KosgebKredisi.com

Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2022 (En Güncel Uygulamalar)

02.06.2022

2022 yılında reklam izle gerçek nakit para kazan sitelerini içeriğimizde detaylandırdık.

Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2022 (En Güncel Uygulamalar)

Günümüzün en popüler kazanç yöntemi haline gelen reklam izle para kazan yöntemi ile 8 dakika 200 TL günde 450 TL, haftalık 2 bin TL ve ayda 25 bin TL’ye kadar gelir elde etmek artık mümkün. Kazanç sağlayabileceğiniz ve kesin ödeme yapan reklam ve video izleyerek para kazandıran siteleri detaylandırdık.

Offersbux ile Reklam İzleyerek Para Kazanma (Ödeme Kanıtlı)

Offersbux reklam izle para kazan sitelerinin en güvenilir olanların başında gelmektedir. Referasn imkanı tanıyan sitede kendini ekibinizi kurarak reklam ve video izleyerek kazanç elde edebilirsiniz. Yatırımsız olarak ek gelir elde etmek isteyenler referasn bularak ve üye ederek reklam izlediklerinde site üyeye %20 pay vermektedir. Buda Offersbux üzerinden kazanacağınız gelirinizi yükseltecek. Ancak, referansların izlemiş olduğu reklamlardan %20 pay almak istiyorsanız günlük siteye giriş yaparak en az 4 reklam izleme zorunluluğunuz bulunuyor.

Reklam izleme dışında uygulama üzerinden anket doldurarak da para kazancı sağlayabilirsiniz. Ancak, Türkiye girişli hesaplara site tarafından devamlı olarak anket verilmemektedir.

Reklam izlemek için üyelik oluşturarak ekranda yer alan Para kazan sekmesi üzerinden reklamları görüntüleye tıklayarak (Captıcha) ben robot değilim kısmını onaylamanız gerekiyor. Onay alınmadığında site reklamları görüntülemiyor.

Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2022 (En Güncel Uygulamalar)
Offersbux Üye Ol Reklam İzle

İzleyeceğiniz her reklam için, 0,0001-0,0002-0,0003-0,0050 cent ödeme yapmaktadır. Verilen reklamların hepsine tıklandığında toplam kazanç 1 cent olacaktık.

Offersbux ile kazançlarınızı güvenilir olarak Türk bankalarından çekebilir ve Bitcoin hesaplarınıza transfer yapabilirsiniz. Ayrıca advcash Perfect Money Papara Payeer, Türk Bankası, Bitocin Dogecoin Coinbase İltecoin Airtm, Faucetpay, Beer money forum hesaplarınızdan güvenilir para çekimi sağlayabilirsiniz.

Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2022 (En Güncel Uygulamalar)
Offersbux Ödeme Kanalları

Para çekimi için Offersbux’ta 1000 para çekme puanını ihtiyacınız olacak. (Para çekme butonu mevcut bakiyenin altında Cashout Points olarak yer alıyor.) Para çekme puanınızı Offerwalls sekmesinde yer alan teklif ver kısmından toplayabilirsiniz. Ayrıca, Bonus reklamlar üzerinden de bonus reklamlar izleyerek para çekme puanı kazınabilirsiniz. Bonus reklamlar videolar 3-10 saniye uzunluğunda ve para çekme puanı kazanırken parada kazandırmakta.

Accont) Your Refferlla link kısmında https ile başlayan kısım sizin referans numaranız her yerde paylaşarak referansınız ile üye yaparak kazancınızı yükseltebilirsiniz.

Günde birkaç sitede bu şekilde reklam izleyerek kazançlarınızı katlayabilirsiniz. (Sitede reklam izlerken dolan buton bazı reklamlarda yan yana tik şeklinde işaretler vermektedir. Bu tür reklamlarda videoyu tamamlayıp para kazanmak için ters tik butonuna tıkladığınızda görevi tamamlamış olacaksınız.)

CLIQUEBOOK İle Reklam İzleyerek 100 Dolar Kazan

CLIQUEBOOK internet üzerinden para kazanmak için tasarlanmış bir reklam izle para kazan sitesidir. Reklam izlemelerin yanı sıra anket doldurma, testler çözmek, görev listesi bonusları ve oyunlar ile para kazanmanızda mümkün.

Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2022 (En Güncel Uygulamalar)
CLIQUEBOOK İle Reklam İzleyerek Para Kazan

CLIQUEBOOK üye olmak için Register butonuna tıklayıp bilgileriniz girerek kayıt olabilirsiniz izleyeceğiniz reklamlar başına 0,00100 dolar kazanç sağlayabilirsiniz. Kazandığınız paraları hesabınıza aktarmak için hesabınızda en az 2 dolar olması gerek ayrıca, para çekim işlemleri için 2.000 para çekme puanı biriktirmiş olmanız gerekiyor.

Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2022 (En Güncel Uygulamalar)
CLIQUEBOOK Reklam İzle Para Kazan

Günün belirli saatlerini CLIQUEBOOK’a ayırdığınızda kazancınız 100 dolara kadar çıkabilir. Kazanç miktarınız tamamen sizin yapmış olduğunuz görevlere ve izlediğiniz reklamlara göre değişecektir.

Surfe.be ile 20 Dakikada Reklam İzle Para Kazan

Tıklama başına 0,02 ABD doları vermektedir. (Afişler ve açılır pencerelere tıklayıp kazanabilirsiniz.)

Üye olunan ülkeye göre videolar ve açılır pencereler sınıflandırılarak üyelere sunulmaktadır. Girişte görülen rakamların hepsi izlenmemektedir.

Surfe.be Para Çekme İşlemi

Uygulamanın en alt kısmında yer alan ödeme metotları kısmına giriş yaparak Vısa, Mastercard, MNP, JVB ve Elektronik para olarak QIWI Webmoney ve Payeer ile ödemelerinizi alabilirsiniz.

İnternette geçirdiğiniz zamanın karşılığını Surfe.be ile alabilirsiniz. Surfe.be uzantısını yüklemenizi ve internette geçirdiğiniz her dakika için para kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Surfe.be ile Nasıl Kazanılır?

Uzantımız, ziyaret ettiğiniz tüm sitelerin altında rastgele küçük banner reklamlar verilir. Gösterilen her banner için, reklam verenin ödediği fiyatın %90’ı kazanılmaktadır

Surfe.be uzantısı ile 4 şekilde para kazanma yöntemi bulunuyor. Para kazanma yöntemleri ise şu şekildedir:

 1. Herhangi bir sitede internette gezinmek.
 2. Reklam verenlerin web sitelerini görüntülemek.
 3. Tanıtım videolarını izlemek.
 4. Bağlı kuruluş programından elde edilen kazançlar.

Surfe.be Uzantısıyla Kazanmanın Faydaları

 • Surfe.be uzantısını Chrome, Opera, Firefox ve Yandex’e gibi tüm tarayıcılara yükleyebilirsiniz. yükleyebilirsiniz.
 • Para çekme işlemi 1 dakika içinde gerçekleşir 0.03 dolardan anında para çekme işlemi yapılır ve
 • 0,03 ABD Dolarından itibaren hesapta bulunmaktadır.
 • 100 derecesine ulaşıldığında, görevleri tamamlama ödemesi iki katına çıkmaktadır.
 • Tarayıcıda reklam engelleyicileri devre dışı bırakmadan reklamları görüntüleyebilirsiniz. AdBlock çalışmayı etkilememektedir.

Surfe.be ile Nasıl Daha Fazla Para Kazanılır?

Daha fazla kazanmak istiyorsanız, Surfe.be web sitesine giderek ücretli görevler gerçekleştirin (videoları ve web sitelerini izleyerek) veya tavsiye bağlantınızı kullanarak sisteme yeni kullanıcılar davet edin ve her birinin toplamının% 5 ila 10’unu alın. çekme veya şarj etme.

Surfe.be tarayıcısının uzantısını yükleyin ve internette harcadığınız veya basit görevleri tamamladığınız süre için ödemenizi güvenli bir şekilde alın.
Uzantıyı yüklemek için bu sayfanın üst kısmındaki “Yükle” düğmesini tıklayıp işlemi tamamlayabilirsiniz.

Netflix, Youtube Aboneliğiyle Paparadan Para Kazanma

Netflixte izleyeceğiniz filmler için geri ödeme alabilirsiniz. Netflix abonelik Ödemesi papara kart ile yapıldığında ücretin yarısı geri alınabiliyor. Papara kart ile netflix ödemenizi yaparak %50 iade alabilirsiniz.

Sağ en altta parapara kart kısmında sanal kart imkanı sunuyor tıklandığında sıfırdan bir sanal kart oluşturulabilir yada silip tekrar oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda kartı iptal edip veya limit arttırarak alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Ödeme parapara kart ile yapıldığında otomatik geri iade yapılmaktadır.

adsterra.com İle Ayda 2 Kez Ödeme Al

adsterra.com ile para kazanmak için uygulamaya giriş yapıldığında reklam verenler ve yayıncılar olarak 2 başlığa ayrılmaktadır. Reklam vererek veya izleyerek para kazanabilirsiniz. Reklam ağı sitesi 9 binden fazla marka ile çalışmaktadır. Markalara abone olarak para kazanmak için sadece saniyelerinizi ayırarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, Siteniz bloğunuz veya sosyal medya hesaplarınızın güncel trafiğinizden para kazanabilir veya siteleriniz bulunuyorsa reklamlarını vererek para kazanmak adsterra.com ile para kazanmak çok basit.

Yeni üyelere kendi referans numaranızı vererek her üye için %5 pay alabilir ve kendi ekibinizi oluşturabilirsiniz.

1000 gösterim başına en yüksek geliri getiren site olarak bilinen adsterra.com her ay 2 kez ödeme yapıyor.

Hesabınızda biriken paraları banka hesaplarınıza havale yapabileceğiniz gibi kripto para cinsinden de alabilirsiniz.

youtubeabonekas.com Reklam İzle 4 Bin TL Kazan

youtubeabonekas.com ile para kazanmak için birden fazla alternatif yöntem bulunuyor.

Markalara ve sitelere abone olarak para kazanabilir, video izleyerek veya otomatik video uygulaması indirerek anında para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Abone olarak para kazanacağınız marka sayısı oldukça fazladır. Ancak, bu yöntem ile para kazanırken abone olduğunuz markaların sayıları düşecek ve zamanla bu yöntem ile gelirinizde azalacaktır. Yani abonelik sınırı bulunmakta. İşlem yaptıkça sayı düştüğünden dolayı kazançta düşmektedir.

Abone olma seçeneği ile para kazanmak isteyenler abone olma abone olma seçeneğini kullanarak dakikada 20 siteye abone olduğunuzda ortalama 1000 puan kazanabilir. https://youtubeabonekas.com/

Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2022 (En Güncel Uygulamalar)
youtubeabonekas.com Para Kazanma Kategorileri

ikinci yöntem video izleme yöntemi

İzlediğiniz videolarda 30 saniye kalmanız gerekiyor video izleme karşılığında 22 Koin gibi kazançlar elde edebilirsiniz.

Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2022 (En Güncel Uygulamalar)
youtubeabonekas.com Reklam İzle Puan Kazan

Diğer yöntem ize otomatik video izleme yöntemidir.

Ekstra olarak Firefox portable indirmek için buraya tıklayın sekmesinden bot misali video yükleyen kişilerin otomatik olarak videolarını izleyebilirsiniz. Bilgisayarınızı gece başında açık bıraktığınızda veya telefonunuzdan giriş yaptığınızda başında durmanıza gerek kalmadan para kazanabilirsiniz.

youtubeabonekas.com’dan para nasıl çekilir?

Para nasıl çekilir. Hesap işlemleri sekmesinden ödeme al kısmına gelerek Papara ININAL veya ıban numaranızla ödeme alabilirsiniz.

Papara ve ınınal’da yaş sınırı bulunuyor. En az 7.5 TL paranız olduğunuzda çekim işlemi yapabilirsiniz.

Rodo Para Kazanmanın En Eğlenceli Yolu

Rodo App store ve Play store üzerinden indirebileceğiniz bir uygulamadır.

Rodo ile çeşitli para kazanma yöntemleri bulunuyor. Bunlardan bir tanesi uygulamadan kazan seçeneğidir.

Uygulamalardan kazan ile sistemde tanımlı ve site görev olarak verilen uygulamaları indirildiğinizde, yorum attığınızda ve uygulamayı kullandığınızda puanlar vermektedir. Kazanılan puanlar TL olarak hesaba geçmektedir.

Davet et kazan Referans numarası ile puan kazanabilirsiniz.

Şans oyunundan kazan gibi seçenekleri bulunuyor. En az kırk puan oyuna yatırmanız gerekiyor oyunu oynadığınızda puanınızı ikiye katlayabilirsiniz. Referans kodunuzu profilim sekmesinde bulabilirsiniz ismininiz hemen altında yer alıyor.

Referans numaranızla 2 kişi kayıt olduğunda 1 TL kazanıyorsunuz.

Video izle kazan Reklam izleyerek para kazanıyorsunuz.

3 bin puanda ödemenizi alabilirsiniz. 100 puanın 1 TL karşılığı bulunmaktadır.

Duyurular kısmında bulunan bildirimlerimde takip ederek oraya verilen görevleri yerine getirerek de para kazınabilirsiniz. Örneğin: Şans oyunundan 90 puan kazananlara +50 puan hediye edilmektedir.

Swagbucks Reklam İzle Para Kazan

Swagbucks, film ve reklam izlemek de dahil olmak üzere çevrimiçi yaptığınız farklı etkinlikler için ödeme yapan en popüler sitelerden biridir. Bu alanda en fazla üyeye sahip olmasına rağmen çeşitli ödeme alternatifleri de mevcuttur. Swagbucks, internette bir hediye kartı para kazanma sitesidir. Türkiye üzerinden giriş yapmak mümkün olmadığı için ABD veya Kanada’ya VPN kullanılması tavsiye edilir.

Sitede USD değil SB kazanırsınız. 1000 SB 10 dolar demektir. Site, birçok dolandırıcı siteden elde edilen yüksek kazançlar vaat etmiyor ancak biraz çaba ve çalışma ile 25 dolar ve 30 dolara yakın amazon hediye çeki alabilirsiniz.

İşwagbucks ile para kazanmanın 4 yolu bulunmaktadır. Bu yollar ise şu şekildedir:

 • Video izleme: İzlenen her video için 1 SB ile 3 SB arasında para kazanırsınız. Tek bir video satın alarak değil, yaklaşık 10 dakikalık oynatma listelerini izleyerek kazanırsınız.
 • Anketler: Yaptığınız bazı anketler 15 dakikada 100 SB veriyor, bazı anketler ise 20 dakikada 150 SB vermiyor. Anketlerin en kötü yanı 10 soruya cevap vermiş olmanız ve 11. soruda verdiğiniz cevaptan dolayı uygun bulunabilmenizdir. Ankette biraz şanslı olmalısınız.
 • Oyunlar: Ücretsiz oyunlardan 10 dakikada 1 SB ve 3 SB kazanabilirsiniz, ücretli oyunlarda ise ödediğiniz fiyatın iki katı esas alınır.
 • Arama motoru: Çok fazla aramaya izin vermediği için günlük aramalarınızdan 20 SB kazanabilirsiniz. Ayrıca günde 1 kene ile ekstra olarak 1 SB kazanırsınız.

Bu yöntemleri deneyerek günde 20 SB kazanırsınız ve günlük hedefinize ulaşmış olursunuz. Hedefiniz ile bir ay uygulamaya devam ederseniz 500 SB kazanabilirsiniz. 1 SB 1,96 TL’dir. 500 SB 981,73 TL yapmaktadır.

Viggle ile Sende Para Kazan

Mobil uygulamalarda bulunan ve Android ve iOS uygulamaları sayesinde cep telefonlarına indirilebilen bir uygulama olan Viggle, reklam izleyerek para kazanmanızı sağlar. Açılan ekranda widget olarak eklenebilen uygulama ile düzenli bir gelir sağlayabilirsiniz.

Para kazanabileceğiniz diğer reklam izle para kazan siteleri:

OfferbuxSurfe.bePTCShare
Adbtc.topIndosdollarZensurvey
Fusioncash.netCreationsRewards.netNetflix (JOB/İŞ)
İnboxdollars.comYou-cubez.comSlidejoy
SuccessbuxAppTrailersViggle
Swagbucks.comCashcrateRotate4all
IndoxdollarSuperpayNeobux
CashfiestaYoursurveyOjooo
Clique SiteleriClickers HolidayZoombucks
LitecoinadsSerfbuxFF-Original
VisitboxİndiaclixCointiply.com
ArgonclickBapCashScarlet-Clicks
AticlixClixtoYouHeedYou
ViggleRoddoSuperpay.me

Reklam İzleyerek Aylık Ne Kadar Kazanırım?

Reklam izleyerek ayrık kazancınız tamamen size bağlıdır. Üye olduğunuz sitelerde ne kadar çok zaman geçirip görev tamamlarsanız kazancınız o kadar artar.

Kaç Reklam İzle Para Kazan Sitesine Üye Olabilirim?

Reklam izle paran kazan sitelerinde üyelik sınırı bulunmamaktadır. İstediğiniz tüm sitelere üyelik oluşturabilirsiniz. Reklam verilen adetler sınırlı olduğundan gün içerisinde birden fazla sitede çalışmanız kazancınızı arttırır.

Reklam İzleyerek Para Kazanan Var mı?

Reklam izle para kazan sitelerinde ödeme kanalları kısmında ödeme yaptıkları kişilerin ne kadar kazanç aldıkları ödeme kanıtı olarak yayınlanmaktadır.

Verilen oy post

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.
error: Content is protected !!