İzmir’de Sodexo Ticket Kıran Yerler (Komisyonsuz Nakde Çevir)

Aliağa, Buca, Balçova, Karşıyaka, Karabağlar, Bayındır, Çeşme, Konak, Bornova, Gaziemir gibi ilçelerde işyerinden yemek kartı alan ve kuponumun içinde 100 TL bakiyem var; İzmir’de Sodexo kıran yerler nereler? Nasıl paraya çevirebilirim? Ticket alan yerler var mı? İzmir’ de ticket bozdurmak için ne yapmalıyım? diye araştırma yapanlar için bugünkü yazımızda Ticket nakit ilan nakite çevirmek için nereye başvurmalı, İzmir’de Sodexo ticket kıran yerler, ticket geçen marketler nerede, nasıl çekilir, bozdurma ilanları ve İzmir İlimizde yemek kartı nakite çevirme işlemi yapan yerler, ticket geçen kuyumcular ve tüm merak edilen konular hakkında detaylı bilgilere yer verdik.

Ticket Bozdurma Yerleri İzmir!

Sodexo ve bilet kartları ve kuponlar bazı işyerleri tarafından çalışanlarına verilen yemek kartlarıdır. Bu kart ile yemek dışında alışveriş yapılır ve bazı yerlerde paraya çevrilebilir.

Bu şekilde marketlerde, alışveriş merkezlerinde ve lokantalarda geçerli olan alışveriş çeklerinin nasıl bozdurulduğunu araştırdığımız bu yazımızda İzmir ilinde oturanlar için Sodexo Ticket’ın nerelerden bozdurulabileceğini, Ticket nakite çevirme, izmir’de Sodexo kıran yerler 2023 ticket geçen marketleri, ticket bozdurma ve İzmir Sodexo kıran yerlerin adreslerini araştırdık. Setcard ve Sodexo kartı nakite çeviren yerleri incelemek için haberimizi detaylıca okuyabilirsiniz.

Ticket Sodexo Nakite Çevirme 2023

Bilet kuponlarını nakde çevirmek isteyenlerin bilet kartları ve kuponları %15 komisyon ile paraya çevrilmekte ancak bu işlemler yasak olduğu için aracı kurumlar genellikle bu işlemleri el altından komisyon ile gerçekleştirmektedir.

İstanbul, Ankara, İzmir ve ülkemizin çeşitli illerinde ikamet eden ve acil nakit ihtiyacı olanlar yemek çeklerini, biletlerini ve Sodexos’u nasıl nakde çevirebileceklerini araştırmaya devam ediyor. Bilet kartımı nerede bozdurup nakite çevirebileceğimi merak edenler için bilet takası reklamları imdada yetişiyor. Aracı kurumlardan iletişim bilgileri aracılığıyla bilgi alarak bilet kartlarını nakde çevirebilmekte ve bu sayede acil nakit ihtiyaçlarını karşılamaya devam etmektedir.

Ticket Nakit İlanları 2023

İşlem için aracılar ile iletişime geçerek, sosyal medya ve internet sitelerinde yer alan “Ticket nakde çevrilir” ilan ve iletişim bilgilerine ulaşarak kartınızı ve yemek kuponunuzu komisyon karşılığında nakite çevirebilirsiniz.

Acil paraya ihtiyacı olanlar için faturalı hatlara kredi gibi alacakları komisyonlar ve nakit ihtiyacına çözüm olan bu kişilerin vereceği reklamlar her yerde görünmeye devam ediyor. Yemek çeklerini bozdurmak için reklam vermeye devam eden bu kurum ve kişilerin komisyon oranları %5, %10 ve %20’ye kadar çıkmaktadır. Bu komisyonları alarak bilet kartınızı nakite çevirebilirsiniz.

İzmir’de Sodexo Kıran Yerler 2023

2023 yılında da son dönemlerde olduğu gibi özel işyerleri ve büyük kuruluşlar, çalışanlarına gıda yardımı için kart doldurarak bu kartın anlaşmalı olduğu yerlerde her ay düzenli yemek yeme fırsatı sunuyor. Bu durumda işyerleri de çalışanlar için avantajlıdır. Yemek için doldurulan kartların başında SODEXO gelir.

Bu kartı kullanarak birçok işyeri hizmet verdiği bölgedeki gıda sektöründeki firmalarla anlaşmalar yaparak çalışanlarının çeşitli yerlerde yemek yeme oranlarını artırmaktadır. Ayrıca çalışan birçok vatandaşımız, şirketlerinin sunduğu bu karttaki tutarı biriktirip bir sonraki aya ve bir sonraki aya devrederek karttaki miktarı artırıp nakde çevirme yöntemini düşünüyor.

Bu durum büyük şehirlerde daha yaygındır. Örneğin: İzmir’de Sodexo Bilet Kırma Yerleri 2023’de biraz daha artacak ve bir çok vatandaşımız belli bir komisyon karşılığında biletini bozdurarak nakit paraya sahip olacak.

İzmir ticket kırdırmaPin
İzmir Sodexo Bozan Yerler

İzmir’de Yemek Kartı Bozan Firmalar

Ülkemizde genellikle büyük şehir veya ilçelerde bulunan firmalar yemek gibi harcamaları için Sodexo veya benzeri kartlara aylık ortalama 350-450-750 TL yatırarak çalışanlarına avantajlı kart veya yemek bileti fırsatı sunmaktadır. maliyetler ve piyasa giderleri.

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Samsun, Eskişehir, Trabzon, Kayseri, Gaziantep, Kocaeli gibi şehirlerde daha sık karşılaştığımız bu yöntem sayesinde bazı işyerleri, kafeler, marketler anlaşmalı Sodexo kartını bozabilir ve bir komisyonda komisyon kesilebilir. içerdiği miktarın üzerinde belirli bir oran. ve ihtiyacınız olan parayı size sunar.

İzmir’de Sodexo Geçen Marketler ve Kartı Nakite Çeviren Firmalar

İstanbul’dan sonra Sodexo kartların en çok kullanıldığı yer İzmir olarak biliniyor. Nedenine baktığımızda nüfus yoğunluğunun fazla olması, bu bölgedeki işyerlerinin daha büyük olması ve çalışanlarını düşünmeleri dikkatimizi çekiyor.

Bu kartı kullanan kişiler bazen kartlarını yeme, içme ve market alışverişlerinde kullanırken, bu durumdan faydalanan ve yiyecek ya da market alışverişi dışında kartlarındaki limiti nakde çevirmenin yollarını arayan birçok vatandaş da bulunmaktadır.

There are many companies in Izmir that issue Sodexo ticket cards. While the companies in almost every district serve the citizens who have this card, they also meet your cash needs.

Bu firmaların bulunduğu bölgelerin listesi aşağıda verilmiştir:

URLAÇİĞLİ
TORBALIBUCA
TEKERLEKBERGAMA
SEFERHİSARALİAĞA
ÖDEMİŞBAYINDIR
NARLIDEREBALÇOVA
MİTHATPAŞABAYRAKLI
MENDERESBORNOVA
MENEMENÇEŞME
KİRAZDİKİLİ
KEMALPAŞAGAZİEMİR
KARABURUNKARABAĞLAR
GÜZELBAHÇEKARŞIYAKA
FOÇAKINIK
KONAK 

Tabloda belirttiğimiz bölgelerde hizmet veren firmalardan marketler, kafeler, restoranlar, özel şirketler ve hatta şahıslar Sodexo kartınızı nakite çevirebilir.

İllere göre KOSGEB destekleri hakkındaki yazımızı inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Setcard Nakite Çevirme

İşverenler tarafından çalışanlara bilet kartı olarak verilen Setcard, günlük yemek masrafları ile yeme-içme giderleri için kullanılmaktadır. Ayrıca ihtiyacına göre nakit yerine yemek dışında diğer alışveriş olanaklarını kullanmak isteyen çalışanlar da bulunmaktadır. Kural olarak, banka kartı gibi nakit almak mümkün değildir.

Sadece alışveriş yapabileceğiniz yerleri gezerek nakite çevirip çeviremeyeceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yemek dışında anlaşmalı yerlere gidebilir, setcard kabul eden yerlerden alışveriş yapabilirsiniz.

  • Yemek için anlaşmalı marketler ve restoranlar
  • Konaklama hizmeti veren yerler
  • Petrol ofisleri
  • Giyim mağazaları
  • Süpermarketler dışında diğer alışveriş mağazalarına giderek bunları nakite çevirebilir, yiyecek ve içecek dışındaki diğer ürünleri de satın alabilirsiniz.

Ticket Bozdurma İlanları İZMİR

Ayrıca İzmir/Çankaya tarafında bulunan 3-4 kiosk da bu biletleri keserek ihtiyacınız olan parayı size sağlıyor. Ayrıca İzmir/Karşıyaka’da birkaç işletme %25 komisyon alarak Sodexo biletinizi kesip kartınızdaki parayı size sunuyor.

Sodexo Avantajları NelerdirPin
Sodexo Avantajları Nelerdir?

Sodexo Kartın Avantajları Nelerdir?

Son zamanlarda büyük şehir ve ilçelerdeki işyerleri, çalışanlarına standart öğle yemeği vermek yerine Sodexo ve benzeri kartlar sunarak çalışanlarına teşvik sağlıyor. Sodexo kart kullanan firmaların çalışanlarına sunduğu avantajlar aşağıda listelenmiştir.

  • Vergi Avantajı
  • Online İşlem Kolaylığı
  • İdari ve muhasebesel kolaylık
  • Yüksek çalışan bağlılığı

Sodexo Kartın Vergi Avantajı

İşyerleri çalışanlarına Sodexo bilet kartı verdiğinde her ay kendilerine belirli bir miktar para yükler ve bu karta sahip olan çalışanlar anlaşmalı yerlere giderek anlaşmalı mekanlarda yemek yiyip bir şeyler içebilir veya market alışverişlerini yapabilirler.

Üstelik tüm bu hizmetlerden yararlanırken aynı zamanda vergi avantajlarından da yararlanabileceksiniz.

2023 Yılında Ticket Kartlarda Online İşlem Kolaylığı

2023 yılında çalıştığınız şirketin sunduğu avantajlı bilet kartları sayesinde birçok yerden hizmet alabileceğiniz gibi, Sodexon’un sunduğu işlem merkezleri sayesinde 7 gün 24 saat işlem yapabilirsiniz. online işlem kolaylığı ve istediğiniz her türlü desteği alabilirsiniz.

İdari Ve Muhasebesel Kolaylık Avantajları

İşletmeler çalışanlarına Sodexo bilet kartlarını kullanma fırsatı sunarken aynı zamanda hem çalışanlara hem de işletme sahiplerine çok avantajlı fırsatlar sunuluyor. Bu fırsatlardan biri de İdari ve Muhasebe kolaylığı avantajlarıdır. Bu avantaj sayesinde almış olduğunuz hizmetlerden faydalanabileceksiniz.

Yüksek Çalışan Bağlılığı

İşletmeler, çalışanlarının emekleri karşılığında verdikleri maaş ve ikramiyelerin yanı sıra sağladıkları ticket kartları sayesinde bu kartı çalışanlarını motive etmek açısından bir aracı araç olarak görmekte, aynı zamanda çalışanlarının iş yerlerine yüksek düzeyde bağlı olmak ve daha düzenli ve daha istekli çalışmaktır.

Bu durumda kartın hem çalışan hem de iş yeri açısından büyük avantajları vardır.

İzmir’de yaşıyorsanız ve çalıştığınız şirketten Sodexo kartınız varsa, nakit ihtiyacınızı yukarıda belirtilen yerlerden nakde çevirerek karşılayabilirsiniz.

Ticket Geçen Kuyumcular

Ticket geçen üye işyerleri farklıdır. Biletler anlaşmalı restoranlar, hazır yemek satış yerleri, gıda marketleri, giyim mağazaları ve akaryakıt istasyonları gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Her bilet için anlaşmalı yerler ve firmalar değişmektedir. Sorularınız arasında biletli kuyumcular varsa bu sorunun cevabı değişebilir.

Kartlar genellikle gıda, giyim ve yakıt alanlarında geçerlidir. Sodexo ve üye işyerleri hakkında detaylı bilgi için Sodexo web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Photo of author

Kobi Danışmanı

10 yılı aşkın süredir KOBİ'ler için danışmanlık hizmeti vermekteyim. Banka ve Sigortacılık bölümü mezunuyum. Gündem konularını takip etmekteyim.
“İzmir’de Sodexo Ticket Kıran Yerler (Komisyonsuz Nakde Çevir)” üzerine 6 yorum
Yorum yapın

error: Content is protected !!
1