KOSGEB Hibeleri

Özel Hastane Muayene ve Tahlil Ücretleri

Özel Hastane Muayene ve Tahlil Ücretleri

Özel hastanelere muayene olmak isteyen hastalar için, profesör, özel doktor, doçent doktor ve Türkiye genelinde tüm doktorların ücretlerini sizler için araştırdık. Tüm tahlil, ameliyat, özel ve devlet hastaneleri, göz muayene ücreti, nasıl belirlendiğini, katılım payı sorgulamayı, EKG, MR gibi yapılan tahlil fiyatlarını, ameliyat fiyatlarını, sigortasız muayene fiyatlarını, katılım payı sorgulama, ve ücret alınmayan hizmetleri, özel hastane muayene ücreti sorgulama konularını araştırdık. Özel Hastane Muayene Ücretleri ve tüm bölümlere hakkında bilgiler burada!

Özel Hastane Muayene Ücretleri 2020

Herhangi bir sosyal güvencesi olanlar devlet hastanelerine gittiklerinde muayene olabilirler. Eczanelere giderek ilaç almak istediğinizde cüz-i bir miktar ödeyebilirsiniz. Bu durumun sebebi, bazı ilaçların SGK kapsamında olmamasından kaynaklanmaktadır. Özel hastanelere gittiğiniz de sizden vezneye belirli bir meblağ ödemeniz talep edilir.  Bu tutar sabit olmamakla beraber her hastanede farklılık göstermektedir. Üstelik Sosyal Güvenlim Kurumu katılım payı da kesilir. Katılım payı tutarı 15 Türk Lirası olarak belirlenmiştir. Bu muayene için asgari tutardır. Yani gittiğiniz hastanede sizden en az 15 TL talep edilecektir.

Örneğin dahiliye bölümünde muayene olacağınız bir profesör ile doçent doktor ve uzman doktorun bedeli birbirinden farklıdır. Örnek vermek gerekirse;

 • Dahiliye profesör muayene ücreti: 500,00 TL.
 • Doçent doktor: 350,00 TL.
 • Uzman doktor: 200,00 TL. gibi ücretlendirilir.

Hastanenin muayene ücretleri, hastanenin dahil olduğu sınıfa ve sigortalılık durumuna göre değişiklik gösterecektir. Ayrıca doktorun branş ve unvan durumuna göre bu fiyatlar farklı olabilmektedir. 15,00 TL kayıt işlemi esnasında sizden tahsil edilecektir. Şayet hastane işyeriniz ya da sendika ile anlaşmalıysa bu durumda sizden SGK katılım payı dahi talep edilmeyecektir. Bunların yanı sıra bir de ilaç katılım payından söz etmek gerekmektedir. Emeklilerin ilaç kesintileri emekli maaşlarına yansıtılırken, çalışanlardan da yüzde 20 oranında kesinti yapılmaktadır. Emeklilerde ise bu oran yüzde 10 olarak belirlenmiştir. 

Devlet Hastaneleri Muayene Ücretleri

Devlete bağlı olarak faaliyet gösteren sağlık kuruluşlarında muayene ücretleri aşağıdaki gibidir;

 • Devlet hastanesinde muayene olacaklardan 6,00 TL’dir.
 • Eğitim ve araştırma hastaneleri, dal hastaneleri, üniversite hastaneleri gibi hastanelerde 7,00 TL’dir. 
 • Üniversitelere bağlı sağlık hizmeti sunucularında 8,00 TL.
 • Özel hastanelerde ise 15,00 TL katılım payı ödemeyi kabul edenler bu şartlarda muayene olabilirler.
 • Bunların yanı sıra hasta acil servise gittiyse ancak işlem acil değilse kendisinden yine ücret alınacaktır.
Özel Hastane Muayene Ücretleri 2020 (Tüm Bölümler)

Devlet Hastaneleri Muayene Ücretleri

Ayrıca ayakta tedavi, diş muayenesi gibi tedavi çeşitlerinden alınacak olan ücretler de eczaneden tahsil edilmektedir. Ancak Sosyal Güvenlik Kurumu kapsamında verilen ücretlerin yanı sıra özel hastanelerde ya da üniversite hastanelerinde olmanız durumunda sizden ekstralar alınacaktır. İlaç için ödenen tutarların bir kısmı da devlete ödenecektir. Özel hastanelerde ödeme yapmak istemeyen vatandaşlarımız tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırabilirler. Bu şekilde katılım payı dışında herhangi bir tutar ödemezsiniz. Eskişehir Eczacı Odası tarafından alınan bilgiye göre  şu şekilde güncellenmiştir;

 • Aile Hekimliği Muayene Ücreti: 2,00 TL.
 • Devlet Hastanesi: 8,00 TL olarak belirlenmiştir.
 • Kişinin Tıp Fakültesinde muayene olması halinde ödeyeceği tutar; 8,00 TL.
 • Özel Hastaneler Muayene bedeli ise 15,00 TL. olarak hesaplanmıştır.

Muayene Katılım Payı Sorgulama

Muayene katılım ve payı, ücretlerinin ve ilaç kesintilerinin sorgulanması amacı ile e-devlet üzerinden bir hizmet verilmektedir. Muayene katılım payı sorgulama linkine tıklayınız. Daha sonra T.C. kimlik numarası ve e-devlet şifresini yazarak sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Bu girişten sonra borçlarınızı görebilirsiniz. Kimlik doğrulaması yaptıktan sonra hangi eczaneye ne kadar borcunuz olduğu ve kadar muayene bedeli tutarı ödemeniz gerektiğini öğrenebilirsiniz. Şayet şifreniz yoksa, PTT’ ye giderek 2 TL’ ye bir şifre alabilirsiniz. 4A/4B/4C Katılım Payı Sorgulama ile reçete bilgilerinize erişebilecek ardından muayene detaylarını da görüntüleyebileceksiniz. Reçete bilgileri ekranında Reçete no, reçetenin yazıldığı tarih ve ilacı aldığınız eczanenin uyguladığı ilaç fiyat farkını da görebilirsiniz.

Göz Muayene Ücretleri

Özel Hastanelerde Sigortasız Muayene Ücretleri

Özel Hastane Muayene Ücretleri 2020

Hastane sınıfına ve kalitesine göre muayene tutarları değişiklik göstermektedir. Fiyatların yüksek olması durumunda daha uygun tutarlarda muayene olmak isteyenler özel sağlık sigortası yaptırabilirler. Ayrıca tamamlayıcı sigortalardan da faydalanabilirsiniz. Aniden olumsuz bir olayın meydana gelmesi durumunda hastane masraflarına kafa yormanıza gerek kalmayacaktır. Hastaneler ücretlerini belirlerken bazı kriterleri baz almaktadır. Bu verilerde hastane ismi, muayene türü yapılacak tedavi işlemleri ve katılım payları dikkat çekmektedir. Özel hastanelere giderek ayakta tedavi görmek isteyen bireyler tedavi bedellerini ödememek için mutlaka tamamlayıcı sağlık sigortası yaptırmalı bu sayede sadece katılım payı ödeyerek minimum ödeme yaparak hizmetten faydalanabilmelidir. Ödenmesi talep edilen katılım payı miktarını e-devlet sistemi üzerinden sorgulayarak eczanede istenecek olan miktarı görüntüleyebilir ve ödeyeceğiniz ücretlere erişim sağlayabilirsiniz.

Sosyal Güvenlik Kurumu Sağlık Hizmet Sunucu Uygulaması resmi sitesinde hesaplama aracından hastalardan talep edilen katılım payları, katılım payları, ilaç katılım payı, tıbbi malzeme katılım payı, ilave ücretler tanımlarına ulaşabilirsiniz. Sizde vatandaşlardan talep edilen ücretler şu veriler baz alınarak hesaplayabilirsiniz. Hastane, Hastane türü, ilave bedel oranı, tedavi türü, muayene yapılan branş, tetkik ve tahliller hesaplama aracında mevcuttur.

Özel Hastanelerin Hastalara Özel Hizmet Bedelleri

Aşağıda özel hastanelerin hastalara özel hizmet verdikleri bedelleri alınacak olan sözleşme konuları ve polikliniklerin muayene tutarları yer almaktadır. Katılım payı olan 15,00 TL. ek olarak hastalardan alınacak olan muayene ücretleri 2020 yılı için;

Muayene Tutarı, Maksimum Ücret, Özel Muayene olarak ayrılarak listelenmiştir.

 • Beyin Cerrahi: Tutarı 35 TL. Maksimum ücreti 60 TL. Özel muayene ücreti 50-100 TL. olarak belirlenir.
 • Dahiliye: Muayene tutarı 25 TL. Maksimum ücreti 60 TL. Özel ücreti 40-60 TL.
 • Dermatoloji: Tutarı 25 TL. Maksimum ücreti 55 TL. Özel muayene ücreti 50-100 TL.
 • Genel Cerrahi: Tutarı 25 TL. Maksimum ücreti 60 TL. Özel muayene ücreti 40 TL. ile 60 TL. arasında.
 • Göğüs Hastalıkları: Muayene tutarı 30 TL. Maksimum ücreti 50 TL. Özel ücreti 50-100 TL.
 • Fizik Tedavi: Tutarı 30 TL. Maksimum ücreti 50 TL. Özel  ücreti 40-60 TL.
 • Kardiyoloji: Muayene tutarı 30 TL. Maksimum ücreti 75 TL. Özel muayene ücreti 60-90 TL.
 • Üroloji: Tutarı 50 TL. Maksimum ücreti 60 TL. Özel muayene ücreti 60-100 TL. belirlenmiştir.
 • Kadın Hastalıkları: 50 TL. muayene tutarı, 70 TL. maksimum ücreti, 70-100 TL. Özel muayene ücretidir. 
 • Nöroloji: 50 TL. Tutarı, 60 TL. maksimum ücreti, 50-80 TL. özel muayene ücreti.
 • Göz Hastalıkları: 40 TL. muayene tutarı, 50 TL. maksimum ücreti, 50-100 TL. özel ücreti olarak belirlenir. 
 • Kulak Burun Boğaz: 30 TL. muayene tutarı, 50 TL. maksimum ücreti, 30-60 TL. özel muayene ücreti.
 • Ortopedi: 30 TL. Tutarı, 50 TL. maksimum ücreti, 30-60 TL. özel ücreti. 
 • Plastik Cerrahi: 40 TL. muayene tutarı, 60 TL. maksimum ücreti, 30-60 TL. özel muayene ücreti. 

Muayene ücretleri 2020 Yılı yukarıdaki listede gösterilmektedir. Elbette ki bu fiyatlar hastanelere göre farklılık gösterebilir. Bu sebeple en doğru bilgiyi randevu alarak muayene olmak istediğiniz hastaneyi arayarak öğrenebilirsiniz. Ayrıca bu listede olmayan poliklinikler de özel hastanelerde olabilir.

Özel Hastaneler de Göz Muayenesi Fiyatları

Göz tedavileri için alınan fiyatlar klinik ve özel hastanelere göre değişiklik gösterir. Örnek olarak; Özel Bazı Göz hastanelerinde SGK anlaşmalı özel hastaneler ve  muayene ücretleri 290,00 TL. + 15,00 TL. yani toplamda 305,00 TL. olarak belirlenir. Hastanın doktor seçimine göre bu fiyat artış gösterir. Alınan bu hizmetlere tüm kontrol ve muayeneler dahildir. Bu fiyatları öğrenmek için gideceğiniz hastanenin sekreterinden bilgi alabilirsiniz.

Özel Hastane Tahlil Ücretleri 2020

Ayakta tedavi olan hastalardan talep edilen; Kan tahlili, Ultrason, MR, Röntgen, İdrar tahlili, Solunum testi, EKG, Duyu testi ve benzeri tetkiklerden hastanelerin belirlemiş olduğu fiyat tarifesi ve Sağlık Bakanlığı ile yapılan anlaşma mevzuatı içeriğine göre belirlenmektedir. Özel hastane ücretleri olarak sigortalı hastalardan muayene bedeli dışında herhangi bir tutar talep etmezler. Ancak alan hastaneler de vardır. Bazı hastanelerde bu tahliller paralı olabilmektedir. Mr gibi tetkikler ücretli yapılır. Fakat kan tahlili gibi tahliller hastanelerin belirlediği politika çerçevesinde ücretlendirilebilir.  Bunların yanı sıra Sağlık Uygulama Tebliği’ nde yapılan değişiklik ile birlikte kanser hastalarının tedavisi tamamen ücretsiz hale geldi. Bakanlık, muayene sonrasında ücret talep eden hastanelerden fatura alınmasını tavsiye etmektedir. Zira fazla yapılan ödemeler için faturanız itiraz etmenize olanak sağlayacaktır. Tetkik öncesinde poliklinik sekreterlerinden tahlil fiyatları hakkında net bilgi alabilirsiniz. Ancak ortalama olarak;

 • Kan ve idrara tahlili : 50 TL. – 200 TL. (Tam kan vb. değişiklik gösterebilir)
 • Özel Hastane MR Fiyatları ve Ultrason : 150 – 500 TL. (Bölüme göre değişiklik gösterir)
 • EKG (Ücretsiz olabileceği gibi 100 TL. talep edilebilir)
 • Göğüs Filmi: 50-80 TL. 
 • İdrar Tahlili: 50-200 TL.  
 • İş güvenliği için tüm tahliller (İşletmenin anlaşmalı olduğu hastanelerde indirim yapılabileceği gibi, anlaşma yok ise 400 TL. civarındadır.)
Özel Hastane Tahlil Ücretleri

Muayene ücretleri için arayabileceğiniz telefonlar

Bu tutarlar ortalama fiyatlar olup, herhangi bir hastanenin net fiyatları değildir.

Özel hastanede Kulak Temizleme Ücreti hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Özel Hastanelerde Ameliyat Ücretleri

Özel hastanelerde yapılacak olan ameliyatlar için SGK tarafından bazı tutarlar karşılanmaktadır. Vatandaşlarımız tarafından da kalan tutarların ödenmesi gerekmektedir. Asgari tutarların gösterildiği bu tutarları inceleyebilirsiniz. Bu ücretler hastanelere göre değişiklik gösterecektir. Ameliyat kararı vermeden evvel hastaneler ile görüşerek detaylı bilgi alabilirsiniz. Doktorları inceleyebilir ve ameliyat tutarlarını görebilirsiniz.

Ameliyat Olunacak AlanSosyal Güvenlik Kurumunun ÖdediğiÖzel Hastanenin Talep Edeceği Tutar
Kalp Kapakçığı AmeliyatıEk bir ücret talep edilmez.
Varis Ameliyatı Ek bir ücret talep edilmez. 
Katarak ve Lens İmplantasyonu 594,00 TL. 1.188 TL.
Açık Safra Kesesi Ameliyatı777.60,00 TL. 1.555,20 TL. 
Bademcik Ameliyatı 617.87,00 TL. 1.235,75 TL.
Koroner By-PassEk bir ücret talep edilmiyor.
Kısırlık Tedavisi Ameliyatı370.76,00 TL. 741.53,00 TL. 
Normal Doğum432,00 TL.864,00 TL.
Hemeroid Ameliyatı 488.48,00 TL. 976.97,00 TL. 
Dizdeki Menisküsün Onarımı1.202,69 TL.2.405,38 TL.
Apandist Ameliyatı 432,00 TL. 864,00 TL.
Kapalı Safra Kesesi Ameliyatı1.026 TL.2.052 TL.
Kalça Eklemi Protezleri2.646 TL.5.292 TL.
Sezeryan 486,00 TL. 972,00 TL.
Açık Prostat Ameliyatı1.482,70 TL.2.965,46 TL.
Genizeti Ameliyatı 346.03,00 TL. 962.06,00 TL.

Ameliyat olmak isteyen hastalar muayene sonrasında polikliniklerinden kaç gün hastanede kalmaları gerektiğine yönelik  net bilgi alabilirler. Zira birçok hastane operasyon öncesinde hastanın ödeyeceği ameliyat ve yatak parasını tedavi öncesinde tebliğ ederek, taahhütname imzalatırlar. Örneğin hasta ameliyattan bir kaç saat önce hastaneye yatabileceği gibi bir gece öncesinde de müşahede altına alınabilir. Ameliyat günü ve sonrasında Örneğin; 3-5 gün hastanede pansuman ve kontroller için kalması gerekebilir. Bu durumda hastane tedavi öncesi ve sonrası için bir tutar belirler ve bunu hastaya tebliğ eder. Yani yatak parası tedavi ücreti ile birlikte belirlenir. Genelde özel hastanelerde ameliyatın türüne göre bir günlük yatışlar 1.500,00 TL. ile 10.000,00 TL. arasında değişiklik gösterebilmektedir. Küçük bir geniz eti operasyonu ile burun estetik operasyonun ücreti bir olmayacaktır.

Özel Hastanelerde Ücret Alınmayan Hizmetler

Daha evvel ki yıllarda özel hastanelerde verilen tüm hizmetlerin bir bedeli olduğunu biliyoruz. Yapılan bir  düzenleme ile birlikte aşağıdaki 5 başlıktan hiçbir özel hastanede ücret talep edilmemektedir. 

 • Müşahade altında olan hastalar 
 • Tıbbi müdahale uygulanan hastalar 
 • Acil servise müracaat sonrası yatışı yapılan hastalar 
 • Travma vakaları (boyutu fark etmez)
 • Sevkle gelen vakalar 

Bu vakaların herhangi birinden ücret alınması gibi bir durum söz konusu olmamaktadır. Örneğin evinizde yakınınız kalp krizi geçiriyor 112′ yi aradınız. Ambulanstaki hemşireler müdahale ettikten sonra hastayı en yakın sağlık merkezine götürmek durumundalar. En yakın sağlık merkezi özel dahi olsa, acilden giriş yapıldığından dolayı herhangi bir ücret talep edilmeyecektir. Ancak talep edilmesi durumunda 184 Sağlık Bakanlığı İhbar Hattını arayarak şikayette bulunabilirsiniz. 

Özel Hastanelerde Doktor Muayene Ücretleri

Özel hastanelerin muayene ücretleri SUT (Sağlık Uygulama Tebliği) tarafından düzenlenir. Bazı hastaneler katılım payı dışında ücret almamaktadır. Bu sebepten dolayı diğer hastaneler ile arada bir fark meydana gelir. Bu tutar muayene farkı olarak hesaplanır. Katılım payı- Muayene ücreti= Muayene farkı olarak belirlenir. Uzman doktor, Profesör ve, Doçent Doktor fiyatları ise;

 • Profesör: 350-500 TL.
 • Uzman doktor: 150-200 TL. arasında değişmektedir.
 • Doçent Doktor: 250- 350 TL. arasında değişir.

Bu doktorlar hastalarına 10 gün kontrol süresi verirler. 10 gün içerisinde ücretsiz olarak kontrole gidebilirsiniz. Ancak 10 günü geçer ise yeniden bir bedel  ödeyerek ve randevu alarak gidebilirsiniz.

Özel Hastane ve Devlet Hastanelerinin yatak ve oda ücretlerini inceleyerek bilgi alabilirsiniz.

Göz Muayene Ücretleri

Özel Hastane Muayene Ücretleri 2020 (Tüm Bölümler)

Özel Hastanelerde Sigortasız Muayene Ücretleri

Sigortasız hastalar için özel hastanelerde ücret alındığı gibi devlet hastanelerinde de alınmaktadır. Devlet hastanelerinde sigortasız muayene ücretleri 30,00 TL. olmaktadır. Sigortasız olanların özel hastaneye gitmeleri durumunda ise ödeyecekleri bu tutarlar hastanelerin sınıfına göre farklılık gösterecektir. Bu sebeple en doğru bilgiyi hastaneleri arayarak alabilirsiniz. Ancak hastanelerin sizden talep edecekleri bedeller için sınırlama getirilmiştir. Muayene bedelleri 100,00 TL.’ yi geçmesi durumunda hastanelerin bu ücretleri faturalandırması gerekmektedir. Yani hangi hizmetin ne kadar olduğunun tek tek düzenlenmesi gerekir. Özellikle geçtiğimiz yıl bu konuda pek çok vatandaşımız istismar edilmiştir. Bu durumun önüne geçmek amacı ile böyle bir düzenleme getirilmiştir.

Özel Muayene Ücreti Sorgulama

Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından oluşturulmuş bir sayfada ek ücret hesaplaması yapılmaktadır. Bu sayfa üzerinde hastane, hastane türü, ilave ücret oranı, tedavi türü, çıkacağınız doktor branşı ve diğer işlemler seçilerek hesaplama butonuna basıldığında sizler için fiyat hesaplaması yapılacaktır. Bu sayfa üzerinden siz de gitmek istediğiniz hastaneyi seçerek sizden talep edilen tutarı öğrenebilirsiniz. Katılım payı görüldüğü gibi 15,00 TL. olmaktadır. İlave olarak alınacak tutarlarda da sınırlamalar getirilmiştir. Yani hastaneye gitmeniz durumunda sizden 30,00 TL. ile 60,00 TL. arasında bir bedel talep edebilirler.

Konya Özel Hastane ve Muayene Ücretleri

 • Özel Medova Hastanesi: Medova hastanesinde SGK’lı bir hasta için muayene ücretleri 150,00 TL.ve 200,00 TL. arasında ücret talep eder. Emekli olan bir hasta için ise 135,00 TL. ve 150,00 TL. arasında, sigortasız muayene olacak vatandaş için ise 250,00 TL. ve üzeri ücret talep etmektedir.
 • Özel Konya Farabi Hastanesi: Farabi hastanesinde muayene ücretleri doktor ve bölümüne göre değişiklik gösterir. SGK vatandaşı için 140,00 TL. + yapılan tetkikler, sigortasız olan kişi için ise 250,00 TL. ve yapılan tahlil ücretleri ek olarak ödenmektedir. 

Samsun Özel Hastaneler ve Muayene Ücretleri

 • Liv Hospital SamsunYaptığımız araştırmalar sonucunda bu hastanede muayene ücretleri doktor ve bölümüne göre değişiklik göstermektedir. 500,00 TL. ve 750,00 TL. arasında ücret ödeyerek muayene olabilirsiniz.
 • Samsun Medical Park Hastanesi: Muayene olmak isteyen sigortalı bir vatandaş yaklaşık olarak 150,00 TL. ve 250,00 TL. arasında bir ücret ödeme yaparak muayene olabilir. Bu hastanelerde muayene olmak isteyen kişiler site veya telefon numaralarını arayarak randevu alabilirler.

Randevu için hastanelerden bilgi alabilirsiniz.

Gaziantep Özel Hastane ve Muayene Ücretleri Ne Kadar?

 • Özel Deva Hastanesi: SGK’ lı bir hasta için muayene ücreti 85,00 TL.-100,00 TL. olup, emekli bir hasta için muayene ücreti  ise 40,00 TL.’dir (15,00 TL. maaşından kesilir.) Sigortasız bir hasta için ise ödenecek tutar 140,00 TL.’dir. Bu ücretler muayene ve doktora göre değişerek tahlil işlemlerine göre farklılık göstermektedir. Detaylı bilgileri hastaneyi arayarak alabilirsiniz.
 • Özel Akademi Hastanesi: Sigortalı bir hastanenin muayene ücretleri 100,00 TL. ve 150,00 TL. olarak değişir. Emekli bir kişi için 57,00 TL. ve 100,00 TL. arasında, sigortasız bir vatandaş için ise ödenecek muayene tutarı 150,00 TL.’ dir. 

Gerekli bilgiler için hastaneleri arayarak bilgi alabilirsiniz.

Kayseri Özel Hastane ve Muayene Ücretleri 2020

 • Kayseri Özel Tekden Hastanesi: Tekden hastanesinin muayene ücretleri, sigortalı bir hasta için 115,00 TL. ve 200,00 TL. arasında, sigortasız olan hasta için 200,00 TL. ve 250,00 TL. emekli bir hasta için 100,00 TL.  olarak belirlenir. Tahlil ücretlerine ve muayene olduğunuz bölüme göre ücret değişmektedir.
 • Özel Erciyes Kartal Hastanesi: Sigortalı bir hasta için 200,00 TL.‘den başlamaktadır. Sigortasız hastalar için ödenecek bedel 250,00 TL. ve 300,00 TL. arasında v tahlil ücretleri için ise bu fiyatlar değişiklik göstermektedir.
 • Dünyam Hastanesi: Sigortalı olan bir hasta için 165,00 TL. ve sigortasız olan bir hasta için ise bu tutar 200,00 TL. ve 250,00 TL. oranında tahlillerle beraber değişiklik göstermektedir.

Antalya Özel Hastaneler Muayene Ücretleri

 • Özel Antalya Yaşam Hastanesi: Sigortası olmayan bir hasta için muayene ücretleri 250,00 TL. ve 500,00 TL. arasında, SGK’lı olan bir hasta için bu tutarlar 95,00 TL.-200,00 TL. arasındadır.
 • Antalya Özel Anadolu Hastanesi: Sigortalı bir hasta için muayene tutarı 140,00 TL. ve 250,00 TL. arasında değişerek, sigortasız bir hasta için 370,00 TL. ve 475,00 TL. arasında değişiklik göstermektedir.

Bölümlere ve doktorlara göre bu ücretler değişiklik gösterebilir. Detaylı bilgileri hastanelerden alabilirsiniz.

İzmir Özel Hastaneler ve Muayene Ücretleri Ne Kadar?

 • Özel Ata Sağlık Hastanesi: Bu hastanenin muayene ücretleri; sigortalı bir hasta için 115,00 TL.  emekli bir hasta için: 100,00 TL. ve sigortasız hasta için ise 250,00 TL. bir ücret ödeyerek muayene olabilirsiniz. Ayrıca bu ücretler bölüm ve tetkiklere göre değişmektedir.
 • İzmir Egepol Hastanesi: Muayene ücretleri bu hastanede ise sigortalı olan bir hasta için; 175,00 TL. 200,00 TL. tutarında, sigortası olmayan bir hasta için ise 245,00 TL. ve + tahlil ve tetkik ücreti alınmaktadır.

Muayene Ücretleri için Arayabileceğiniz Telefonlar

 • Özel Acı Badem: 444 5 544
 • Özel Ümit Hastanesi : 0222 335 0335
 • Özel Kocaeli Hastanesi: 0262 323 02 02
 • Medical Park Hastanesi: 444 44 84
 • Özel Yalova: 0 226 811 22 44
 • Özel Cihangir Hastanesi: 0 224 777 00 70
 • Adatıp Sakarya Hastanesi:  0 264 888 19 99
 • Cihan Hastanesi: 0 850 299 99 99
 • İzmir Can Hastanesi: 232 715 40 00

Tahliller için de hastaneler değişen tutarlarda ücretler talep edebilir. Mutemet servisini arayarak tutarlar ve doktorlar hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Özel Hastane Muayene Ücretleri 2020 (Tüm Bölümler) dışında doğum yapmak ve fiyatları hakkında bilgi almak için yazımızı inceleyebilirsiniz.

SORUN CEVAPLAYALIM

Oy Verin*

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Sitede yer alan bilgiler yapılan araştırmalar sonucunda hazırlanmıştır. Detaylı bilgi için Site Kullanım Koşulları sayfasını ziyaret ediniz!