KOSGEB Hibeleri

Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar Ücretsiz

Sermayesiz Bayilik Veren Firmalar Ücretsiz

Kendi işini kurmak isteyen ama sermayesi bulunmayan girişimciler için Türkiye’ de sayısız firma sermayesiz bayilik fırsatı sunuyor. Bayilik veren firmalar girişimcilerden çok yüksek sermaye olmasa da maddi anlamda gücü bulunan kişilere bayilik vermeye daha sıcak bakmaktadır.

Bu yazıda Sermayesiz bayilikler verilecektir, en iyi kazandıran bayilik, 81 ile ücretsiz bayilikler verilecektir, ücretsiz bayilik veren firmalar, En karlı bayilikler, sermayesiz bayilik veren giyim firmaları, bayilik veren firmalar, ücretsiz bayilik veren gıda firmaları hakkında bilgilere yer vereceğiz. Sermayesi bulunan girişimciler bir adım önde olsalar da bazı firmalar sektöre yeni adım atmışsa ve hızlı bir büyüme ivmesi yakalamak istiyorlarsa bu durumda sermayesiz bayilik sistemini aktif ederek sektöre daha çok girişimciyi çekerek sermayesiz de olsa bayilik alma şandı tanımaktadır. Yalnız şunu belirtmekte fayda var eğer sermayesiz bayilik arıyorsanız tanınmış şirketlerden bayilik alma şansınız oldukça düşüktür. Sektöre yeni girmiş olan firmaları takip ederek bayilik şansınızı artırabilirsiniz.

Az Sermaye ile Karlı Yatırım Yapın

Kendi işyerini açarak kendi işinin patronu olmak isteyen ancak franchise almak için sermayesi olmayanlar buraya! Kazançlı yatırım yollarının püf noktalarını sizler için kaleme aldık. Az sermaye ile ne iş yapacağınıza dair bir iş fikriniz yoksa yazımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz iş kurma ve para kazanmanın yollarını sizler için derledik. İsterseniz hiç beklemeden karlı bir yatırım nasıl yapılır, sermayesiz iş kurmanın yolları nelerdir bahsetmeye başlayalım. İş kurmanın kolay olmadığını ancak az parayla da iş kurmanın hayal olmadığını söyleyebiliriz. Az sermayeli kazançlı yatırım yolları ve kar marjlarını merak ediyorsanız bayilik veren firmalar ve sektörleri anlatarak yazımıza başlayabiliriz.

Sermayesiz Bayilik Fırsatları

Sermayesi bulunmayanlara özel bayilik veren firmaları sıralamak gerekirse;

 • Sabundünyam: Başvuru doldurarak veya info@sabundunyam.com mail adresinden şirket ile iletişime geçerek bayilik şansınızı artırabilirsiniz.
 • Pan çiğköfte: İsim hakkı ve bayilik bedeli almadan sermayesiz bayilik fırsatı sunan firma ile 444 6 726 nolu çağrı merkezinden iletişime geçerek bayilik alabilirsiniz. Bayilik başvuru formu için tıklayınız.
 • Autoclup: Şirket bayiliklerden sermaye talep etmiyor ayrıca bedelsiz olarak küçük yatırım büyük gelecek için bayilik sunan firmaya başvuru için tıklayınız.
 • Anadolu Çiğköfte: ücretsiz franchise veren bir diğer firma olarak karşımıza çıkıyor.
 • Green Pik: Organik gübre bayiliği olarak sermayesiz bayilik fırsatı sunan firmanın iletişim numarası: 0 212 863 13 21 başvuru için tıklayınız.
 • Fiber Çözüm Yazılım: 2005 yılından beri bu imkanı sağlıyor. Ve 20′ ye yakın bayiliği bulunuyor.
 • SıfırbirBörek: 4 şunesi vardır ve franchise bedeli almaz.
 • Lomachi: Kısa dönem bayilik vermez. Firmaya ulaşan yatırımcılar yalnızca dükkan tasarımını tamamlar daha sonra alabilirler.
 • Metropol Pelet Sobası ve Kazanı: Bayilik bedeli talep etmez.
 • Tepeçay: Bayilik ve isim hakkı bedeli talep etmemektedir.
 • Şeker Metal: Ahşap birleştirme aksesuarı satışı yapar. Bayilik bedeli talep etmeden franchise verir.
 • Sana Döner: Bu sermaye için 70 bin TL gerekiyor. Bu tutara sahip olan yatırımcılar  firmadan bayilik alabilirler.
 • Neroterhm Sanat Santral: Bayilik bedeli talep etmez.
 • Tarihi Antep Çiğköftecisi: Türkiye’ nin her noktasına bayilik veriyor.
 • Elektroterm Kombi: İsim hakkı ve bayilik bedeli talep etmez.
 • Köftey’s Köfte: 40- 50 Bin TL’lik bir birikiminiz varsa bayilik ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.
 • Chicker Fast Food: Bayilik koşullarını esnek tutmaktadır.
 • Marmara Mantar: Ücretsiz bayilik desteği sunmaktadır.
 • Lexa Çelik Kapı: Çelik kapı sektöründe önde gelmektedir. Ücretsiz bayilik verir.
 • Arsamiea Çiğköfte: Firma herşeyi üstlenerek anahtar teslimi yapmaktadır.
 • 100de100 Gübre: Ücretsiz gübre firması kurabilirsiniz.
 • Çaytaze Çay: Ücretsiz bayilik sunmaktadır.
 • Lezizhan Çiğköfte: Bir süre sermaye oturana kadar ücretsiz can suyu desteği verir. Ücretsiz bayilik verir.
 • By Dado Tantuni: Ücretsiz bayilik ve esnek bir koşul sağlamaktadır.
 • Flames Pizza: Kısa süre yatırımcılardan isim ve reklam katılım payı talep etmiyor.
 • Sena Stone: Firmanın ürünlerini satmak şartıyla herhangi bir isim hakkı bedeli ve farklı bir maliyet oluşturmaz.
 • Triples Oto Kimyasalları: Vizyon Görsel Mochka, Tondo Köyiçi süt çiftliği gibi firmalarda sermayesi bulunmayan girişimciler için bedelsiz bayilik vermeye devam ediyor.
Sermayesiz Bayilik Fırsatı
Az Sermaye ile Karlı Yatırım Yapma

Çiğ Köfte Firmalarını Az Sermaye ile Bayilik Veriyor

Bulgur, ceviz, ketçap, salça çiğ köfte ile az sermayeli iş fikri olan; Çiğ köfte dükkanları son dönemin en karlı işleri arasında gösteriliyor. Bayilik vererek kendi iş yerini açmak isteyen girişimcilere kazançlı yatırım imkanı sunan çiğ köfte firmaları, bazen az sermaye ile bazen de hiç para almadan, bu işi yapmak isteyenlere kendi işlerini kurmalarına yardımcı oluyor.

Bir çiğ köfte dükkanının dekorasyon maliyeti 7 bin liradan 15 bin liraya kadar değişiyor.

Firmalar bayilik girişi için franchise bedeli almadan da bayilik veriyor, her firmanın şartı ise şirket standartlarına göre farklılık gösteriyor. Bir çiğ köfte dükkanı açmak istediğinizde firmalar genellikle sizden bayilik giriş ücreti talep etmemektedir, hatta açılacak çiğ köfte dükkanı kendi standartlarına uygun olarak dekorasyonunu da firmalar kendileri yaparak girişimcileri suya sabuna dokunmadan iş sahibi yapmaktadır.  İşlek bir caddede yaklaşık 20 m2 lik bir dükkan açtığınızda dükkanın karı ise aylık 3 ila 7 bin lira arasında değişen çiğ köfte bayilikleri alarak sizde kazançlı bir iş fırsatı yakalayarak yüksek karlı bu iş ile kendi işinize sahip olabilirsiniz.

 • Konsept çeşidine göre;
 • Cadde konsepti : 100 bin TL,
 • Orta konsept : 50 bin TL,
 • Küçük dükkanlar : 20 bin TL,
 • Dizayn size ait olursa : 10 bin TL,

Lira sermaye ile bayilik alabilir, çiğ köfteci açabilirsiniz.

Közde Kahve Dükkanı Bayilikleri ile Sermayesiz İş Kurma

Aylık ücreti olmayan bir başka iş kolu ise kahvecilik. Közde kahve bayiliği veren firmalar ile az sermayeli yatırım fırsatı sizi bekliyor. Közde kahve dükkanı açmak için yaklaşık 10 ila 30 bin lira arasında bir dekorasyon ücreti ödenmekte. Sermayesiz iş kurmanı hayal olmadığını kazançlı bayilik veren firmaların bayiliklerini alarak kendi işinizi kurmanızın zor olmadığını tekrar belirtmek isteriz. Dekorasyon masraflarını kimi zaman bayilik veren firmalar karşılarken kimi zaman da işletme sahibinin masrafları karşılaması talep edilmektedir.

Bu kadar  az bir paraya hazır müşteri avantajı ile başarısı kanıtlanmış bir firmanın çatısı altına girerek işe atılmak gerçekten paranızı karlı bir yatırıma dönüştürmenin en uygun yolu olduğu aşikar. Közde kahve dükkanı açmak isteyenler dediğimiz gibi 10 ila 30 bin lira dekorasyon masrafını karşılayarak açacakları kahve dükkanlarından aylık olarak 3 ila 10 bin lira arasında ortalama bir kazanç sağlayabilirler. Yani yıllık olarak düşünüldüğünde ortalama 50 bin lira kazanmak közde kahve bayiliği firmaları sayesinde mümkün gözüküyor.

Fransız Usulü Krep Dükkanı Açmak Bol Kazançlı Bir İş Kapısı

Farklı iş kollarında iş sahibi olmak isteyenlere özel çözümler sunan firmaların sayesinde sizde işyerinizi açarak hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. İnsanlara oldukça değişik gelecek Fransız usulu krep bayiliği alarak dükkan açıp artık para kazanmak istiyorum diyorsanız krep dükkanları da bayilik veren firmalar arasında.

Yaklaşık 30 bin ile 100 bin TL arasında bayilik ücreti ödeyerek karlı bir yatırım yapma imkanına sahip olabilirsiniz. İşlek bir caddede fransız usul krep dükkanı bayiliği alarak dükkan açarsanız aylık 30 ile 50 bin lira arasında kazanç sağlayabilirsiniz.

Çikolata Mağazası ile Kazançlı Bir Bayilik Fırsatı

Yaklaşık 60 bin lira bayilik bedeli ödeyerek bir çikolata mağazası açmakta oldukça karlı.. Çikolatalı meyve bardağının maliyeti 3 TL bir bardağı 3 liradan mal edip 9 lira satış fiyatı üzerinden satarak karlı bir iş yapabilirsiniz. Bu şekilde çikolatalı bardaklardan günde maksimum 150 bardak satarak ayda 10 bin lira kar getirebilirsiniz. Bu işte son zamanların oldukça kazançlı iş fikirleri ve yapılabilecek karlı işler arasında.

Tespih Bayiliği

Tespih meraklılarından para kazanmak istemez misiniz? Siz de tespih meraklılarından para kazanmak için tespih bayiliği veren firmalardan bayilik almak yaklaşık 100 bin liraya denk geliyor. Tespih dükkanında ise ayda ortalama yaklaşık kazancınız 12,500 lira ve 8 ya da 9 ayda bayiliğe ödenen para bu şekilde çıkarılabilir geri kalan kar marjı ile de yüksek karlı bir yatırım yapabilirsiniz.

Fransız Usulu Krep Dükkanı Açmak Bol Kazançlı Bir İş Kapısı
Çiğ Köfte Firmalarını Az Sermaye ile Bayilik Veriyor

Tüm bu iş alanlarında bayilik veren firmaların istediği şartları yerine getirerek iş hayatınıza 1-0 önde başlayarak karlı bir işe imza atabilirsiniz. Dediğimiz gibi iş kurmak zor para kazanmak kolay değil ancak yukarıda sıraladığımız farklı iş fikirlerinden bayilik veren firmalar ile anlaşarak sizde kendi işinizi kurarak para kazanabilirsiniz. Hayalinizdeki işinize kazançlı bayilik veren firmaların çatısı altında açacağınız iş yerinizle başlayarak sermayenizi daha da kazançlı bir yatırıma dönüştürebilirsiniz.

Kosgeb bayilik desteklerini incelemek için tıklayınız.

SORUN CEVAPLAYALIM

Oy Verin

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 81 YORUM
 1. Elif dedi ki:

  Merhaba, Ankara’da yöresel ve
  organik ürünlerin satışını yapmak üzere dükkan açmak istiyorum ücretsiz bayilik veren kuruluşlar var mı acaba

 2. Fehmi dedi ki:

  Merhaba, 1500 ailenin yaşadığı bir TOKİ de çiğköfte dükkanı açmak istiyorum ama sermayem yok destek olmak isteyene fazlasıyla geri öderim veya ortaklı bu işi yapabiliriz çok karlı olacağına eminim. Lisans mezunuyum 28 yaşındayım

 3. Medeni satin dedi ki:

  Rusya st petersburgta yaşiyorum rus ve turk vatandaşiyim burda bir dukkan açmayi duşunuyorum bebek giyim oyuncak vb seyler olabilir,bu sektorde bayilik veren firmalar varmi acaba.

  1. Rusajan5 dedi ki:

   Abla bende götürsene oraya bedava 2 yıl destek olurum sana

  2. burak yurtermez dedi ki:

   selamlar

 4. Mesut oz dedi ki:

  Merhaba sermayem 1000 tl ufak bir isyeri acmak istiyorum islek caddede yardimci olmak isterseniz tesekkurler

 5. İsmail dedi ki:

  Muğla boddumda otomotiv işi ile uğraşıyorum. Meslek lisesi ve ön lisans mezunuyum. Araç tamir, pompa enjektör ve elektroniği kendim yapıyorum. Buradada düzgün ustalar yok. Sermayem olmadıgı için dükkan açamıyorum. Güvenebileceğim, karşımdakininde bana güvenerek bi ortak servis açmayı düşünüyorum. İlgilenenler ulaşsın bana. Yaşım 32.saygılar..

  1. Berhan dedi ki:

   Ortalama ne kadr bir sermayeye ihtiyac var

 6. SAKARYA YATIRIM dedi ki:

  Merhaba
  Ben oğuz sermayem yeterli olmadığı için yatırım yapamadığım bir eksik var sakaryada. Uluslararası ticaret bölümü mezunuyum aynı zamanda geçerliliği olan 28 eğitimim ve 19 sertifikam var. Önemli şirketlerde satış ve pazarlama ayrıca müşteri geri ikna ekiplerinde çalıştım. yaşım 25 . Gençliğime ve heyecanıma ayrıca araştıma ve geliştirme yeteneğime güveniyorum pazarlama konusunda zaten endişe etmetyin. düşünen varsa mailden ulaşsın

1 3 4 5
KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.