canta astroloji arti yorum bilim egitim1 power kalem istatistik gozluk at ayar duyuru ok bitcoin nota moda mercek ates saat kalp wifi eglence kadin oyun tamir alinti kullanici dunya whatsapp sinema basketbol saglik windows iletisim takvim yildiz yemek egitim bilgi xbox ev gulenyuz yorum1 video soru futbol menu1 foto ucak kahve apple mouse menu2 ps klasor monitor ceptelefonu rastgele yaprak araba

KOSGEB Kurs Tarihleri ve Başvuru Adresleri

KOSGEB Kurs Tarihleri ve Başvuru Adresleri

Birçok alanda destek hizmeti sunan KOSGEB, pandemi sürecinde online eğitim hizmeti sunmaktadır. KOSGEB kurslarına nasıl başvurulur? Yeni yılda verilecek olan kurslara nasıl başvuru yapılır, kosgeb girişimcilik kursu başvuru e-devlet üzerinden yapma, KOSGEB girişimcilik Belgesi için nereye başvurulur, KOSGEB girişimcilik Kursu 2021 ne zaman, kosgeb.gov.tr girişimcilik eğitimi başvuru, Geleneksel ve ileri girişimcilik destekleri almak için gerekli olan KOSGEB girişimcilik eğitimi başvuruları ve tüm detaylar içeriğimizde yer almaktadır.

KOSGEB kurslarına başvuru tarihleri ve adresleri hakkındaki güncel bilgileri öğrenebilirsiniz

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Listesi

Kosgeb uygulamalı girişimcilik eğitimi 2021 yılında Kosgeb resmi web sitesi üzerinden online uzaktan eğitim formatında tamamen ücretsiz bir şekilde düzenlenmekte ve yürütülmektedir. Daha önceki yıllarda Uygulamalı Girişimcilik eğitimlerine ait kurslar ilgili Kosgeb hizmet müdürlükleri tarafından verilmekteydi. Bu yıl Kosgeb Uygulamalı Girişimcilik Eğitimine katılmak isteyenler buradan hemen başvuruda bulunabilir. Kosgeb kurslarında neler öğretildiğini ve derslerin neler olduğunu hemen öğrenebilirsiniz.

Kosgeb.gov.tr Girişimcilik Eğitimi

Ankara, İstanbul, Kocaeli, Adana, İzmir Bursa illerinde nerede ikamet ediyorsanız edin, farketmez internetin olduğu heryerden, tamamen ücretsiz Kosgeb.gov.tr üzerinden düzenlenen girişimcilik eğitimine sizde katılın. Ücretsiz sertifika almaya hak kazanın. Sertifikanızı aldıktan sonra kuracağınız işiniz için Kosgeb kurumunda 65 bin lira ve 365 bin lira girişimcilik hibe desteğinden hemen yararlanın. 2021 yılında Kosgeb’in firmalara ve kuruluşlara sağladığı desteklerin ne kadar olduğunu içeriğimizden öğrendikten sonra, karar verdiyseniz, ümitsizliğe kapılmadan sizde işiniz için devlet desteğinden yararlanın.

kosgeb-k
  • Kosgeb geleneksel girişimcilere; 65 bin lira
  • Kosgeb ileri girişimcilere 370 bin liraya kadar hibe desteği sağlıyor.

Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi Kosgeb Kursları Başvuru

2021 yılında verilen kosgeb kursları online olarak kosgeb.gov.tr üzerinden düzenlendiğini belirtilmiştik. Ayrıca e-devlet üzerinden ”Girişimcilik Eğitimine Katılım sağlanması” sayfası üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Sizde tamamen ücretsiz olarak düzenlenen bu kurslara https://lms.kosgeb.gov.tr/ linki üzerinden giriş yaparak ders modüllerini videolarının tamamını tamamlayarak, sertifika almaya hak kazanabilirsiniz.

2021 yılında Online Girişimcilik Eğitimi verilmektedir.

2021 yılından itibaren Kosgeb uygulamalı girişimcilik eğitimleri uzaktan eğitim olarak online internet üzerinden yapılacak şekilde düzenlenmiştir. Online girişimcilik eğitimlerine e-devlet şifresi ile başvuru yapılacak ve Online eğitim alan girişimcilere geleneksel ve ileri girişimcilik eğitimlerini tamamını tamamlamaları şartıyla girişimcilik sertifikası düzenlenmektedir. Sertifikanızını hemen buradan sorgulayarak, çıktısını alabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 23 YORUM
  1. Erkan sökmez dedi ki:

    Yatak imalatcisiyim yatak imalatı yapmak istiyorum ve bunun için koskebdesteği almak istiyorum

KosgebKredisi.Com sitesinde yayınlanan yazı, haber, video ve görsellerin her türlü hakkı saklıdır. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.