KOSGEB Hibeleri

Torku Bayilik Şartları Nelerdir? (Güncel Başvuru Formu)

Torku Bayilik Şartları Nelerdir? (Güncel Başvuru Formu)

İşletme sahibi olmak isteyenlere bayilik veren birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaların bazıları isim hakkı bedeli talep ederken bazıları da sermayesi olmayanlara ayrı bir imkan tanıyarak isim hakkı bedeli almıyor. İşyeri kurmak isteyen girişimcilere bayilik fırsatı veren bir firma da Torku’dur. Biz de bu yazımızda sizler için Torku kar marjını, bayilik maliyetini, şartlarını ve başvuru için formun nereden doldurulacağını araştırdık. Düzce, İstanbul gibi illerden Torku bayiliği alabilirsiniz. Yazımızı inceleyerek Torku firmalarından nasıl bayilik alacağınızı öğrenebilirsiniz.

Torku Bayilik Veriyor mu?

Torku, lezzet ve kalite açısından kendini kanıtlamış bir marka olarak karşımıza çıkıyor. Konya Şeker, Torku markasıyla hem üretici ortaklarının refahını artırmayı hem de tüketicilere tohumundan ambalajına her adımını kontrolü altında tuttuğu yüzde 100 doğal, güvenli, kaliteli ürünler sunmayı hedeflemiştir. Konya Şeker’de 1999 yılında Recep Konuk’un başkanlığa seçilmesiyle tarım ve sanayi entegrasyonunda sağlam adımlar atılmış ve bu hedefe yönelik yatırımlar tek tek hayata geçmeye başlamıştır. Torku insan sağlığını ön planda tutarak katkı maddeleri ve insan sağlığına zararlı diğer maddeleri ürünlerinde kullanmamaktadır. Torku’nun bu serüveni şeker pancarlarında GDO kullanmamasıyla başlıyor, diğer tüm gıdaları da bu özenle işleyerek ve koruyarak sofralara sunuyor. Torku’nun tüm gıdaları güvenle tüketilmekte olup müşteriler rahatlıkla bu ürünlere ulaşabilmektedir.

Et ve süt ürünlerinde soğuk gıda zincirine uygun şekilde müşterilere ulaşımı sağlanmaktadır. Yüksek üretim teknolojisine sahip olan Torku en hızlı ve güvenilir ürünleriyle piyasada yerini almaktadır.Et ve süt ürünlerinden tahıla kadar geniş ürün yelpazesine sahiptir. Torku bir çok sertifika ve kalite belgesine sahip bir kurumdur. Ayıca el değmeden peynir üretimi yapan ilk tesis olma özelliği göstermektedir. Ette ise ekolojik dezenfeksiyon denilen sistemle et  hiçbir kimyasal kullanmadan sadece su ve tuz ile sağlanan özel bir metotla işlem görmektedir. Peki bu kalitede üretim yapan bir Türk firmasının ürünlerini satmak istemez miydiniz? Franchise ve yeni girişimciler için Torku bayilik veriyor mu? Başvuru nasıl yapılır? Sermaye gerekiyor mu? Gelin şimdi merak ettiğiniz bu soruları yanıtlayalım. Ücretsiz bayilik veren firmalar da bulunmaktadır.

Torku Bayilik Veriyor mu? 
Torku Bayilik Veriyor mu?

Torkunun Üretimini Yaptığı Ürünler Nelerdir?

 • Torku Et ve Et Ürünleri
 • Torku Yoğurt ve Ayran Ürünleri
 • Torku Peynir Ürünleri, Tereyağı ve Krema
 • Torku Bisküviler ve Gofretler
 • Torku Kekler
 • Torku Krakerler
 • Torku Miniki
 • Torku Çikolata ve Çikolata Kaplamalılar
 • Torku İkramlık Çikolatalar
 • Torku Sürülebilir Çikolata Ürünleri
 • Torku Geleneksel Lezzetler
 • Torku Şekerleme Ürünleri
 • Torku Şeker Ürünleri
 • Torku Dondurulmuş Ürünler
 • Torku Bitkisel Yağlar
 • Torku Bulgur Ürünleri
 • Torku İçecekler
 • Torku Sirke ve Sosla
 • Torku Modern Seracılık ürünleri müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır.
Torkunun Üretimini Yaptığı Ürünler Nelerdir
Torkunun Üretimini Yaptığı Ürünler Nelerdir?

Torku Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Torku sadece süt ürünleri için bayilikler vermektedir. Birkaç gerekli koşul dışında zorlayıcı kıstasları yoktur. Başvuru için internet sitesinden bir kaç adımı takip ederek kolayca talepte bulunabilirsiniz. Gerekli evrakları sizin için sıraladık;

 • Firma sahibi eğer ortak olacaksa tüm ortakların isimleri
 • Şirketinizin kurulduğu tarih
 • Bayilik açmak istediğiniz dükkanınızın konumu metrekaresini belirten bilgiler
 • Vergi numarası
 • Satış yapmak istediğiniz lokasyon
 • Size ve eğer olacaksa ortaklarınıza ait tüm iletişim bilgilerinizi bildirmeniz gerekmektedir.
Torku Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?
Torku Bayilik Başvurusu Nasıl Yapılır?

Torku İletişim Bilgileri

Üretici Firma: Konya Şeker Sanayi ve Ticaret A.Ş

 AdresBeyşehir yolu üzeri no: 47  Meram/Konya
Telefon0332 324 03 53
Fax0332 324 03 45-46
E-mailkonyaseker@konyaseker.com.tr

Genel Dağıtım: PANEK A.Ş

AdresHocapaşa Mahallesi, Ankara Caddesi, No:48 Mustafa Rüştü Argıt İş Hanı Kat: 1-2-3-4-5, Sirkeci, Fatih İstanbul
Telefon0212 577 66 99
Fax0212 577 66 96
E-mailpanek@panek.com.tr

Torku bayilik başvurusu için tıklayınız.

Torku Kar Marjı Ne Kadar?

Torku Helal Gıda Sertifikalarına fazlası ile önem vermesi sebebi ile insanların tamamı ile güvenini kazanmıştır. Firma; Tahin Helvası, Lokum Helal Gıda, Uygunluk Belgesi, Süt ve Süt Ürünleri Gıda Uygunluk Belgesi, Fındık Ezmesi Helal Gıda Uygunluk Belgesi, Standart Kristal Beyaz Şeker, Kesme Beyaz Şeker ve Sıvı Şeker Helal Gıda Uygunluk Belgesi, Et ve Et Ürünleri Uygunluk Belgesi, Çikolata ve Kokolin Helal Gıda Uygunluk Belgelerini bulundurmaktadır.

Bu belgeler sayesinde vatandaşın gözünde yerini sabitleyen ve yerli üretim olması sebebi ile popülaritesini, insanların gözündeki güvenini arttırmış olması sebebiyle sağlayacağı kâr da bu yönde fazla olacaktır. Bayilik için yatırdığınız sermayeyi kısa bir süre içinde geri alabileceksiniz demektir.

Siz de Torku markasının bayilik hizmetinden faydalanabilir ve kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu yıl verilen bayilik fırsatları 2021 yılında da devam edecektir. Sermayenizi Torku bayiliği alarak değerlendirerek kısa zamanda kâr elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. Yavuz Kızıl dedi ki:

  Slm
  İstanbul Sultanbeyli de şarküteri sahibiyim
  İş yerim Bosna bulvarında cadde üstünde
  Torku’nun bayiliğini almak istiyorum
  İş yeri 200 m2
  Mülkiyet kendimize aittir

 2. Cemal kocak dedi ki:

  Totku bayilik almak icin nekadar istiyor yada şartlarari
  Nedir bilgi almak icin nasıl temasa gec biliriz.

 3. Semih Turan dedi ki:

  Kocaeli İzmit bölgesinde mağazanızı açmak istiyoruz bu mümkün müdür acaba ?
  Saygılarımla

 4. onur dedi ki:

  şaka gibi ya:) millet burdan yardımcı olun dıye torkuya yazıyor arkadaşım kendı sitesine email atsana bu arkadaşlar bırde torku bayisi olacak saşkınım

 5. Bursa dedi ki:

  Öncelikle ürünlerinizi hem beğenerek hemde milli sermayenin ülke içinde kalması için destek olmak amacıyla beğenerek tüketiyoruz.
  Fakat bursada bir bayiniz olmadığını ve ürünlerinizi bulmakta zorlandığımız vasıtasıyla öğrendim ve bayilik almak istiyorum gerekli prosedürleri öğrenmek istiyorum buna göre bir dağıtım ağı ve yer kurmak istiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim bilginize saygı ve sevgilerimle

 6. Ela Bilir dedi ki:

  Merhabalarr ben Ela Eliza Bilir.
  İnternette tesadüfen önüme Torku başkaninin insanların sağlikli gida hakkinda bi duyuruzu önüme geldi…(kolayla ilgili) ne diyeyim bi insan olarak çok mutlu oldum…ha bi ben diğil tüm çevrem ve bi çok insanlar ve benim memleketimde ve başka memleketlerde bile büyuk takdire beğeniye yol açdiniz…bu arada ben yabanci Azerbaycan..burada Türkiye Konyada evli..
  Kisacasi sağlikli beslenme koşullarini sizlerde sezdiğim için..bende bu projenin karinca kadarda olsa bi faydalisi olmak istiyorum.. Lütfen destekleyiniz..inceledim enteresan reçeller konusuna girmemiz gerekir…bende bu alanda bildiklerimle bi doğal temiz gidali yaşama sizlerle beaber fayali olmak istiyorum.

 7. Ömer Karadağ dedi ki:

  Ankara Ğençlik Parkı 200 m2 kapalı 1200 m2 açık işletmem için ğörüşmek isterim

 8. torku dedi ki:

  ödüyor tabiki hatta ev kiranızı ve çocuğunuzun don parasınıda ödüyor

 9. Tarkan dedi ki:

  Bayilik açtığımızda dükkan eğer kira ise Torku bu kirayı ödüyor mu?

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.