KOSGEB Kredisi

Kosgeb Hakkari Yüksekova Kurs Tarihleri ve İletişim Bilgileri

Kosgeb Hakkari Yüksekova Kurs Tarihleri ve İletişim Bilgileri

HAKKARİ KOSGEB KURS TARİHLERİ

Hakkari il merkezlerinde açılabileceği gibi Hakkari’ye bağlı Çukurca, Şemdinli ve Yüksekova ilçelerinden de katılabilirsiniz. Kosgeb Hakkari Yüksekova kurs tarihleri ve iletişim bilgileri  KOSGEB’in online internet sitesinde bulunmakta olan Hakkari Kosgeb kurs tarihlerini takip ederek, sizde kurslara kayıt yaptırabilirsiniz. Derecikten Çukurcaya, Şemdinliden Gever’ e kadar Hakkari’nin tüm il ve ilçelerinde düzenlenmekte olan KOSGEB uygulamalı girişimcilik eğitimlerine sizlerde katılabilir, bu eğitimler sonucunda verilen sertifika ile işyeri sahibi olabilirsiniz.

Kurslara katılmak için ilk şart 32 saatlik Hakkari ve ilçelerinde açılan kosgeb kurslarına katılmaktır. Bu kurslar il merkezi ve ilçelerinde de verilmektedir. 2020 yılından itibaren girişimcilik eğitimleri online olarak yapılacaktır.  Online uzaktan eğitim başvurularını yaparak zamandan tasarruf ederek hiç evinizden çıkmadan girişimcilik eğitimi alarak girişimcilik sertifikasına sahip olabilirsiniz.

HAKKARİ KOSGEB KURS TARİHLERİ

HAKKARİ KOSGEB KURS TARİHLERİ

HAKKARİ YÜKSEKOVA ŞEMDİNLİ KURS DERSLİKLERİ;

  • ŞEMDİNLİ HALK EĞİTİM MERKEZ MÜDÜRLÜĞÜ DERSLİKLERİ 
  • HATSO BİNASI KAT:2-3 
  • DERECİK BELEDİYESİ TOPLANTI SALONU


Sertifika almak isteyen Hakkarililer daha önce Van merkezde ki kurslar katılması gerekiyor iken şuan Kosgeb’ in kurs öğretmenleri sayın  İLGAR YUNUSOV, HACI NEZİR TOPLU tarafından Şemdinli ve Merkez’de de bu kurslar verilmektedir. Hakkari de düzenlenecek olan kurslar yeterli sayıda başvuru alındığında kurs açılmaktadır. 30 kişilik sınıflarda uygulamalı girişimcilik eğitimi verilerek başarılı işletmelerin kurulmasında ve iş planı hazırlamada gerekli bilgiler öğretilmektedir.

KOSGEB Hakkari Girişimcilik Eğitimleri Başvuruları Adres Bilgileri, Telefon ve Fax Numaraları

İş kurmak için, İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde ikamet etmek gerekmiyor. Devlet desteklerinden faydalanmak için ihtiyacınız olan tek şey, iyi bir iş projesi ve azminizdir. Eğer gerçekten Çukurca’ da, Şemdinli’ de, Yüksekova’ da iş kurmak gibi bir hedefiniz var ise, Kosgeb her zaman yanıbaşınızda.. İşte iletişim bilgileri;

KOSGEB Hakkari Hizmet Merkezi Müdürlüğü

Adres: Kayacan Caddesi Numara:16 Kat:3 Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Binası Posta Kodu:3000  Merkez / Hakkari Telefon Numarası: 0 438 211 01 89

Hakkari’nin neresinde yaşarsanız yaşayın, 60 bin lira hibe destekleri ile işinizi kurun. Ayrıca diğer şehirlerde yaşıyorsanız da yine bu desteklerden faydalanabilirsiniz. Kosgeb’ in resmi internet sayfasından kurs iletişim bilgilerini öğrenebilir ve  yeni girişimci desteğinden faydalanabilirsiniz.

2020 yılı itibari ile Girişimcilik Destek Programı yerini Girişimciliği Geliştirme Destek Programı kapsamında geleneksel girişimcilere 60 bin liraya kadar ileri girşimcilere 370 bin liraya kadar tamamı hibe desteği olacak şekilde girişimcilik destekleri verilecektir. Hayırlı işler..

Yorumlar
  1. Ferhat Akım dedi ki:

    Ben sertifika almak istiyorum sertifika almak için illaki Van’a gitmelimiyim?