi ki:

  Merhaba 20 kişilik bir ekibim var ek iş ne olursa yaparız

 31. Büşra dedi ki:

  Erzurum yakutiyede ikamet ediyorum paketleme işi varsa bilgilendire bilirmusiniz.

 32. Dildora dedi ki:

  İstanbul Gaziosmanpaşa paketleme boncuk işi varsa yaparım

 33. Buse dedi ki:

  Bende iş almak istiyorum

 34. Yusuf dedi ki:

  Öncelikle merhabalar paketleme işinde son derece titiz ve profesyonelimdir seri iş yapmaktayım yaptığım işlerin resimlerini çekip ekip şeflerine atarım işimi oldu bitirdiye getirmem istanbul avrupa yakasında evde paketleme işi aramaktayım ilgilenen kişilerin ulaşmasını beklemekteyim

 35. İpek dedi ki:

  Bende yapmak istiyorum

 36. Sedat dedi ki:

  Kocaeli Gebze civarı evde yapılabilecek işler arıyorum çok eleman mevcut

 37. halil dedi ki:

  evde yapabileceğim iş arıyorum

 38. Dilek dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 39. halil dedi ki:

  evde iş yapmak istiyorum

 40. Sinem yıldız dedi ki:

  Bende iş istiyorum eve

 41. Melih dedi ki:

  İSTANBUL BAĞCILAR FATİH MAHALLESİ OTURUYORUM PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 42. Melihşah Güler dedi ki:

  İSTANBUL BAĞCILAR FATİH MAHALLESİ OTURUYORUM PAKETLEME İŞİ YAPMAK İSTİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM

 43. Elif dedi ki:

  İstanbul sultanbeyli de oturuyorum evde işe ihtiyacım var ekip arkadaşlarım var her türlü paketleme işi yapabiliriz

 44. Fatma dedi ki:

  Benim çok ihtiyacım var çorap paketleme yaparım

 45. halil dedi ki:

  evde yapabilecegim iş arıyorum

 46. Meral artan dedi ki:

  Kirazlı Bağcılar bende evde paketleme işi istiyorum yardımcı olur musunuz

  1. Halil dedi ki:

   Evde yapabileceğim iş arıyorum

 47. Elif yıldırım dedi ki:

  Çok ihtiyacım var evlere verebileceğiniz bir iş istiyorum lütfen

 48. Tuğçe dedi ki:

  Sakaryadayım erenlerde paketleme işine ihtiyacım var çok titiz biriyimdir iletişime geçin lütfen

 49. huseyin dedi ki:

  Gebze de esimle ipe boncuk dizme ve ppaketleme yapariz

 50. Muazzez Akgün dedi ki:

  Merhba ben Manisa’da yasyorm 24 yaşındayım evde paketleme yapmak istyorum yardimci olurmusunuz

 51. Noda jamshady dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 52. Arzu dedi ki:

  Izmır de oturuyorum ise ihtiyacım var paketleme isi

 53. Zeliha dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum İstanbul

 54. Türkan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum

 55. Meryem dedi ki:

  Evde paketleme işleri yapmak istiyorum Rize

 56. Dilan dedi ki:

  Ise ihtiyacim var

 57. Sezen karakoc dedi ki:

  Çorap paketleme işi istiyorum elim hızlıdır titizlikle yaparım ihtiyacında var lütfen geri dönüşümünü bekliyorum Ümraniye ihlamurkuyuda oturuyorum

 58. neslihan dedi ki:

  izmirde havlu püskül işi ariyorum.

 59. Sevinç demirci dedi ki:

  Çini boyama ve seramik temizleme işi yapanilirim

 60. Fatma dedi ki:

  Tuzlada oturuyorum evde paketleme yapmak istiyorum

 61. Şeyda akın dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum cok temiz ve elim cok hızlıdır evde 4 kişiyiz lütfen yardımcı olun İzmir

 62. Gulcan dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak istiyorum elim hızlı ve titiz bir şekilde yaparım Ankara’da oturuyorum ihiyacim var lütfen dönüş yaparsanız sevinirim.

 63. Kader dedi ki:

  Bende evde iş makmak istiyorum

 64. Seval Akkaya güçlüler dedi ki:

  Evde paketleme işi yapmak isterim dönüş yaparsanız sevinirim Kadıköy erenköy de oturuyorum

 65. Serap dedi ki:

  Boncuklu olmayan tüm paketleme işlerini yapabilirim.

 66. Fatma dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum ihtiyacım va

 67. Fatma dedi ki:

  Evde paketleme yapmak istiyorum ihtiyacım var

 68. Arzu dedi ki:

  Paketleme ve davetiye katlama işi istiyorum acil olarak ihtiyacım var

 69. Serpil dedi ki:

  Merhaba paketlmede çalıştım elim hızlıdır sizden iş istyorum

 70. Eyüp dedi ki:

  İstanbul karayollarında oturuyum toka paketleme işi arıyorum

 71. Semiha Ay dedi ki:

  Evde yapılabilecek paketleme işi arıyorum

 72. Sazimet dedi ki:

  Evde paketleme isi istiyorum

 73. Hasine Karakaya dedi ki:

  Evde toka paketleme işi istiyorum

 74. Şükriye dedi ki:

  Çorum merkezde ikamet ediyorum evde paketleme işine çok ihtiyacım var yardımcı olursanır çok sevinirim lütfen dönüş yapın artık lütfen

 75. Pınar dedi ki:

  Evde toka paketleme işi istiyorum lütfen bana ulaşın

 76. Gsmmarket dedi ki:

  TELEFON KİLİFİ PAKETLEME KİRİLMAZ CAM PAKETLEME İSİ SADECE TAKİPCİLERE OZEL VERİLMEKTEDİR BASVURU Instagram : gsmmarketmarmara takipde kalın işler haftalık ödeme yapılarak verilmektedir

 77. Sevda dedi ki:

  Ankarada yaşıyorum paketleme işi almak istiyorum dönüş yaparsanız sevinirim

 78. Büşra dedi ki:

  Merhaba Sancaktepe Samandıra oturuyorum evde paketleme iş arıyorum

 79. Dilek dedi ki:

  Merh ben İstanbul Maltepe Fındıklı mah ikamet ediyorum eve paketleme işi istiyorum çok borçlarım var 2 çocuk annesiyim evimin çocuklarımın ihtiyaçları için çalışmaya ihtiyacım var.

 80. Sabina dedi ki:

  Merhabalar Bursa Yildirimda yaşiyorum eve paletleme işi istiyorum lutfen yardimçi olurmusunuz

 81. Yağmur dedi ki:

  İsmim Yağmur. Ankara da yaşıyorum 27 yaşındayım evim kira ve iki çocuğum var bu işe ihtiyacım var lütfen yardımcı olur musunuz

 82. Leyla dedi ki:

  Merhaba mersin silifke tasucunda oturuyorum evde paketleme isi ariyorum elim cok seridir

 83. Pınar dedi ki:

  Evde iş istiyorum yardımcı olur musunuz batmanda oturuyom

 84. şaziye dedi ki:

  Şaziye Meydan
  Şehir/Semt: Ankara /Mamak
  Yaş:41
  Daha önce evde bu tür paketleme işleri yaptınız mı: Hayir
  Günde kaç adet paketleme işi yapabilirsiniz:1000 Adet Paketleme yapabiliriz
  İşleri kaç kişi ile yapacaksınız:10 kişiyiz

 85. Şükran solmaz dedi ki:

  Ek iş çok veriyoruz diyen çok var ama arayan soran yok kizlar Instagram’da gsmmarketmarmara çekiliş ile her pazartesi sadece takipçilerine birşeyler dağıtıyor telefon kılıfı paketleme içinde yazabilirsiniz

 86. Nesli dedi ki:

  Merhabalar evde paketleme işi istiyorum İstanbul

 87. Savaş dedi ki:

  Kocaeli Gebze mimar Sinan da oturuyorum eve iş arıyorum

 88. Sevgi dedi ki:

  Izmır seferihisar da yaşıyorum evde iş yapmak istiyorum

 89. Hülya ayraç dedi ki:

  İş imkanı olması çok güzel dönerseniz sevinirim.

 90. Ecem dedi ki:

  Merhaba ne olursa evde paketleme işi almak istiyorum 2 kişiyiz

 91. Tuğba dedi ki:

  Çanakkale küçükkuyu da ikamet ediyorum.Burada iş imkani olmadığı için Esimle birlikte evde paketleme işi yapmak istiyoruz. Ilgilenirseniz seviniriz.tesekkurler.

 92. Burcu dedi ki:

  Paketleme işi yapmak istiyorum iki kişiyiz

 93. Canan dedi ki:

 94. Nergis dedi ki:

  Evden ekgelir sağlamak isteyen bana cannergis4@gmail.com adresinden ulaşabilir.Yardimci olurum.

 95. YEŞİM Kar dedi ki:

  Çorap paketleme

 96. Ümmü Eymen dedi ki:

  Evde eşimle sürekli çalışmak için acil iş istiyorum yardımcı olursanız

 97. Gülnare dedi ki:

  Evde iş yapmak isdiyorum

 98. Ayse G. dedi ki:

  Evde ek is taki paketleme vs.umraniye.donus bekliyorum.

 99. Aysun dedi ki:

  Ankara Keçiören

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
error: Content is protected !!