KOSGEB Hibeleri

Borç Kapatma Kredisi (Tüm Borçlar Tek Bankaya)

Borç Kapatma Kredisi (Tüm Borçlar Tek Bankaya)

Farklı bankalarda kredi ve kredi kartı borcunuz varsa, tüm borçlarınızı tek bankada birleştirmek için borç kapatma kredisi ile transfer yapıp, düzenli ödeme yapma taahhüdünde bulunarak dağınık tüm borçlarınızı kapatıp, ödemelerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

2021 yılında da Bankalar Birliği listesinde yer alan finansman kuruluşlarına başvuru yaparak borç kapatma kredisi için borç transfer işlemlerini 3 yıl (36 ay) vadelerde yapılandırıp, borcun vadesini biraz daha uzatarak, aylık ödeme miktarını düşürüp, kolayca tüm borçlarından kurtulabilirler. Borç transferi yapan ve bu konuda tüketicilere kolaylıklar sunan bankalar tarafından 100.000 TL’ ye kadar verilecek  olan borç kapatma kredisi fırsatları ve bu imkanların kimlere sağlanacağını merak edenler için en iyi 6 bankanın tüm kredi fırsatlarına göz atın.

Bütün Borçları Tek Bankada Toplamak Mümkün mü?

Borç kapatma kredisi veren bankalara başvuru yaparak dağınık borçlar tek bir bankada toplamak isteyen kişilere sunulacak ödeme kolaylıklarından yararlanmak için bankaların sunduğu yapılandırma kredisidir. Kredi ödemelerinde birçok sebepten dolayı zorlandığınızda gecikmeye düşen ve sizi bir hayli zorlayan kredi ve kart borçlarınızı zamanla birikmesi banka tarafından borcun yasal süreci başlatılması ile sonuçlanır. Bu nedenle kredi ve kredi kartı borcu olanların borçlarının yapılandırmasını yaparak avukat, idari takibi gibi sorunlarla karşı karşıya kalmaması son derece önemlidir.

Ödenemeyen ve zamanla katlanan kredi borçlarının yasal takibe düşmesi ile kişileri hem psikolojik anlamda etkilemesi hem de maddi anlamda kişileri son derece uğraştırıcı bir hal alması, bankaları vermeye teşvik etmiştir. Bankaları borçlarını ödemek isteyen tüketicilerin kredi ve kredi kartı borçlarını kapatma kredisi vermesindeki amaç borçların tek bir bankada birleştirilmesi ve tek bankada olan borcun istenilen vadelerde uzatılması ile daha kolay ödeme kolaylığından yararlanılmasıdır. Borçlarını tek bankada toplamak birleştirmek isteyen kredi borçluları başka bankalarda bulunan  borçlarını istedikleri bankalara borç transferi yaparak kapatabilirler. Bu işlemleri EFT yoluyla yapmaktadırlar.

Borç Kapatma Transfer Kredisi Nedir? Neleri Kapsar?

Kısaca ”borç transferi yapılacak olan bankadan çekilecek olan kredinin de faizlerini ekleyerek bir bankada borçlarını toplaması” demektir. Bunun için kredi veren bankalar kendi belirledikleri faiz oranları ve vade seçenekleri ile kredi vermektedir. Genellikle düşük faiz oranları ile bankaların uyguladıkları faizler düşüktür. Bu işlemle başka bankada bulunan dağınık borçlarını toplamak ve istediği bankaya transfer etmek için bankayı ikna etmeli ve  istediği bankayı ikna ederek transfer işlemini yaptırmalıdır.

Bankalar kendi bütçelerine oranla kredi kampanyaları düzenlediklerinden dolayı bankaların kendilerinin belirli dönemlerde belirledikleri programlar doğrultusunda ve finansal durumları göz önüne alınarak kredi başvuruları değerlendirmeye aldıktan sonra onaylamaktadır. Bankalar kendi çıkarları doğrultusunda kredi onayı için uzlaşmaya gideceklerinden alacaklarını biran önce tahsil edebilmek ve yasal süreçlerle uğraşmamak adına başvuruda bulunanlara verilmektedir. Kart borç transferi yapmak isteyenlere çoğu banka bu amaçla vermektedir.

Bu şekilde kredi alanlar banka ile yeniden bir kredi sözleşmesi imzalamaktadır ve yeni bir ödeme planı oluşturularak bu plan çerçevesinde istenilen vadelerde ödemeler yapılarak borçlar kapatılmaktadır. Son çıkan yasa ile birlikte borç yapılandırma yapmak isteyenler bankalara başvuru yaparak Borç yapılandırma Yasası uygulanması talebinde bulunarak borçlarını yapılandırabilirler. Borç transfer işlemi yapacak olan banka, mevcut borçlarının bulunduğu bankaya EFT yoluyla borç transfer işlemi gerçekleştirilerek borcu kapatır. Yani mevcut borç, yeni anlaşılan bankadan çekilen kredi ile kapatılmaktadır. Böylece transfer yapılan bankaya borçlu olunmaktadır.

Peki hangi borçlar bu kapsamda değerlendirilir;

Bu konuda borçları tek bir bankaya birleştirmek için değişik bankalardaki toplam borçların kapsayan işlemler gibi birde kapsamayan işlemlerde vardır.

Borç transferi yapılabilecek işlemler şunlardır;

 • Birden çok farklı farklı bankalarda olan ihtiyaç kredileri, ve kart borçları,
 • Dağınık halde ki farklı bankalarda bulunan taşıt kredileridir.

Borç transferini yapılamayacak işlemler ise;

 • Değişik bankalarda açılan mevduat hesapların bağlı tüm ek kart borçları ve
 • Konut kredileri olacaktır.

Transfer Kredisi Almak İçin Gerekli Şartlar Belgeler Nelerdir?

Daha önceden bankaların bireysel kredi ürünlerine uyguladıkları vade 60 ay olarak kullandırılırken vadeler kısaltılarak 36 aya düşürüldü. Daha önceden kullandırılan kredilerin faiz oranları 60 aya entegre olduğu için 36 ay vadeli olarak yapılandırma yapıldığında uygulanacak faiz oranı değişmeden sadece aylık taksit ödemeleri ayarlanarak yeni bir ödeme planı oluşturulacaktır. İşlemin yapıldığı andaki faiz oranları geçerli olacak şekilde yapılandırma yapılacaktır.  Yapılandırma başvuru şartlarında faiz oranları ve vadeler değişse de, değişmeyen tek şey başvuru sahibine ait kredi notu olacaktır. Normal krediler de bankalar notuna ne kadar önem veriyorsa, yapılandırma başvurusunda bulunan kişilerin notlarına da o kadar önem vermektedir. İşleme alındığında sürecin normal bir şekilde yürütülebilmesi için mutlaka kişinin müşteri notu sorgulanacaktır.  Sorgulama yapıldığında notunuz risksiz  grupta yer alıyorsa ve gelir durumunuz da ödeyeceğiniz tüm borçların taksitlerini ödeyecek durumda ise ancak bu şekilde işlemler başlatılacaktır.

Bankaların borç transfer işlemlerinde istediği bazı belgeler olacaktır. Bankaların talep ettiği gerekli evraklar ve şartlar;

 • Güncel kredi ya da kredi kartı borçlarının tutarlarının belgelerle tespit edilmesi,
 • Borçlara istinaden ya da kanunen herhangi bir idari takibinin olmaması,
 • Teminat olarak ipotek verilmesi durumunda eş var ise rızası alınması,
 • Gelir belgesinin resmi geçerliliği olması ve beyanı,
 • Talep edilen kredinin aylık taksit tutarı maaşın yarısını geçmemesi,
 • Konut kredisi haricindeki borçların vadesinin 36 aydan fazla olmaması gerekir.
Borç transfer başvurusu
Borç Transfer ile Tüm borçlarını tek bankada birleştirin!

Bu işlem için istenilen belgeler özel sektör çalışanı, emekliler, kamu çalışanları ve vergi levhalı kurumlara göre değişiklik gösterebilir. Aşağıda bunlar için bilgi verdik inceleyebilirsiniz.

Özel Sektör Çalışanı: Maaş bordrosu, SGK dökümanı, ikametgah belgesi, iş yerinden imza sirküsü, borç belgesi, ek gelir belgesi
Kamu Çalışanı: İkametgah belgesi, maaş bordrosu, ek gelir belgesi, borç belgesi
Vergi Levhalı Kurumlar Ticari müşterilerden: İmza sirküsü, oda kayıt belgesi, bilanço ve gelir tablosu, ek gelir belgesi, güncel vergi levhası ve borç belgesi istenir.

Yukarıda da belirttiğimiz üzere konut kredisi için transfer işlemine verilmezken ihtiyaç kredisi, kredi kartı borçları için verilmektedir. İsteyenlerden bankalar gerekli şartları taşımasını istemektedir bunun yanında gerekli belgeleri de başvuru sırasında getirmelerini istemektedir. Çoğu bankanın başvuru sahibinden isteyeceği bu belgeler ile başvurularında gerekli olan nüfus cüzdanı ya da noter tasdikli sureti, aylık sabit ve  düzenli gelirin olduğunu  ispatlayan maaş bordrosu veya gelir belgesi ve kişinin adres bilgisi ikametgah belgesi ile birlikte kendi adına kayıtlı sabit telefon, elektrik, doğalgaz, su, cep telefonu hattı faturalarından biri (son 3 ay içinde düzenlenmiş) istenen belgeler ile başvuruları değerlendirmeye alınacaktır.

Borcunu tek bankada toplama imkanı bulan borçlular borçların ödeme günlerinde zorluk yaşamadan, borçlarını takip etmek zorunda kalmadan tek bir bankaya ödeme yaparak düzenli bir ödeme tablosu oluşturmasına imkan sunulmaktadır. Farklı bankalarda birden fazla borcu olan ve borçları dağınık olan ve bu nedenle takibinde sorun yaşayanlar bu ödeme kolaylıklarından yararlanmak için bankalara başvuruda bulunarak bu imkanlardan faydalanabilirler.

Borç Kapatma Kredisini Kimler Alabilir?

Bankalara olan dağınık borçların toplanması ve tek çatı altına alınması için borç transfer ve kapatma kredi işlemlerinin başvuruları bankaların şubelerinden alınmaktadır. Borç transferi yapmak isteyenler bankaların şubelerinden hariç internet veya mobil üzerinden başvuruda bulunamazlar. Bundan dolayı başvuru yapmayı düşündüğünüz bankayı belirledikten sonra bireysel müşteriler bireysel müşteri departmanına esnaf ve Kobiler olan ticari müşteriler ise KOBİ müşteriler departmanına şahsen başvuru yapmalıdır.

Borç transfer kredileri aynı bankada bulunan dağınık borçları içinde gerçekleştirilebileceği gibi farklı banklarda borçlarını tek bir yere toplamak isteyenlere verilmektedir.

Peki hangi banka borcunu ödeyemeyen başka bankadaki borçlarını kapatmak isteyenlere kredi veriyor şimdi de bankaların isimlerini verelim;

borç kapama kredisi veren bankalar yukarıdaki gibidir. Linkler üzerinden kredilerin detaylarını incelemeniz mümkün. Ayrıca sizler için bankaların tüm bilgilerini inceledik.

Bu krediler ile kapatılacak olan borçlar ihtiyaç, taşıt kredisi ve kartı borcu gibi borçlar olmalıdır.  Konut kredisi  bu kapsamda bu imkanlar ile kapatılamaz. Borç transferi yapılırken borcun kapatılacağı bankada bulunan borcun tamamının kapatılması gereklidir. Borçtan daha düşük meblağlarda transfer işlemi yapılamaz. Transfer işlemlerinden ücret alınmamaktadır diğer bankalara yapılan EFT ücretsizdir.

İhtiyaç ve taşıt kredisi borçlarını transfer işlemlerinde mutlaka diğer bankada bulunan borç dekontunun alınması gereklidir. Kart borcu transferinde kart numarasına doğrudan para transfer edildiği için karşı banka ile ilgili işlem yapılmasına gerek yoktur. Kredi borcu transfer işlemi yapılırken karşı banka aranarak yapılan ödeme ile ilgili mutlaka bir bilgi geçilmesi gereklidir.

Transfer işlemleri gerçekleştiğinde farklı bankalarda ki borçları kendi ekranında görecektir ve istenen şartlara uygunluğu kontrol edildiğinde yani kredi notu yüksek ise ne kadar kredi gerekeceğinin hesabı yapılacaktır. Kullandırılacak kredinin tutarı belirlendiğinde aylık ne kadar ödeme yapılacağını belirlendikten sonra ödeme planı kabul edilirse, karşı bankalara borçlar EFT işlemi ile kapatılır. Bundan sonra hangi bankada ki borçlar kapatıldıysa o banka aranmalı ve ilgili durum beyan edilmelidir. Durum ile ilgili bankaya bilgi verilmezse bankanın toplam borç için yaptığı EFT’ deki tutar mevduat hesabında askıda kalır bekletilir.

Bundan dolayı EFT işlemi sonrasında mutlaka mevcut bakiyeniz deki para ile borçların kapatılmasını istemeniz gereklidir. Böylece farklı bankalarda ki borçlar EFT yoluyla kapatılarak, yalnızca bir bankaya borç yapılır ve bu borç için ödeme planı oluşturulur. Müşteri notunun düşmemesi için de mutlaka ödemeleri zamanında yapmak gereklidir.

Akbank Taksitli Borç Transfer Kredisi (Kredi Kartı Borçları Taksitlendirme)

Borç transferlerinin yalnızca tüketici, taşıt ve kredi kartı borçları için yapıldığını belirtmiştik. Şimdi size sadece kredi kartı borçlarını transfer yaparak kapatan ”Akbank taksitli borç transfer” uygulamasından bahsedelim.

Akbank taksitli borç transferi uygulamasından yararlanmak isteyenlere, başka bankalarda biriken kredi kartı borçlarını Axess kartına aktarmaları sağlanarak taksitli olarak geri ödeme imkanı sunuyor.

Biriken kredi kartı borçları;

 • Axess karta aktaranlara’
 • ‘ 9-12 ay arası vadelerde’
 • ‘200 – 20 bin lira’ arasında
 • ‘sabit aylık yüzde %2,42’  faiz oranı uygulayarak geri ödeme imkanı sunuluyor.

Akbank taksitli borç transfer kredisinin başvuruları ise ”Akbank Mobil” ve ‘‘Direk İnternet’‘ uygulamasına giriş yaparak yapılabiliyor.

Ayrıca bu imkanlardan yararlanmak isteyenler en yakın Akbank Şubesine başvuruda bulunarak başvuruları gerçekleştirebilirler. Detaylar.

Akbank kredi kartı borç transferi hesaplaması yapılırsa aylık taksit tutarınız aşağıda ki gibi olacaktır;

Kredi TutarıFaiz OranıVade SüresiAylık Taksit
5.000 TL%2,429 Ay639,30 TL
10.000 TL% 2,4212 Ay998,87 TL
20.000 TL% 2,4212 Ay1.997,74 TL
Akbank Borç Kapatma Kredisi tablosu

Akbank tarafından kredi kartı borçlarını transfer etmek isteyenlerin ne kadar ödeme yapacaklarını tablo üzerinden gördük.

Emeklilere Özel Borç Transferi Kredisi PTT- Aktifbank’ta

Emekliler çok şanslı. Zira birçok banka sırf emeklilerin elini rahatlatmak ve dağınık borçlarını birleştirerek tek bir  kanaldan ödemelerini kolaylaştırmak adına birçok kredi ürünü hazırlıyor ve müşterilerine sunuyor. Bu imkanları en çok PTT tarafından yapıldığını görüyoruz çünkü birçok emekli maaşını PTT işyerlerinden alıyor. Emekli aylıklarını PTT üzerinden almaları için de birçok kampanya düzenleyerek anlaşmalı Aktifbank üzerinden borç transfer kredisi sunuluyor. Bu sayede birçok emekli ödemelerini kolaylaştırarak rahat bir nefes alabiliyor.

Sizde eğer başka bankalardan emekli maaşınızı alıyorsanız ve aylığınızı aldığınız bankadaki kredi, kredi kartı ve KMH borçlarınız dağınık halde olduğu için ödemekte zorluk yaşıyorsanız hemen PTT Aktifbank başvurularını gerçekleştirerek 36 ay vadede tek çatı altında toplayabilir ve ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Emekli aylığınızı PTT’ye taşıyanlara özel Aktif Bank’ın Emeklilere özel “N Kolay Emekli Kredisi” kampanyasına da başvuru hakkınız olacaktır.

Borçlarını tek çatı altında toplamak ve birleştirmek isteyen ”Emeklilere özel” en fazla 36 ay vadeye % 2,29‘ dan başlayan faiz oranları ile borç transferi kredisinin; 10 bin lira 36 ay vadeli % 2,29 faizli borç transfer kredisi aylık taksit ödemesi 440,98 TL olurken kredinin toplam ödeme tablosu için tıklayınız.

Şimdi de emeklilere özel % 1,09′ dan başlayan faiz oranları ile Denizbank tarafından sunulan borç transfer kredisini inceleyelim.

Denizbank % 1,09′ dan Başlayan Faizli Emeklilere Özel Transfer Kredisi Veriyor

Denizbank, tüm emekli müşterilerinin dağınık borçlarının taksitleri küçülsün diye tüm banka borçların ve emekli maaşını Deniz Banka transfer etmeleri şartıyla;

 • Avantajlı faiz oranları uygulayarak,
 • 36 aya varan vadeler ile
 • Kefilsiz bir şekilde transfer işlemlerini gerçekleştiriyor.

Borçlarını ödemekte zorlanan ve rahat bir nefes almak isteyen emekli müşterilerine özel 36 ay vadeli, kefilsiz ve değişen vadelerde % 1,24 ila % 1,39 faiz oranları ile kredisi başvuruları alınmaya devam ediyor. Bunun için Denizbank şubelerine bireysel kredi başvurularında istenen evraklar olan;

 • Başvuru formu,
 • Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi,
 • Maaş bordrosu veya gelir belgesi
 • Son aya ait resmi fatura veya yerleşim yeri belgesi ile yapılacak başvurular ile imkanı sunulmaktadır.

Denizbank borç kapatma kredisine başvuru yapmak için; banka şubelerinden istenen kredi başvuru formu doldurulacak, başvuru sahibine ait nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi ve gelir belgesi ile birlikte son aya ait resmi fatura veya yerleşim yeri belgesi evrakları teslim edilerek başvurular tamamlanacaktır. Kredinin tüm ayrıntılarını incelemek için tıklayınız.

Şimdi de ülkemizde köklü bankalar arasında adını her zaman duyuran müşterilerine özel farklı kredi imkanları sunan Garanti BBVA‘nın borç transfer işleminin detaylarına geçelim.

Garanti BBVA Borç Transferi Kredisi Veriyor

(444 0 335) Garanti BBVA Anında kredi hattını arayan veya Garanti Bankaların şubelerine giderek transfer işlemini gerçekleştiren herkes tüm dağınık borçlarını 36 aya varan vadelerle tek bir çatı altında toplayabilir ve kredilerin vadelerini uzatabilir. Garanti BBVA bireysel ihtiyaç kredisi kapsamında sunduğu borç transferi kredisini başka bankalarda bulunan kredi ve kredi kartı borçlarının tamamını 36 aya varan vadeler ile tek çatı altında birleştirmek isteyenler için sunmaya devam ediyor. 

Bu kredilerde uygulanacak olan faiz oranları, vade süresine ve kredi tutarına göre değişmekte ve vade sınırı çalışan, emekliler ya da kira geliri sahipleri, şahıs firması ya da firma ortağı geliri olan müşterileri ve Ticari amaçlı kullanılan tüm ihtiyaç kredileri için ise 36 ay vadeli olarak kullandırılmaktadır.

Başvurular ise; ”Garanti BBVA İnternet Bankacılığı” veya ”Garanti BBVA Mobil’”den yapılabilir. Bu şekilde gerçekleştirilecek olan başvurularda onaylanan tutar kadar kullanılmaktadır.

Bankanın müşterisi olmayanlar ise kullanılabilecekleri kredilerin üst limitleri;

 • Bireysel müşteriler için 25.000 TL
 • Esnaflar için 60.000 TL olarak belirlenmiştir.

Faiz oranları ise; %1,29′ dan %1,79′ a kadar çekeceğiniz miktara göre değişiklik gösterebilir. Detaylar.

QNB Finansbank %1,41′ dan Başlayan Borç Transferi Kredisi Fırsatları Devam Ediyor

QNB Finansbank ihtiyaç, taşıt ve kredi kartı borçlarını 36 ay vadeli aylık %1,41 ‘den başlayan faiz oranlarıyla tek çatı altında toplamak için borç transferi kredisi vermektedir. Borç transfer kredisi başvuru için gerekli belgeler ile Finansbank başvurarak dağınık borçlarınızı QNB Finansbank çatısı altında toplayabilirsiniz.

Qnb Finansbank tarafından sunulan borç transferi kredisinin faiz oranları kredi skoruna değişiklik göstermektedir. Esnek ve uygun ödeme koşulları ile karşı bankalara taşıma imkanı sunan Finansbank 10 bin lira tutarında krediye değişen skorlarda uygulanacak olan faiz oranları aşağıdaki gibidir.

Kredi TutarıKredi VadesiVadesiKredi Taksit Tutarı
10.000 TL% 1,4136 ay373,19 TL
15.000 TL% 1,4136 ay559,78 TL
QNB FİNANSBANK Borç Kapatma Kredisi Tablosu

QNB Finansbank borç transferi kredi başvurusunu SMS ile gerçekleştirebilmek mümkün. Bunun için cep telefonundan TC. kimlik numarasını yazarak 5030‘a mesaj yoluyla ve QNB Finansbank internet şubesinden başvuru formunu doldurarak müracaatta bulunabilirsiniz. 35 bin lira ve üzeri için banka şubelerine gidilmesi gereklidir.

Başvurularınızı hemen buradan yapabilirsiniz, kredinin nasıl kullanıldığını, başvuru koşullarını, faiz oranları ve kredi faiz oranları ile hesaplamalarını ev tüm detaylarını buradan öğrenebilirsiniz.

Ing Bankası Uygun Faizli Borç Kapama Transferi Kredisi

Dağınık kredi borçlarını ING bankasına taşımak isteyenlere özel %1,34- %2,39 arasında değişen faiz oranları ile sunulan Borç transfer kredisinden yararlanmak isteyenler Banka şubelerinden kredi başvurusu yapabilirler. Hali hazırda kredi borçlarını taşıyarak vadelerini ve aylık taksit tutarlarını yapılandırıp tek bir bankadan ödeyebilirler.

Ing tarafından sunulan bu krediler 3-36 ay arası değişen vadelerde % 1,34/%2,39  faiz oranları uygulanmakta ve faiz oranları kredi ödeme performansı olan kredi skoruna göre değişiklik göstermektedir. %1,34 faiz oranları 3 bin lira ile 100 bin lira arasındaki tutarlar ile 36 ay vadede uygulanırken  bu faiz oranı kredi notu yüksek grupta yer alan yani 1850 puan ve üzerinde olan kişiler için geçerlidir.

Başvuru Şartları
Bankalara Başvurular Alınmaya Devam Etmektedir

3 ay ertelemeli olarak sunulan kredinin ödeme planı 5 bin ve 100 bin lira arasındaki tutarlarda 36 ay vadede uygulanırken ödeme planı 57 ay üzerinden oluşturulur. Kredi notu yüksek 1850 olanlara uygulanacak olan %1,34 faiz oranları ile 3 bin lira  ile 30 bin lira arasında değişen kredi tutarlarının ödeme tablosu şu şekildedir;

Kredi TutarıVade SüresiFaiz OranıAylık TaksitToplam Geri Ödeme Tutarı
5.000 TL36 ay%1,34202 TL7.287,48 TL
10.000 TL36 ay%1,34368 TL13.250,16TL 
20.000 TL36 ay%1,34736 TL26.500,32 TL
İNG BANK Borç Kapatma Kredisi Tablosu

Kredi notu 0 olanlara kredi imkanlarını öğrenin✔.

Ing bankası müşterileri borç transfer kredisi başvurularını resmi internet sitesinden hemen Başvur linkinden, ING İnternet Şubesi’nden ve ING Mobil’den başvuru oluşturarak anında kullanabilirler. İng müşterisi olmayanlar ise ön başvuru sonrasında kredinin onaylanmasının ardından şubeye gitmeden kurye aracılığıyla evrakları tamamlayıp krediyi kullanabilirler.

Sizde en yakın ING bank şubelerine müracaat edebilirsiniz. 50 bin liraya kadar diğer kredi ve faiz hesaplamalarını yapmak için tıklayınız.

SORUN CEVAPLAYALIM

Oy Verin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 84 YORUM
 1. Hakan dedi ki:

  100.000 e kadar borç para verilir aylık 1000 tl geri ödemeli

  1. Deniz dedi ki:

   100000 e en fazla kac ay vadeli borc verebilirsiniz. Aylık 1500 tl odeyebilirim.

  2. Murat dedi ki:

   Merhaba görüşme imkanımız varmı kıredi için

  3. sami dedi ki:

   slm,kaç ay vade ve șartlar nedir..

  4. Yaren dedi ki:

   Size nasil ulasabiliriz hakan bey

  5. ali dedi ki:

   100.000′ i aylık 1500-2000 civarında ödemelerle ödeyebilirim, dönüş yaparsanız sevinirim…

  6. Ferhat dedi ki:

   Bende istiyorum tek bankaya toplamak 100 bin nasıl aliriz

  7. Demet dedi ki:

   Borç kapama kredisi için yardımcı olursanız sevinirim

  8. Engin dedi ki:

   50.000 tl yi aylık 1000 tl ye alabilirmiyim kac ay yapardınız

  9. Arif dedi ki:

   Nasıl olacak benimle iletişime geçer misiniz ?

  10. filiz dedi ki:

   100000 tl 1000 tl ödemeli borç alabilirim bende. yardımcı olursanız sevinirim.

  11. ERCAN YILMAZ dedi ki:

   Sizinle nasıl irtibata geçebiliriz?

  12. songül dedi ki:

   merhaba ,

   geri dönerseniz sevinirim.
   100,00 tl ye ihtiyacı var

  13. Emre dedi ki:

   Bende ilgileniyoru

  14. Mustafa dedi ki:

   nasıl ulaşabiliriz lütfen yardımcı olun

  15. kredi dedi ki:

   merhaba kredi için görüşme imkanı varmı

  16. Kredi dedi ki:

   Acil 50.000 tl nakit ihtiyacim var 1200 1200 olarak geri odeyebilirim yardimci olursaniz sevinirim.

 2. Tefeci cemil dedi ki:

  Ben borcu olana 20 bin tl. nakit veriyorum.

  1. feride dedi ki:

   nasıl geri ödeme

  2. Www dedi ki:

   Nasıl verebilirsiniz nasıl ulaşacağız size

  3. fatih dedi ki:

   size nasıl ulaşacağız şartlarınız neler

  4. Erkan güngör dedi ki:

   20bin tl kredi lazım ayda 800 1000 tl ödemeli facebook adresinden yazarsanız sevirim adresim

  5. borç kapatma kredisi dedi ki:

   şartlarınız nedir

 3. Murat Çetinkaya dedi ki:

  Merhaba,
  Umarım herkes borcunu yakın zamanda kapatır.
  Kamu, katılım ve özel bankaların güncel kredi kampanyalarını karşılaştırmak için aşağıdaki web sitesine göz atabilirsiniz. İyi günler.

 4. Ahmet Kara dedi ki:

  çok faydalı bir haber olmuş. teşekkürler.

 5. mehmet dedi ki:

  Adı üstünde borç kapama kredisi ama nedense bankaya varınca olumsuz bağ tapusuyla varıyorum ipotekli borç kapama kredisi için neymiş konut tapusu olacakmış VATANDAŞI HEVESLENDİRMEYİN KANUNDA VARSA VERİN YOKSA YOK ?

 6. Bulut dedi ki:

  Merhaba benım 77bin borcum var ama ödeyemyorum yardımcımolurmusunuz

 7. Nuray dedi ki:

  Banka borc transferine ihtiyacim vardir.5 bankaya kredi borcum var.Bir tanesiyle yeni icralik oldum.Bankalardan borc transferi kredisi almak mumkunmudur?? Yardimci olursaniz sevinirim.İyi gunler dilerim..

  1. Gokhan dedi ki:

   Nuray hanım öncelikle sorum size ve borçlarını ödeyemeyen herkese sıkıntınızı hallettiniz mi acaba ??

 8. haluk özçelik dedi ki:

  BEN EMEKLİYİM 2 TAKİPLİ BORCUM VAR 1768 TL EMEKLİ MAAŞI ALIYORUM İKİ BANKAYA 27 BİN TL BORCUM VAR 10BİN TL KREDİ ÇEKMEK İSTİYORUM YANİ TOPLAM 37 BİN TL AYNI ZAMANDA SERBES ÇALIŞIYORUM BEN BÖYLE BİR İŞLEMİ YAPABİLİRMİYİM

 9. Seyfi dedi ki:

  Merhaba;

  Büyük kurumsal firmada çalışmaktayım. Dağınık olan banka borçlarımı kapatmak istiyorum. Bunun için yaklaşık 50bin liraya ihtiyacım var. Cep numaram Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

  İyi günler.

 10. Canan çelik dedi ki:

  Merhaba benim bir kaç bankaya borcum var onu kapatmak için tek bir bankada toplamak istiyorum ne olur yardımcı olun

  1. Tufan dedi ki:

   Kaç para borcunuz var. hangi bankalara bu borçlar, ne kadar kredi istiyorsunuz?

   1. Ahmet dedi ki:

    Benimde yardima ihtiyacim var 5000 tl lazim acil

   2. Nuray dedi ki:

    Yardimci oluyormusunuz??

   3. feride dedi ki:

    geri ödeme nasıl olucak

Sitede yer alan bilgiler yapılan araştırmalar sonucunda hazırlanmıştır. Detaylı bilgi için Site Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret ediniz!