Kosgeb Destekleri

KOSGEB Kurs Tarihleri ve Başvuru Adresleri

Birçok alanda destek hizmeti sunan KOSGEB, pandemi sürecinde online eğitim hizmeti sunmaktadır. KOSGEB kurs tarihleri ve kurslara nasıl başvurulur? Yeni yılda verilecek olan kurslara nasıl başvuru yapılır, kosgeb girişimcilik kursu başvuru e-devlet üzerinden yapma, KOSGEB girişimcilik Belgesi için nereye başvurulur, KOSGEB girişimcilik Kursu 2021 ne zaman, kosgeb.gov.tr girişimcilik eğitimi başvuru, Geleneksel ve ileri girişimcilik destekleri almak için gerekli olan KOSGEB girişimcilik eğitimi başvuruları ve tüm detaylar içeriğimizde yer almaktadır.

KOSGEB kurslarına başvuru tarihleri ve adresleri hakkındaki güncel bilgileri öğrenebilirsiniz

Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Listesi

Kosgeb uygulamalı girişimcilik eğitimi 2021 yılında Kosgeb resmi web sitesi üzerinden online uzaktan eğitim formatında tamamen ücretsiz bir şekilde düzenlenmekte ve yürütülmektedir. Daha önceki yıllarda Uygulamalı Girişimcilik eğitimlerine ait kurslar ilgili Kosgeb hizmet müdürlükleri tarafından verilmekteydi. Bu yıl Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılmak isteyenler buradan hemen başvuruda bulunabilir. Kosgeb kurslarında neler öğretildiğini ve derslerin neler olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

Kosgeb.gov.tr Girişimcilik Eğitimi

Ankara, İstanbul, Kocaeli, Adana, İzmir Bursa illerinde nerede ikamet ediyorsanız edin farketmez internetin olduğu her yerden, tamamen ücretsiz Kosgeb.gov.tr üzerinden düzenlenen girişimcilik eğitimine sizde katılın. Ücretsiz sertifika almaya hak kazanın. Sertifikanızı aldıktan sonra kuracağınız işiniz için Kosgeb kurumunda 65 bin lira ve 365 bin lira girişimcilik hibe desteğinden hemen yararlanın.

kosgeb-k
  • Kosgeb geleneksel girişimcilere; 65 bin lira
  • Kosgeb ileri girişimcilere 370 bin liraya kadar hibe desteği sağlıyor.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kosgeb Kursları Başvuru

2021 yılında verilen kosgeb kursları online olarak kosgeb.gov.tr üzerinden düzenlendiğini belirtilmiştik. Ayrıca e-devlet üzerinden ”Girişimcilik Eğitimine Katılım sağlanması” sayfası üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Sizde tamamen ücretsiz olarak düzenlenen bu kurslara https://lms.kosgeb.gov.tr/ linki üzerinden giriş yaparak ders modüllerini videolarının tamamını tamamlayarak, sertifika almaya hak kazanabilirsiniz.

2021 yılında Online Girişimcilik Eğitimi verilmektedir.

KOSGEB Kurs Tarihleri ve Başvuru Adresleri

2021 yılından itibaren Kosgeb uygulamalı girişimcilik eğitimleri uzaktan eğitim olarak online internet üzerinden yapılacak şekilde düzenlenmiştir. Online girişimcilik eğitimlerine e-devlet şifresi ile başvuru yapılacak ve Online eğitim alan girişimcilere geleneksel ve ileri girişimcilik eğitimlerini tamamını tamamlamaları şartıyla girişimcilik sertifikası düzenlenmektedir. Sertifikanızını hemen buradan sorgulayarak, çıktısını alabilirsiniz.

Kobi Danışmanı

10 yılı aşkın süredir KOBİ'ler için danışmanlık hizmeti vermekteyim. Banka ve Sigortacılık bölümü mezunuyum. Gündem konularını takip etmekteyim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu