KosgebKredisi.com

Telefondan Pubg Mobile Hilesi 2022 BİLİNMEYEN YÖNTEM

01.03.2022

PUBG mobile hilesini indirerek oyuna heyecan katabilir ve kazanan siz olabilirsiniz. İşte pubg mobile hilesi nasıl yapılır…

Telefondan Pubg Mobile Hilesi 2022 BİLİNMEYEN YÖNTEM

Çinli bir şirket olan Tencent Games tarafından geliştirilen PUBG mobil, son yıllarda en popüler ve çok fazla oynanan mobil oyunlarından biri olmuştur. Oyunun oynanma sayısı artıp, dikkat çektikçe internet üzerinde birçok hile ortaya çıkmıştır. Bu hileler ile diğer oyuncuların hemen sahip olamayacağı havada uçma, kıyafetler, kostümler ve silahlar gibi savaş ekipmanlarına sizin daha çabuk ulaşmanızı sağlayacaktır. Sizin oyun içindeki tüm avantajları elde edebilmeniz için, telefondan PUBG mobil hilesi nasıl yapılır? açıklayacağız. Pubg mobile hilesi nasıl yapılır, nasıl indirilir, PUBG mobile UC, Emilatör, Aimbot, Duvar Arkası Görme, ESP, Wallhalck, Android, iOS ve PC hilesi hakkında tüm bilgileri araştırdık. Hemen pubg mobile hilesini öğrenebilir ve oyun performansınızı artırabilirsiniz.

PUBG Hile Nedir?

Pubg hile oyununda, hilecilerin oyunda avantaj sağladığı ve kolaylıkla savaştıkları birden fazla hile bulunmaktadır. Duvar görme, havada uçma gibi, hızlı silah alma gibi birçok hile ile rakiplerini hemen öldürüyorlar. Ganimetleri ve kıyafetlerini sergileyerek rakiplerinizi etkiyebilir ve dikkat dağıtabilirsiniz. Hızlı silah kullanabilir ve değişim yapmadan arka arkaya ateş açabilirsiniz. Bunlar ile hemen oyunu kazanan taraf siz olabilirsiniz! Hemen tüm hackleri görebilir ve indirerek oyunu keyifli hale getirebilirsiniz.

PUBG Mobile Hile Nasıl İndirilir? (ESP)

Bu hile PUBG için en iyi hilelerden biridir. ESP, geliştirilmiş algılıma anlamına gelmektedir. Bu oyundaki bir oyuncunun duyusal algısını geliştirdiği fakat oyuncunun diğer oyuncuların görmediği ayrıntıları algılamasına izin verildiği anlamına gelmektedir. Özellikler arasında diğer oyuncuların adları ve yerleri, sağlık çubukları, ganimetlerin ve sandıkların yerleri yer almaktadır. Süreç çok zorlu değildir. Güvenliğiniz açısından, aşağıdaki adımları uygulayarak, indirme işleminizi yapabilirsiniz;

 • Hack kullanarak çok fazla maç oynamamayı tercih edin.
 • Birkaç gün sadece lobide kullanmanızı tavsiye ederiz.
 • Alıştıktan sonra hack kullanarak birden fazla maç oynamaya başlayabilirsiniz.
 • Yasak yememek için adımları dikkatlice izlemeniz gerekmektedir.
 • PUBG Hack’i kendi sorumluluğunuz adı altında kullanın.
 • Bu durumda herhangi bir sorun ile karşılaşmazsınız.

PUBG Mobile Hile Nasıl İndirilir? (Android)

Pubg için yapacağınız hileleri sizler için anlattık. Nasıl kuracağınıza ve mobil hilesini nasıl indireceğinize bakalım;

 • Oyunu indirmek için Google Play Store ve Apple Store hesaplarınızdan indirin.
 • İndirme işleminiz sonrası cihazınız size oyunun nasıl yüklenmesi ve kurulması gerektiğini gösterecektir.
 • Adımları takip edin.
 • Üçüncü taraf kurulumuna izin verin.
 • Kurulum işlemi bitene kadar bekleyin.
 • Yakında cihazın menüsünde bir PUBG Mobile Hack simgesi görünecektir.
 • APK dosyasını açmak ve kurmak için bulunan simgeye tıklayın.
 • İşte bu kadar!
 • Oyunu indirdiniz ve istediğiniz hileleri kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

PUBG Mobile Hile PC’de Nasıl Yapılır?

Pubg hileleri oyuncular tarafından oldukça merak edilen konuların başında yer alır. Bildiğiniz üzere ilk olarak PC (bilgisayar) üzerinden oynanan bu oyun daha sonra mobile sürümü ile çok fazla ilgi kaynağı oldu. Bu versiyonu ile milyonlarca kişi oyuna başladı. Oyunun en güzel özelliği arkadaşlarınız ile çevrimiçi olarak oynamanız ve takım halinde arabaya, uçağa, motora binmenizdir. Ayrıca bilgisayar üzerinden bu oyunu oynayan kişiler hileleri de merak etmektedir. Şunu bilmelisiniz ki aynı hackleri pc üzerinden de yapabilirsiniz. Rahatlıkla indirebilir, oyunu daha da verimli bir hale getirebilirsiniz. Aşağıda belirttiğimiz hacklerden birini seçerek hemen adımları takip edin ve indirin! İşte bu kadar.

PUBG Mobile Sınırsız UC için PUBG Hilesi

Bu birçok PUGB Mobile kullanıcısı tarafından kullanılan hile türüdür. PUBG Mobile tarafından kullanılan ve en beğendiğiniz görünümleri, aksesuarları, sevdiğiniz kıyafetleri ücretsiz olarak satın alabileceğiniz paralı olan UC ile istediğiniz her şeyi satın alabilirsiniz. UC için bilinmeyen nakit almanızı sağlarda diyebiliriz. Bunun en popüler yolu ise hesabınızı kullanarak birkaç saat kaybolduktan sonra UC’yi PUBG’ye devrederek oluşturucuyu kullanmak olacaktır. Uc hilesi;

 • Ücretsizdir.
 • %99 ihtimalle çalışır.
 • İllegaller yollar ile çalışmaz, adildir.
 • Otomatik olarak güncellenir.
 • Herhangi bir iletişim numarası ve ücret istemez.
 • Gizlenmiş şifrelere sahiptir.
 • iOS ve Anroid gibi cihazlarda çalışır.
 • Otomatik şifreme yapar.
 • Virüs içermez.
 • Ban yemez.
 • pubgmobileuchilesi.com, pubghilesi.net ve uchilesi.com üzerinden binlerce pubg hilesi yapabilirsiniz.

PUBG Mobile için PUBG Hilesi ESP

Bu hile Pubg’de en çok tercih edilen ve sıklıkla kullanılan bir hiledir. ESP hilesi geliştirilmiş algılıma demektir. Oyun esnaasında diğer oyuncuların görmediği ayrıntıları algılar ve tüm gizli şeylerin yerlerini kayıt altına alır. Sizin oyun esnasında göremediğiniz gizli yerleri, ödülleri, ganimetleri kayıtlar ve bu sayede kolayca ulaşmanızı sağlar. Bu hack’i aktifleştirmeniz biraz zaman alabilir. Güvenli bir şekilde bunu yapabilmek ve oynamak için yapmanız gerekenleri sizler için anlattık;

 • Unutmayın, bu hileyi kullanarak çok fazla savaşa girmeyin.
 • İlk olarak birkaç gün lobide kalarak Solo, Duo ya da Squad’dan birini seçerek kullanın.
 • Alıştıktan ve kavradıktan sonra bu sistemi kullanarak maça başlayabilirsiniz.
 • Oyunda hile yaptığınızın anlaşılmaması için biraz dikkatli oynayın.
 • Aksi takdirde fak edilirseniz oyundan atılabilirsiniz.
 • Bu hackleri kendi sorumluluğunuz altında kullanın.

PUBG Mobile’de Sınırsız BP İçin PUBG Hilesi

Pubg Mobile’de savaş puanları veya BP, her savaştan sonra alınan puanlardır. Bunlar, oyunda kendinizi yükseltmenize ve geliştirmenize yarar. En sevdiğiniz kıyafetleri ve görünümleri elde etmenize yarar. Böylece hem düşmanlarınıza hem de arkadaşlarınıza gösterebilir onları etkileyebilirsiniz. Bu Hack, oyunda hile yapmak istemeyen fakat oyundaki diğer kişiler etkilemek, eşyalarını göstermek isteyen kişiler için uygundur. Bunun sayesinde kendinizden emin şekilde oynamak için en iyi yol diyebiliriz.

PUBG Mobile Duvar Arkası Görme Hilesi 2022

Pubg hilelerin arasında en çok kullanılan hacklerden biride duvar arkası görmedir. Oyunda engelleri, duvarları kolayca görebilir ve düşmanlarınız ile arkadaşlarınızı en hızlı şekilde bulmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda radarınızdaki düşmanlarında size yerini bildirir. Böylece onlar bilmeden kolayca takip edebilirsiniz. Bu PUBG Mobil hilesi üzerinde ”Özenle İdare Edin” etiketi ile birlikte karşınıza çıkar. Dikkatli bir şekilde kullanıldığında hileniz tespit edilmez. Fakat yine de düşmanlarınızı duvardan ateşlememek gibi kurallara dikkat edin. Aksi takdirde oyundan atılabilirsiniz. Doğru kullandığınızda tüm düşmanlarınızı hemen yenebilirsiniz.

PUBG Mobile’den Geri Tepme Nasıl Ortadan Kaldırılır?

Tüm silahların sıfır geri tepmeye sahip olmasını sağlayan bir özelliktir. Oyun esnasında her atıştan sonra tekrar nişan almak için silahı yeniden ayarlamanız gerekir. Fakat bu hile ile silahlarınızda geri tepme olmaz ve dolayısıyla yeniden ayarlama yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz kadar ateş açabilirsiniz. Hatta oyunda size nişancı bile diyebilirler. 🙂

PUBG Mobile Speed Hack (En Hızlı Sen Ol!)

Hız hilesi kullanıcıların savaş esnasında hızını artırır. Var olan en ölümcül hilelerden biridir. Yalnızca kafayı hedefler ve yol açık olduğu zaman ateş eder. Böylece oyuncunun mermi ile öldürme oranını yükseltir. Aimbot ile birleştiğinde gücü fazlalaşır. Sizler de hemen bu hackleri kullanarak daha keyifli ve kazançlı bir oyun oynayabilirsiniz.

Pubg Mobile Emulator Hile Nasıl Yapılır?

Birçok hile uygulaması emulatör programı ile kolaylıkla yapılabilir. Android ve iOS üzerinden yapabilirsiniz. Bu hackleri kullanarak oyunda rakiplerinizi hızlıca yenebilirsiniz. Mobile becerilerinizi gerçekleştirmek ve için emülatörü yüklemeniz gerekmektedir. Bunu yapmak için bilgisayarlarınızdan programı indirmelisiniz. Bu şekilde yükleme işlemlerini tamamladıktan sonra hileli bir şekilde oyun oynayabilirsiniz. Oyunu orijinal site üzerinden yükleyerek kurulumunu yapabilirsiniz. Kurulum bittikten sonra ikisini tanımlayarak hemen hızlı bir oyun oynayabilir ve silah ile daha kolay adam öldürebilirsiniz.

PUBG Mobile Aimbot Hilesi

Aimbot pubg oyununda en önemli unsurlardan biridir. Aimbot nişan almak için kullanılır. Birinci ya da üçüncü şahıs nişan alma oyunun en zorlu kısmıdır. Burada karşı tarak sizi otomatik olarak hedefler ve ateş açmaya başlarsa sizin yapmanız gereken şey anında karşılık vermektir. Bunun için hemen aimbot hilesini kullanabilirsiniz. Bu hack için kişilere ateş açmakta çaba harcamadan hemen düşmanlarınızı vurabilirsiniz. Fakat dikkatli olun! Geliştiriciler her zaman bu hackleri arıyor yakalanırsanız oyundan atılabilir ve yasaklanabilirsiniz.

Bu hileleri yaparken çok dikkatli olmanızı öneririz. Geliştiriciler pubg oynama sırasında hile yaptığınızı fark eder ise burada oyun dışı edilebilir ve ban yiyebilir, yasaklanabilirsiniz.

Verilen oy post

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 44 YORUM
 1. Udey dedi ki:

  Hile istiyorum

 2. Günel dedi ki:

  İyi hile

 3. 《serdar05》 dedi ki:

  Iyi hile

 4. Im《bad》》boy dedi ki:

  iyi hile

 5. Yamac dedi ki:

  Com guzela

 6. İsimsiz dedi ki:

  Knk nasıl yüklicez

 7. Duman dedi ki:

  Duvar arkası görme

 8. promaxrc34 dedi ki:

  İyi bir hile

 9. Ali dedi ki:

  Efsane

 10. Ramazan dedi ki:

  Çık güzel

 11. Yusuf dedi ki:

  Hile

  1. promaxrc34 dedi ki:

   İyi bir hile

 12. Ahmet dedi ki:

  Hile

  1. Ramazan dedi ki:

   Çok☺️☺️☺️

 13. İsmayıl dedi ki:

  İyi

 14. Sadiq dedi ki:

  Hile

 15. Yusuf dedi ki:

  Hile yapın bana

 16. Ələmdar dedi ki:

  Ucd 10000

 17. Burak dedi ki:

  Dürbün sekmeme hilesi

 18. BURDURBAKİ dedi ki:

  Hile yükleme

 19. ErhanGS dedi ki:

  Hileli olcakmı?

 20. Miraç dedi ki:

  Bana hile açın

 21. Memocan dedi ki:

  Çok çalışıyor mu diye mesaj

 22. Doğukan dedi ki:

  Iyı

 23. Vanliapo6545 dedi ki:

  Hayat bir masal

 24. Didar dedi ki:

  insanlarin nerde oldugunu gösteren hile

 25. Didar dedi ki:

  UC hile

 26. Muhammed dedi ki:

  Hile

  1. Muhammed dedi ki:

   Hile

 27. Baran dedi ki:

  Uc hilesi

  1. Miraç dedi ki:

   Bana hile yapın

 28. Baran dedi ki:

  Evet

 29. Lordpaşa dedi ki:

  Hızlı koşma hilesi

 30. Ahmet dedi ki:

  Üç hilesi uçma hilesi duvar arkasıarkası görme tam issabet tepme

  1. Ramazan dedi ki:

   Çık güzel

 31. Perhat dedi ki:

  Hile

 32. Kaan dedi ki:

  Lütfen hızlı verin

  1. Baran dedi ki:

   Uc hilesi

 33. 49reiz dedi ki:

  Pubg mobilde iyi çalışıyomu

 34. 49reiz dedi ki:

  Hile nasıl

 35. 49reiz dedi ki:

  Hile yine ücretsizmi

 36. Burçin dedi ki:

  Bende öğrenmek ve atıyorum

 37. Mert dedi ki:

  Hile açmak istiyorum lutffen olsun ücretsiz bir sekilde

 38. Tuğba dedi ki:

  Güzel

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
error: Content is protected !!