Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2023 (En Güncel Uygulamalar)

Günümüzde en popüler kazanma yöntemi haline gelen reklam izleyerek para kazanma yöntemi ile artık 8 dakika 200 TL, günlük 450 TL, haftada 2 bin TL ve ayda 25 bin TL’ye kadar kazanç elde etmek mümkündür. Kesin ödeme yapan reklamlar ve videolar izleyerek para kazanabileceğiniz ve para kazanabileceğiniz siteleri detaylandırdık.

Offersbux ile Reklam İzleyerek Para Kazanma (Ödeme Kanıtlı)

Offersbux, reklam izlemek ve para kazanmak için en güvenilir sitelerden biridir. Referanslara imkan veren sitede kendi ekibinizi kurarak reklam ve video izleyerek kazanç elde edebilirsiniz. Yatırım yapmadan ek gelir elde etmek isteyenler referans bularak ve üye olarak reklam izlediklerinde site üyeye %20 pay vermektedir.

Bu, Offersbux’tan elde ettiğiniz geliri artıracaktır. Ancak referansların izlediği reklamlardan %20 pay almak istiyorsanız siteye giriş yapıp günde en az 4 reklam izlemeniz gerekiyor.

Reklam izlemenin yanı sıra uygulama üzerinden anket doldurarak da para kazanabilirsiniz. Ancak site, Türkiye girişli hesaplara sürekli anket sağlamamaktadır.

Reklamları izleyebilmek için üyelik oluşturup, ekrandaki Para Kazan sekmesinden “Reklam Görüntüle” (Capticha) seçeneğine tıklayarak “Ben robot değilim” bölümünü onaylamanız gerekmektedir. Site onay almadan reklam göstermez.

Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2023 (En Güncel Uygulamalar)Pin
Offersbux Üye Ol Reklam İzle

İzlediğiniz her reklam için 0.0001-0.0002-0.0003-0.0050 cent öder. Verilen reklamların tümü tıklandığında toplam kâr 1 cent olacaktır.

Offersbux ile Türk bankalarından elde ettiğiniz kazançlarınızı güvenle çekebilir ve Bitcoin hesaplarınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca advcash Perfect Money Papara Payeer, Türk Bankası, Bitocin Dogecoin Coinbase İltecoin Airtm, Faucetpay, Beer para forum hesaplarınızdan da güvenilir para çekme işlemi yapabilirsiniz.

Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2023 (En Güncel Uygulamalar)
Offersbux Ödeme Kanalları

Para çekme için Offersbux’ta 1000 para çekme puanına ihtiyacınız olacak. (Çekme butonu mevcut bakiye altında Nakit Çıkış Puanı olarak listelenmiştir) Çekme puanlarınızı Teklif Duvarları sekmesindeki Teklif bölümünden toplayabilirsiniz.

Ayrıca bonus reklamlar üzerinden bonus reklamları izleyerek de para çekme puanları kazanabilirsiniz. Bonus reklam videoları 3-10 saniye uzunluğundadır ve para çekme puanları kazanırken para kazanır.

Referansınız link bölümünde https ile başlayan kısımda referans numaranızı her yerde paylaşarak referansınızla üye olarak kazancınızı arttırabilirsiniz.

Günde birkaç sitede buna benzer reklamlar izleyerek kazancınızı ikiye katlayabilirsiniz. (Sitede reklam izlerken dolan buton bazı reklamlarda yan yana tik veriyor. Bu tür reklamlarda videoyu tamamladığınızda görevi tamamlıyorsunuz ve ters tik butonuna tıklayarak para kazanıyorsunuz.)

CLIQUEBOOK İle Reklam İzleyerek 100 Dolar Kazan

CLIQUEBOOK, internetten para kazanmak için tasarlanmış bir reklam ve para kazanma sitesidir. Reklam izlemenin yanı sıra anket doldurmak, test çözmek, görev listesi bonusları ve oyunlar ile para kazanmak mümkün.

Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2023 (En Güncel Uygulamalar)Pin
CLIQUEBOOK İle Reklam İzleyerek Para Kazan

CLIQUEBOOK üyesi olmak için Kayıt ol butonuna tıklayıp bilgilerinizi girerek kayıt olabilir, izlediğiniz reklam başına 0,00100$ kazanabilirsiniz. Kazandığınız parayı hesabınıza aktarabilmeniz için hesabınızda en az 2 dolar olması ve para çekme işlemleri için 2.000 para çekme puanı biriktirmiş olmanız gerekmektedir.

Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2023 (En Güncel Uygulamalar)Pin
CLIQUEBOOK Reklam İzle Para Kazan

Günün belirli saatlerini CLIQUEBOOK’a ayırarak 100$’a kadar kazanabilirsiniz. Kazancınız tamamen yaptığınız görevlere ve izlediğiniz reklamlara bağlı olacaktır.

Surfe.be ile 20 Dakikada Reklam İzle Para Kazan

Tıklama başına 0,02 ABD doları verir. (Banner ve pop-up’lara tıklayarak kazanabilirsiniz.)

Videolar ve pop-up’lar, üye olunan ülkeye göre sınıflandırılır ve üyelere sunulur. Girişte görünen tüm numaralar izlenmez.

Surfe.be Para Çekme İşlemi

Uygulamanın alt kısmındaki ödeme yöntemleri bölümüne giriş yaparak ödemelerinizi Vısa, Mastercard, MNP, JVB ve QIWI Webmoney ve Payeer ile elektronik para ile alabilirsiniz.

Surfe.be ile internette geçirdiğiniz sürenin karşılığını alabilirsiniz. Surfe.be uzantısını yüklemenizi ve internette geçirdiğiniz her dakika için para kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır.

Surfe.be ile Nasıl Kazanılır?

Uzantımız, ziyaret ettiğiniz tüm sitelerin altında rastgele küçük banner reklamlar verir. Görüntülenen her banner için reklam verenin fiyatının %90’ını kazanın.

Surfe.be uzantısı ile para kazanmanın 4 yolu vardır. Para kazanma yöntemleri aşağıdaki gibidir:

 1. Herhangi bir sitede internette gezinmek.
 2. Reklam verenlerin web sitelerini görüntülemek.
 3. Tanıtım videolarını izlemek.
 4. Bağlı kuruluş programından elde edilen kazançlar.

Surfe.be Uzantısı ile Kazanmanın Faydaları

 • Surfe.be uzantısını Chrome, Opera, Firefox ve Yandex’e gibi tüm tarayıcılara yükleyebilirsiniz. yükleyebilirsiniz.
 • Para çekme işlemi 1 dakika içinde gerçekleşir 0.03 dolardan anında para çekme işlemi yapılır ve
 • 0,03 ABD Dolarından itibaren hesapta bulunmaktadır.
 • 100 derecesine ulaşıldığında, görevleri tamamlama ödemesi iki katına çıkmaktadır.
 • Tarayıcıda reklam engelleyicileri devre dışı bırakmadan reklamları görüntüleyebilirsiniz. AdBlock çalışmayı etkilememektedir.

Surfe.be ile Nasıl Daha Fazla Para Kazanılır?

Daha fazla kazanmak istiyorsanız, Surfe.be web sitesine gidin ve ücretli görevler gerçekleştirin (videoları ve web sitelerini izleyerek) veya tavsiye bağlantınızı kullanarak sisteme yeni kullanıcılar davet edin ve her biri için toplamın %5 ila %10’unu alın. çekme veya şarj etme.

Surfe.be tarayıcı uzantısını yükleyin ve çevrimiçi olarak geçirdiğiniz veya basit görevleri tamamladığınız süre için güvenli bir şekilde ödeme alın. Uzantıyı yüklemek için bu sayfanın üst kısmındaki “Yükle” düğmesine tıklayıp işlemi tamamlayabilirsiniz.

Netflix, Youtube Aboneliğiyle Paparadan Para Kazanma

Netflix’te izlediğiniz filmler için para iadesi alabilirsiniz. Netflix abonelik ödemesi papara kart ile yapıldığında ücretin yarısı iade edilebilir. netflix ödemenizi Papara kartı ile yaparak %50 iade alabilirsiniz.

Sağ altta parapara kart bölümü sanal kart imkanı sunuyor ve tıkladığınızda sıfırdan sanal kart oluşturulabilir veya silip tekrar oluşturabilirsiniz. Aynı zamanda kartınızı iptal ederek veya limit artırarak alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Parapara kartı ile ödeme yapıldığında otomatik iade yapılır.

adsterra.com İle Ayda 2 Kez Ödeme Al

adsterra.com ile para kazanmak için uygulamaya giriş yapılırken reklam veren ve yayıncı olarak 2 başlığa ayrılmaktadır. Reklam vererek veya izleyerek para kazanabilirsiniz. Reklam ağı sitesi 9 binden fazla marka ile çalışmaktadır. Markalara abone olarak sadece saniyelerinizi ayırarak para kazanabilirsiniz.

Ayrıca sitenizin, blogunuzun veya sosyal medya hesaplarınızın mevcut trafiğinden para kazanabilirsiniz veya siteleriniz varsa reklam vererek para kazanmak adsterra.com ile çok basittir.

Yeni üyelere kendi referans numaranızı vererek her üye için %5 pay alabilir ve kendi ekibinizi oluşturabilirsiniz.

1000 gösterim başına en yüksek geliri getiren site olarak bilinen adsterra.com her ay 2 kez ödeme yapıyor.

Hesabınızda biriken paraları banka hesaplarınıza havale yapabileceğiniz gibi kripto para cinsinden de alabilirsiniz.

youtubeabonekas.com Reklam İzle 4 Bin TL Kazan

youtubeabonekas.com ile para kazanmak için birden fazla alternatif yöntem bulunuyor.

Markalara ve sitelere abone olarak para kazanabilir, video izleyerek veya otomatik video uygulaması indirerek anında para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Abone olarak para kazanabileceğiniz marka sayısı oldukça fazladır. Ancak bu yöntemle para kazanırken abone olduğunuz marka sayısı azalacak ve bu yöntemle zamanla geliriniz azalacaktır. Yani bir abonelik sınırı var. İşlem sayısı azaldıkça kâr azalır.

Abone olma seçeneği ile para kazanmak isteyenler abone olma abone olma seçeneğini kullanarak dakikada 20 siteye abone olduğunuzda ortalama 1000 puan kazanabilir. https://youtubeabonekas.com/

Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2023 (En Güncel Uygulamalar)Pin
youtubeabonekas.com Para Kazanma Kategorileri

ikinci yöntem video izleme yöntemi

İzlediğiniz videolarda 30 saniye kalmanız gerekiyor. Videoyu izleme karşılığında 22 Coin kazanabilirsiniz.

Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2023 (En Güncel Uygulamalar)Pin
youtubeabonekas.com Reklam İzle Puan Kazan

Diğer yöntem ize otomatik video izleme yöntemidir.

Ek olarak Firefox taşınabilir indirmek için buraya tıklayın, bot gibi video yükleyen kişilerin videolarını otomatik olarak izleyebilirsiniz. Geceleri bilgisayarınızı açık bıraktığınızda veya telefonunuzdan giriş yaptığınızda, başıboş olmak zorunda kalmadan para kazanabilirsiniz.

youtubeabonekas.com’dan para nasıl çekilir?

Nasıl para çekilir. Hesap hareketleri sekmesinden ödeme al bölümüne giderek Papara ININAL veya IBAN numaranız ile ödeme alabilirsiniz.

Papara ve ınınal’da yaş sınırı bulunuyor. En az 7.5 TL paranız olduğunuzda çekim işlemi yapabilirsiniz.

Rodo Para Kazanmanın En Eğlenceli Yolu

Rodo App store ve Play store üzerinden indirebileceğiniz bir uygulamadır.

Rodo ile para kazanmanın çeşitli yolları vardır. Bunlardan biri de uygulamadan kazanma seçeneğidir.

Uygulamalardan kazanma ile sistemde tanımlı ve site görevi olarak verilen uygulamaları indirdiğinizde, yorumladığınızda ve kullandığınızda puan verir. Kazanılan puanlar TL olarak kredilendirilir.

Davet et kazan Referans numarası ile puan kazanabilirsiniz.

Şans oyunundan kazan gibi seçenekleri bulunuyor. En az kırk puan oyuna yatırmanız gerekiyor oyunu oynadığınızda puanınızı ikiye katlayabilirsiniz. Referans kodunuzu profilim sekmesinde bulabilirsiniz ismininiz hemen altında yer alıyor.

Referans numaranızla 2 kişi kayıt olduğunda 1 TL kazanıyorsunuz.

Video izle kazan Reklam izleyerek para kazanıyorsunuz.

3 bin puanda ödemenizi alabilirsiniz. 100 puanın 1 TL karşılığı bulunmaktadır.

Duyurular kısmında bulunan bildirimlerimde takip ederek oraya verilen görevleri yerine getirerek de para kazınabilirsiniz.

Swagbucks Reklam İzle Para Kazan

Swagbucks, film ve reklam izlemek de dahil olmak üzere çevrimiçi yaptığınız farklı etkinlikler için ödeme yapan en popüler sitelerden biridir. Bu alanda en fazla üyeye sahip olmasına rağmen çeşitli ödeme alternatifleri de mevcuttur. Swagbucks, internette bir hediye kartı para kazanma sitesidir. Türkiye üzerinden giriş yapmak mümkün olmadığı için ABD veya Kanada’ya VPN kullanılması tavsiye edilir.

Sitede USD değil SB kazanırsınız. 1000 SB 10 dolar demektir. Site, birçok dolandırıcı siteden elde edilen yüksek kazançlar vaat etmiyor ancak biraz çaba ve çalışma ile 25 dolar ve 30 dolara yakın amazon hediye çeki alabilirsiniz.

İşwagbucks ile para kazanmanın 4 yolu bulunmaktadır. Bu yollar ise şu şekildedir:

 • Video izleme: İzlenen her video için 1 SB ile 3 SB arasında para kazanırsınız. Tek bir video satın alarak değil, yaklaşık 10 dakikalık oynatma listelerini izleyerek kazanırsınız.
 • Anketler: Yaptığınız bazı anketler 15 dakikada 100 SB veriyor, bazı anketler ise 20 dakikada 150 SB vermiyor. Anketlerin en kötü yanı 10 soruya cevap vermiş olmanız ve 11. soruda verdiğiniz cevaptan dolayı uygun bulunabilmenizdir. Ankette biraz şanslı olmalısınız.
 • Oyunlar: Ücretsiz oyunlardan 10 dakikada 1 SB ve 3 SB kazanabilirsiniz, ücretli oyunlarda ise ödediğiniz fiyatın iki katı esas alınır.
 • Arama motoru: Çok fazla aramaya izin vermediği için günlük aramalarınızdan 20 SB kazanabilirsiniz. Ayrıca günde 1 kene ile ekstra olarak 1 SB kazanırsınız.

Bu yöntemleri deneyerek günde 20 SB kazanırsınız ve günlük hedefinize ulaşmış olursunuz. Hedefiniz ile bir ay uygulamaya devam ederseniz 500 SB kazanabilirsiniz. 1 SB 1,96 TL’dir. 500 SB 981,73 TL yapmaktadır.

Viggle ile Sende Para Kazan

Mobil uygulamalarda bulunan ve Android ve iOS uygulamaları sayesinde cep telefonlarına indirilebilen bir uygulama olan Viggle, reklam izleyerek para kazanmanızı sağlar. Açılan ekranda widget olarak eklenebilen uygulama ile düzenli bir gelir sağlayabilirsiniz.

Para kazanabileceğiniz diğer reklam izle para kazan siteleri:

OfferbuxSurfe.bePTCShare
Adbtc.topIndosdollarZensurvey
Fusioncash.netCreationsRewards.netNetflix (JOB/İŞ)
İnboxdollars.comYou-cubez.comSlidejoy
SuccessbuxAppTrailersViggle
Swagbucks.comCashcrateRotate4all
IndoxdollarSuperpayNeobux
CashfiestaYoursurveyOjooo
Clique SiteleriClickers HolidayZoombucks
LitecoinadsSerfbuxFF-Original
VisitboxİndiaclixCointiply.com
ArgonclickBapCashScarlet-Clicks
AticlixClixtoYouHeedYou
ViggleRoddoSuperpay.me

Reklam İzleyerek Aylık Ne Kadar Kazanırım?

Reklam izleyerek ayrık kazancınız tamamen size bağlıdır. Üye olduğunuz sitelerde ne kadar çok zaman geçirip görev tamamlarsanız kazancınız o kadar artar.

Kaç Reklam İzle Para Kazan Sitesine Üye Olabilirim?

Reklam izle paran kazan sitelerinde üyelik sınırı bulunmamaktadır. İstediğiniz tüm sitelere üyelik oluşturabilirsiniz. Reklam verilen adetler sınırlı olduğundan gün içerisinde birden fazla sitede çalışmanız kazancınızı arttırır.

Reklam İzleyerek Para Kazanan Var mı?

Reklam izle para kazan sitelerinde ödeme kanalları kısmında ödeme yaptıkları kişilerin ne kadar kazanç aldıkları ödeme kanıtı olarak yayınlanmaktadır.

Photo of author

Kosgeb Uzmanı

Kamu gündemi, Ekonomi konularını anlık takip ediyor ve bu konularda içerikler oluşturuyorum.
“Reklam İzle Gerçek Nakit Para Kazan 2023 (En Güncel Uygulamalar)” üzerine bir yorum
Yorum yapın

error: Content is protected !!
1