canta astroloji arti yorum bilim egitim1 power kalem istatistik gozluk at ayar duyuru ok bitcoin nota moda mercek ates saat kalp wifi eglence kadin oyun tamir alinti kullanici dunya whatsapp sinema basketbol saglik windows iletisim takvim yildiz yemek egitim bilgi xbox ev gulenyuz yorum1 video soru futbol menu1 foto ucak kahve apple mouse menu2 ps klasor monitor ceptelefonu rastgele yaprak araba

Evlere İş Veren Firmalar (Yeni İş Fikirleri)

Evlere iş veren fabrikalar ve firmalar arasında bağlantı kuran fason firmalar kargolar ile evlere il dağıtımı yaparlar. Firmaları Ümraniye, Esenyurt ve Sultangazi gibi semtlerde bulmak mümkündür. Firma ve fabrikalar ile anlaşma yaparak Kargo ile evlere is veren firmalar telefon numarası, adres bilgilerinden yola çıkarak firmalar ile iş görüşmesi sağlanabilir. Sosyal medya gibi platformalar üzerinden veya Evlere iş veren firmalar sahibinden sitesinden de kolaylıkla bulunabilir. Evlere iş veren firmaların adres ve telefon bilgileri gibi tüm detayları içeriğimizde inceleyebilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar (Yeni İş Fikirleri)

Evden Çalışarak Para Kazanın

Evlerinde çalışmak isteyen kişiler, evlerde imal ettikleri havlu, örtü, çarşaf, çorap, halı, kilim, dokuma mamulleri, kırpıntı deriden üretilen mamuller, örgü, dantel, her nevi nakış işleri ve turistik eşya, hasır, sepet, süpürge, paspas, fırça, yapma çiçek, pul, payet, boncuk işleme, tığ örgü işleri, ip ve urganları, tarhana, erişte, mantı gibi ürünlerin satışa çıkartarak veya bu işleri fabrikalardan ve ilgili firmalardan tedarik ederek evden para kazabilirsiniz.

Fabrikadan Evlere İş

Evlere iş veren fabrikalar fason firmalara aracılığı ile iş arayan kişilere iş imkanları sunmaktadır. Plastik ve ambalaj fabrikaları, Tekstil atölyeleri ve Plastik boncuk ve düğme imalatı yapan yerler genellikle fason firmalar ile anlaşma yaparak iş ilanları vermektedir.

Ürünlerini temizlettirmek, diktirmek, ütületmek, paketlettirmek amacı ile firmalar evlere iş gönderir. Bulunduğunuz bölgedeki size en yakın fabrikalar ile görüşerek bilgi alabilir ve hemen işi alabilirsiniz. Bunların dışında Facebook ve Forum sayfalarına ilan verebilir ve ilanları takip edebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Eskişehir, Antalya, Kayseri, Bolu, Samsun, Van gibi iş ilanları sayfalarına evlere iş veren firmalar araştırması yaparak ilanları görebilirsiniz. İş veren firmaların güvenilir olup olmadığına dikkat etmeli ve iyi bir araştırma yapmalısınız

Evlere İş Veren Firmalar Ümraniye

Evde tel toka paketleme işi yaparak aylık 1.000 TL ile 1.500 TL arasında bir ek gelir elde edebilirsiniz. Toka paketleme işi için adet başına ücret alacağınızdan dolayı ne kadar çok paketleme yaparsanız kazancınızda artacaktır. Firmalar yapacağınız iş için gerekli ekipman ve araç gereçleri temin edeceğinden dolayı iş üzerinde sadece karınız olacak ve verilen işleri zamanında bitirmeniz durumunda ekstra işlerde alabilirsiniz.

Evlere iş veren firmalar Ümraniye ayrıntılar.

Evlere İş Veren Firmalar Esenyurt

Esenyurt’ta ikamet eden ev hanımları, öğrenciler veya ek iş arayan erkekler gün içerisinde kalan boş vakitlerini değerlendirmek için kutu katlama, organik ürün ayıklama ve temizleme ve kuruyemiş paketleme işleri ile ek kazanç elde edebilir. Bu tarz evlere iş veren firmalara sahibinden.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Evlere İş Veren Firmalar Esenyurt Buradan iletişime geçebilirsiniz

Evlere İş Veren Firmalar Sultangazi

Sultangazide ikamet eden kişiler genellikle süsleme ve paketleme işe ile ilgili evde yapabilecekleri işler bulabilirler. Evlere iş veren firmalar arasında tuhafiyelerde bulunduğundan dolayı tuhafiyeler ile veya özel günlerde işlerini yetiştirmekte zorlanan organizasyon şirketleri ile iletişime geçerek evlerde yapabileceğiniz işler temin edebilirsiniz. Sultangazi de bulunan evlere iş veren firmalar İnstagram sayfalarında da iş ilanları vermektedir. Sosyal medya üzerinden iş ilanları veren sayfaları takip ederek kendinize uygun işleri bulabilirsiniz.

Maske Paketleme

Evde maske paketleme işi son dönemlerde evlerde yapılabilecek işle arasında ne popüler olanıdır. Yakın komşuların ve arkadaşların bir araya gelerek ekip kurarak yapılabilecek bir iş olarak ek gelir sağlayan bir iş modeline dönüştü. Son derece hijyenik ortamlarda üretilmesi gereken maskelerin paketleme işi eldiven takılarak yapılması gereken bir iştir ve malzemelerin tedarikçi firmalardan temin edilmesi gerekmektedir.

Maske paketleme için üretici firmadan teslim alacağınız N95 koruyucu maske, 3M 9312 ventilli maske, 3M 1826 cerrahi maske vb. birçok maske çeşidi bulunmaktadır. Bu maske modellerinden hangisini paketleneceğini listesi firmalara tarafından karışık bir şekilde size teslim edileceğinden maskeleri ayırma, paketleme için iş alabilirsiniz. Bu şekilde karışık bir şekilde gelecek maskeleri tüm modellerini, verilen listede ki görüntüleri ile kıyaslayarak ayırarak tüm modelleri eşleştirip ikinci aşama olan lastiklerinin takılması işlemi ve paketlenmesi işlemleri gerçekleştirip aylık ve haftalık ödeme alabilirsiniz. Bu iş  için firmalar haftalık 700 TL civarında bir ödeme yapmaktadır.

Kargo İle Evlere İş Veren Firmalar Telefon Numarası

Kargo ile evlere iş veren firmalar kargolar ile ürünleri yapacağınız malzemeleri size göndereceğinden dolayı firmaların size güvenmesi için öncelikle referans arayabilir. Evde dekoratif süsler, sabun, mandal ve toka paketleme işlerini yaparak para kazanabilirsiniz. Firmalar ürünleri kargolar ile göndereceğinden dolayı bulunduğunuz ile bulunan MNG, Aras, Sürat ve yurtiçi kargolar ile iletişime geçerek firmaların iletişim bilgilerini öğürebilirsiniz.

Evlere İş Veren Güvenilir Firmalar

Tüm illerde bulabileceğini fason firmalar ile iş bulabileceğinizden bahsetmiştir. Özellikle sanayi bölgesinde bulunan fabrikalar evlere iş vermektedir. Evlere iş veren güvenilir firmalara ulaşmak düşünüldüğü kadar zor değildir. Sosyal medya ve sahibinden gibi sitelerden bu tarz firmalara ulaşabilmek mümkün. Ancak, iş başvurusunda bulunurken firmalarını araştırmak önemlidir aylık ortalama 5 bin TL veriyoruz diyen bir firma ile karşı karşıya kaldıysanız eğer vereceği ücrete aldanarak inanmadan önce araştırmayı tercih etmelisiniz. Çünkü bu işlerin ödemeleri genellikle adet hesaplamaları yapılarak ödenecek ücret belirlendiğinden dolayı adet başı 0,25 ve 0,50 TL arasında ödeme alırsınız. Firmalar ile anlaşma yaptığınızda adres ve iletişim bilgilerinizin gizli kalmasınız istiyorsanız eğer kargo ile teslimat seçenekleri bulunuyorsa ürünleri kargodan almayı tercih edebilirsiniz. Kargolar ile anlaşması olmayan ve firmanın bulunduğu il veya ilçede ikamet ediyorsanız kendiniz firmaya giderek ürünleri almayı talep ederek güvenilir bir alışveriş yapabilirsiniz.

İŞKUR Evde İş İmkanı Sunuyor mu?

İşkur çeşitli iş ilanları vererek şirketlere, fabrikalara ve kurumsal olan yerlerin iş ilanlarını paylaşarak kişilerin iş sahibi olmasını sağlamaktadır. Fakat evlere iş gönderme veya ek iş gibi bir durumu söz konusu değildir. Bu yüzden bu tarz iş ilanlarına dikkat etmenizde fayda vardır. Güvenilir ve kurumsal yerlerden bu işleri almanız sizin için daha sağlıklı olacaktır. Şimdiden bol kazançlar diliyoruz!

Evden Yapılabilecek Paketleme İşlerle Ek Kazanç Sağlayın

Öğrenciler, ev hanımları, ek işe ihtiyacı olan, boş zamanlarını paraya dökmek isteyen ve paraya ihtiyacı olan kişiler! Tam olarak doğru yerdesiniz. Ailenize ve bütçenize destek olmak için bu işlerden para kazanabilirsiniz. Evlere verilen işlerden kolayca paranızı kazanabilir, yeteneklerinizi konuşturabilirsiniz. Günün istediğiniz saatinde iş yapabilirsiniz, giderleriniz olmaz ve kazanç sağlayabilirsiniz. Küçük çaplı yerlere başvurarak işinize hemen başlayabilirsiniz. Paketleme yaparak evinizden para kazanabilirsiniz! Gelelim bu işlere ve detaylara…

 • Sıvı Yağ ve Sos Şişesi Paketleme
 • Evde Çamaşır Filesi Paketleme
 • Sıvı Sabunluk Paketleme
 • Kablosuz Şarj Cihazı Paketleme
 • Pencere Çocuk Kilidi Paketleme
 • Priz Paketleme
 • Süpürge Filtresi Paketleme
 • Sakız Paketleme
 • Düğme Paketleme
 • Bulaşık Teli Paketleme
 • Evde Kalem Traş Paketleme
 • Çorap Paketleme

Diğer paketleme işlerini ise;

İplik Paketleme İşleri

Firma tarafından haftalık olarak ipler kişiye teslim ediliyor. 1 hafta sonunda genelde Cuma günleri firmalar verdikleri ürünleri geri alır. Ödemeler aylık veya haftalık yapılır. İplik firmalarının ilanlarına bakarak veya arayarak evlere gönderilen işler hakkında bilgi alabilir ve hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Yaşadığınız şehirde iplik firmalarından bilgi alabilirsiniz.

Elbise Paketleme İşi

Elbise için paketleme işleminde koliler ve poşetler çalışmak isteyen kişilere teslim edilir. Kişiler, gelen poşetlere elbiseleri katlayarak paketleme işlemini yaparlar. Sonrasında bu ürünleri tek tek bedenlerine ayırarak kolilere dizerler. Ayrıca bunun yanında elbiselere etikette yapıştırarak paketleme işlemi yapabilirsiniz. Gömlekler için ürün etiketi veya fiyat amblemi gibi etiketler yapabilirsiniz. Ödemeler, paketleme başına günlük olarak yapılmaktadır. Aylık veya haftalık olarak ödenmektedir. Örneğin; 100 adet paketleme yapan kişi 5,00 TL.’den bu işi yapmış olsa 500 TL. almış olur. Fakat yüz adet paketleme yapan kişi ile 2 bin adet yapan kişinin kazanacağı para aynı olmaz. Bu durumda fiyat artacaktır.

Evde Toka Paketleme

Toka paketleyerek para kazanabilirsiniz. 0,25 kuruştan 1.000 tane toka paketlesiniz 250.00 TL. kazanmış olursunuz. Toka ve paketleri iş yeri ile görüşerek hemen evinizde iş sahibi olabilir ve hemen para kazanabilirsiniz.

Evde Balon Paketleme İşi İle Kolayca Para Kazanabilirsiniz!

En yaygın olan paketleme işlerinden bir tanesi de balondur. Özellikle bu işe organizasyon şirketleri ve oyuncakçıdan kolaylıkça ulaşarak yapabilirsiniz. Balon üreten firmalardan da makine kullanmadığı hallerinde size iş vermeleri mümkün olacaktır. Genel olarak büyükşehirlerde bu tarz firmalara ulaşmak daha kolay olacaktır. Özellikle düğün sezonlarında, doğum günleri toplu olacak etkinliklerde organizasyon firmaları bu tarz işleri daha çok yapmaktadır. İşi almanız durumunda balonlar size toptan olarak gelir. Renkleri ayırarak tek tek dizmeniz istenir. Teslim süresi belirlenerek işe başlayabilirsiniz. Şayet İstanbul ve Bursa’ da ikametgah ediyorsanız Fason fabrikalar ve bu tarz küçük işletmelere ulaşarak hemen başlayabilirsiniz.

Evde Sabun Paketleyeme İşi

Ev hanımlarının evden yapabileceği bir diğer işlerden biride sabun paketlemesidir. Toptancıların bulunduğu ve üretimini yapan firmalar ile bu işe sahip olabilirsiniz. Evde sabun işi veren bir çok firma bulunuyor. Evlere, sabunun yanında marka etiketi ve ambalajı da gönderiliyor. Belirli sayılarda gönderilmiş olan bu sabunları paketlemeniz ve verilen süre içinde teslim etmeniz isteniyor. Zamanında verilen işi teslim ederseniz bu işten çok güzel para kazanabilirsiniz. Paketleme esnasında ürünlere zarar geldiğinde ücretinizden kesilir. Bu duruma dikkat ederek hemen iş araştırmasına başlayabilirsiniz.

Evde Kına Paketleyerek Para Kazanmak Artık Mümkün!

Ev hanımları buraya! Kına paketleme işi ülkemizde ek gelir kazanmak isteyen herkesin yapabileceği bir iştir. Özellikle düğün sezonlarında kına paketleme işleri sık sık yapılmaktadır. Gerekli ekipmanlar firmalar tarafından size gönderilerek işi yapmanız isteniyor. Koli, yapıştırıcı, bant, ambalaj, kına ölçeği, maket bıçağı, kınası dahil hepsi beraber size ulaştırılıyor. Firmaya işi zamanında teslim etmeniz oldukça önemlidir. Bu sayede devamlı olarak bu işi yapabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgedeki firmalara internet üzerinden ya da şahsen başvuru yapabilirsiniz. Şimdiden bol kazançlar dileriz.

İplik Temizleme İşi Evde Para Kazanma Yöntemleri

Tekstil firmaları ürettikleri ürünlerin düzeltilmesi ve görünüşü için fazlalık olan ipleri temizletir. İpleri temizlemek için evlere paket paket elbise gönderirler. Evde çalışan kişiler ise elbiselerin kenarlarındaki iplikleri makas ile keserek temizlerler. Bu iş süreklilik sağlayarak size çok güzel paralar kazandırabilir. Genellikle tişört, eldiven, gömlek, çorap, kazak, şapka gibi ürünleri temizletirler. Bu iş kolay gibi gözükse de emek isteyen zor bir iştir. Ürüne zara vermeden kesmek dikkat istemektedir. 10 bin adet 30 bin adet ürün yollanır ve belirlenen sürede hazır olması istenir. Sizlerde böyle bir iş yapmak istiyorsanız hemen ilan sitelerini kontrol edebilir yada dahil olduğunuz sosyal medya alanlarının iş ilanları bölümünü inceleyerek iş sahibi olabilirsiniz.

Tespih Dizme İşi

Tespih dizme işi boncuk işi kadar meziyetlidir. İpe geçirilen tespihler, firmanın gönderdiği ürünler ile yapılır. Verilen tarihe kadar gelen ürünlerin tamamlanması istenir. Bu işlere sahip olmak için ilanları takip ederek hemen tespihleri dizmeye başlayabilirsiniz.

Çini Boyama ve Seramik İşleri

Seramik fabrikaları ürettikleri seramiklerde son rötuşların yapılması amacı ile temizleme işine ihtiyaç duymaktadırlar. Bunun için bu ilanlara başvuran kişilere seramikleri yollar ve temizlemelerini isterler. Bir seramiği temizlemek 30-45 dakikanızı alabilir. Bu nedenle bu iş dikkat ve tecrübe ister. Temizlenen seramikler paketlenerek firmaya iletilir. Seramik başına 3,00 TL ve 5,00 TL verilebilir. Günde 10 tane seramik temizleyen birinin günlük kazancı günlük 3 TL’den 30 TL bir ek ücret sağlayabilir.  Seramik işinde genellikle Kütahya ve çevresinde bu işler daha fazladır. Bu bölgede firmalara başvurabilirsiniz. Zamanında teslim ederek devamlı çalışabilirsiniz.

Bardak Altlığı Paketleme

Bir diğer ek olarak yapılacak işlerden biri de bardak altlığıdır. Genellikle 6 ve 12’li paketler olarak hazırlanmanız istenir. Büyükşehirlerde oldukça fazla yapılan bir iştir. İş ilanlarının olduğu sayfaları inceleyerek evinizde ek kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Kariyer.net siteleri gibi ilan sitelerine göz atmayı unutmayın.

Bağcık Paketleme ve Toplama İşi

Bağcık üretimi yapan imalathaneler için hem paketleme hem de toplama hizmeti işi verebilirsiniz. Yaşadığınız şehirlerde bu ürünlerin imalatını yapan firmalara ulaşabilirsiniz. Gerekli malzemeler elinize ulaştıktan sonra hemen işe başlayabilirsiniz. Gününde teslim etmeyi unutmayın.

Havlu Hazırlama İşi

Havlu hazırlayarak kendinize ek gelir elde edebilirsiniz. Havlu her zaman her insanın ihtiyacı olan ve kullanılan bir materyaldir. Yaşadığınız şehirde hemen bir araştırma yaparak evinizde havlularınızı işleyerek, paketleyerek ve hazırlayarak özel tasarımlarla kendi ek gelirinizi oluşturabilirsiniz. Ayrıca ilan sayfaları ve sosyal medya üzerinden satışa da sunabilir ve para kazanabilirsiniz.

Vida Paketleme

Yaşadığınız bölgelerde bir organize sanayi bölgesi varsa, muhtemelen vida çeşitleri üreten firmalar da vardır. Bunları araştırarak evde paketleme işi elde edebilirsiniz. Materyaller size ulaştıktan sonra vidaları paketlemeniz için süre verilecektir. Bu süre zarfına kadar tüm vidaları paketleyerek paranızı kazanabilirsiniz.

Mum Paketleme

Mumlar, günümüzde dekorasyon amacı ile çok fazla kullanılmaktadır. Bu doğrultuda işletmeler arık standart mum ve ölçülerin dışında şık ve özel mumlar üretiyor. Durum böyle olunca her mum serisi için ayrı bir paketleme ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Mum üretimi yapan firmalardan bu güzel mumları paketlemek ve süslemek için hemen başvurarak para kazanabilirsiniz.

Bayanlar İçin evde iş fikirlerini incelemeyi unutmayın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 224 YORUM
 1. Menekşe dedi ki:

  Allah rızası icin bana yardımcı olun bu ıse cok itiyacımvar lutven

 2. Menekşe dedi ki:

  Mehaba evde paketleme işi itiyorum bu işe cok itiyacim var lutven dikate alırmısıniz kiraciyım ve kiramı ödeymiyorum ev sahibi cıkındiyor taşınma gucum yok

 3. Süveyla kurt dedi ki:

  Merhaba evde paketleme işi istiyorum izmirdeyim yardımcı olursanız çok sevinirim cok ihtiyacım var

 4. Müjde dedi ki:

  Merhaba benim toka işine ihtiyacım var bana bu işi verirseniz sevinirim

  İş almak istiyorum

 5. Nur tutar dedi ki:

  Dar gelirli aile cocuklarindan oluşan öğrenci grubumuz icin paketleme isi istiyoruz.
  Ciddi firmalarin destegini bekliyoruz.
  Lutfen dönüş yapınız…

  1. Müjde dedi ki:

   Ben evde toka paketlemek istiyorum bu işe çok ihtiyacım var

   1. Müjde dedi ki:

    Merhaba benim bu işe çok ihtiyacım var lütfen yardım edin

 6. Gulnabat dedi ki:

  Merhaba ben eve paketleme ısı ıstıyorum onceden paketleme ısde calısdım

 7. Fatma Ceyhan dedi ki:

  Lütfen çok ihtiyacım var eğer paketleme işi veriyorsanız bende eve iş almak istiyorum

 8. Şevval dedi ki:

  Hukuk öğrencisiyim. Çok hızlıyım evde paketleme işi yaparım. Harçlığımı çıkarmak istiyorum

1 20 21 22
KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.