Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2022 (TÜM SEKTÖRLER)

Türkiye’de sermayesiz bayilik veren firmalar, kendi işini kurmak isteyen ama sermayesi bulunmayan girişimciler için bir çok fırsat sunuyor. Bu yazımızda sizler için en karlı bayilikler hangileridir, en çok kazandıran bayilikler, 81 ilde ücretsiz bayilik veren firmalar, Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2022’de Hangileri? sermayesiz bayilik veren giyim firmaları, engellilere bayilik veren firmalar, gıda firmaları hangileridir? detaylandıracağız. Sermayesi bulunan girişimciler bu konuda daha avantajlı olsa da ücretsiz bayilik veren firmalar da bulunmaktadır. 30 bin TL, 20.000 TL’ ye bayilik veren firmalar hangileridir araştırdık.

Ücretsiz Bayilik Veren Firma Var mı?

Sıfırdan iş hayatına atılmak yerine bayilik alarak hazır müşteri kitlesi ve yüksek kar payı ile bir sıfır önde iş hayatına atılmak herkese daha cazip gelmektedir. Zaten var olan ve adını duyurmuş işletmelerden almanızın birçok avantajı olacaktır. İnsanların güvenle tercih ettiği yerler olması sebebi ile müşteri kazanmak için herhangi bir çaba sarf etmenize gerek kalmayacaktır. Bazı firmalar sermayeniz olmasa bile sırf isim duyurmak adına ücretsiz bayilik hakkı sunmaktadır. Bunun için cafelere, gıda firmalarına başvuru yapacağınız gibi sermayesiz bayilik veren giyim firmalarını da araştırarak başvurularınızı oluşturabilirsiniz.

Ticarette En Karlı Bayilikler 2022 Yılında Hangileridir?

Kendi işinizi kurma istiyor ve ticarette karlı olan hangi sektör bilmeyenler için en karlı bayilikleri öğrenebilir ve bilgi sahibi olduktan sonra firmaların istekleri ve şartları doğrultusunda bayilik açarak kazanç elde etmeye başlayabilirsiniz. Bu konuda ilk yapılması gereken, sermayeniz ve kendinize uygun olan sektör seçimini yapmaktır. Sonrasında ise firma ile iletişime geçerek bayilik müracaatında bulunabilirsiniz. Aşağıda yer alan sermayesi olmayanlara bayilik veren firmalar listesini inceleyerek seçim yapmanız yararınıza olacaktır.

81 İlde Sermayesiz Bayilik Verilecektir!

Ücretsiz bayilik veren firmalardan sermayesi olmayan ve franchising almak isteyen girişimciler için 81 il genelinde de firmalar bulunuyor. Bayilik veren firmalar bayilerinden isim hakkı talep ediyor ancak, bazı firmalar isimlerini daha fazla duyurmak için bayilik verdiği firmaları zorlamamak adına hemen isim hakkı talebinde bulunmak yerine isim hakkı bedelini uzun vadelere veriyor. Param yok franchising almak istiyorum diyen kişiler bu firmaları tercih etmelidir. Bu firmaların amaçları kendi isimlerini daha fazla il ve ilçede duyurmaktadır. Bayisini almak istediğiniz firmalar ile iletişime geçerek ismi herkes tarafından duyulmuş ve müşteri kitlesi hazır olan bayileri alarak kendi işinizi kurabilirsiniz.

Az Sermaye ile Karlı Yatırım Yapın

Kendi işyerini açarak kendi işinin patronu olmak isteyen ancak, franchise almak için sermayesi olmayanlar buraya! Kazançlı yatırım yollarının püf noktalarını sizler için kaleme aldık. Az sermaye ile ne iş yapacağınıza dair bir iş fikriniz yoksa yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz iş kurma ve para kazanmanın yollarını sizler için derledik. İsterseniz hiç beklemeden karlı bir yatırım nasıl yapılır, sermayesiz iş kurmanın yolları nelerdir bahsetmeye başlayalım. İş kurmanın kolay olmadığını ancak az parayla da iş kurmanın hayal olmadığını söyleyebiliriz. Az sermayeli kazançlı yatırım yolları ve kar marjlarını merak ediyorsanız bayilik veren firmalar ve sektörleri anlatarak yazımıza başlayabiliriz.

Bayilik Almanın Avantajları Nelerdir?

İş fikirleri arasında en çok tercih edileni bayilikler ile, birden fazla avantaj elde etmiş olacaksınız. Sıfırdan işletme kurulumu hem daha masraflı hem de daha zaman alıcıdır. Fakat adı duyulmuş ve müşterisi olan markalardan bayilik alırsanız hem daha kolay iş hayatına atılır hem de hazır ve garanti müşterilere sahip olursunuz. İşte franchising ile sunulan avantajlar;

 • Marka bilinirliğinden yararlanmak
 • Uluslararası standarda uygun ürün ve hizmet sahibi olmak
 • Başarını kanıtlamış işletmelerin itibarına sahip olmak
 • Personel eğitimlerinin düzenli olması ve sürekli değişim ve gelişim içinde olmak gibi avantajlar söz konusu olacaktır.

Sermaye isteyen ya da tamamen ücretsiz şekilde bayilik alabileceğiniz markalar bulunmaktadır. Yatırımınız yoksa hemen Bayilik almak için kredi veren bankalara giderek başvurunuzu yapabilirsiniz. Peki bayilik veren firmalar hangileridir, ne gibi koşulları vardır, hangi sektörlerde verilmektedir, sektör olarak çiğ köfteden, yemek sektörü ve giyime kadar birçok markanın bayiliği bulunmaktadır. Gelin birlikte bayilik veren markaları ve şartlarını inceleyelim.

Ücretsiz Bayilik Almak Mantıklı Mı?

Bir firmadan ücretsiz bayilik almak, eğer firmanın marka değeri oldukça yüksekse ve başarılı bir firma ise bu bayilikleri almak mantıklıdır. Unutmayın firmaların size sunduğu şartlar ve sattığı ürünlerin kalitesi, fiyatı ve maliyetleri çok önemlidir. Bayilik alırken bu şartları göz önünde bulundurun. Bu sayede daha mantıklı bir adım atmış olacaksınız.

Franchising sahibi olmadan önce, markaların şartlarını ve ücretlerini ayrıntılı olarak araştırmanız gerekecektir. Başvurunuz ardından yapacağınız görüşme esnasında da tüm bilgilere ulaşabilecek ve ücretsiz franchising mantıklı mı sorusunun yanıtını kendiniz cevaplayacaksınız.

Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar Ücret Talep Ediyor mu?

Türkiye’de sermayesiz bayilik veren firmalar isim hakkı bedeli gibi franchise ücreti talep etmiyor ancak bunun karşılığında sizin bir miktar sermayenizin olması gerektiği şartını sunuyor. Ya da açılacak dükkan ile ilgili şartlar sunabiliyor. Bu durumda istediğiniz bayiliğe göre şartlarda ve ücretlerde değişiklikler olabilir. Bu konuda net bir bilgi almak için bayiliğini almak istediğiniz marka ile iletişime geçerek, görüşmenizi yapabilir ve şartlarını öğrenebilirsiniz. Bu şekilde öğrenmeniz daha uygun ve sağlıklı olacaktır.

Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar 2022

Ücretsiz Bayilik Veren Firmalar 2022’de Hangileri? hemen cevaplayalım. İşte Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar listesi:

 • Sabundünyam Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar arasında yeralıyor. Başvuru formunu doldurarak veya info@sabundunyam.com mail adresinden şirket ile iletişime geçerek bayilik başvurusunda bulunabilirsiniz.
 • Pan Çiğköfte Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar arasındadır. İsim hakkı ve diğer bedelleri almadan sermayesiz bayilik fırsatı sunan firma ile 444 6 726 nolu çağrı merkezinden iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Pan Çiğköfte Bayilik başvuru formu ile hemen başvurunuzu yapabilirsiniz. Firma başvuranlardan 10.000 TL tutarında senet imzalamasını talep etmektedir.
 • Anadolu Çiğköfte; Ücretsiz franchise veren bir diğer firma olarak karşımıza çıkıyor.
 • SıfırbirBörek; 4 şubesi vardır ve franchise bedeli almaz.
 • Köftey’s Köfte; 40.000 TL ile 50.000 TL’lik bir birikiminiz varsa firma ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.
 • Sana Döner; Sana Döner 50.000 TL ile 100.000 TL aralığında bir ücret talep etmektedir. Bu sermaye tutarına sahip olan girişimciler başvurularını hemen yapabilirler.
 • Arsamiea Çiğköfte; Firma her şeyi üstlenerek anahtar teslimi yapmaktadır.
 • Tarihi Antep Çiğköftecisi; Türkiye’nin her noktasına bayilik veriyor.
 • Lezizhan Çiğköfte; Bir süre sermaye oturana kadar ücretsiz can suyu desteği verir. Ücretsiz bayilik verir.
 • By Dado Tantuni; Ücretsiz bayilik ve esnek bir koşul sağlamaktadır.
 • Flames Pizza; Kısa süre yatırımcılardan isim ve reklam katılım payı talep etmiyor.
 • Tepeçay; Bayilik ve isim hakkı bedeli talep etmemektedir.
 • Autoclup; Şirket bayiliklerden sermaye talep etmiyor fakat bedelsiz olarak küçük yatırımlar ile büyük gelecek için bayilik sunan firmadır. Oto koruma ve bakım sektöründe hizmet vermek isteyen kişiler başvuru yapabilir.
 • Green Pik; Organik gübre bayiliği olarak sermayesiz bayilik fırsatı sunan firmanın iletişim numarası 0 212 863 13 21 üzerinden ya da online sitesinden başvurunuzu hemen yapabilirsiniz. Organik gübre firmasının aramış olduğu şartları sağlayan kişiler bayilik alabilir.
 • Nerotherm Pelet Sobası ve Kazanı; Bayilik bedeli talep etmez.
 • Şeker Metal; Ahşap birleştirme aksesuarı satışı yapar. Bayilik bedeli talep etmeden franchise verir.
 • Metropol Sanal Santral; Bayilik bedeli talep etmez.
 • Elektroterm Kombi; İsim hakkı ve bayilik bedeli talep etmez. %15-25 kar marjı ortaklığı talep etmektedir.
 • Chicker Fast Food; Bayilik koşullarını esnek tutmaktadır.
 • Lexa Çelik Kapı; Çelik kapı sektöründe önde gelmektedir. Sermayesiz bayilik veren firmalar olarak yer alır.
 • 100de100 Gübre; Ücretsiz gübre firması kurabilirsiniz.
 • Çaytaze Çay; Ücretsiz bayilik sunmaktadır. 30.000 lira karşılığı stant bayiliği verilir.
 • Sena Stone; Firma sadece ürünlerinin satışının yapılması için bayilik veriyor. Üretim bayiliği vermemektedir.
 • Triples Oto Kimyasalları; Vizyon Görsel Mochka, Tondo Köyiçi süt çiftliği gibi firmalarda sermayesi bulunmayan girişimciler için ücretsiz bayilik vermeye devam etmektedir. 10.000 lira ile alınabilir.

Ücretsiz Bayilik Veren Diğer Firmalar

Diğer Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar ise:

 • Nanoplus Hydroson – Safe Step Franchise: Yalnızca 20-25 bin TL aralığında sermayeniz olması gerekir.
 • HortumMatik Bayiliği: 1.500 TL sermayenizin olması yeterli olacaktır.
 • Lezizhan Çiğköfte Bayiliği: 2006 yılından bu güne hizmet veren çiğ köfte markası ücretsiz şekilde bayilik vermektedir.
 • Oba Döner Franchise
 • Paspasmatik: Herhangi bir sermaye ve bayilik ücreti talep edilmemektedir.
 • Pierre Cassi Giyim Bayiliği: Özellikle erkek kıyafeti üzerinden satış yapılmaktadır. Herhangi bir ücret istenmemektedir.
 • Dream Home Mobilya: Ücretsiz bayilik imkanı sunmaktadır.
 • Bemera Lukens Mobilya Franchise: Herhangi bir bayilik ücret yoktur.
 • Vizyon Görsel Ürünler Bayiliği: Bayilik ücreti olmamakla beraber eğitimde verilmektedir.
 • Mochka Accessories Franchise: Ücretsiz hizmet sağlamaktadır.
 • Cleanvac Temizlik Makineleri: Ortalama olarak 100.000 TL sermaye istenmektedir.
 • Marmara Mantar Bayiliği: 3 ay içerisinde kar ederek bayilik alabilirsiniz.
 • Meal Box Franchise: Ücretsiz verilmektedir.
 • Fox Kirsavar Bayiliği: Yüzde 70 kar ederek ücretsiz verilmektedir.
 • Lokmachi
 • Metropol Sanal Santral
 • AutoExper Oto Eksper
 • Fiber Çözüm Yazılım
 • Byaslan Araç Kiralama
 • 100de100Gübre
 • Lezzet-i Harika Gıda
 • Medcore Medikal Ürünler

Online Bayilik Veren Firmalar

Online franchising ile online şekilde ürün satışı yapan sitelerden, bayilik alarak siz de satış yapmaya başlayabilirsiniz. Hiçbir şekilde ürün üretmeden, ortak malların satışı ile sanal platformlarda satışa sunabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte pek çok alan dijital dünyaya taşınmıştır. Eğitimden, yapılan alışverişlere kadar sanal ortama geçiş ile bayilikler de online olmuştur. Ücretsiz ve sermayesiz franchise imkanı veren firmaların sayısı kadar çok olmasa da online şekilde franchising şansı sunan markalar bulunmaktadır.

 • Lokman AVM
 • Power 1
 • Bittigetir (Online Sipariş)
 • Tulum Sepeti
 • Larasima
 • Stone Mahall
 • Kos Sepeti
 • Getir
 • Ticimax

Online franchising için öncesinde araştırma yapmanız gerekmektedir. Hangi kitleye nasıl hitap edeceğinizi belirledikten sonra, kendi alanınızı oluşturmalı ve ona göre planınızı hazırlayarak, satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Sermayesiz Bayilik Veren Giyim Firmaları

Sermayeli ya da sermayesiz olarak giyim firmasından bayilik alarak kadın, erkek ve bebek giyimi olarak satış yapmaya başlayabilirsiniz. Her firma ücretsiz olmasa da, kar marjına göre ya da isim ve dükkan açılış maliyetine göre az da olsa bir ücret talep etmektedir. Ne kadar büyük firmalardan franchising alırsanız, müşteriniz ve kaliteniz o kadar çok olacaktır. Kazancınızı belirleyen faktörlere, özellikle hangi bölgede bayilik açacağınıza göre ürün içeriklerinizi ve yaş gruplarınızı belirleyebilirsiniz. Giyim sektöründe Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar 2022 Ücretsiz listesi:

 • Altınyıldız Classics sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak firma hakkında bilgi alabilirsiniz.
 • Collezıone müşteri hizmetleri numarası olan 0212 447 12 12’i aradığınızda iletişime geçebilirsiniz.
 • CATCH 100.000 TL’ye kadar bir yatırım yapmak istiyorsanız tercih edebilirsiniz.
 • RUBYS erkek mağazası açmak isteyenler yurtiçi ve yurtdışından tercih edebilir.
 • Bücürük Franchisinig maliyeti 100.000 TL-250.000 TL’dir.
 • B&G Store 0-14 yaş arası çocuk giyim ürünleri satmaktadır.
 • DeFacto 0850 222 27 15’i arayıp firma ile iletişime geçebilirsiniz.
 • Lc Waikiki 190.000-250.000 TL maliyet gerekmektedir.
 • ZARA bayiliği için desteklenmiş olduğu illerde mağaza açmayı kabul ederseniz eğer franchising alabilirsiniz.
 • Maserto erkek takım elbisesi ve damatlık satışı yapmaktadır. Bayilik verirken Franchising için isim hakkı almamaktadır.
 • Polo Garage Kadın, erkek ve çocuk giyim üzerine olan bu mağaza alışveriş merkezlerinde açılmasını istemektedir. 0212 244 5835 iletişim numarası ile müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.
 • Koton; Yatırım maliyeti firmanın açılacağı yere ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Çağrı merkezi numarası 0212 331 33 00’dır.
 • Mavi Jeasns; Bayilik almak isteyen kişilere eğitimleri ile sürecin nasıl işleyeceğini anlatarak eğitimler vermektedir. Bayilik ücretini gizli tutarak firmalar ve açılacak olan mağazanın M2 oranına göre ücret almaktadır.
 • Boyner
 • Maserto
 • XIXILI
 • H&M maalesef bayilik vermemektedir.

En karlı, sermayesiz bayilik veren firmalar arasında, tercihinizi yaparak satış yapmaya ve kazanmaya başlayabilirsiniz.

Seyyar Bayilik Veren Firmalar

Dükkan açarak büyük sermayeler harcamak istemeyen kişiler seyyar satıcılık yapan ve bayiliklerini vermek isteyen kişiler ile iletişime geçebilir. Genellikle yol kenarlarında gördüğümüz seyyar satıcılar çok olsa da bu firmaların sayısı düşüktür.

Seyyar ücretsiz bayilik veren firmalar:

 • coffee-bike Bayilik; Mobil kahve dükkanı olup franchise bedeli esnektir. Sadece satışı yapılan kahveler için bedel alır. Çay, sıcak çikolata ve taze sıkılmış portakal suyu gibi ilave içecekler ve bisiklet ile satılan atıştırmalıklar için ücret talep etmemektedir.
 • Demlik Franchise; Demleme çay ve Türk kahvesi satışı yapılmasına izin veren bir firma olup bayiliklerini kiosk sistemine dahil ederek vermektedir. Kiosk sistemi ile franchise verdiğinden dolayı açılacak yerin M2’sine göre alacağı bedel değişmektedir.
 • Sosisev; Firmada 3 tip konsept bulunuyor. Açık alan, kapalı alan ve kafe konsepti olarak bayilik vermektedir.
 • Panci Roti Gurme Mobil Et Lokantası; Gezici lokanta hizmeti veren bir firmadır. Marka bilinirliğini arttırmak için 81 ilde başvuruları kabul etmektedir. Firmanın sosyal medya hesapları da bulunuyor. İletişime geçmek için tercih edebilirsiniz.

30 Bin TL’ye Bayilik Veren Firmalar

20.000 TL-30.000 bin TL’ye bayilik veren firmalar şu şekildedir;

 • Komagene Çiğ Köfte Firmadan bayilik alabilmek için ortalama olarak 30.000 LT ile 35.000 TL arasında bir sermaye gerekmektedir.
 • Tostcuu Torku Bayiliği; İsim hakkı bedeli olarak 30.000 TL isteyen firma M2 başına 2.000 TL ek ödeme talep etmektedir.
 • Elegance Vip Parfüm; Mağaza açılış bedelleri toplamda 30.000 TL civarında olmaktadır. Firmanın instagram adresi bulunuyor oradan iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Kapbula Organik Şeyler Bayilik; Organik tekstil ve organik kozmetik ürünleri satışı yapan bir firmadır. Firma ile iletişime geçmek isteyen kişiler iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirler.
 • Ekoversol Organik Gübre; Organik solucan gübresi ve organik tarım uygulamaları geliştirmektedir. Daha fazla bilgi almak için firma ile iletişime geçebilir goog maps üzerinden firmaya ulaşabilirsiniz.

Daha düşük sermaye ile yatırım yapmak isteyen kişiler 20 Bin Lira Sermaye ile Açılabilecek İşyerleri hakkında detaylı bilgiyi içeriğimizden alabilirsiniz.

Çiğ Köfte Firmaları Az Sermaye ile Bayilik Veriyor

Bulgur, ceviz, ketçap, salça çiğ köfte ile az sermayeli iş fikri olan; çiğ köfte dükkanları son dönemin en karlı işleri arasında gösteriliyor. Bayilik vererek kendi iş yerini açmak isteyen girişimcilere kazançlı yatırım imkanı sunan çiğ köfte firmaları, bazen az sermaye ile bazen de hiç para almadan, bu işi yapmak isteyenlere kendi işlerini kurmalarına yardımcı oluyor.

Bir çiğ köfte dükkanının dekorasyon maliyeti 7 bin liradan 15 bin liraya kadar değişiyor.

Firmalar bayilik girişi için franchise bedeli almadan da bayilik veriyor, her firmanın şartı ise şirket standartlarına göre farklılık gösteriyor. Bir çiğ köfte dükkanı açmak istediğinizde firmalar genellikle sizden giriş ücreti talep etmemektedir, hatta açılacak çiğ köfte dükkanı kendi standartlarına uygun olarak dekorasyonunu da firmalar kendileri yaparak girişimcileri suya sabuna dokunmadan iş sahibi yapmaktadır. İşlek bir caddede yaklaşık 20 m2’lik bir dükkan açtığınızda dükkanın karı ise aylık 3 ila 7 bin lira arasında değişen çiğ köfte bayilikleri alarak siz de kazançlı bir iş fırsatı yakalayarak yüksek karlı bu iş ile kendi işinize sahip olabilirsiniz.

Konsept çeşidine göre;

 • Cadde konsepti: 100 bin TL
 • Orta konsept: 50 bin TL
 • Küçük dükkanlar: 20 bin TL
 • Dizayn size ait olursa: 10 bin TL

Közde Kahve Dükkanı Bayilikleri ile Sermayesiz İş Kurma

Aylık ücreti olmayan bir başka iş kolu ise kahvecilik. Közde kahve bayiliği veren firmalar ile az sermayeli yatırım fırsatı sizi bekliyor. Közde kahve dükkanı açmak için yaklaşık 10 ila 30 bin lira arasında bir dekorasyon ücreti ödenmekte. Sermayesiz iş kurmanı hayal olmadığını kazançlı firmaların bayiliklerini alarak kendi işinizi kurmanızın zor olmadığını tekrar belirtmek isteriz. Dekorasyon masraflarını kimi zaman firmalar karşılarken kimi zaman da işletme sahibinin masrafları karşılaması talep edilmektedir.

Fransız Usulü Krep Dükkanı Açmak Bol Kazançlı Bir İş Kapısı

En iyi kazandıran bayilik listesi arasında yer alan Fransız usulü krep dükkanları ile bol kazançlar elde edebilirsiniz. Farklı iş kollarında iş sahibi olmak isteyenlere özel çözümler sunan firmaların sayesinde sizde işyerinizi açarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. İnsanlara oldukça değişik gelecek Fransız usulü krep bayiliği alarak dükkan açıp artık para kazanmak istiyorum diyorsanız krep dükkanları da bayilik veren firmalar arasında.

Yaklaşık 30 bin ile 100 bin TL arasında bayilik ücreti ödeyerek karlı bir yatırım yapma imkanına sahip olabilirsiniz. İşlek bir caddede Fransız usul krep dükkanı bayiliği alarak dükkan açarsanız aylık 30 ile 50 bin lira arasında kazanç sağlayabilirsiniz.

Çikolata Mağazası ile Kazançlı Bir Bayilik Fırsatı

Yaklaşık 60 bin lira bayilik bedeli ödeyerek bir çikolata mağazası açmakta oldukça karlı. Çikolatalı meyve bardağının maliyeti 3 TL bir bardağı 3 liradan mal edip 9 lira satış fiyatı üzerinden satarak karlı bir iş yapabilirsiniz. Bu şekilde çikolatalı bardaklardan günde maksimum 150 bardak satarak ayda 10 bin lira kar getirebilirsiniz. Bu işte son zamanların oldukça kazançlı iş fikirleri ve yapılabilecek karlı işler arasında.

Simitçi Dünyası Bayilik Nasıl Alınır?

Simitçi Dünyası, bayilik verdiği ekibi eğitip geliştiriyor ve isminin doğru hizmet kalitesiyle anılmasını sağlıyor. Stok yönetimini en iyi şekilde ayarlayarak süreklilik sağlamaktadır. Simitçi dünyasından bayilik almak istiyorsanız, bu süreçte gerekli olan işlemleri tamamlamanız gerekecektir.

Simitçi Dünyası Bayisinde Bulunabilecek Ürünler;

 • Tüm simit çeşitleri
 • Burgerler
 • Ana yemekler
 • Tatlılar
 • Sıcak ve soğuk içecekler
 • Kahvaltılıklar
 • Tost
 • Salata
 • Gözleme
 • Dürüm
 • Atıştırmalıklar kategorilerinde ürünler bulabilirsiniz.

Ayrıca 0312 257 47 00/ 01/ 02/ 03/ 04 numaralı telefonlar ile Via Flat No: 7/2 Kapı: 65-66 Nergis Sokak Söğütözü – Ankara adresine giderek bayilik ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Tespih Franchising

Tespih meraklılarından para kazanmak istemez misiniz? Siz de tespih meraklılarından para kazanmak için tespih bayiliği veren firmalardan bayilik almak yaklaşık 100 bin liraya denk geliyor. Tespih dükkanında ise ayda ortalama yaklaşık kazancınız 12,500 TL olacaktır. 8 ya da 9 ayda bayiliğe ödenen para bu şekilde çıkarılabilir geri kalan kar marjı ile de yüksek karlı bir yatırım yapabilirsiniz.

Tüm bu iş alanlarında bayilik veren firmaların istediği şartları yerine getirerek iş hayatınıza 1-0 önde başlayarak karlı bir işe imza atabilirsiniz. Dediğimiz gibi iş kurmak zor para kazanmak kolay değil ancak yukarıda sıraladığımız farklı iş fikirlerinden bayilik veren firmalar ile anlaşarak sizde kendi işinizi kurarak para kazanabilirsiniz. Hayalinizdeki işinize kazançlı firmaların çatısı altında açacağınız iş yerinizle başlayarak sermayenizi daha da kazançlı bir yatırıma dönüştürebilirsiniz.

Birikmiş sermayeniz var ve bir iş yeri açmak istiyorsunuz. Market açmak için girişiminiz varsa, öncelikle Market bayiliği veren firmaları içeriğimizden inceleyebilirsiniz.

Ekomini Marketler Bayilik Veriyor Mu?

En çok merak edilen soruya sizler için yanıt verdik! Ülkemizde toptan fiyatına perakende satış yapan birçok market bulunmaktadır. Bu marketler mahalle bakkallarının önüne geçmektedir. Vatandaşlar bakkallara göre daha ekonomik, çeşitli ve kaliteli ürün bulunması sebebiyle bu marketleri tercih etmektedir. Bu marketler arasında Bim, Şok, A101 gibi yerel marketler de bulunmaktadır. Müşterilerine en uygun fiyat ve yüksek kalitede ürünleri ulaştırma politikasındadır. Ekomini de bu marketler arasındadır. Bini aşkın mağazası ile her daim ürünlerini aynı hız ve kalitede ulaştırmayı amaçlamaktadır. Bu bölümde sizlere ekomininin bayilik sistemini anlatacağız.

EKOMİNİ mağazası açabilmek için ortalama 60 bin TL bir sermayenizin olması gerekiyor. Tabi bu rakam en düşük değerdir, ne kadar fazla sermaye ile bu işe girerseniz o kadar iyi olur. Bayilik alacak olan kişinin mağazayı işletebilecek kapasiteye sahip olması gerekmektedir. Bunun yanında haftanın her günü gece 24.00’e kadar marketi açık tutması gerekmektedir. Mağaza içinde kazanılan tüm kar işletmeciye aittir.

EKOMİNİ markası ile işletici arasında yapılan franchise sözleşmesi baz alınarak kişi mağazayı işletecektir. Mağaza bulunduktan sonra gerekli kontroller yapılır ve  işletmeci çalışma ruhsatını alır. Gerekli tüm belgelerin tamamlanmasının ardından mağaza açılır. Mağaza açıldıktan sonra saha kontrol ekibi düzenli olarak mağazayı ziyaret edip, ciro ve karlılık oranının arttırılmasına ilişkin işletmeci ile görüşmeler yapmakta ve bilgilendirmektedir.

Saha ekibi mağaza açılışından sonra düzenli olarak güncel bilgileri işletmeci ile paylaşır yasal durumlardan haberdar eder. Her daim değişim ve yeniliği bildirir. Ayrıca bayiliğin tamamını üstünüze almak için bir sene boyunca cironun üzerinde satış yapmalısınız. Bu sayede 1 yılın sonunda işletme sadece sizin olabilir veya sizde başka birine bayilik hakkı tanıyabilirsiniz.

Ekomini Bayiliği Nasıl Alınır? Başvuru Şartları Nedir?

EKOMİNİ markası bu alanda girişim yapacak olan kişilerden sermaye beklememektedir. Amaç ise pazar oluşturmaktadır. Vasıfları yerine getirip, ilgili kurumlardan alınacak evraklara sahip olan herkes bu bayiliği alabilir ve maliyetleri için KOSGEB desteğinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca unutmayalım ki mağazaya ait tüm masraflar, dekorasyon ve giderler marka tarafından karşılanır.

Tüketiciler İçin:

 • Tüm tüketicilere hitap eden alışveriş noktaları
 • Gece geç saatlere kadar kesintisiz, kaliteli hizmet
 • Temiz, istenilen ürün çeşitlerinin bulunduğu, farklı fırsatlar sunan
 • Evine en yakin alışveriş mekanları bulunmaktadır.

İşletmeciler İçin:

 • Mağazanın tüm işletmesinden sorumlu olarak kendi işinizin patronu olacaksınız.
 • Ekomini konseptine uygun büyüklükte dekorasyonu yapılmış anahtar teslim mağazanın işletmecisi olacaksınız.
 • Yapacağınız yatırım sadece mağazada satılacak ürünler ile sınırlı olacaktır.
 • Merkezi satın alma anlaşmaları ile daha uygun koşullarda tedarik imkanına ve bunun yaratacağı rekabet yapınızla kazancınızı arttırma fırsatına sahip olacaksınız.

Hot Döner (Hatay Usulü Soslu Döner) Bayiliği

Hot döner bayiliğini vereceği işletmecilerde ve işletmelerinde bir takım özellikler aramaktadır. Zengin menüsü ve doyurucu Hatay usulü dönerini herkese ulaştırmak ve diğer bayilere göre döner konusunda iddialı olan hot döner başarılı ismini diğer işletmecilerle paylaşmaya hazır.

Girişimcide Aranan Özellikler:

 • Girişimci bir ruha sahip olması risk alabilmesi ticari zekaya sahip olması gerekmektedir.
 • Hot Döner markasının gerektirdiği bayilik özelliklerini barındırması gerekir.
 • İnsan kaynakları ve finansal yönetim konusunda tecrübeli olması, tüm zamanını ve gücünü Hot Döner için harcama imkanı olmalıdır.

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası Başvuru, görüşme, sözleşme imzalama, kurulum, açılış, eğitim, denetim, lojistik olarak sıralanabilir.

Siz de bu firmalardan bayilik hizmeti alarak az sermaye ile kazanma imkanı elde edebilirsiniz. Yatırımlarınız bir süre sonra kara dönüşecektir. Geçen yıl bayilik veren bu firmalar 2022 yılında da vermeye devam edecektir.

Verilen oy post
Photo of author

Seher Demir

Anadolu Üniversitesi Finans bölümü mezunuyum. 10 yılı aşkındır benzer konularda makaleler yazıyorum.
Yorum yapın